PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت و قیمت اینترنت در جهان !!!

1eng.ir
November 10th, 2009, 15:11
به نقل از آخرین آمار چند روز پیش موسسه ITIF، بیست کشور برتر جهان در ارائه بالاترین سرعت و کمترین قیمت اینترنت پرسرعت.

http://cloverr.s3.amazonaws.com/pictures/170c0d24d09cb74b222896806f4cc82e_o

@ مدیرا: اگه بچه ها بحث سیا30 راه انداختن من مسئولش نیستم :دی

Kambiz
November 10th, 2009, 16:12
بازم ما رو یاده بدبختی هامون انداختیا :63:

LoveLife
November 10th, 2009, 17:51
به نقل از آخرین آمار چند روز پیش موسسه itif، بیست کشور برتر جهان در ارائه بالاترین سرعت و کمترین قیمت اینترنت پرسرعت.

http://cloverr.s3.amazonaws.com/pictures/170c0d24d09cb74b222896806f4cc82e_o

@ مدیرا: اگه بچه ها بحث سیا30 راه انداختن من مسئولش نیستم :دی

تو گفتگو آزاد(مرحوم) چند وقت پیش گذاشته بودم
باز هم ممنون

IFACO.Net
November 10th, 2009, 19:25
اگه حرف بزنیم سیاسی میشه پس بیخیالش ... :)

1eng.ir
November 10th, 2009, 19:28
اگه حرف بزنیم سیاسی میشه پس بیخیالش ... :)
استاد شما حرفتو بزن من قول میدم که تو بحث شرکت نکنم ;) اگه شرکت کنم بدون شک سیا30 میشه. پس خودمو میگیرم و حرفی نمیزنم :)

IFACO.Net
November 10th, 2009, 19:37
استاد شما حرفتو بزن من قول میدم که تو بحث شرکت نکنم ;) اگه شرکت کنم بدون شک سیا30 میشه. پس خودمو میگیرم و حرفی نمیزنم :)

من خودمم از منتقدین سرسخت وضعیت اینترنت کشور هستم و معتقدم که ایران می تواند حداقل در خاورمیانه و آسیا حرف اول را در اینترنت بزند ولی متاسفانه .... :109:

Mohsen
November 10th, 2009, 19:40
یه سوال!
الان رتبه اول و دوم رو ژاپن و کره دارن و رتبه سوم رو فلاند! چرا تو این کشورها دیتاسنترهای بزرگ عمومی نیست؟ مثل آمریکا و آلمان و کانادا ؟ یا اینکه هست و با ایرانی ها کار نمی‌کنند؟ و یا به قوانین شون مربوط میشه؟
شیطونه میگه بریم یه دیتاسنتر بزنیم تو ژاپن!

IFACO.Net
November 10th, 2009, 19:44
فکر کنم این نمودار مال اینترنت خونگی (عمومی) باشه و دوم اینکه در کشورهایی که اسم بردید دیتاسنتر هست ولی زیاد گسترده و بین المللی نیستند و دبیشتر داخلی کار می کنند !

Mohsen
November 10th, 2009, 19:51
فکر کنم این نمودار مال اینترنت خونگی (عمومی) باشه و دوم اینکه در کشورهایی که اسم بردید دیتاسنتر هست ولی زیاد گسترده و بین المللی نیستند و دبیشتر داخلی کار می کنند !

خوب باشه!
منم نگفتم خونگی نیست!
وقتی طرف تو خونه‌ش پورت 61 مگابیت داره! دیتاسنتر خیلی راحت میتونه پورت خوب داشته باشه!
مگه اینکه مشکل قانونی یا یه چیزی تو این مایه‌ها باشه.

IFACO.Net
November 10th, 2009, 19:58
راه اندازی دیتاسنتر به خیلی چیزا بستگی داره که پهنای باند ارزون تنها یکی از اونهاست و نه همشون ... ;)

1eng.ir
November 10th, 2009, 20:01
@ is24.ir: اجازه هست بگم مشکل از کجاست ؟ :d

Mohsen
November 10th, 2009, 20:05
راه اندازی دیتاسنتر به خیلی چیزا بستگی داره که پهنای باند ارزون تنها یکی از اونهاست و نه همشون ... ;)
بله!
منم میخواستم همون چیزایی که باعث ایجاد مشکل شده رو بدونم! یکیش میتونه قوانین دولتی و مالیات و ... باشه، دیگه چی می‌تونه مانع باشه؟

IFACO.Net
November 10th, 2009, 20:12
@ is24.ir: اجازه هست بگم مشکل از کجاست ؟ :d
بابا بیخیال ;)

بله!
منم میخواستم همون چیزایی که باعث ایجاد مشکل شده رو بدونم! یکیش میتونه قوانین دولتی و مالیات و ... باشه، دیگه چی می‌تونه مانع باشه؟

متاسفانه کره و ژاپن به علت زلزله خیز بودن منطقه، امنیت تامین پهنای باند اینترنتی ندارند ! چون اینترنت شان از طریق کابل های زیردریایی تامین میشه و با یک زلزله دریایی تمام کابلها به هم میریزند و تماس بین اللملی اینترنتشون محدود میشه و یا کم سرعت میشه که این یک مساله مهم برای یک دیتاسنتر محسوب میشه و احتمالا مسائل دیگر محلی مانند قوانین و ... هم در این قضیه دخیل باشند ....

alborzgostar
November 10th, 2009, 21:10
بریم ژاپن زندگی کنیم زیر زمین خونمون رو دیتا سنتر کنیم 61 مگ که میدند 6 تا سرور با پورت 10 میشه :-o

