PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتی ویروس قوی براي Windows Server 2008 چه چيزي پيشنهاد مي دهيد ؟

Ariya
May 23rd, 2012, 01:52
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و گرامي.

من به دنبال یک آنتی ویروس قوی براي Windows Server 2008 هستم.

اكثر دوستان Symantec Endpoint Protection پيشنهاد مي دهند !

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

با تشكر فراوان.

ارادتمند شما.

آريا.

hassanshaikhi
May 23rd, 2012, 01:57
norton antivirus+comodo firewal+malwarebyte

f.etemadian
May 23rd, 2012, 16:39
من با f-prot کار می کنم که خوب هم هست و راضیم. اگر بخواهید می تونم یه لایسنش رو هم با قیمت خوب بفروشم.

Ariya
May 24th, 2012, 11:28
با سلام و تشكر.

دوستان ديگر نظري ندارند ؟

با تشكر.

ezat1
May 24th, 2012, 17:07
با سلام من فکر میکنم avira server خوب کار کنه جواب پس داده اما اگر کسی یه نسخه فری سراغ داره به ما هم معرفی کنه :)
:->

alfa5xx
June 9th, 2012, 00:05
با سلام فقط و فقط eset nod 32 antivirus

baraye full secure

eset smart security
har 2 business edition

hassanshaikhi
June 9th, 2012, 11:13
در مورد تجربه خودم با nod32 بگم که 4 سال پیش روی کامپیوتر خودم نصب بود آپدیت آپدیت هم بود کامپیوترم ویروسی شد nod32 نه تنها نتوسنت هیچ کاری کنه بلکه خودشم از کار افتاد. این موضوع گذشت به علت علاقه ای که به Nod32 داشتم یکبار دیگه هم روی کامپیوترم نصب کردم این بار کامپیوترم ویروس Sality گرفت این ویروس همه فایل های exe رو آلوده میکنه nod32 نتونست هیچ کاری کنه با اینکه ویروس رو میشناخت موقعی هم که میخاست فایلهای که آلوده شدن Repair کنه فایل ها خراب میشد واسه همین بیشتر برنامه هام و 3گیگ از بازی های آرکیدم رو که با سرعت 10kb/s دانلود کرده بودم همه خراب کرد. بعد از این قضیه دیگه کوچکترین اعتمادی به nod32 ندارم حتی اگه نسخه اصل هم بهم رایگان بدم حاضر نیستم 1 ثانیه روی کامپیوترم نصب کنم. به آنتی ویروس microsoft security essential خیلی خیلی بیشتر از Nod32 اعتماد دارم. چون کامپیوتر یکی از دوستام هم Sality گرفته بود و nod32 آپدیت نصب بود همه فایل هاشو خراب repair میکرد nod32 رو غیر فعال کردم و هرچی فایل توی قرنطینه بود resotre کردم بعد با آنتی ویروس microsoft بیشتر فایل ها رو درست repair کرد.
بعد از اون بیش از 20 نفر از دوستام هم که همگی آنتی ویروس nod32 داشتند انواع ویروس میگرفتند nod32 هم هیچکاری نتونست بکنه توی بخش آنتی ویروس سایت پی سی ورلد هم برید میبینید تعداد کسانی که آنتی ویروسشون nod32 بوده و سیستمشون ویروسی شده زیاد هست.

websazha
June 29th, 2012, 04:37
بله با دوست عزیز موافق هستم بی خود ترین انتی ویروس نود32 هست من نسخه 4 اسمارت اپدیت ساعتی بود سیستم ویروس گرفت کیلاگر اطلاعات خارج کرد ای دی هک شد از حسابم برداشت شد بعد متوجه شدم چه اشتباهی می کردم نود32 اسمارت سکیورتی استفاده می کردم.
اما الان یه mcafee و یک کاسپراسکای اینترنت سکیورتی نصب کردم کنار هم دیگه با هم کار کنند که اجازه پشه پرانی هم توی سیستم داده نشه.
البته این هم بگم تا الان نشده کاسپر بتونه زودتر از mcafee ویروسی رو شناسایی کنه تا الان 100% ویروس های که به هر طریق می خواد وارد بشن mcafee گرفته و کاسپر به سایت های آلوده و Pm ها خیلی خوب زوم میکنه حواسش هست.

farbod_47
June 29th, 2012, 09:37
Microsoft Security Essentials

ERfan.Taleghani
June 29th, 2012, 10:24
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و گرامي.

من به دنبال یک آنتی ویروس قوی براي Windows Server 2008 هستم.

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

با تشكر فراوان.

ارادتمند شما.

آريا.

