PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت ماژول whmcs ساب رسیلر برای سرورهای ovh

Warez-Host.IR
May 19th, 2012, 11:26
با سلام خدمت تمام همکاران و کاربران انجمن
بعد از صحبت هایی که با یکی از فروشندگان سرورهای ovh داشتیم (( مبین پارسیان عزیز ))
تصمیم گرفتیم که یک ماژول برای whmcs درست کنیم که به فروشندگان سرورهای اختصاصی ovh امکان دادن پلن برای مدیریت سرورهای اختصاصی به کاربران را بدهد
فکر و ایده اصلی این طرح را مبین عزیز دادند که درخواست ساخت ماژول را هم ایشون ارسال کردند برای ما
ما هم در مدت یک ماه بررسی کردیم و دیدم که شدنی هست
اما برای اینکه ارزش ساخت داشته باشد و در حالت اختصاصی فقط برای ایشون نباشه تصمیم گرفتیم که به صورت عمومی نظرسنجی راه بندازم که اگر دیگر همکاران تمایل دارند برای استفاده عمومی اقدام به ساخت چنن ماژول نماییم
لطفاً دوستان موافق و مخالف نظرات خودشان را برای ما در همین تاپیک ارسال کنند تا تصمیم نهایی برای ایجاد چنین ماژولی گرفته شود
همچنن می توانید در نظر سنجی نیز شرکت کند تا تصمیم گیری برای ما نیز ساده تر شود

همچنین امکاناتی که دوستان تمایل دارند در پلن مربوطه باشد را برای ما به صورت کلی اعلام کنند
با تشکر
منتظر نظرات دوستان هستم

mckeen
May 19th, 2012, 11:46
امیدوارم همیشه موفق و موید باشی اقا رحمان

فقط در صورت امکان روی ظاهر هم زوم کنید فقط روی کدنویسی گیر نکنید
کاری که ظاهر جذاب داشته باشه خیلی کار امد تر و حرفه ای بنظر میرسه

ارادتمند ابوالفضل

mohammad8711
May 19th, 2012, 13:19
میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟ این ماژول قراره دقیقا چیکار کنه ؟
ممنون

amirlord
May 19th, 2012, 13:32
سلام
والله رحمان جان ما چند ماه پیش این ایده رو تاپیک کردیم تو همین فروم کسی استقبال نکرد ! مجبور شدیم با خود دیتاسنتر ها صحبت کنیم و با یکیشون به توافق رسیدیم ...
فکر نمی کنم که OVH روی پنلش API بده پس اگر میخواید از cURL استفاده کنید حتما توجه داشته باشید که لاگین کردن در پنل توسط روبات ها برای دیتاسنتر زیاد خوشایند نیست و بهتره که هماهنگ کنید مستقیم با خود دیتاسنتر .
در ماژولی که آقای برهانی نوشته بودند w3esxi دیدم که بعضی جاها مقداری کد اضافی نوشته شده و توابعی که اصلا فراخوانی نمی شدند ، تعریف شده بودند ! همچنین استفاده از توابعی مثل base64 و gzinflate و ... برای انکود کردن حجم فایل رو به شدت بالا می برند و همین نکات ساده هست که باعث سنگین شدن کار و مشکلات بعدی میشه ...
بیشتر زمینه کاری من نوشتن کنسول های تحت وب هست . از هیچ کمکی اگر در توانم هست دریغ نمی کنم . انشالله که موفق باشید .

faranetwork
May 19th, 2012, 13:38
رحمان جان من اگه میخواستم ایدمون رو public کنم به شما خصوصی نمیگفتم و زنگ نمیزدم!!!!

