PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری با شخصی که حساب paypal دارد

persianview
May 20th, 2012, 13:29
سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی مایل به همکاری با من هست ؟ با شرایط زیر

من یکسری کالای دیجیتالی برای فروش دارم از این رو خریدار من باید دلار پی پل ارسال کنه و من سپس کالای مربوطه رو ارسال کنم
بنابراین به شخصی نیاز دارم که خریدار من دلار رو به حسابش واریز کنه و این شخص معادل تومانی آن را به من بدهد.

افرادی که دلار ارسال می کنند بصورت گیفت و بدون کارمزد و instantly ارسال میکنند.

منتظر پیشنهادات هستم

aph
May 20th, 2012, 13:58
سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی مایل به همکاری با من هست ؟ با شرایط زیر

من یکسری کالای دیجیتالی برای فروش دارم از این رو خریدار من باید دلار پی پل ارسال کنه و من سپس کالای مربوطه رو ارسال کنم
بنابراین به شخصی نیاز دارم که خریدار من دلار رو به حسابش واریز کنه و این شخص معادل تومانی آن را به من بدهد.

افرادی که دلار ارسال می کنند بصورت گیفت و بدون کارمزد و instantly ارسال میکنند.

منتظر پیشنهادات هستم

سلام

دوست عزیز جهت راهنمایی می گم.

اگر به یک حساب پایپال به صورت شخصی زیاد گیفت ارسال شه پایپال حساب رو لیمیت می کنه و دلیل و مدارم می خواد که چرا گیفت ارسال میشه.

کسانی هم که این کارو براتون بکنن ازتون کارمزد می گیرن و هر لحظه حسابشون با خطر لیمیت مواجه هست.

بهتر هست خودتون یک حساب پایپال ایجاد کنید و مشکلی هم پیش اومد خودتون پیگیر باشید.

با تشکر.

Only4U
May 20th, 2012, 14:01
اگر خواستی میتونم برات حساب باز کنم
و میتونم باهات همکاری کنم ولی نه به صورت گیفت !

persianview
May 20th, 2012, 14:14
سلام

دوست عزیز جهت راهنمایی می گم.

اگر به یک حساب پایپال به صورت شخصی زیاد گیفت ارسال شه پایپال حساب رو لیمیت می کنه و دلیل و مدارم می خواد که چرا گیفت ارسال میشه.

کسانی هم که این کارو براتون بکنن ازتون کارمزد می گیرن و هر لحظه حسابشون با خطر لیمیت مواجه هست.

بهتر هست خودتون یک حساب پایپال ایجاد کنید و مشکلی هم پیش اومد خودتون پیگیر باشید.

با تشکر.

پس برای همین حساب خودم لیمیت شده

dan6
May 20th, 2012, 14:17

شما چرا از درگاه پرداخت پی‌ پال استفاده نمی‌‌خواهید بکنید؟ (راه استاندارد)

persianview
May 20th, 2012, 14:20
شما چرا از درگاه پرداخت پی‌ پال استفاده نمی‌‌خواهید بکنید؟ (راه استاندارد)
به هرحال اکانته باید یه مدرک هویتی داشته باشه

dan6
May 20th, 2012, 14:20
در ضمن، حساب پی‌ پال اگه هویت، مدارک سکونت و تلفن ... واقعی‌ باشه "هیچوقت" لیمیت نمیشه مگر این که کلاهبرداری کنید که دیگه بحث لیمیت نیست و پی‌ پال میتونه علیه شما اقدام قانونی‌ کنه.

persianview
May 20th, 2012, 14:23
در ضمن، حساب پی‌ پال اگه هویت، مدارک سکونت و تلفن ... واقعی‌ باشه "هیچوقت" لیمیت نمیشه مگر این که کلاهبرداری کنید که دیگه بحث لیمیت نیست و پی‌ پال میتونه علیه شما اقدام قانونی‌ کنه.
همین دیگه منم دنبال کسی هستم حسابش اینطوری باشه

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

اگر خواستی میتونم برات حساب باز کنم
و میتونم باهات همکاری کنم ولی نه به صورت گیفت !
باز کردن حساب خودم بلدم و وریفای هم میکنم
مشکل اینه که بعد از مدتی اسکن پاسپورت میخام و هویت کشور مربوطه که حساب باز کردم

dan6
May 20th, 2012, 14:28
من از درگاه پرداخت پی‌ پال در سایت خودمون استفاده کردم.

