PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه مادام العمر؟

psfa
May 21st, 2012, 19:28
دوستان واسم يه سوال پيش اومده قضيه اين سايت چيه؟ 1mizban.com|هاست| دامنه| نمایندگی هاست | دامنه آی آر | پرداخت و ثبت آنلاین| میزبان شما (http://1mizban.com/) اصلا همچين چيزي داريم؟ تو بنرهاشون تو سايت هاي مختلف هست كه 1 گيگ هاست با دامنه مادام العمر 35000 تومان سالانه

abod_black
May 21st, 2012, 19:41
سی گیگ پهنای باند واسه یک سال؟ ماهانه هم کمه.

چیز زیاد عجیبی نیست ، مثل همون هاست نامحدود هستش ، حتما یه جاش مشکل داره و یا اینکه یک سری محدودیت ها داره وقتی خریداری کرده باهاش مواجه میشی(من بدبخت تجربه کردم)

Mr.Roham
May 21st, 2012, 19:46
حتما هست دیگه. اما چجوریش رو خدا می دونه مادام العمر .....

mckeen
May 21st, 2012, 20:01
این که دامنه مادام العمر باشه
ما که نشنیدیم

شما هر ساله ازش هاست میگیرید اینم میبینه دارید سود میدید و مشتری ثابت هستید
پول تمدید دامنه ی شما رو هر ساله میده

ولی این که یک بار ازش سرویس بگیری مادام العمر باشه با عقل جور در نمیاد

psfa
May 21st, 2012, 20:21
این که دامنه مادام العمر باشه
ما که نشنیدیم

شما هر ساله ازش هاست میگیرید اینم میبینه دارید سود میدید و مشتری ثابت هستید
پول تمدید دامنه ی شما رو هر ساله میده

ولی این که یک بار ازش سرویس بگیری مادام العمر باشه با عقل جور در نمیاد
آره نظر من هم همينه احتمالا مشتري 1 سالش تموم ميشه ديگه نميخواد تمديد كنه مي گه دامنه رو بدين نميدن ميگن بايد از ما سرويس داشته باشي :-|

mckeen
May 21st, 2012, 20:32
آره نظر من هم همينه احتمالا مشتري 1 سالش تموم ميشه ديگه نميخواد تمديد كنه مي گه دامنه رو بدين نميدن ميگن بايد از ما سرويس داشته باشي :-|

سیاست کاریش هست دیگه

من امیدوارم هرچی هست موفق باشه
شما هم همین طور Psfa عزیز

agarb98
May 21st, 2012, 20:43
شما هر ساله 35 رو میدید هم پول دامین براش اوکی میشه هم مال هاست

cutegroup
May 21st, 2012, 20:54
با سلام
احتمالا همينطوريه ديگه - هر سال كه پكيج رو تهيه كني رايگان تمديد ميكنه

---------------

Mohammad.T
May 21st, 2012, 20:58
با سلام
احتمالا همينطوريه ديگه - هر سال كه پكيج رو تهيه كني رايگان تمديد ميكنه

---------------

دقیقا باید همینطور باشه ، با پرداخت سالیانه ، دامنه رو تمدید میکنه !

1Mizban
May 21st, 2012, 21:34
دوستان واسم يه سوال پيش اومده قضيه اين سايت چيه؟ 1mizban.com|هاست| دامنه| نمایندگی هاست | دامنه آی آر | پرداخت و ثبت آنلاین| میزبان شما (http://1mizban.com/) اصلا همچين چيزي داريم؟ تو بنرهاشون تو سايت هاي مختلف هست كه 1 گيگ هاست با دامنه مادام العمر 35000 تومان سالانه

سلام
تا وقتي سرويستون رو تمديد ميكنيد دامنه هم رايگان تمديد ميشه،‌ فقط هزينه هاست رو داريد پرداخت مي كنيد.

سی گیگ پهنای باند واسه یک سال؟ ماهانه هم کمه.

چیز زیاد عجیبی نیست ، مثل همون هاست نامحدود هستش ، حتما یه جاش مشکل داره و یا اینکه یک سری محدودیت ها داره وقتی خریداری کرده باهاش مواجه میشی(من بدبخت تجربه کردم)

30 گيگ پهناي باند ماهانه هست،‌ مشكلي رو با ما تجربه كرديد يا ساير سايت ها ؟ اگر با ما تجربه كرديد آدرس سايتتون رو بديد لطفا

لطفا قبلش فكر كنيد،‌قرار نيست شما 35 تومان بديد ما دامنه 10-20 يا حتي 2 ساله ثبت كنيم.

aligoli
May 21st, 2012, 21:35
به اینجور کار ها میگن " کلک رشتی "

vps-baran.ir
May 21st, 2012, 22:35
به اینجور کار ها میگن " کلک رشتی "

کلک رشتی چیه [-(

سیاست کاری هست

تو این دنیا هر کی بخواد کارش بگیره یه ایده جدید میاره که ایشون هم همین کار رو کردن

و کار درستی هم انجام می دن با دامنه رایگان مشتری جذب می کنن

نباید بگیم فلانی داره سر کس دیگه ای رو کلاه میزاره

درستش هم همین هست که هر کسی یه سیاستی داره

اشناالله که همیشه موفق باشن

saeedxxx
May 21st, 2012, 22:42
ایرانی جماعت به جای رقابت همیشه تخریب میکنه !!!!

abod_black
May 22nd, 2012, 00:10
30 گيگ پهناي باند ماهانه هست،‌ مشكلي رو با ما تجربه كرديد يا ساير سايت ها ؟ اگر با ما تجربه كرديد آدرس سايتتون رو بديد لطفا

نه دوست عزیز ، من از شما تا حالا سرویس نداشتم ، ولی تجرباتم رو گفتم و میدونم این سیاست کاری شما هست و خیلی هم جالبه.
حق بدید خیلی از هاستینگها بودند که با این روش سرویسهای خیلی بدی به مشتریها میدادند.

در هر صورت موفق باشید و بنده قصد تخریب شما رو نداشتم.
هر چند یک هاستینگ شبیه نام شما واقعا داغونم کرد.

Woshka
May 22nd, 2012, 07:15
1mizban.com کارش درسته و دامینتون رو نمیگیره برای خودش
همه دسترسی ها رو بهتون میده
bluehost.com هم برای مثال دامینتون رو تا زمانی که ازش سرویس دارید رایگان تمدید می کنه