1eng.ir
November 10th, 2009, 21:25
بابا بیخیال ;)

اوکی :)
نذاشتی حرفمو بزنما :(
یکی طلبت :d

1eng.ir
November 10th, 2009, 21:32
بریم ژاپن زندگی کنیم زیر زمین خونمون رو دیتا سنتر کنیم 61 مگ که میدند 6 تا سرور با پورت 10 میشه :-o
تازه این واسه یه کاربر عادیه :d
تو رو خدا فرقو ببین چقدر زیاده :))
گداهای سر کوچه هاشون شبا که میان خونه اینترنت 60 مگ دارن ما که روزی 15 ساعت پشت این سیستم لعنتی نشستیم باید 512 کیلوبیت رو با کلی منت و تو سری تهیه کنیم :((

is24.ir الان هم اجازه ندارم حرفمو بزنم ؟! :-s

Parshosts
November 10th, 2009, 21:36
یه سوال میگم این کشورای خارجی که اینترنت میدن با سرعت مثلا 10 مگ پهنای باندش نا محدوده؟ یا مثل این adsl های ایرانه؟( سرعت 1 مگ پهنای باتد 1 گیگ در ماه)
دوستانی که خارج هستند جواب بدن ممنون میشم.

IFACO.Net
November 10th, 2009, 21:37
تازه این واسه یه کاربر عادیه :d
تو رو خدا فرقو ببین چقدر زیاده :))
گداهای سر کوچه هاشون شبا که میان خونه اینترنت 60 مگ دارن ما که روزی 15 ساعت پشت این سیستم لعنتی نشستیم باید 512 کیلوبیت رو با کلی منت و تو سری تهیه کنیم :((

is24.ir الان هم اجازه ندارم حرفمو بزنم ؟! :-s

حیفه این تاپیک نیست ، اگه بخواییم حرف بزنیم، سیاسی میشه و حذف !!! :66:

پس همون بیخیال .....

LoveLife
November 10th, 2009, 21:58
یه سوال میگم این کشورای خارجی که اینترنت میدن با سرعت مثلا 10 مگ پهنای باندش نا محدوده؟ یا مثل این adsl های ایرانه؟( سرعت 1 مگ پهنای باتد 1 گیگ در ماه)

نا محدود هست و بین 5 نفر شیر هست ( سوئد رو می دونم )

مسئله مهم اینه ایران در قلب آسیا ، آفریقا و اروپا قرار داره! و می تونه سود زیادی رو به دست بیاره جهت عبور دیتا از مرزهامون !
ولی چون اینترنت = با آگاهی مردم اجازه نمی دند اینترنت پیشرفت کنه !

محمد همینو می خواستی بگی ؟

Parshosts
November 10th, 2009, 22:43
نا محدود هست و بین 5 نفر شیر هست ( سوئد رو می دونم )

مسئله مهم اینه ایران در قلب آسیا ، آفریقا و اروپا قرار داره! و می تونه سود زیادی رو به دست بیاره جهت عبور دیتا از مرزهامون !

چه سرعتی هست که شیر میشه؟

1eng.ir
November 10th, 2009, 22:52
مثلاض امارات تازه 30 مگ اوردن نامحدود ماهی 185 تومن.
شرق آسیا هم قیمت مفت میدن. اگه پهنای باند نامحدود نباشه حداقلش 40 گیگی هست.

حیفه این تاپیک نیست ، اگه بخواییم حرف بزنیم، سیاسی میشه و حذف !!! :66:
پس همون بیخیال .....
اوکی :(

یه کم با آب و تاب بیشتر و ... :d

چه سرعتی هست که شیر میشه؟
یه 60 مگ رو بین 3-4 یوزر Share میکنن که معمولاً 20-30 مگ جواب میده براشون.
اونا مثل ما خوره نیستن که 24 ساعته بذارن دانلود :))

LoveLife
November 10th, 2009, 23:15
12 مگ هست !
ماهی 7 یورو داره می ده !
البته با آی پی اختصاصی

Kambiz
November 11th, 2009, 00:38
بابا نگین اینا رو ادم حالش می گیره ، اونا دارن حالشو می برن ما هنوز در حال کانت دیسکانت هستیم :-|

1oveless
March 20th, 2011, 01:58
پست بالایی‌ عجب داره :دی
والا اینور تو سوئد من که اینترنت مفت گرفتم هم چی‌ نامحدود دادن چیزی که به ما گفتن :دی
یه شرکتی اینجا هست که دستش تو همه چیز هست Tellia ! یه مودم‌هایی‌ آورد نصب کرد برای TV که با اینترنت کار میکرد ADSL مفت هم داد به ما [:69::69: ]
اون موقع که تو ایران بودیم با هزار بدبختی ۲۵۶ گرفتیم اونم به زور ۴۰ KB Dl میکرد ؛))

Connection:Broadband (http://whatismyipaddress.com/broadband)

Doublex
March 20th, 2011, 02:11
چرا حالا این تاپیک رو آوردی بالا ..

saeed25
March 20th, 2011, 02:31
دوستان ببخشید خارج کجا است؟دلم می خواد برم:دی

shamimi
March 20th, 2011, 13:54
الان تو ایران شرکت اوراکل پهنای باند می ده ما برای شرکتمون سرور راه انداختیم و پهنای باند 4 مگ گرفتیم :-b
آسیاتک که بودم 10 مگ بود عالیه
سرور بخواهی راه بندازی 6 تومن خرجت تقریبا اگر معمولی بخوای

asdesz
March 20th, 2011, 17:38
اینترنت ایران عالیه فقط سرعتش پایینه:d