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

سلام
والله رحمان جان ما چند ماه پیش این ایده رو تاپیک کردیم تو همین فروم کسی استقبال نکرد ! مجبور شدیم با خود دیتاسنتر ها صحبت کنیم و با یکیشون به توافق رسیدیم ...
فکر نمی کنم که OVH روی پنلش API بده پس اگر میخواید از cURL استفاده کنید حتما توجه داشته باشید که لاگین کردن در پنل توسط روبات ها برای دیتاسنتر زیاد خوشایند نیست و بهتره که هماهنگ کنید مستقیم با خود دیتاسنتر .
در ماژولی که آقای برهانی نوشته بودند w3esxi دیدم که بعضی جاها مقداری کد اضافی نوشته شده و توابعی که اصلا فراخوانی نمی شدند ، تعریف شده بودند ! همچنین استفاده از توابعی مثل base64 و gzinflate و ... برای انکود کردن حجم فایل رو به شدت بالا می برند و همین نکات ساده هست که باعث سنگین شدن کار و مشکلات بعدی میشه ...
بیشتر زمینه کاری من نوشتن کنسول های تحت وب هست . از هیچ کمکی اگر در توانم هست دریغ نمی کنم . انشالله که موفق باشید .

امیرجان OVH باید بگم که Api داره و ما Api ها رو هم گرفتیم!!!!

amirlord
May 19th, 2012, 13:43
این "!!!!" خیلی رو اعصابه :d
پس خیلی عالی شد . مبین جان اگر زحمتی نیست مستنداتی فایل نمونه ای چیزی داره برای من ارسال کن ببینم چطوریاس . ممنون

faranetwork
May 19th, 2012, 13:47
این "!!!!" خیلی رو اعصابه :d
پس خیلی عالی شد . مبین جان اگر زحمتی نیست مستنداتی فایل نمونه ای چیزی داره برای من ارسال کن ببینم چطوریاس . ممنون

ApI رو باید درخواست بدی مخصوص پنل خودت بهت میدن!!

MagicVps.Com
May 19th, 2012, 14:15
رحمان جان من اگه میخواستم ایدمون رو public کنم به شما خصوصی نمیگفتم و زنگ نمیزدم!!!!

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

این نه چیز جدید نه ایده جدید این کار 2 سال پیش که هیوگ سرور داشت با این دیتا سنتر کار میکرد این کار انجام داده بود و یه پنلنوشته بودن بار یخودشون که لوگنی میکردن به پنل دیتا سنتر هماهنگ بود و کلیه کارهای که توی پنل اصلی بود با توجه به مواردی که نیاز بود کاربر بهش دسترسی داشته باشه توی اون پنل گزاشته بودن

Warez-Host.IR
May 19th, 2012, 14:26

سلام
مبین جان از روزی که به ما درخواست دادی من روش فکر کردم بعد از اینکه دیدیم میشه ساخت در مورد قیمت صحبت کردم با همکاران که دیدم واقعاً قیمت تمام شده برای یک نفر زیاد میشه
گفتم بهتر هست که دیگران هم استفاده کنند تا قیمت تمام شده برای همکاران کاهش پیدا کنه و نیاز دیگر فروشندگان هم رفع بشه
نمی دونستم که ناراحت میشی اگر ما چنین ماژولی را برای عموم آماده کنیم

امیدوارم همیشه موفق و موید باشی اقا رحمان

فقط در صورت امکان روی ظاهر هم زوم کنید فقط روی کدنویسی گیر نکنید
کاری که ظاهر جذاب داشته باشه خیلی کار امد تر و حرفه ای بنظر میرسه

ارادتمند ابوالفضل
سلام
ما همیشه در ابتدا سعی میکنیم روی بحث خود کدها کار کنیم تا گرافیک برنامه ها
ولی چشم اگر دوستان تمایل به این ماژول داشته باشند روی گرافیک هم کار میکنیم

سلام
نمی دونم چرا base64 که ما تنها روی یک نسخه کار کردیم جلو چشم همه کسانی که اعدعای دی کد کردن دارن را گرفته ؟؟
در مورد سنگینی نیز درسته در ماژول w3esxi کدها را به یک سوم کاهش دادیم که سرعت ماژول حداقل 2 برابر شده (( هرچند که بحث این تاپیک اون ماژول نیست ))
در مورد ماژول w3esxi هم به شما یک بار به شما برای همکاری پیام دادم و .. که جوابی ارسال نکردید
به دو نفر دیگه از همکاران هم اطلاع برای همکاری دادم ولی پاسخی دریافت نکردم

میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟ این ماژول قراره دقیقا چیکار کنه ؟
ممنون
امکاناتی که پلن های OVH به کاربران یا صاحبان سرورهای اختصاصی ارائه میکنه تا حدود زیادی سعی میکنیم به صورت یک ماژول وابسته به WHMCS در دسترس کاربران قرار بدیم
به دلیل اینکه هنوز استارت کار انجام نشده و در حد نظرسنجی و تست اولیه هست اطلاعات کاملی نمی توان ارائه کرد

