PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب با سرور هتزنر

serverstar.ir
May 21st, 2012, 20:11
سلام حدود 1 هفته هست که تو روز اگر سروری رو ریست کنم به صورت رندوم IP سرور خراب میشه یعنی از Vmwar که تو VPS میرم میگه که ip روی شبکه در حال استفاده هستش در صورتی که از IP پینگ میگرم تایم اوت هستش حتی روتر میکروتیک هم ریست کردم درست نشد مجبور میشم VPS رو چند ساعت خاموش بزارم و بعد روشن کنم دزست بشه مشکل از چیه به نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟

مشکل از ویندوز نیست هر سروری تو این تایم ریست بشه همینطوریه من فکر میکنم از روتر دیتا سنتر باشه ...

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

up

Nik0TiN
May 21st, 2012, 20:35
بنده هم مشکلات زیادی با هتزنر دارم ... مدام سرور ها قاطی میکنند ...
این مشکل ای پی رو هم داشتم که خود به خود رفع شد ... نمیدونم جریان چی بود
اما الان سرور مجازی ها یکی در میون قاطی میکنند کلا میگند هیچ ارزونی بی علت نیست الان دنیال سرور اختصاصی از جای دیگه هستم

serverstar.ir
May 21st, 2012, 20:48
اما الان سرور مجازی ها یکی در میون قاطی میکنند کلا میگند هیچ ارزونی بی علت نیست الان دنیال سرور اختصاصی از جای دیگه هستم

ولی تو این چند ماه گزشته هیچ مشکلی باهاش نداشتم یک هفته هست این موضوع پیش اومده

TOOBA IT
May 21st, 2012, 21:01
بنده چندین تا سرور رو هتزنر دارم و مشکلی هم ندارم .
احتمال میدم مربوط به روتر میکروتیک باشه ...

serverstar.ir
May 21st, 2012, 22:49
بنده چندین تا سرور رو هتزنر دارم و مشکلی هم ندارم .
احتمال میدم مربوط به روتر میکروتیک باشه ...

تنظیمات روتر دستکاری نشده مثل قبل هستش ...

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

up

RoobinaServer
May 21st, 2012, 23:09
تنظیمات روتر دستکاری نشده مثل قبل هستش ...

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

up

ما هم سرور دوم ما رنج سومش به مشکل خورده جالبه فقط روی لینوکس جواب میده رو ویندوز اصلا جواب نمیده و میگه درحال استفاده هست الکی

الان یک هفته میشه

درستم نمیکنن جوابگو نیستن هنوز (حالا امروز روز اول کاری دیتاسنتر بود که گذشت خبری نشد) . :)

serverstar.ir
May 21st, 2012, 23:14
ما هم سرور دوم ما رنج سومش به مشکل خورده جالبه فقط روی لینوکس جواب میده رو ویندوز اصلا جواب نمیده و میگه درحال استفاده هست الکی

الان یک هفته میشه

درستم نمیکنن جوابگو نیستن هنوز (حالا امروز روز اول کاری دیتاسنتر بود که گذشت خبری نشد) . :)

مال ما هم حدود یک هفته هست اینطوری میشه رنج ip شما که اینطوری میشه چیه فک کنم از روتر هتزنر هستش این موضوع

RoobinaServer
May 21st, 2012, 23:17
مال ما هم حدود یک هفته هست اینطوری میشه رنج ip شما که اینطوری میشه چیه فک کنم از روتر هتزنر هستش این موضوع

88.198.171.0

اولین رنجی هم هست که با 88 شروع شده تو سرورهامون اول تعجب کردم گفتم رنج جدید آوردن اما الان که به درد نمیخوره فهمیدم بدتر ضرر کردیم بدبختی رنج 8 تا هم نگرفتیم 15 تا هست کلی ضرر :)

serverstar.ir
May 21st, 2012, 23:24
نه کلاس آی پی ما c هستش

RoobinaServer
May 21st, 2012, 23:33
نه کلاس آی پی ما c هستش

:D

بنده فهمیدم مهندس یه سری دوستان ممکنه نفهمن

کلاس C :

Class C 192-223

(مهندسان جوان - کتاب فکر کنم یا سیستم عامل یا سخت افزار (احتمال زیاد سخت افزار قسمت شبکه لن با ویندوز 2003 :D ) در هنرستان فنی خوانده شده - حیف شماره صفحه یادم نیست)

faranetwork
May 21st, 2012, 23:51
:D

بنده فهمیدم مهندس یه سری دوستان ممکنه نفهمن

کلاس C :

Class C 192-223

(مهندسان جوان - کتاب فکر کنم یا سیستم عامل یا سخت افزار (احتمال زیاد سخت افزار قسمت شبکه لن با ویندوز 2003 :D ) در هنرستان فنی خوانده شده - حیف شماره صفحه یادم نیست)

