PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات روی سرور لینوکس مثل تنظیمات بلاگفا

ghazal
May 20th, 2012, 11:37
با سلام

دوستان سرور لینوکس دارم و تنظیمات دامنه مجازی alias* را روی آن فعال کردیم ولی مشکلی داریم.....

ما می خواهیم مثل سایت بلاگفا که یک قسمت در تنظیمات وبلاگ ها گذاشته و هر کس بخواهد می تواند یک دامنه خریداری کند و به وبلاگ متصل کند ولی وقتی آدرس دامنه ای که خریداری کرده

میزند وبلاگ بالا می آید بدون اینکه آدرس سایت تغییر کند.

مثال:دامنه خریداری شده:test.com وبلاگ :test.blogfa.com در حالت عادی (مثل تنظیمات الان سرور ما)اگر دامنه test.com را بزنیم آدرس در آدرس بار به صورت زیر می شود:test.blogfa.com یعنی ردایرکت می شود روی آدرس وبلاگ

ولی ما نیاز به تنظیم بلاگفا داریم ....که وقتی می زند:test.com همان test.com بالای صفحه می ماند در صورتیکه دارد اطلاعات وبلاگ را نشان می دهد

دوستان این موضوع برای ما حیاتی شده و کارمان را زیر سوال برده...خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید بفرمائید ...حتی با هزینه

با تشکر

TOOBA IT
May 20th, 2012, 11:44
کنترل پنل شما ؟ سیستم یا اسکریپت مورد استفاده شما چیه ؟

ghazal
May 20th, 2012, 12:13
البته برنامه نویسان سایت الان کنار من نیستند

ولی کنترل پنل پلسک است

و mysql دیتابیس است
ا
گر توضیحات فنی لازم است بفرمائید از برنامه نویس سوال کنم

Iran Web Host
May 20th, 2012, 15:05
در هر قسمتی از برنامه که دامنه را ریدایرکت میکنید به وبلاگ
بجای ریدایرکت باید پارک کنید

وقتی پارک کنید هر دو بدون تغییر مسیر یک مقصد رو باز میکنند و ریدایرکت نخواهد شد !

ali2k
May 20th, 2012, 19:23
تنها نکته اش اینه که دامنه مثال تست دات کام باید روی دامنه اصلی شما پارک بشه بقیش کار برنامه نویسه ... :)

SeDaBloG
May 20th, 2012, 19:53
این جور مشکل هارو باید به ادمین سرور بگین ! من هم چنین مشکلاتی داشتم ! به ادمین سرور گفتم برام درست کرد
اطلاعات سرورتو برام پیام خصوصی کن ببینم مشکلش در چیه ;) اگه اعتماد نداری هم هیچی :d