منتظر نظرات دیگر کاربران هستم
انشالله که ماژول های کاربردی تری برای WHMCS ایجاد کنیم
موفق باشید

redhat10
May 19th, 2012, 14:26
این ماژول که همین وجود داره
هزینه 69 یورو
فکر نمیکنم صرف کنه باز نوشته بشه

Warez-Host.IR
May 19th, 2012, 14:31
این نه چیز جدید نه ایده جدید این کار 2 سال پیش که هیوگ سرور داشت با این دیتا سنتر کار میکرد این کار انجام داده بود و یه پنلنوشته بودن بار یخودشون که لوگنی میکردن به پنل دیتا سنتر هماهنگ بود و کلیه کارهای که توی پنل اصلی بود با توجه به مواردی که نیاز بود کاربر بهش دسترسی داشته باشه توی اون پنل گزاشته بودن

سلام
ممنون ابراهیم جان
ممنون که اطلاع دادی
پس ما می تونی از سامان هم کمک بگیریم

این ماژول که همین وجود داره
هزینه 69 یورو
فکر نمیکنم صرف کنه باز نوشته بشه
69 یورو یک چیزی حدود 138 هزار تومان یا بیشتر میشه
ما اگر مطابق درخواست عمومی ایجاد کنیم بین قیمت 60 تا 80 هزار تومان ایجاد میکنیم بدون محدودیت زمانی
ولی همینقدر که اطلاع دادید نمونه ای وجود دارد ممنون

موفق باشید

okey
May 19th, 2012, 14:37
آقا یه پ.خ بهتون دادم جواب می دین ؟

faranetwork
May 19th, 2012, 14:47
سلام
مبین جان از روزی که به ما درخواست دادی من روش فکر کردم بعد از اینکه دیدیم میشه ساخت در مورد قیمت صحبت کردم با همکاران که دیدم واقعاً قیمت تمام شده برای یک نفر زیاد میشه
گفتم بهتر هست که دیگران هم استفاده کنند تا قیمت تمام شده برای همکاران کاهش پیدا کنه و نیاز دیگر فروشندگان هم رفع بشه
نمی دونستم که ناراحت میشی اگر ما چنین ماژولی را برای عموم آماده کنیم

موفق باشید

شما به من هزینه رو گفتین!!!! من گفته باشم زیاده؟؟؟؟ شما به من گفتین اصلا وقت این کار نداریم !!! با اینکه کلی ازتون خواهش کردم که ما نیاز داریم!!!!!

به هر حال من که دیگه به این ماژول نیاز ندارم!!!!

amirlord
May 19th, 2012, 14:49
نمی دونم چرا base64 که ما تنها روی یک نسخه کار کردیم جلو چشم همه کسانی که اعدعای دی کد کردن دارن را گرفته ؟؟
در مورد سنگینی نیز درسته در ماژول w3esxi کدها را به یک سوم کاهش دادیم که سرعت ماژول حداقل 2 برابر شده (( هرچند که بحث این تاپیک اون ماژول نیست ))
در مورد ماژول w3esxi هم به شما یک بار به شما برای همکاری پیام دادم و .. که جوابی ارسال نکردید
به دو نفر دیگه از همکاران هم اطلاع برای همکاری دادم ولی پاسخی دریافت نکردم
شاید بخاطر این که Loop کرده بودید ... :دی
رحمان جان من پیامی دریافت نکردم متاسفانه . شاید اشتباه فرستادید . دوباره بفرستید دریغ نمی کنم عزیزم .