کتاب شبکه مال هنرستان سال سوم هست...شبکه 2 جلد داشت این مال جلد اول هست...همون وسط های کتاب هست...یک عکس سبز و آبی هم داشت :))صفحه اش رو یادم نمیاد..یادش بخیر

serverstar.ir
May 21st, 2012, 23:58
آقا واقعا" کلاس انقدر مهمه بابا از بحث اصلی دور شدید

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 00:00
کتاب شبکه مال هنرستان سال سوم هست...شبکه 2 جلد داشت این مال جلد اول هست...همون وسط های کتاب هست...یک عکس سبز و آبی هم داشت :))صفحه اش رو یادم نمیاد..یادش بخیر

والله تو سخت افزار شبکه کردن لن هم هست اگر دقت کرده باشید تو قسمت مطالب آزادشم هست اتفاقا (یعنی نباید خواند همونی که همه معلم ها میگفتن :-| بعد الان به درد میخوره)

یادش به خیر :D

تاپیک از جوش خارج شد. sorry edame nemidam

مهندس مبین میگم به نظر شما چه طوره که یه آیپی روی لینوکس جواب میده اما رو ویندوز نه ؟ جدیدا اینجوری شده بازیه جدید هتزنره (روز به روز ...)

PDhost.net
May 22nd, 2012, 00:05

اگر اسمش سرور باشه!!!
دسکتاپ بگو عزیزم...

mahosseini
May 22nd, 2012, 00:10
مهندس مبین میگم به نظر شما چه طوره که یه آیپی روی لینوکس جواب میده اما رو ویندوز نه ؟ جدیدا اینجوری شده بازیه جدید هتزنره (روز به روز ...)

روتر دارید بروی سرور ؟

dns هایی که ست می کنید رو چک کنید ، احتمالا از dns باشه .

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 00:15
روتر دارید بروی سرور ؟

dns هایی که ست می کنید رو چک کنید ، احتمالا از dns باشه .

آخه مهندس دی ان اس باشه یعنی کلا آیپی به مشکل میخوره

پس باید روی لینوکس هم جواب نده خب

(روتر چک شده چندین بار بقیه رنج ها هم مشکلی ندارن فقط همین رنج هست که روی لینوکس کامل جواب میده اما ویندوزه نه)

amirkhani
May 22nd, 2012, 00:19
اصلا" بحث عوض شد :دی

faranetwork
May 22nd, 2012, 00:20
والله تو سخت افزار شبکه کردن لن هم هست اگر دقت کرده باشید تو قسمت مطالب آزادشم هست اتفاقا (یعنی نباید خواند همونی که همه معلم ها میگفتن :-| بعد الان به درد میخوره)

یادش به خیر :D

تاپیک از جوش خارج شد. sorry edame nemidam

ربطی به هتزنر نداره..مشکل از روتر هست یا وی پی اس شما..ما خودمون هتزنر با رنج آی پی 88.198 نزدیک به 200 تا وی پی اس داریم مشکلی نداریم...

اگر اسمش سرور باشه!!!
دسکتاپ بگو عزیزم...

درود بر شما 100 امتیاز

tizparvaz
May 22nd, 2012, 00:25
مهندسین عزیز مشکل از گیتوی چون رو لینوکس خودش گیتوی میشناسه جواب میده رو ویندوز شما خودت گیتوی ست میکنی نمیشناسه گیتویتون که بهتون دادن کار نمیده ببین لینوکس چی میشناسه همونه واسه ویندوزتم ست کن بعد مثه هلو میاد بالا البته شاید این دومین بخش حرفم و مطمئن نیستم اما 99% مشکل گیتوی که رو لینوکس جواب میده ویندوز نه البته اشتباهات خیلی سهوی و سادرو از ش نگذرید مثه ست کردن اشتباه سابنت یا هر اشتباه انسانی دیگه چون سابنتم باز تو لینوکس خودش میشناسه

serverstar.ir
May 22nd, 2012, 00:29
دوستان موضوع این هستش

حدود 1 هفته هست که تو روز اگر سروری رو ریست کنم به صورت رندوم IP سرور خراب میشه یعنی از Vmwar که تو VPS میرم میگه که ip روی شبکه در حال استفاده هستش در صورتی که از IP پینگ میگرم تایم اوت هستش حتی روتر میکروتیک هم ریست کردم درست نشد مجبور میشم VPS رو چند ساعت خاموش بزارم و بعد روشن کنم دزست بشه مشکل از چیه به نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟

mahosseini
May 22nd, 2012, 00:30
آخه مهندس دی ان اس باشه یعنی کلا آیپی به مشکل میخوره

پس باید روی لینوکس هم جواب نده خب

(روتر چک شده چندین بار بقیه رنج ها هم مشکلی ندارن فقط همین رنج هست که روی لینوکس کامل جواب میده اما ویندوزه نه)

یه چیز کوچیک رو می تونید تست کنید . شما در لینوکس اصلا dns رو ست نکنید . اینترنت خواهید داشت اما دامنه رو نمی تونید پینگ کنید اما در ویندوز متفاوت هست . توضیحش کمی مفصل هست که اگر خواستید در خدمتتون هستم .

