PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد دامین PHP5.ir

1eng.ir
January 17th, 2009, 21:19
من دامین PHP5.ir رو ثبت کردم . نیک هم گیر نداد و قبول کرد (این دامین تو لیست غیر مجاز نیست)
الان نیک این ایمیل رو برام فرستاده :

ثبت این دامنه ممکن است مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و ناقض حقوق ثبتی دیگران باشد. لازم است در این رابطه به مواد ۶۶ و ۷۶ قانون تجارت الکترونیک که در شماره ۱۷۱۶۷ روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران، مورخ۱۳۸۲/۱۱/۱۱، به چاپ رسیده است توجه داشته و نیز از مقررات حل اختلاف ثبت دامنه مندرج در وبگاه www.nic.ir آگاه باشید. واحد ثبت دامنه

الان هم تو پنلم زده : در انتظار تایید مدارک

میخواستم بدونم برای حل این مشکل چیکار باید انجام بدم .
ممنون میشم دوستان جواب بدن .

persian.developer
January 17th, 2009, 22:53
من دامین php5.ir رو ثبت کردم . نیک هم گیر نداد و قبول کرد (این دامین تو لیست غیر مجاز نیست)
الان نیک این ایمیل رو برام فرستاده :

الان هم تو پنلم زده : در انتظار تایید مدارک

میخواستم بدونم برای حل این مشکل چیکار باید انجام بدم .
ممنون میشم دوستان جواب بدن .

دوست عزیز فردا در ساعت های کاری باهاشون صحبت کنید (با چت آنلاین بتونید صحبت کنید خیلی بهتره!)
بهترین کار اینه!

Nikan
January 18th, 2009, 13:34
سلام

بله باید با خودشان پی گیر باشید .

با تشکر

1eng.ir
January 19th, 2009, 01:43
دوست عزیز فردا در ساعت های کاری باهاشون صحبت کنید (با چت آنلاین بتونید صحبت کنید خیلی بهتره!)
بهترین کار اینه!

سلام
بله باید با خودشان پی گیر باشید .
با تشکر

ممنون از راهنمایی هر دو عزیز

1eng.ir
January 19th, 2009, 01:46
اگر این دامین توسط نیک مورد قبول واقع بشه ، برنامه های خوبی براش دارم

از دوستان خواهش میکنم ، اگه پیشنهادی در مورد این دامین دارن ، در همین تاپیک مطرح نمایند .

Vahid
January 20th, 2009, 09:51
در چه موردی هست این دامین؟

1eng.ir
January 23rd, 2009, 01:57
در چه موردی هست این دامین؟
PHP5.ir :: بهش میاد که در مورد PHP باشه ، شما چیز دیگه ای می بینین ؟؟؟ :winkiss:

persian.developer
January 23rd, 2009, 11:49
PHP5.ir :: بهش میاد که در مورد PHP باشه ، شما چیز دیگه ای می بینین ؟؟؟ :winkiss:

دوست عزیز مشکلتون حل شد؟
مشکلتون که حل شد اینجا بگید از چی بوده، که بقیه دوستان هم استفاده کنن:smartass:
پایدار باشید

1eng.ir
January 23rd, 2009, 17:02
دوست عزیز مشکلتون حل شد؟
مشکلتون که حل شد اینجا بگید از چی بوده، که بقیه دوستان هم استفاده کنن:smartass:
پایدار باشید
آره مشکلم تا حدودی حل شده ، با چت آنلاین نیک صحبت کردم .
اینو گفتن :

باید آقای محمد حسین فخرایی ، زیر کپی کارت ملیشون ، به ما یه نامه بده با این متن : این جانب ... مسئولیت هر گونه شکایت در رابطه با ثبت دامنه php5.ir رو میپذیرم.
امضاء

بعد پرسیدم شکایت از طرف کی ؟؟؟
گفتند از طرف کسی که متولی php5 باشه .

