PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به مدیر برای یه سایت هاستینگ

vpsiran
May 22nd, 2012, 20:46
سلام

دوستان به تعدادی مدیر برای سایت هاستینگ نیاز داریم که بتونند تو سایت فعالیت کنند و روزانه مطلب بدن از دوستانی که تمایل دارن لطفا اعلام کنند البته به دوستان هدایای هم داده میشه

m2n
May 22nd, 2012, 20:48
هزینه هر پست چنده؟

vpsiran
May 22nd, 2012, 20:52
هزینه هر پست چنده؟
منظورتونو واضح تر بگید ولی اگه منظورتون حقوقه تا ماه اینده نیاز به مدیرایی داریم که فعالیت مناسبی داشته باشند و از زحماتشون با اموزش و هدایا در میایم ولی اگه میدران فعال باشند از ماهه بعد یه حقوقی میدیم خدمتشون

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 20:54
منظورتونو واضح تر بگید ولی اگه منظورتون حقوقه تا ماه اینده نیاز به مدیرایی داریم که فعالیت مناسبی داشته باشند و از زحماتشون با اموزش و هدایا در میایم ولی اگه میدران فعال باشند از ماهه بعد یه حقوقی میدیم خدمتشون

هدیه ؟ عجب

فکر کنم به جای هدیه حقوق میدادید بهتر بود با هدیه نمیشه زندگی کرد تو این دوره زمونه

vpsiran
May 22nd, 2012, 20:58
هدیه ؟ عجب

فکر کنم به جای هدیه حقوق میدادید بهتر بود با هدیه نمیشه زندگی کرد تو این دوره زمونه

عزیز از ماهه بعد حقوق میدیم در صورتی که فعالیت مناسب باشه

m2n
May 22nd, 2012, 21:00
همین دیگه بنده ماهانه فلان قدر پول اینترنت بدم بعد بیام پست بدم بد هدیه بگیرم :104:

حالا بدیش اینکه آخر کار یه هاست 100 مگابایتی میدن.

عزیز برای جذب نویسنده باید یه مبلغی تایین کنی تا منم نیام اسپم کنم ببینم مبلغ زدی فلان قدر دیگه اسپم ندم بگم به درد من نمی خوره :63:

spooky021
May 22nd, 2012, 22:17
سلام

دوستان به تعدادی مدیر برای سایت هاستینگ نیاز داریم که بتونند تو سایت فعالیت کنند و روزانه مطلب بدن از دوستانی که تمایل دارن لطفا اعلام کنند البته به دوستان هدایای هم داده میشه

تو سایت هاستینگ هم مگه پست میدن جدیدا!؟

vpsiran
May 22nd, 2012, 22:44
تو سایت هاستینگ هم مگه پست میدن جدیدا!؟
منظور فروم هاستینگ هستش

Ali.9
May 23rd, 2012, 02:16
دوست عزیز اگه هزینه درنظر میگرفتین بهتر بود ، اگه نظرتون هزینه باشه برام هزینه مورد نظرتون رو پ.خ کنین ...

just like that
May 23rd, 2012, 22:02
سلام
آقا روزی چند ساعت باید کار کنیم؟ چقدری داره؟

irihost
May 23rd, 2012, 23:22
سلام فروم هست؟

اخه تو هاستینگ چطور مطلب میزارن :-?

شاید اموزش ها رو میگووید؟:39:

vpsiran
May 23rd, 2012, 23:45
سلام فروم هست؟

اخه تو هاستینگ چطور مطلب میزارن :-?

شاید اموزش ها رو میگووید؟:39:
بله عزیز منظور همون فروم هست