ممکن آدرس و مورد فروش سایت خودتان را پ‌خ کنید

همین دیگه منم دنبال کسی هستم حسابش اینطوری باشه

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

باز کردن حساب خودم بلدم و وریفای هم میکنم
مشکل اینه که بعد از مدتی اسکن پاسپورت میخام و هویت کشور مربوطه که حساب باز کردم

aph
May 20th, 2012, 16:49

حساب بنده به دلیل اینکه آیپی عوض کردیم به اشتباه لیمیت شده. که هرکی با پایپال در ایران کار می کنه با لیمیت همیشه مواجه هست.

الان اکانت دیگری ساختیم.

دوست عزیز همیشه بحث لیمیت هست چه مدارک داشته باشید چه نداشته باشید.

مدارک برای مواقعی هست که بهتون شک کردن و می خوان تایید بشه اکنتتان و الا شما با آیپی ایران وارد حساب شو بعد مدارک بفرست ببین باز می کنن؟

شاید تازه تو اینکار اومدید مواظب باشید با تشکر.

dan6
May 20th, 2012, 17:00
حساب بنده به دلیل اینکه آیپی عوض کردیم به اشتباه لیمیت شده. که هرکی با پایپال در ایران کار می کنه با لیمیت همیشه مواجه هست.

الان اکانت دیگری ساختیم.

مدارک برای مواقعی هست که بهتون شک کردن و می خوان تایید بشه اکنتتان و الا شما با آیپی ایران وارد حساب شو بعد مدارک بفرست ببین باز می کنن؟

با سپس فراوان از شما aph عزیز

ببینید اگه شما اقامت خارج از کشور را داشته باشید (با آدرس و تلفن معتبر) به چی‌ میخواهند شک کنند؟

حتا اگه من یک بار با IP ایرانی‌ هم log in کنم، ممکنه اکانتم لیمیت شه‌، ولی‌ "هیچوقت" لیمیت باقی‌ نمیمونه چون می‌تونم با پی‌ پال تماس بگیرم بگم که به ایران یک مسافرت داشتم (در اصل، این لیمیت کردن پای پال در صورت مواجهه با IP ناشناس به دلیل حفاظت از اکانت خودم هست)

در ضمن ما تمام تراکنش‌های پی‌ پال را از خارج از ایران انجام میدهیم کسی‌ درون ایران به پای پال log in نمی‌‌کنه

aph
May 20th, 2012, 17:07
با سپس فراوان از شما aph عزیز

ببینید اگه شما اقامت خارج از کشور را داشته باشید (با آدرس و تلفن معتبر) به چی‌ میخواهند شک کنند؟

حتا اگه من یک بار با IP ایرانی‌ هم log in کنم، ممکنه اکانتم لیمیت شه‌، ولی‌ "هیچوقت" لیمیت باقی‌ نمیمونه چون می‌تونم با پی‌ پال تماس بگیرم بگم که به ایران یک مسافرت داشتم (در اصل، این لیمیت کردن پای پال در صورت مواجهه با IP ناشناس به دلیل حفاظت از اکانت خودم هست)

در ضمن ما تمام تراکنش‌های پی‌ پال را از خارج از ایران انجام میدهیم کسی‌ درون ایران به پای پال log in نمی‌‌کنه

سلام

من فرضا گفت. این جواب آخری رو هم بنویسم که دیگه تاپیک دوستمون به حاشیه کشیده نشه و خراب نشه.

من یکی رو میناسم که خبره این کار هست.

مقداری پول برای مشتریشون invoice پرداخت کردند بعد دیتاسنتر برگشت زده که اسم این شخص دارنده حساب ایرانی هست. پایپال لیمیت کرده.