فکر کنم مثلاً اگه تو سایت بذارم نمایندگی رسمی php5 اونوقت بهم گیر میدن ، وگرنه کاری بهم ندارن .

از دوستان اگه کسی هست که در این رابطه چیزی میدونه بگه تا بقیه هم استفاده کنند .

1eng.ir
February 9th, 2009, 15:51
سلام به همه دوستان
اگه پستای قبلی رو دنبال کرده باشین، توضیح دادم که چه مشکلی داشتم برای ثبت دامین.
چونکه حال و حوصله دردسر رو نداشتم، گذاشتم این دامین ساسپند بشه. بعد از اینکه از پنلم اومد بیرون، دوباره پریدم ثبتش کردم، این بار دیگه NIC.ir مدرک و ... نخواست. الان هم میخوام روش کار کنم.
* قبلاً هم با یه دامین همچین مشکلی داشتم، البته نام یه شهر بود. که بهد از 3 بار رزرو کردن، NIC.ir دیگه گیر نداد و تونستم پرداختش کنم.

کسی میدونه دلیل این کار NIC.ir چیه که بار اول ازت مدرک میخوات و برای دفعات بعد منصرف میشه ؟؟؟

PersianDOT
April 26th, 2009, 04:56
دلیلش قوانین مسخره و بی حواسی اپراتورشونه

Sajad
April 26th, 2009, 10:41
منم یه دامنه برای ارشاد میخواستم
اولش که سفارش دادن دامین رو اشتباه نوشتن که یه دامین چپن در چاپ هم در اومده بود اما نایس زد برام تایید مدارک بیار منم از ارشاد نامه خواستم؛ نام دامنه رو که براشون نوشتم که امضا کنن گفتن این نیست و اشتباه گفتیم! بعد که درست نوشتن و واضحتر هم شد ما زدیم ثبت یه ساعت بعدشم زد تایید شده / پرداخت نشده :d
در حالیکه مدرکم نخواستن...

Vahid
April 26th, 2009, 12:27
nic.ir ایران داغونه
webhostingreview 3 روز طول کشید تایید کردند

1eng.ir
May 26th, 2009, 20:00
نیک دیگه شورشو در اورده !!!
هر دامین میخوام ثبت کنم میزنه در انتظار تایید مدارک (هر دامینی که نه، دامینهای خاص رو میگم)
نمونه دامینها :
PHP5.ir مدارک خواستن بیخیالش شدم، یکی دیگه ثبت کرده و ...
bandardayyer.ir مدارک خواستن که بعد از 3 بار ثبت مجدد بیخیال شدن منم پرداختش کردم
dayyer.ir مدارک خواستن که بار دوم ثبت کردم دیگه بهم گیر ندادن، منم 5 ساله پرداختش کردم
الان هم که دامین iranarmy.ir رو ثبت کردم، بار اول که اصلاً تاییدش نکردن، این بار هم زده در انتظار تایید مدارک !!!
خیلی مسخره هستن اینا !!!

1eng.ir
May 26th, 2009, 20:10
ایمیل نیک در مورد دامین iranarmy.ir

سلام چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید لطفا شناسه مربوط به همین شخص /شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود، درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید تعهد شما باید حتما توسط درخواست کننده فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. نکته: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد. واحد ثبت دامنه
فکر کنم بی خیال IR. بشم بهتر باشه برام !!!

Vahid
May 27th, 2009, 01:39
فکر کنم بی خیال IR. بشم بهتر باشه برام !!!
i can't !!!

IFACO.Net
May 27th, 2009, 02:55
جدیدا برای ثبت یک دومین برای ما هم اینجوری ایمیل زدند :

سلام چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید لطفا شناسه مربوط به همین شخص /شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود، درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید تعهد شما باید حتما توسط درخواست کننده فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. نکته: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد. واحد ثبت دامنه

فکر کنم ***ی دامنه دیتالایف و اعتراضات زیادی که به مرکز نیک شد ، علت این برخورد جدید نیک با کسانی هست که دامنه های زیادی در پنل شان ثبت می کنند ، هست ....

