PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ResellerClub Host

AtabakAmiri
November 10th, 2009, 17:39
سلام.

ResellerClub.com سرویس های هاست جالب داره. از جمله فضای نامحدود با بهای سالیانه 30 دلار
اما مشکلش اینه که محل سرور هاش در آمریکا هست.

1- می خواستم بدونم تا به حال این شرکت برای ایرانی ها مشکل درست کرده؟
2- هنوز هم من واسم جا نیوفتاده با این که آمریکایی ها ممکنه سایت های ایرانی رو پاک کنن، چرا باز این همه هاست آمریکایی در ایران و حتی در آین سایت داره تبلیغ میشه. نکنه دیگه کاری با سایت ها ندارن؟

WebRang
November 10th, 2009, 17:44
Hosting پلان هاش مگه آمریکا و هند نیست؟

iranihost
November 10th, 2009, 17:51
بیشتر هاستینگ های آمریکایی در دیتا سنتر xlhost هست که با ایرانی ها هیچ مشکلی نداره !

mohebali
November 10th, 2009, 17:54
دمش گرم

IFACO.Net
November 10th, 2009, 19:18
سایت های سیاسی خاص ایرانی در آمریکا معمولا دچار مشکل میشند !

Sajad
November 10th, 2009, 23:34
ریسلر کلاب از دیتاسنتر theplanet بهتون هاست میده.
من ازشون در مورد اینکه به ایران سرویس هاست میدن یا نه سوال کردم اما جوابی ندادن... (از ریسلر کلاب سوال کردم) از theplanet اگه بپرسی ۱۰۰٪ جوابشون نه هست.

Sepahrad
January 19th, 2010, 15:39
با موبایل بنده تماس گرفته بودند ( حدودا تابستان ) بحث سرور و هاستینگ پیش اومد که گفتند سرور هاشون توی The Planet هست و با ایرانی بودن زیاد مشکل ندارد چون از ما سرویس تهیه میکنید یعنی از طریق اینها . یادتون باشه تمامی دیتاسنتر هایی که به کاربر های ایرانی سرور نمیدند دوست دارن بدند و پول گیرشون بیاد اما قوانین نمیزاری که از همین راه ها باز راه رو باز میکنند :) اون ها هم دوست دارند مشتری بیشتر و پول بیشتری گیرشون بیاد :)

موفق باشید .

tar.gz
January 19th, 2010, 21:21
نه مشکلی وجود نخواهد داشت.این ایمیل:

hi hadi,

greetings from resellerclub. Hope all is well at your end. :)

with regards to your query about hosting .ir domains, we can definitely host your websites with our hosting service. :)

if you have any further queries please feel free to contact me and i will be glad to help you.

Looking forward to your reply. :)
اما برای اینکه بتونید از اونها هاست تهیه کنید باید حسابتون رو 199 دلار شارژ کنید تا بشه خرید کرد. البته این شارژ حساب به منزله سپرده یا همون ضمانت نیست و شما میتونید باهاش خریدتون رو انجام بدید ولی برای بار اول باید اون مقدار واریز کنید که خب یکم سخته و بنظرم باید شریکی اینکار انجام بگیره. 7 نفر هر کدوم 30 تومن بذارن میشه راحت اینکارو انجام داد.

AfraWeb.net
January 19th, 2010, 22:42
The US Government does not permit us to do business with Iranian clientele

tar.gz
January 19th, 2010, 22:54
نمیدونم . من هم چت آنلاین کردم هم میل زدم جوابشون که مثبت بود. شما همینطوری اومدی گفتی نمیشه:39:

AfraWeb.net
January 19th, 2010, 23:47
نمیدونم . من هم چت آنلاین کردم هم میل زدم جوابشون که مثبت بود. شما همینطوری اومدی گفتی نمیشه:39:

زیاد رو حرف اینها حساب نکن . قانون رو باید رعایت کنند . اگر تخلفی کنند جریمه های سنگینی باید بپردازند .
ممکنه به هر کسی یک حرفی بزنن ولی وقتی جدی حرف بزنید اینطوری جواب میدن .