ایشون در گرجستان سکونت دارند . علاوه بر ارایه مدرک و قبض و غیره حسابشان لیمیت ماند و دلار های موجود تا اینکه بعد 6 ماه از لیمیت در آوردند.

دقت داشته باشید پایپال زیاد به اسم گیر نمیده اما چون دیتاسنتر اعلام کرده بود و ریفاند زده بود لینکار رو انجام داده بودند.

و مسایل دیگر که زیاد هستن.

عذر می خوام از استارتر تاپیک دیگر بحث را به حاشیه نمی برم. امیدوارم این حرفای من مفید باشه.

dan6
May 20th, 2012, 17:15
سلام

من فرضا گفت. این جواب آخری رو هم بنویسم که دیگه تاپیک دوستمون به حاشیه کشیده نشه و خراب نشه.

مقداری پول برای مشتریشون invoice پرداخت کردند بعد دیتاسنتر برگشت زده که اسم این شخص دارنده حساب ایرانی هست. پایپال لیمیت کرده.

ایشون در گرجستان سکونت دارند . علاوه بر ارایه مدرک و قبض و غیره حسابشان لیمیت ماند و دلار های موجود تا اینکه بعد 6 ماه از لیمیت در آوردند.

دقت داشته باشید پایپال زیاد به اسم گیر نمیده اما چون دیتاسنتر اعلام کرده بود و ریفاند زده بود لینکار رو انجام داده بودند.

عذر می خوام از استارتر تاپیک دیگر بحث را به حاشیه نمی برم. امیدوارم این حرفای من مفید باشه.

اوکی :-)

در این که این کار گرفتاری‌های زیادی داره با شما کاملا موافقم مشکل هم اینه که خیلی‌ از دوستان انتظار دارند با این همه گرفتاری و مشکل، دلار پی‌ پال به قیمت اسکناس درج شده در اینترنت فروخته شه‌ باز هم سپاسگزارم

persianview
May 20th, 2012, 18:22
با تشکر از همه دوستان که پاسخ دادند فکر میکنم اینکار شدنی نیست و حتی با یافتن یک همکار خوب امکان چنین کاری نباشه و بنابراین کلا این تقاضا را لغو می کنم . و یک سوال دیگر مطرح می کنم :

اکانت من در حدود 191 دلار دارد که لیمیت شده و علت هم اینه که بصورت راندوم لیمیت شده و مدارک مثل شناسنامه یا گواهینامه رانندگی می خواهند که من ندارم . ولی بگزریم ... .
من فکری به ذهنم رسید که با شما دوستان که تجربه بیشتر دارین در میان می گزارم :
من به یکی از دوستانم در کره جنوبی بیش از 500 دلار بازی فروخته ام بنظره شما اگه با این دوستم گاو بندی کنم و بهش بگم به paypal بگه من (persianview) به اندازه 180 یا 190 دلار که بهش فروش داشتم کالا رو براش ارسال نکردم و بنابراین این دوسته من درخواست برگشت پول و حل اختلاف بزنه و من هم قبول کنم اینطوری این 180 یا 190 دلار به حسابه دوسته من برگشت می خوره و من هم از این دوستم پولم رو بگیرم
بنظرتون paypal این چنین فریبی می خوره و پول از حساب من کسر می کنه به حسابه دوستم اضافه کنه ؟

aph
May 20th, 2012, 19:04
با تشکر از همه دوستان که پاسخ دادند فکر میکنم اینکار شدنی نیست و حتی با یافتن یک همکار خوب امکان چنین کاری نباشه و بنابراین کلا این تقاضا را لغو می کنم . و یک سوال دیگر مطرح می کنم :

