PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل انتقال دامین در دایرکتی

aligoli
May 19th, 2012, 13:45
یکی از دوستان، دامینی توسط یک شرکت در (دایرکتی) ثبت کرده ، حال میخواد این رو به پنل من انتقال بده ، خواستم بدونم ، دقیقا به چه چیزی نیاز هست و من یا اون شرکت چه کاری باید انجام دهند ؟

Webramz
May 19th, 2012, 14:21
سلام

در صورتیکه شما پنل از دایرکت آی دارید، دوست شما می تواند به راحتی و طی انجام مراحل Move دامنه، اینکار را برای شما انجام دهد.

به پنل مقصد دامنه خود وارد شده و از منوی Settings، مقادیر Customer ID و Email را برداشته و یادداشت کنید.
وارد پنل مبدا/ قدیم دامنه خود شوید، از منوی Domains، گزینه List All Orders، برروی نام دامنه خود که قصد Move آنرا دارید کلیک کنید. برروی کلید Move Services جهت انتقال دامنه کلیک کنید، در این قسمت Customer ID و ایمیل گیرنده را وارد کنید.

aligoli
May 19th, 2012, 14:27
پنل مقصد برای خودم هست، من شخصا نمایندگی مستقیم از دایرکتی دارم، و نمایندگی به whmcs هم متصل هست، حتما باید در پنل نمایندگی دایرکتی یک مشتری، customer تعریف کنم و آی.دی و ایمیل اونو به کسی که پنل مبدا رو داره بدم ؟

Iran Web Host
May 19th, 2012, 14:34
بله
برای انتقال باید به یک Customer انتقال بدید نه به نمایندگی !

om!d-D
May 19th, 2012, 14:47
اگر شما پنل دارید و در دایرکتی هست بگین واستون moveکنه

aligoli
May 19th, 2012, 15:00
خوب اینطوری به پنل یا آی.دی رسیلری خودم نیاز هست و باید اونو ارایه بدم درسته ؟

من میخوام دامین به نام خود مشتری شه، و اینطور که فهمیدم اول باید یک مشتری در پنل دایرکتی تعریف کنم، سپس آی.دی و ایمیل مشتری رو به کسی که مبدا هست بدم و بگم به این انتقال بده، بعد انتقال پیدا می کند.

بعد در whmcs هم به صورت دستی فاکتور بزنم. درست هست ؟

Webramz
May 19th, 2012, 16:30
بله

ebrahimt
October 14th, 2012, 01:54
سلام بر همه دوستان
من قبلا یک پنل مشتری در دایرکت آی داشتم که چند تا دامنه توی این پنل بود
بعد از طریق شرکت مربوطه یک پنل نمایندگی هم در دایرکت آی ثبت کردم
ایمیل من در هر دو حساب یکی است
الان میخوام دامنه های پنل مشتری رو به پنل نمایندگی خودم انتقال بدم تا برای تمدید از طریق پنل نمایندگی اقدام کنم
ولی از طریق معمولی انتقال دامنه این کار انجام نمیشه
کسی میتونه راه درست این کار رو بگه؟
در ضمن هنگام اجرای عملیات انتقال این پیغام رو میده :
customer username and customer id dont match
ممنون میشم راهنمایی کنید