PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه آی پی VPS رو کاری کنیم که توی سایت های WhoisIP اطلاعات نده ؟

afsarieh
May 17th, 2012, 14:41
با سلام.
من یک وی پی اس ایرانی دارم ولی میخوام کاری کنم که مثلا اگر طرف میره توی سایت WhoisIP اطلاعات نده از اون ای پی.
راهی هست ؟
تشکر و فقط سریعتر جواب بدید

RoobinaServer
May 17th, 2012, 14:49
با سلام.
من یک وی پی اس ایرانی دارم ولی میخوام کاری کنم که مثلا اگر طرف میره توی سایت WhoisIP اطلاعات نده از اون ای پی.
راهی هست ؟
تشکر و فقط سریعتر جواب بدید

آیپی اصلا ایرانیه معلومه

منظورتون دقیقا چه اطلاعاتیه؟ مثال بزنید

kinga
May 17th, 2012, 15:08
دوست عزیز ای پی خودش نشان دهنده اطلاعات

afsarieh
May 17th, 2012, 17:08
آیپی اصلا ایرانیه معلومه

منظورتون دقیقا چه اطلاعاتیه؟ مثال بزنید

مثلا من از سایت iranserver وی پی اس خریدم . حالا ای پی سرورو وقتی تو سایت whoisIP میکنند میگه مال ایران سرور هست . میشه کاری کرد که این اطلاعات سایت فروشنده ***** شه .
و یا مثلا من از faraso.net وی پی اس خریدم و حالا که whoisip میکنیم میگه از فراسو سامانه پاسارگاد هست و ما میخوایم اینو نیاره .
منطورم این نیست که دیتا سنتر رو نگه. مثلا برای فراسو رو میگه پارس آنلاین .

1eng.ir
May 17th, 2012, 17:18
فقط و فقط مالک آی پی میتونه اطلاعات رو به خواسته شما تغییر بده.
که، فکر نکنم سرویس دهنده ای حاضر باشه این کار رو براتون انجام بده :)

mohammadlover
May 17th, 2012, 17:20
سلام
این شرکت های که گفتید خودشون با رایپ که تامین کننده آی پی هستش قرارداد دارند و شما کل آی پی هایی که مختص اونها هست رو که هویز بگیری اسم اونا رو میاره.
موفق باشید

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

البته اگر وی پی اس از ایران نیاز دارید که مشخصات آی پی برای خوده دیتاسنتر باشه میتونید با سایت زیر صحبت کنید : (خودشون هم تو اینجا عضو هستند)
پشتیبانی - هدف سازان زندگی (http://hadafsazan.com/portal)