سلام. شما Kasper Pure رو نصب کنید و کرک کنید ! عالیه

majidisaloo1
June 29th, 2012, 11:06
من از نود 32 را ضیم
چون هم سبکه هم اذیت نمیکنه
تازگی ها من نسخه ی سرورش رو هم دیدم که دیگه تمومه دیگه

Ariya
June 29th, 2012, 11:37

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

HyperServer
June 29th, 2012, 11:41

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

دوست عزیز....شما مثل اینکه 99% تصمیم به Sysmantec داره و فقط میخوای یکی اینو پیشنهاد کنه ! ...خوب کاری که آخرش میخوای انجام بدی انجام بده دیگه !

PerDon
June 29th, 2012, 11:44

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

آره خوبه خوبه استفاده کنید ;)

amirsafari
February 26th, 2014, 03:37
سایمنتک و ترند میکرو لایسنس معتبرشون تو ایران ارائه میشه و بهت پیشنهاد میکنم .

فقط حواست باشه از شرکتهای معتبر بخری .

Optimus
February 26th, 2014, 07:49
یک نسخه ای بگیرید که برای سرور باشه مثل avira server

Mihan-Server
February 26th, 2014, 08:09
دوستان بحث برای 2 سال پیشه !

mahosseini
February 26th, 2014, 15:06
همه آنتی ویروس ها خوب هستن و هر کدومشون یه ویژگی داره که نصب به بقیه بهتره !

شما می تونید نتایج تحقیقات و تست های کارشناسای امنیت رو ببینی که هر سال در وبسایت ها و مجلات منتشر میکنن

برای مثال یکی از منابع قابل استناد وبسایت av comparatives هست که تمامی آنتی ویروس ها رو مقایسه و بهشون امتیاز میده و انتخاب رو راحت تر میکنه

hexahost.net
February 26th, 2014, 15:37
به نظر من از Bitdefender استفاده کنین

فقط باید protocol ها رو در آنتی ویروس تعریف کنید

با تشکر

da6276
February 26th, 2014, 16:00
سایمنتک و ترند میکرو لایسنس معتبرشون تو ایران ارائه میشه و بهت پیشنهاد میکنم .

فقط حواست باشه از شرکتهای معتبر بخری .
قربون شکلت یه نگاه به تاریخ آخرین پست بنداز ، تاپیک بیخودی آپ شد:53:

amirsafari
February 26th, 2014, 18:03
همه آنتی ویروس ها خوب هستن و هر کدومشون یه ویژگی داره که نصب به بقیه بهتره !

شما می تونید نتایج تحقیقات و تست های کارشناسای امنیت رو ببینی که هر سال در وبسایت ها و مجلات منتشر میکنن

برای مثال یکی از منابع قابل استناد وبسایت av comparatives هست که تمامی آنتی ویروس ها رو مقایسه و بهشون امتیاز میده و انتخاب رو راحت تر میکنه

متاسفانه باید عرضتون برسونم که وب سایت AV-Comparatives به دلایل زیادی ی وب سایت معتبر نیست .

1- غول امنیتی و ضد ویروس سیمنتک الان 2 ساله در تستهای این وب سایت حضور نداره و رسمآ کناره گیری کرده .

2- شرکت امنیتی وب روت 1 ساله دیگه در تستهای این وب سایت شرکت نمیکنه .

3- 2 کمپانی بسیار بزرگ و معتبر آنتی ویروس یعنی ترند میکرو و مکافی اصلا خبرهای این وب سایت رو تو سایتشون پوشش نمیدن ( newsroom )

4- این وب سایت در این 2 سال چندین بار به صورت غیر مجاز از نام و اعتبار سیمنتک سوء استفاده کرده .

همین موارد نشون میده این وب سایت ی چیزیش میشه .

amirsafari
February 26th, 2014, 18:04
قربون شکلت یه نگاه به تاریخ آخرین پست بنداز ، تاپیک بیخودی آپ شد:53:

شرمنده . الان دیگه نمیشه کاریش کرد . :105: میشه ؟

kayako
March 6th, 2014, 14:05
حالا از این گزشته تایپیک برای 2 سال پیش هست کسی نسخه سرور بید دیفیندر رو داره
اگه دوستان دارن لینک بدن

sasanbes
March 6th, 2014, 15:00
نود=0

amirsafari
March 6th, 2014, 21:18
حالا از این گزشته تایپیک برای 2 سال پیش هست کسی نسخه سرور بید دیفیندر رو داره
اگه دوستان دارن لینک بدن

بیت دفندر اینجاست = Bitdefender Antivirus Software (http://www.bitdefender.com)

ولی به نظر من ترند میکرو بگیر . خیلی بهتره .

اینهم اطلاعات درباره آنتی ویروسهای ترند میکرو لینک (http://disna.ir/post/category/7)

amirsafari
November 24th, 2014, 13:17
آنتی ویروس ترندمیکرو " پی سی سیلین " بگیریم . یا بیت دفندر ؟ یا کسپرسکی " کاسپرسکی " ؟ (http://www.disna.ir/post/4350)

لینک (http://www.disna.ir/post/4350)