اما این چیزی که می فرمائید من به صورت تجربی باهاش به مشکل بر خوردم که با تغییر برخی تنظیات در روتر و تنظیم dns در vps هایی که مشکل داشند حل شد . متاسفانه گاهی اوقات باید آزمون و خطا رفت جلو .

این چیزی که ایشون می فرمایند البته بیتش شبیه اینه که روتر بصورت dhcp داره ip میده .

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 00:39
یه چیز کوچیک رو می تونید تست کنید . شما در لینوکس اصلا dns رو ست نکنید . اینترنت خواهید داشت اما دامنه رو نمی تونید پینگ کنید اما در ویندوز متفاوت هست . توضیحش کمی مفصل هست که اگر خواستید در خدمتتون هستم .

اما این چیزی که می فرمائید من به صورت تجربی باهاش به مشکل بر خوردم که با تغییر برخی تنظیات در روتر و تنظیم dns در vps هایی که مشکل داشند حل شد . متاسفانه گاهی اوقات باید آزمون و خطا رفت جلو .

این چیزی که ایشون می فرمایند البته بیتش شبیه اینه که روتر بصورت dhcp داره ip میده .

یعنی مشکل قطع شدن آیپی هم که برای سرور استار هست همینه ؟ سرور رو خاموش میکنن بعد دو ساعت میگن درست میشه :-؟

mahosseini
May 22nd, 2012, 00:43
یعنی مشکل قطع شدن آیپی هم که برای سرور استار هست همینه ؟ سرور رو خاموش میکنن بعد دو ساعت میگن درست میشه :-؟

این نکته ای که آخر گفتن به نظر می رسه مشکل روتر باشه ، dhcp با ip استاتیک کانفیلیکت میده .

SeDaBloG
May 22nd, 2012, 09:09
خوب تیکت بدین ! اگه جواب ندادن بگین شکایت میکنم

TOOBA IT
May 22nd, 2012, 09:16
به هتزر تیکت بدن !؟ از چه کسی باید شکایت کنند !!

برای بنده هم یه سری چنین مشکلی پیش اومده بود , مطمئنا مربوط به روتر میکروتیک شما هست ...
اگر نتونستید مشکل رو برطرف کنید اطلاعات سرور رو برام پ.خ کنید , انشالله که مشکلتون رو حل کنم .

faranetwork
May 22nd, 2012, 09:47

اسپمر!!! اسپم هم حدی داری..چند نفر سرورشون مشکل داره هی میای اسپم میدی...بلدی جواب حل مشکل رو بده..بلد نیستی اسپم نده

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 10:00
به هتزر تیکت بدن !؟ از چه کسی باید شکایت کنند !!

برای بنده هم یه سری چنین مشکلی پیش اومده بود , مطمئنا مربوط به روتر میکروتیک شما هست ...
اگر نتونستید مشکل رو برطرف کنید اطلاعات سرور رو برام پ.خ کنید , انشالله که مشکلتون رو حل کنم .

خب شما که میگی بلدی همینجا اعلام کن دقیقا

مثل تمامی رنج های قبلی آیپی اضافه شده اما این یکی رنج مشکل داره

--------------

سرور آیتی شما مشکلت یه نگاه کن ببین روی میکروتیک اسکریپت نریختی ؟

---------- Post added at 10:00 AM ---------- Previous post was at 09:59 AM ----------

اوکی شکایت کنید جواب شکایت دادن اینجا اعلام کنید. منتظر شکایت شما از هتزنر هستم:52:

serverstar.ir
May 22nd, 2012, 11:03
من یه اسکریپت واسه p2p ریختم اما چند ماه هستش روشه مشکل اینطوری نداشته

RoobinaServer
May 22nd, 2012, 11:05
من یه اسکریپت واسه p2p ریختم اما چند ماه هستش روشه مشکل اینطوری نداشته

اسکریپته رو کنسل کن تایمریش رو کنسل کن ببین مشکل حل میشه یا نه (اتفاقا فکرش رو میکردم استفاده کنید برای همین پرسیدم)

بعد که تست کردید بگید مشکل حل شد یا نه

اگر نشه مشکل دیگه از میکرو نمیتونه باشه (کلا به همه دوستان که میگن میکروتیکه دارم میگم)

serverstar.ir
May 22nd, 2012, 11:08
اسکریپته رو کنسل کن تایمریش رو کنسل کن ببین مشکل حل میشه یا نه (اتفاقا فکرش رو میکردم استفاده کنید برای همین پرسیدم)

بعد که تست کردید بگید مشکل حل شد یا نه

اگر نشه مشکل دیگه از میکرو نمیتونه باشه (کلا به همه دوستان که میگن میکروتیکه دارم میگم)

ولی این اسکریپت خیلی وقته هستشا چرا از اول اینطوری نشد از طرفی خیلی از دوستان ازش استفاده میکنند