m_dg_farari
May 19th, 2012, 16:42
در حالت کلی جناب هوشیار اگر میخواین چنین ماژولی بنویسید اول خوب تحقیق کنید!
یک مورد کوچیک رو بگم خدمتتون (قصد بحث کردن و وارد بحث شدن با هیچ آقایی رو ندارم و مخاطب بنده فقط آقای هوشیار هستن) که OVH چیزی به نام Reseller حالیش نمیشه! و وقتی یک کاربر با 40 تا سرور اختصاصی ، چند تا ابیوس دریافت کنه (که دریافت کردن ابیوس در ایران مثل نقل و نبات فراوون هستش!) به طور کلی پنل طرف رو میبنده و کلیه ی سرور های اختصاصی رو بن میکنه! (در این مورد چند جایی شنیدم از چند نفر یکیشون رضا فدای حسینی بود) پس کسی زیاد سمت فروش از این دیتا سنتر نمیره! (همینطور که میبینید الآن هم عده ای انگشت شمار هستن.... برعکس دیتا سنتر هایی مثل Private Layer که فقط پدر خانوم عموی من نزده تو کار فروش سرور از این دیتا سنتر!)
پس بازار کاریتون رو هم ببینید... و ببینید اصلا ارزش داره یا نه

پی نوشت: نظر من این هست حتی میتونه بازار هاستینگ رو خراب کنه این ماژول !!! طرف 80 تومن میده فکر میکنه دیگه فروشنده ی سرور اختصاصی شد... در صورتی که فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی زمین تا آسمون فرق داره.. خود شما اینو خوب میدونی که با بیش از چندین سال تجربه هنوز دست به فروش سرور اختصاصی به صورت پابلیک و حرفه ای نکردین!
میاد سرور اختصاصی میفروشه بعد 4 روز میره.. (کاری که اخیرا یکی از فروشندگان سرورهای Myloc کردن!! ایشون مثل اینکه برنامه نویس بودن بعد یهو در عرض 1 هفته سرور مجازی فروش شدن بعد از 1 هفته سرور اختصاصی هم فروختن!!!!)
به هر حال ، به همه ی جوانب کار نگاه کنید... فکر نمیکنم بازار خوبی داشته باشه این ماژول! البته اینم بگم به احتمال 80% یکی از مشتری های این ماژول شرکت ما هست... اما خوب من به صورت کلی گفتم همه ی جوانب رو..

itjavani
May 19th, 2012, 18:18
سلام رحمان جان

ایده قدیمی هست! چیز جدیدی نیست! مخاطبین شما تعداد انگشت شماری هستند که بخوان پول بدند! این ماژول با قیمت بسیار پایین در حال حاضر در وب وجود داره و بنده استفاده کرده ام قبلا ! از طرفی وقتی خود ovh میشه تکنیکال یک سرور رو در اختیار کاربر گذاشت و هیچ هزینه ای هم نداره برای چه فروشنده هزینه ای اضافه برای ماژول بده! در نتیجه اقدام به برنامه نویسی و حتی فکر کردن در مورد این موضوع چیز میشه گفت بیهوده ای هست! فروشنده خیلی راحت میتونه پنل از خود ovh بده با تمامی امکانات . در این پنل فقط و فقط کاربر امور مالی را با فروشنده انجام میدهد و باقی امور برعهده خودش هست! دسترسی کامل به کلیه امکانات نیز هست.

موفق باشید.

rn4j1m1
May 19th, 2012, 20:09
سلام رحمان
به نظرم اشتباه کردین که این رو پابلیک کردین
چون این ماژول ارزشی برای عموم ملت نداره ، حتی برای خود آقای پارسیان
به نظرم برای خود آقای پارسیان تنها جنبه تبلیغاتی داشت که وقتی پابلیک شد دیگه به دردشون نمیخوره به نظرم :d

faranetwork
May 19th, 2012, 20:53
سلام رحمان
به نظرم اشتباه کردین که این رو پابلیک کردین
چون این ماژول ارزشی برای عموم ملت نداره ، حتی برای خود آقای پارسیان
به نظرم برای خود آقای پارسیان تنها جنبه تبلیغاتی داشت که وقتی پابلیک شد دیگه به دردشون نمیخوره به نظرم :d

دقیقا .!!!! زدن تو برجک ما!!!!

redhat10
May 19th, 2012, 21:03
میبخشید
خارج از موضوع پست زدم

چرا ماژول مشابه ای برای whmcs نمیکنید
نیاز به چنین ماژولی داریم
یعنی یک ماژول ریسیلری برای اتصال یک whmcs به یک whmcs دیگه
هزینه طراحی چنین ماژولی رو اگر لطفا کنید ممنون میشم
با پوزش بابت پست خارج از موضوع تاپیک

Warez-Host.IR
May 20th, 2012, 11:17
آقا یه پ.خ بهتون دادم جواب می دین ؟

سلام
پاسخ داده شد

شما به من هزینه رو گفتین!!!! من گفته باشم زیاده؟؟؟؟ شما به من گفتین اصلا وقت این کار نداریم !!! با اینکه کلی ازتون خواهش کردم که ما نیاز داریم!!!!!

