PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن پرت بر روی ویندوز 2003

seecurity
May 19th, 2012, 17:30
سلام
من می خوام 4 تا پرت رو روی ویندوز 2003 به بندم .
مثل 135 110 25

میدونم که باید این کار رو با isa server انجام بدم .
ولی این نرم افزار خیلی سنگین هست . برای بستن 4 پرت منابع بالایی رو می طلبه .

خواستم از دوستان و بزرگواران خواهش کنم چطوری با خود ویندوز این کا رو انجام بدم و اگر فایروال خاصی هست ار چه فایروالی استفاده کنم که سبک باشه ؟

dreamdata
May 19th, 2012, 17:42
سلام. میتونید روی کانکشن ( دو تا مانیتور ) کنار ساعت دابل کلیک کنید پراپرتیس و ادونس از تب هایی که میبینید آخری میتونید محدودیت پورت ایجاد کنید .

saeed_m27
May 19th, 2012, 18:20
بنده هم همین سوال رو داشتم ولی به خاطر نصب nttacplus فایروال غیر فعال هستش چجوری این محدودیت رو اعمال کنم ؟

milade
May 19th, 2012, 18:25
فایروال خود ویندوز رو کانفیگ کنید . بهترین راه حل هستش .

موفق باشید .

saeed_m27
May 19th, 2012, 18:35
فایروال خود ویندوز رو کانفیگ کنید . بهترین راه حل هستش .

موفق باشید .
خوب عزیز منم فایروال ویندوز همسایه رو نمیگم !! میگم که nttacplus نصبه و به همین خاطر غیر فعال میشه راه دیگه ای نداره ؟یه راهنمایی کنید که چجوری بتونم کانفیگ کنم این جواب شما دیگه خیلی کلی بود !!

milade
May 19th, 2012, 18:46
عزیزم ، شما فایروال رو تعریف کن توی تب Exeption پورت هایی که میخوای باز یا بسته باشه رو تعریف کن !

البته حواست باشه ریموت دسکتاپ رو ، یهو دیگه نتونی ریموت بزنی :دی

توی اینترنت فت و فراوون اموزش ریخته ! >> سرچ !

saeed_m27
May 19th, 2012, 18:53
عزیزم ، شما فایروال رو تعریف کن توی تب Exeption پورت هایی که میخوای باز یا بسته باشه رو تعریف کن !

البته حواست باشه ریموت دسکتاپ رو ، یهو دیگه نتونی ریموت بزنی :دی

توی اینترنت فت و فراوون اموزش ریخته ! >> سرچ !

بله شاعر میگه گر سرچ کنی ز سرور دیتاسنتر سازی !!:d:d:d

چشم سرچم میکنیم نه اینکه آموزشی مفید و کامل زیاد ریخته ما وقت نمیکنیم همه رو ببینیم اینه عزیز !!!:d

dreamdata
May 19th, 2012, 19:22
خوب عزیز منم فایروال ویندوز همسایه رو نمیگم !! میگم که nttacplus نصبه و به همین خاطر غیر فعال میشه راه دیگه ای نداره ؟یه راهنمایی کنید که چجوری بتونم کانفیگ کنم این جواب شما دیگه خیلی کلی بود !!

برید توی استارت - بخش ادمینیسترتور - بخش ریدیوس ( تنظیم وی پی ا ... تون ) اونجا از قسمت چپ پنجره ( جایی که روز اول میرفتید تنظیم میکردید ) اونجا ی قسمت فایروال داره کلیک کنید - از بخش سمت راست معمولا سه گزینه کانکشن وجود داره - شما local area connection ی که ازش دارید استفاده میکنید رو راست کلیک کنید و پراپرتیس بزنید دکمه outbound رو بزنید اونجا پورت هاتون رو هم در source و هم در target وارد کنید - مثلا پورت 25 رو میخواید ببندید از اون قسمت tcp رو انتخاب کنید توی سورس بزنید 25 و اوکی کنید - دوباره برید و اینبار توی تارگت 25 رو بزنید و ... به این شیوره پورت هاتون بسته میشه - واسه چک کردن اینکه چه برنامه ای داره از چه پورتی استفاده میکنه میتونید توی سی ام دی بزنید :
netstat -abn | more
اسپیس که بزنید صفحه به صفحه میره جلو !

serverstar.ir
May 19th, 2012, 19:24
سلام
یرای ویندوز پیشنهاد میکنم برنامه peerblock نصب کنی خودش پورتها رو لیمیت میکنه