PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل !

boy67
May 21st, 2012, 12:47
سلام
من میخام یک پوشه کل محتویاتش رو توی اینترنت به اشتراک بذارم منتها میخام هر کسی نتونه به این پوشه دسترسی داشته باشه مثلا برای هر کسی یک یوزر نیم و پسورد و آدرس مربوطه تا بتونن به پوشه دسترسی پیدا کنن
چه راهی هست؟

SeDaBloG
May 21st, 2012, 14:56
راه حل زیاده دوست عزیز ! میتونی در هاستت آپلود کنی ولی نه در پوشه Public_HTML و بعد با فایل زیلا دانلود کنی ! راه حل دیگه اینه که زیپش کنی و برای اون یکی ایمیلت ارسال کنی

boy67
May 21st, 2012, 15:47
نه من منظورمو نتونستم برسونم
بزار دقیق تر بگم
این سرور های آپدیت که امده برای نود 32 مثلا آدرس میدی و یوزر و پس و وصل میشه به سرور و آپدیت های نود را دریافت میکنه
چه طوری میتونم این کارو بکنم

akbari
May 21st, 2012, 16:03
فایل ها را داخل یک پوشه کپی کنید البته داخل هاست و روی پوشه به هر تعدادی که میخواهید یوزر و پسورد های مختلف تعریف کنید کنترل پنل هاست شما چیست؟

SeDaBloG
May 21st, 2012, 16:12
بهترین پنل و امنیت دار ترین : Plesk 10 میباشد

akbari
May 21st, 2012, 16:13
بهترین پنل و امنیت دار ترین : Plesk 10 میباشد

چه ربطی داشت؟

boy67
May 21st, 2012, 16:25
فایل ها را داخل یک پوشه کپی کنید البته داخل هاست و روی پوشه به هر تعدادی که میخواهید یوزر و پسورد های مختلف تعریف کنید کنترل پنل هاست شما چیست؟

درسته ولی برای یک پوشه به نظرم میشه یک یوزر و پس تعریف کرد!
درسته؟
من میخام هر چه قدر دلم بخواد یوزر تعریف کنم
هنوز هاستی نخریدم خواستم بپرسم امکانش هست؟
یا اگه نرم افزاری باشه که رو vps نصب کنم و یوزر و پسورد بسازم بدم البته قبلش یک پوشه جهت دسترسی کاربران بهش اوکی میکنم

akbari
May 21st, 2012, 16:27
دایرکت ادمین بیش از یک یوزر امکان ساخت میدهد

SeDaBloG
May 21st, 2012, 17:39
به یک برنامه نویس وب و نرم افزار بدین میتونه براتون تو دو ثانیه ردیف کنه