به هر حال من که دیگه به این ماژول نیاز ندارم!!!!
سلام
درسته مبین جان من هزینه را به شما اعلام نکردم
و تنها گفتم که باید بررسی کنیم امکان ساخت هست یا خیر
ما اگر ماژولی آماده کنیم سعی میکنیم حالت عمومی داشته باشد که دیگر همکاران و کاربران نیز بتوانند استفاده کنند
تنها یک مورد اختصاصی برای یکی از همشهریان (( مشهد )) انجام دادیم با مبلغ 500 هزار تومان که اون هم آخر کار بعد از تحول سرویس سر قیمت به مشکل برخورد کردم
به همین دلیل سعی میکنیم اگر برنامه ای آماده کردیم با قیمت مناسب در اختیار عموم قرار دهیم

شاید بخاطر این که Loop کرده بودید ... :دی
رحمان جان من پیامی دریافت نکردم متاسفانه . شاید اشتباه فرستادید . دوباره بفرستید دریغ نمی کنم عزیزم
جی تالک اگر دارید برای من ارسال کنید
ممنون

در حالت کلی جناب هوشیار اگر میخواین چنین ماژولی بنویسید اول خوب تحقیق کنید!
یک مورد کوچیک رو بگم خدمتتون (قصد بحث کردن و وارد بحث شدن با هیچ آقایی رو ندارم و مخاطب بنده فقط آقای هوشیار هستن) که OVH چیزی به نام Reseller حالیش نمیشه! و وقتی یک کاربر با 40 تا سرور اختصاصی ، چند تا ابیوس دریافت کنه (که دریافت کردن ابیوس در ایران مثل نقل و نبات فراوون هستش!) به طور کلی پنل طرف رو میبنده و کلیه ی سرور های اختصاصی رو بن میکنه! (در این مورد چند جایی شنیدم از چند نفر یکیشون رضا فدای حسینی بود) پس کسی زیاد سمت فروش از این دیتا سنتر نمیره! (همینطور که میبینید الآن هم عده ای انگشت شمار هستن.... برعکس دیتا سنتر هایی مثل Private Layer که فقط پدر خانوم عموی من نزده تو کار فروش سرور از این دیتا سنتر!)
پس بازار کاریتون رو هم ببینید... و ببینید اصلا ارزش داره یا نه

سلام
درسته ما قبل از اینکه هر پروژه یا برنامه ای را آغاز کنیم اول نیاز عمومی را می سنجیم , اگر متناسب با نیاز همکاران و ... بود بعد اقدام به ساخت میکنیم
به دلیل اینکه این روزها کاربران زیادی به سمت این دیتاسنتر در حال حرکت هستن (( به دلیل قیمت کم سرورهای اختصاصی )) و انجمن پر شده از آفرهای سرورهای اختصاصی و مجازی این دیتاسنتر این تاپیک ایجاد شد

