PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار یا ... هر چیز دیگری برای جلوگیری از ارسال اسپم

aminzadeh
November 11th, 2009, 10:44
با سلام

ایا نرم افزار یا راهی وجود داره که بر روی سرور ویندوز نصب بشه (vpn) که کاربرا نتونن اسپم بفرستن

من الان مجبورم هر 3 روز یه vps عوض کنم

Aria
November 11th, 2009, 17:44
سلام.

راه بهتری وجود داره، که به کاربری که مشکوک هست vpn نفروشی ....!

با تشکر.

NovinServer
November 11th, 2009, 18:36
با سلام

ایا نرم افزار یا راهی وجود داره که بر روی سرور ویندوز نصب بشه (vpn) که کاربرا نتونن اسپم بفرستن

من الان مجبورم هر 3 روز یه vps عوض کنم

قبل از هر کاری ، قانون بگذار براشون و بگو اسپم ممنوع است و تحت کنترل هستید اگر اسپم کردید سرویس مسدود و دیگه بهتون سرویس نمی دهیم !

همان گونه که دوستمون هم گفتند تا اونجایی که می دانی به کاربرهای مشکوک نفروش .:x:113:

1eng.ir
November 11th, 2009, 19:44
سلام.

راه بهتری وجود داره، که به کاربری که مشکوک هست vpn نفروشی ....!

با تشکر.
از بین 200 تا یوزر چطور تشخیص بدیم ؟!! :105:

Aria
November 12th, 2009, 00:28

سلام.

من شخصاً اینطوری فکر می کنم:

ترجیه میدم 50 تا مشتری شناخته شده و یا سفارش شده از طرف همکاران داشته باشم تا 200 تا مشتری که نمی دونم کی هستند و قراره با روش استفادشون از v-p_n چه بلایی واسه 10 تومان در ماه سرم بیارن !

با تشکر.

Roka
November 12th, 2009, 00:36
من میدونم دیتاسنتر شما کجا هست !
و مشکل از قوانین دیتاسنتر شما هست و واسه همین من اون دیتاسنتر رو ترک کردم !!! و از جای دیگه ای سرور گرفتم ( روز اول هم که گرفتید ، بهتون گفتم )

البته نه فقط به خاطر این قضیه
کلاً به همه چیز گیر میدند ( به چیزایی که هیچ دیتاسنتری گیر نمیده )

البته از نظر سرعت و ... خوب هست نسبت به خیلی دیتاسنتر ها ولی بخش abuse اش واقعاً گیر اضافی میداد !!!

و بحث اسپم هم نیست ، مثلاً میگه فلان سایت ایمیل زده که از این آی پی افراد زیادی اومدند توی سایت من
و شما یا این vps رو پاک کن یا ما سرورتو suspend میکنیم !!!!

واسه همین 3 روز سرور یکی از مشتریای من پایین بود و با بخش abuse مکاتبه میکردیم سر این قضیه !!

aminzadeh
November 12th, 2009, 00:36

200 تا یت 2000 تا

یه ساعت بیا باهاش صحبت کنی که می خوای چیکار کنی بعد اونم می گم می خوام آنتی ویروسم رو آپدیت کنم یا برای مبارزه با تحریم کشور دوست و عزیز مان امریکا

کجایی سیاوس :(

aminzadeh
November 12th, 2009, 00:39
من میدونم دیتاسنتر شما کجا هست !
و مشکل از قوانین دیتاسنتر شما هست و واسه همین من اون دیتاسنتر رو ترک کردم !!! و از جای دیگه ای سرور گرفتم ( روز اول هم که گرفتید ، بهتون گفتم )

البته نه فقط به خاطر این قضیه
کلاً به همه چیز گیر میدند ( به چیزایی که هیچ دیتاسنتری گیر نمیده )

البته از نظر سرعت و ... خوب هست نسبت به خیلی دیتاسنتر ها ولی بخش abuse اش واقعاً گیر اضافی میداد !!!

و بحث اسپم هم نیست ، مثلاً میگه فلان سایت ایمیل زده که از این آی پی افراد زیادی اومدند توی سایت من
و شما یا این vps رو پاک کن یا ما سرورتو suspend میکنیم !!!!

واسه همین 3 روز سرور یکی از مشتریای من پایین بود و با بخش abuse مکاتبه میکردیم سر این قضیه !!

مهدی جان این سرور اونی نیست که فکر میکنی یکی دیگه بود

آخرش مجبوریم بریم چین

Aria
November 12th, 2009, 13:02
سلام.

تا جایی که من اطلاع دارم، شما به عوان مدیر VPS و صاحب IP مجوز این رو دارید که Log های گزارش Spam رو از شرکت سرویس دهنده طلب کنید.

با این حالت، بهتر میشه تشخیص داد که کدام کاربر، چه استفاده ای از V-P_N کرده و مشکل از کجاس.

تلاش کنید که گزارش رو طلب کنید و مشکل رو برطرف کنید.

من تا به حال نشنیدم دیتاسنتری در آمریکا حتی به دلیل مشکل Spam بخواد مشتری رو جواب کنه.

البته در صورت تکرار موضوع به تعداد 3 دفعه، طبق قوانین هاستینگ جهانی، شرکت سرویس دهنده اجازه داره کاربر رو بیرون کنه زیرا مشخصاً کاربر در حال سو استفاده از سرویس هست و قدرت کنترل مشتریانش رو نداره و این مشکل شرکت سرویس دهنده نیست.

در هر حال راه های زیادی وجود داره برای جلوگیری از این مسئله.

از جمله بستن Port 25 برو روی V-P_N ها و تا جایی که اطلاع دارم، دلیلی برای ارسال ایمیل شخصی و کاری از طریق V_P-N وجود نداره و معمولاً کاربران کارای خاصی رو با V-P_N سرویسشون انجام میدن، سپس ارتباط رو قطع می کنند و بعد ایمیل ها و ... رو ارسال می کنند که جزو دسته کارهای شخصی به حساب میاد و *هیچ دلیلی برای استفاده از V-P_N برای انجام این کار وجود نداره* !

با تشکر.

al_bozorgi
August 17th, 2011, 19:42
من هم امروز این مشکل برام پیش اومد آیا با بستن پورت 25 مشکل اسپم حل میشه؟

آیا نرم افزارهای اسنیفر روی سرور نصب کنم امکان شناسایی یوزر خاطی هست؟

آیا با نصب آنتی ویروس یا فایر وال خاصی میشه از ارسال اسپم جلوگیری کرد؟(ISA server)