PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به اینترنت

soheilsan
May 19th, 2012, 00:40
سلام
دوستان بنده نسخه 8 vmware روی لب تاپم نصب دارم. می خواهم با gprs ایرانسل به اینترنت وصل بشم ( از طریق ویندوز اکس پی روی vm ) میشه یه راهنمایی کنید؟

lived
May 19th, 2012, 00:49
سلام
دوستان بنده نسخه 8 vmware روی لب تاپم نصب دارم. می خواهم با gprs ایرانسل به اینترنت وصل بشم ( از طریق ویندوز اکس پی روی vm ) میشه یه راهنمایی کنید؟

چه راهنمایی احتیاج داری ؟

soheilsan
May 19th, 2012, 19:15
راستش من به طور عادی نرم افزار گوشی رو نصب می کنم و از اون طریق وارد اینترنت میشم اما در vm همین کار رو می کنم نمیشه؟ نمی دونم تنظیمات خاصی مثل اینکه می خواد؟

serverstar.ir
May 19th, 2012, 19:26
راستش من به طور عادی نرم افزار گوشی رو نصب می کنم و از اون طریق وارد اینترنت میشم اما در vm همین کار رو می کنم نمیشه؟ نمی دونم تنظیمات خاصی مثل اینکه می خواد؟

سلام احتمال داره باگ خود برنامه که رو گوشی نصب کردید باشه و شاید سرعت اینترنت خیلی کمه پینگ بگیر ببین آی پی سرور رو میبینه

astro.alireza
May 25th, 2012, 01:14
اصولا نباید مشکلی داشته باشید. شما نرم افزار رو روی ویندوز نصب می کنید بعد گوشی رو وصل می کنید و به اینترنت وصل می شید.
من با همین روش ویندوز رو به اینترنت وصل می کردم بعد توی لینوکس ویندوز رو گیت وی قرار می دادم و اینترنت رو داخل لینوکس شیر می کردم

soheilsan
May 25th, 2012, 13:40
تنظیمات network روی چی باشه ؟( nat یا host only....)

astro.alireza
May 25th, 2012, 13:42
نتورک رو روی host only قرار بدید و مطمئن بشید که هر دو سیستم عامل می تونند کارت شبکه هم رو ببینند

HamedPC
May 25th, 2012, 19:58
بنده Nat قرار دادم و به درستی کار می کنه