PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمپلیت ساختن

tizparvaz
May 18th, 2012, 02:37
سلام
همکاران عزیز از یک نفر شنیدم میگفت ساخت ویپی اس از تمپلیت کار درستی نیست و کیفیت سرور مجازی دچار اختلال میشه
کسی اطلاعی داره یا تجربه ممنون میشم تو این بحث شرکت کنید و نتیجه بگیریم

RoobinaServer
May 18th, 2012, 02:42
سلام
همکاران عزیز از یک نفر شنیدم میگفت ساخت ویپی اس از تمپلیت کار درستی نیست و کیفیت سرور مجازی دچار اختلال میشه
کسی اطلاعی داره یا تجربه ممنون میشم تو این بحث شرکت کنید و نتیجه بگیریم

بستگی داره اون کسی چه قدر مهارت داشتن

تو همین انجمن دوستانی بودن که درباره همین تمپلت راهنمایی کردن و حرف زدن

تمپلت هیچ ربطی به کیفیت و ... نداره اما مثلا ویندوز اگر به صورت تمپلت ساخته بشه چون مثلا دو تا سرور تمپلتی رو سرور اصلی هستن ممکنه موقع ریستارت یا خاموش روشن کردن سرور مجازی ارور dublex name server یا همچین چیزی بده چون اسم کامپیوتر یا بهتر بگم computer name ها یکی هستن و رو سرور شناسایی میکنه که سرور دیگه ای با این نام وجود داره

که اوکی کنید بره مشکل ساز نیست به هیچ وجه

یا حق

faranetwork
May 20th, 2012, 09:23
همیشه بهتر هست از template استفاده نکنید و ویندوز به صورت full برای کاربر نصب کنید

serverstar.ir
May 20th, 2012, 09:27
من فکر میکنم ربطی نداره چون تمپلت یه ایمیج هستش

saeed_m27
May 20th, 2012, 09:33
بستگی داره اون کسی چه قدر مهارت داشتن

تو همین انجمن دوستانی بودن که درباره همین تمپلت راهنمایی کردن و حرف زدن

تمپلت هیچ ربطی به کیفیت و ... نداره اما مثلا ویندوز اگر به صورت تمپلت ساخته بشه چون مثلا دو تا سرور تمپلتی رو سرور اصلی هستن ممکنه موقع ریستارت یا خاموش روشن کردن سرور مجازی ارور dublex name server یا همچین چیزی بده چون اسم کامپیوتر یا بهتر بگم computer name ها یکی هستن و رو سرور شناسایی میکنه که سرور دیگه ای با این نام وجود داره

که اوکی کنید بره مشکل ساز نیست به هیچ وجه

یا حق

من clone گرفتم ولی باز همین ارور رو میده dublex name server وقتی خاموش روشن میکنم !! بله منم فکر میکنم نصب بشه بهتر هستش