PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سرویس دهنده vps

seecurity
May 21st, 2012, 09:59
سلام
اکثر سرویس دهنده های vps کیفیت مناسبی ندارن !
چندین سرویس دهنده را امتحان کردم اما سرعت سند و رسیو واقعا پایین بود
لطفا سرویس دهنده vps به من معرفی کنید که vps درست و حسابی داشته باشه .

برای اینکه از ایران پینگ کمی با سرور داشته باشیم ، بهتره سرور از کدوم کشور و کدوم دیتاسنتر خریداری بشه ؟

اگر جای مناسبی برای تاپیک انتخاب نکردم ببخشید

RezaFH
May 21st, 2012, 10:08
سلام

دوست عزیز سرعت سند و رسیو اصلا چیزی نیست که بشه بهش گفت کیفیت!
شما اول باید بدونی سند و رسیو ات از کجاست، بعد از همونجا یک vps بگیری تا با سرعت بالا انتقال اطلاعات داشته باشه
هیچ وقت نمیشه شما از مثلا اروپا به آمریکا سرعت های خیلی بالا رو تجربه کنی چون فاصله خیلی زیاد هست
اما اگر مبدا و مقصد شما در یک منطقه (در یک کشور یا حداقل در یک قاره) باشند، سرعت انتقال اطلاعات هم در حد بالایی خواهد بود

ضمن اینکه معیار ها میتونه متفاوت باشه
ممکنه من به سرعت 50 مگابیت بگم سرعت انتقال مناسب، در حالی که شما انتظار 500 مگابیت داشته باشی و به 50 مگابیت بگی خیلی کم!

مورد آخر هم که بحث کیفیت کلی سرویس باشه، برمیگرده به همون مَثَل که هرقدر پول بدی آش میخوری ...

موفق باشید

RoobinaServer
May 21st, 2012, 10:26
سلام
اکثر سرویس دهنده های vps کیفیت مناسبی ندارن !
چندین سرویس دهنده را امتحان کردم اما سرعت سند و رسیو واقعا پایین بود
لطفا سرویس دهنده vps به من معرفی کنید که vps درست و حسابی داشته باشه .

برای اینکه از ایران پینگ کمی با سرور داشته باشیم ، بهتره سرور از کدوم کشور و کدوم دیتاسنتر خریداری بشه ؟

اگر جای مناسبی برای تاپیک انتخاب نکردم ببخشید
سلام

شما بهتره از هر سرویس دهنده ای قبل خرید آیپی تست بخواید و پینگ بگیرید

اروپا باشه یعنی آلمان و فرانسه او وی اچ بهتره

به قول دوستمون همان قاره ای که هستیم بگیرید بهتره تا قاره به قاره

seecurity
May 21st, 2012, 10:31
ممنون از پاسخگویی

TOOBA IT
May 21st, 2012, 12:13
ممنون از پاسخگویی

آلمان : Hetzner
فرانسه : OVH

farsitools
May 22nd, 2012, 18:34
كمترين پينگ را سرور هاي ايراني دارند 20-90

mehrshad.ho
May 22nd, 2012, 18:36
هتزنر آلمان پیشنهاد میشه

tizparvaz
May 22nd, 2012, 18:46
کانادا هم پینگ مناسبی داره

astro.alireza
May 22nd, 2012, 18:56
ممنون از پاسخگویی

جای تعجب هست دوستان به جای راهنمایی دوستمون در مورد پینگ پایین سرور هر کی دیتاسنتری رو می گه خودش توش سرور داره!!!
برای پینگ پایین بهترین انتخاب دیتاسنترهای داخل ایران هستند
بعد از اون کشورهای همسایه ایران مثل ترکیه پینگ خوبی دارند.
توی اروپا هم شعبه سوییس دیتاسنتر equinix روی رنج آی پی ۳۱.۷. پینگ خوبی به ایران داره.

tizparvaz
May 22nd, 2012, 20:02
جای تعجب هست دوستان به جای راهنمایی دوستمون در مورد پینگ پایین سرور هر کی دیتاسنتری رو می گه خودش توش سرور داره!!!
برای پینگ پایین بهترین انتخاب دیتاسنترهای داخل ایران هستند
بعد از اون کشورهای همسایه ایران مثل ترکیه پینگ خوبی دارند.
توی اروپا هم شعبه سوییس دیتاسنتر equinix روی رنج آی پی ۳۱.۷. پینگ خوبی به ایران داره.

حرف بنده که مطلق نبود و ضمن اینکه تا اونجایی که تو یه تاپیک مطرح کردیم خیلی افراد گفتن ترکیه شبکه خوبی نداره و مشکل داره و با اینکه به ایران نزدیک پینگ وبی نمیده به ما
در مورد سوئیس و اکیونیکس هم بله ابتدا فوق العاد بود جدیدا خیر

mostafabia2taraneh
May 22nd, 2012, 20:06
طبیعتا اروپا بهترین پینگ رو به ایران داره،اما دلیل بر کیفیت بالا نیست عزیز...