البته فقط یک حدس هست !

Vahid
May 27th, 2009, 02:57
کلا Nic کارش رو حساب کتاب نیست

Sajad
May 27th, 2009, 03:09
کلا nic کارش رو حساب کتاب نیست
100% تایید میشود!

یه نکته جالبتر اینکه دقیق یادم نیست میخواستم چیکار کنم فقط یادمه یه کار خیلی ساده بود اما نیک بهم گفت امضاتون رو بفرستید که اینکار رو بکنیم! منم در جواب نوشتم مگه شما امضای منو دارید که بخواین تشخیص بدید من مالک دامینم! بدون هیچ حرفی گفت کار شما انجام شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arashdn
May 27th, 2009, 03:40
100% تایید میشود!

یه نکته جالبتر اینکه دقیق یادم نیست میخواستم چیکار کنم فقط یادمه یه کار خیلی ساده بود اما نیک بهم گفت امضاتون رو بفرستید که اینکار رو بکنیم! منم در جواب نوشتم مگه شما امضای منو دارید که بخواین تشخیص بدید من مالک دامینم! بدون هیچ حرفی گفت کار شما انجام شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10000000000000000000000000000000% تایید میشه
انصافا همه چیزش اداست

Vahid
May 27th, 2009, 03:43
سر موضوع dns های دامین ست نمیشد
زنگ زدم یه بچه ها شمارشونو گرفتم
این مربوط به یه 6 ماه پیش میشه
میگم میشه یه چک کنید بعد هنوز دامین رو بهش نگفته میگه از این طرف من میبینم سالمه و مشکلی نداره دامین
من بهش گفتم ببخشید من هنوز دامین رو به شما نگفتم شما چیو دیدید؟
!!!!!!!!!!

Sajad
May 27th, 2009, 04:11
هنوز دامین رو بهش نگفته میگه از این طرف من میبینم سالمه و مشکلی نداره دامین
من بهش گفتم ببخشید من هنوز دامین رو به شما نگفتم شما چیو دیدید؟
!!!!!!!!!!

=)) :-j

والا نمیدونم چی بگم...
انشالا که بهتر شود!

1eng.ir
May 27th, 2009, 04:21
جدیدا برای ثبت یک دومین برای ما هم اینجوری ایمیل زدند :

فکر کنم ***ی دامنه دیتالایف و اعتراضات زیادی که به مرکز نیک شد ، علت این برخورد جدید نیک با کسانی هست که دامنه های زیادی در پنل شان ثبت می کنند ، هست ....

البته فقط یک حدس هست !
برای iranarmy.ir هم همچین گیری به من دادن !!!

Dehqani
May 27th, 2009, 06:43
سلام.
آی آر نیک 1سری دامنه ها از جمله
Host.ir
PHP.ir
Ftp.ir
www.ir
مجاز به ثبت نمیکنه
در واقه همه حا به همین شکل بوده و کار بسیار منطقی ای نیز میباشد
اگر مجاز به ثبت نمیباشد به شما اجاره ورود به مرحله بعد را نمیدهد
در مورد دامنه شما PHP5 نیز چون بعد از کلمه php یک عدد قرار گرفته باید آی آر نیک آن را تاییید کند و بعید میدونم مشکلی باشه .
در زمن من به عنوان کسی که 7 ساله با NIC.ir کار میکنه باید بگم که آی آر نیک یه سری امکانات به صاحب امتیاز میده که در جهان نظیر نداره !

.دهقانی

TruthPraiser
May 27th, 2009, 06:47
در زمن من به عنوان کسی که 7 ساله با nic.ir کار میکنه باید بگم که آی آر نیک یه سری امکانات به صاحب امتیاز میده که در جهان نظیر نداره !

در مقابل چنین مرجعی تو خیلی کشورهای دیگه nic ایران کارش خیلی مشخص تره.