اکانت من در حدود 191 دلار دارد که لیمیت شده و علت هم اینه که بصورت راندوم لیمیت شده و مدارک مثل شناسنامه یا گواهینامه رانندگی می خواهند که من ندارم . ولی بگزریم ... .
من فکری به ذهنم رسید که با شما دوستان که تجربه بیشتر دارین در میان می گزارم :
من به یکی از دوستانم در کره جنوبی بیش از 500 دلار بازی فروخته ام بنظره شما اگه با این دوستم گاو بندی کنم و بهش بگم به paypal بگه من (persianview) به اندازه 180 یا 190 دلار که بهش فروش داشتم کالا رو براش ارسال نکردم و بنابراین این دوسته من درخواست برگشت پول و حل اختلاف بزنه و من هم قبول کنم اینطوری این 180 یا 190 دلار به حسابه دوسته من برگشت می خوره و من هم از این دوستم پولم رو بگیرم
بنظرتون paypal این چنین فریبی می خوره و پول از حساب من کسر می کنه به حسابه دوستم اضافه کنه ؟

سلام
اگر صفحه شما کمل لیمیت نزده و هنوز اکانتتان صفحه اول را نماییش میده خودتون ریفاند بزنید.

در غیر اینصورت از دوستتون درخواست کنید در خواست ریفاند بفرسته احتما 50 50 هست. بتونید برگردونید.

در غیر اینصورت حساب لیمیت شما با پول هاش باقی میمونه و بعد از 6 ماه میتونید پول خود را با اضافه کردن این اکانت به اکانت دیگر دریافت کنید.

پایپال هیچ موقع پول اکانت های لیمیت شده را گم گور نمیکنه شاید ایران بود این کار میش.(کنایه بود )

Mr_Parham
May 20th, 2012, 20:22

من الان بیش از سه سال هست که یک اکانت دارم و باهاش کار می کنم، روزانه حداقل 5-6 تا ورودی دارم و ماهانه حدود 1000 دلار خروجی، تا به حال یک بار هم اکانتم لیمیت نشده پس بی دلیل لیمیت نمی کنند

aph
May 20th, 2012, 20:26
من الان بیش از سه سال هست که یک اکانت دارم و باهاش کار می کنم، روزانه حداقل 5-6 تا ورودی دارم و ماهانه حدود 1000 دلار خروجی، تا به حال یک بار هم اکانتم لیمیت نشده پس بی دلیل لیمیت نمی کنند

سلام

این اکانت شما الان اعتبار پیدا کرده است.

الان شما بر فرض یک اکانت بساز بعد 1 هفته پول واریز کن بعد یک ساعت برداشت کن ببین لیمیت می کنن یا نه؟

این دوستمون هم باهاش صحبت کردن دلیل بستن اکانت تعداد دفعات سند مانی به صورت مداوم بوده که لیمیت شده.

با تشکر.

Only4U
May 20th, 2012, 20:35
سلام

در جواب شما باید بگم پی پال به هیچ عنوان با ملیت ایرانی مشکلی نداره
پی پال فقط با ساکنین ایران مشکل داره حالا میخواد متولد امریکا باشه اسمش امریکایی باشه شناسنامش امریکایی باشه ولی تو ایران در حال زندگی باشه با این مشکل داره

بنده خودم پی پالم به نام خودم (ایرانی ) هست ولی خوب مدارک محل سکونتم تو خارج هست و پاسپورت هم ایرانیه به راحتی رسیدگی میکنند
حتی البته الان نه حدود 3 سال پیش از من مدارک هویتی خواستند دقیقا خودم بهشون گفتم ایرانی هستم ولی خارج زندگی میکنم (اون موقع برا تحصیل بود)
در جواب خیلی راحت گفتند هیچ مشکلی نداره و فقط در کشور ایران مجاز به استفاده نیستید شما ! فقط گفت در ایران به هیچ عنوان سرویس دهی نداریم ما شاید در اینده سرویس بدیم ولی الان به کلیه افراد داخل ایران مجاز به ارائه ی سرویس نمی باشیم و در ادامه گفت ، فقط مدارک هویتی بفرستید هر چیزی میخواد باشه فقط عکس داشته باشه و به تایید دولت رسیده باشه ! به همراه مدارک محل سکونت(اجاره نامه فرستادم)
منم ارسال کردم و..
فقط خواستم ضمانت بدم با ایرانی ها مشکل نداره با ساکنین ایران مشکل داره