پی نوشت: نظر من این هست حتی میتونه بازار هاستینگ رو خراب کنه این ماژول !!! طرف 80 تومن میده فکر میکنه دیگه فروشنده ی سرور اختصاصی شد... در صورتی که فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی زمین تا آسمون فرق داره.. خود شما اینو خوب میدونی که با بیش از چندین سال تجربه هنوز دست به فروش سرور اختصاصی به صورت پابلیک و حرفه ای نکردین!
میاد سرور اختصاصی میفروشه بعد 4 روز میره.. (کاری که اخیرا یکی از فروشندگان سرورهای Myloc کردن!! ایشون مثل اینکه برنامه نویس بودن بعد یهو در عرض 1 هفته سرور مجازی فروش شدن بعد از 1 هفته سرور اختصاصی هم فروختن!!!!)
به هر حال ، به همه ی جوانب کار نگاه کنید... فکر نمیکنم بازار خوبی داشته باشه این ماژول! البته اینم بگم به احتمال 80% یکی از مشتری های این ماژول شرکت ما هست... اما خوب من به صورت کلی گفتم همه ی جوانب رو..
اگر یک طرحی حتی سود آور برای ما قرار باشه بازار هاستینگ ایران را خراب کنه و در آینده برای کاربران ایرانی مشکل ایجاد کنه , 100% حتی اگر پروژه رو به اتمام باشد ارائه نخواهیم کرد
در مورد همکارانی که اقدام به فروش سرور اختصاصی می کنند نظری ندارم ولی خود ما به خاطر این که ارز در این مملکت ثبات درستی نداره و کاربران ایرانی در بیشتر مواقع توقع پشتیبانی های خاص دارند به صورت عمومی سرور اختصاصی ارائه نمی کنیم
بحث فروش سرور اختصاصی با سرور مجازی جداست
شاید از نظر ارائه پشتیبانی و ... فروشنده کمتر درگیر باشد اما ارتباط مناسب با دیتاسنتر , تهیه ارز با قیمت مناسب و ... باید ملاک کاری قرار گرفته شود که به نظر من برای وارزهاست در حال حاضر خوب نیست اقدام به فروش سرور اختصاصی کند
همانطور که در یک سال گذشته تنها روی بحث سرورهای مجازی تمرکز داشتیم امسال هم روی بحث هاست اشتراکی تمرکز میکنیم و از سال بعد به صورت تخصص روی فروش سروراختصاصی کار می کنیم
اگر بتونیم تو یک مقوله به آرمان های خودمون برسیم بهتر از این هست که در چند دسته به صورت پراکنده کار کنیم

سلام رحمان جان

ایده قدیمی هست! چیز جدیدی نیست! مخاطبین شما تعداد انگشت شماری هستند که بخوان پول بدند! این ماژول با قیمت بسیار پایین در حال حاضر در وب وجود داره و بنده استفاده کرده ام قبلا ! از طرفی وقتی خود ovh میشه تکنیکال یک سرور رو در اختیار کاربر گذاشت و هیچ هزینه ای هم نداره برای چه فروشنده هزینه ای اضافه برای ماژول بده! در نتیجه اقدام به برنامه نویسی و حتی فکر کردن در مورد این موضوع چیز میشه گفت بیهوده ای هست! فروشنده خیلی راحت میتونه پنل از خود ovh بده با تمامی امکانات . در این پنل فقط و فقط کاربر امور مالی را با فروشنده انجام میدهد و باقی امور برعهده خودش هست! دسترسی کامل به کلیه امکانات نیز هست.

موفق باشید.
سلام مهران جان
درسته بعضی از دیتاسنتر ها امکان ارائه ساب پنل دارند اما به هر دلیلی بعضی از همکاران این پنل ها را به کاربران ارائه نمی کنند
ما با ایجاد چنین ماژول هایی قصد دارید که کاربران راحت تر با یک بار لوگین بتوانند به امکانان مربوطه دسترسی داشته باشند نه اینکه در چند صفحه مختلف لوگین کنند
با این نمونه ماژول ها با یک بار لوگین کردن در whmcs می توانند از تمام امکانات استفاده کنند

چرا ماژول مشابه ای برای whmcs نمیکنید
نیاز به چنین ماژولی داریم
یعنی یک ماژول ریسیلری برای اتصال یک whmcs به یک whmcs دیگه
هزینه طراحی چنین ماژولی رو اگر لطفا کنید ممنون میشم
با پوزش بابت پست خارج از موضوع تاپیک
اگر بیشتر توضیح ارائه کنید که چه موردی مد نظر دارید یا قصد انجام چه کاری را دارید شاید امکان پذیر باشد

در نهایت با توضیحات دوستان و همکاران ساخت این ماژول منتفی هست
اگر کسی طرح یا ایده جدید برای استفاده عمومی داشت , خوشحال میشم ارائه کنه
موفق باشید

CityKala.net
May 20th, 2012, 11:22
با سلام
مبلغ برای لایسنس شده چقدره
برای اختصاصی چقدر

Warez-Host.IR
May 20th, 2012, 11:44
با سلام
مبلغ برای لایسنس شده چقدره