PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وام شرکت های ثبت شده

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2012, 08:21
سلام دوستان عزیز
تو اینترنت خیلی جستجو کردم ولی فقط چند سایت که تگ توشون بود واسه من اومد که ارزشی نداشت
از دوستان میپرسم آیا برای شرکت های ثبت شده با مسئولیت محدود وام میدند؟
شرایط گرفتن و ... کجاست؟
سایتی چیزی داره؟ در این رابطه؟

shamimi
May 17th, 2012, 08:47
فکر نکم تو ایران تا ضامن میلیونی نداشته باشی کسی به کسی اعتماد نمی کنه :-)

ourweb
May 17th, 2012, 09:04
من دنبالش رفتم بدرد نمیخوره

vahidmom
May 17th, 2012, 09:15
داداش تو آشنا داشته باش برا خندت هم بهت وام ميدن :-؟؟ چه برسه براي شركت داشتن و ...
اگه نداري هم زياد دورو برش نرو كه سخته

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2012, 09:42
باید کجا آشنا داشته باشیم؟

vahidmom
May 17th, 2012, 10:02
باید کجا آشنا داشته باشیم؟

:دي
معلومه تو بانك

من براي يه وام بهم گير دادند بايد دو تا ضامن داشته باشيد
يه آشنا پيدا كردم كه با رئيس بانك آشنا بود
دو تا ضامن شد يه دونه ضامن اونم اداري و ميگفتن حتما بايد اداري باشه
رفتم باز دنبال آشنا ديدم يكي از آشناهامون كه تو يه شعبه ديگه بالاتر كار ميكنه با كسي كه مسئول وام تو اين شعبه بود رفيقن
از اداري اورديم به بازاري
گفتم وامو تا هفته ديگه ميخوام ميدين؟
گفت نه يك ماه طول ميكشه
باز رفتم پيش همون اشنا كردش دو هفته :دي

ديگه الان دنيا دنياي آشنا
آدامس ميخواي بخري بايد آشنا داشته باشيد :39:

psfa
May 17th, 2012, 10:05
دنيا اينجوري نيست ايران اينجوريه :|

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2012, 10:06
بانک که نصف خانوادم تو بانک هستند
من تو بانک کارآفرین و تجارت آشناهای توپی دارم
پس اکی هست؟
حالا تا چقدر وام میدند؟
دوران تنفسش چقدره؟
سود و ...

vahidmom
May 17th, 2012, 10:15
ديگه چقدر ميدن و ... بسته به مرام رئيس بانك و .. داره
خوب تو كه آشنا داري بهتر بود از اونا سوال ميكردي
البته اينم بگم فاميل بدتره
باز آشناي دور بهتر كارتو جواب ميده
من يه آشنا داشتم تو بانك ملي معاون بود زنگ زدم يه سوال كنم يه جور منو همون موقع پيچوند كه فهميدم اين يارو برا ما كاربكن نيست :دي
باز صد رحمت به همون آشناهاي دورمون

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2012, 10:18
والا این فامیلهای ما هم کلا واسه آدم یه قدم بر نمیدارند ولی خب من فکر میکردم باید این وام هارو از تعاونی های ... بگیرم مثل اینکه طرف میخواد یه کاری مثل مرغداری راه بندازه میگیره

mahosseini
May 17th, 2012, 10:56
بانک ملت به صورت مضاربه وام میده اگر گردش مالی خوبی داشته باشی می تونی رقم بیشتری هم بگیری .

به موسسه مهر هم سر بزن .

وامی که میگیری علاوه بر بند پ که دوستان گفتن به دو عامل دیگه بستگی داره .

گردش مالی شرکتتون و اگر شما پلن تجاری داشته باشی می تونی با مدیر بانک ترجیا شعبات مرکزی صحبت کنی .

امیدواریم که موفق باشید

pardishosting
May 17th, 2012, 10:57
با سند ملکی یا سپرده بلند مدت هم راحت وام می دن.

Ashkankamangar.ir
May 17th, 2012, 11:03
تراکنش بالایی در ملت دارم

mahosseini
May 17th, 2012, 11:08
تراکنش بالایی در ملت دارم

به شعبه افتتاح حساب برید

با رئیس شعبه صحبت کنید و روی درگاه پرداخت ( اگر دارید ) و هم تراکنشتون مانور بدید .

مضاربه بصورت 6 ماهه بهتون میدن بعد از 6 ماه به صورت صوری اصل پول رو برگشت می زنید به همراه سود و برای یک دوره دیگه وام می گیرید .

رقم وامی که میدن به نظر رئیس شعبه بستگی داره که امیدوارم رقم قابل توجهی بتونید بگیرید

m_dg_farari
May 17th, 2012, 13:27
البته این نکته لازم به ذکر هست که وام هایی مضاربه ای حد اقل سودشون 22 درصد هست ... کمی فشار میاد :دی
ملت که رفتم (امتیاز وام رو 400 تومن بود) رئیسش فت مشکلی نیست عزیزم :x بیا وام هم بهت میدیم 24 درصد تا ... ... :دی
بهترین پیشنهاد الآن موسسه مهر هست که ظرح های خوبی داره. یه طرح جدید هم داره پول رو میسپاری 5 ساله (پس انداز) با سود 23 درصد. بعد به اندازه ی 80 درصد پولی که میسپاری بهت وام میدن با سود 25/5 درصد بدون ضامن. وام هم 5 ساله یعنی 60 قسط. میانگین که بگیرین شما 2.5 سال سود 25.5 درصد میدید. تهش بخوای حساب کنی شما وام رو میگیری ، بعد 5 سال اصل پولت هست ، 80% پول رو هم وام گرفتی نزدیک به 45 درصد هم سود پولت واست میمونه :-?? :دی چه باحال.
در کل حتما یه سری به موسسه ی مهر بزنید. بهترین گزینه هست فعلا.

ali2k
May 17th, 2012, 13:38
از مهر راحت می تونی وام بگیری کافیه یه مبلغی را برای سه ماه بخوابونی تو حساب بعد روی همان مبلغ بهت وام میدن این مبلغ و مبلغی که وام میتونی بگیری هم بسیار متنوع و با هر شرایطی جور در میاد ولی موضوع این وام گرفتن نیست ! موضوع اینه که :

1- ضامن میخواد دوتا
2- جور کردن مدارک و این داستانهاش واقعا کلافه کننده اس ! من 10 میلیون وام گرفتم واقعا راهی که رفتم وام اوکی شد رو بنظر خودم هیچ کسی نمیتونه بدون پارتی و آشنا بره !

VPS
January 17th, 2013, 02:18
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.
من می خوام وام بردارم ولی هیچ سپرده ای هم ندارم . 20 تومن وام میخوام بردارم برای ثبت شرکت و ....
جایی هست که وام بدن ؟ چه با طرح توجیهی و چه بدون طرح ؟
کدوم بانک برم ؟
ممنون

VPS
January 17th, 2013, 02:25
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.
من می خوام وام بردارم ولی هیچ سپرده ای هم ندارم . 20 تومن وام میخوام بردارم برای ثبت شرکت و ....
جایی هست که وام بدن ؟ چه با طرح توجیهی و چه بدون طرح ؟
کدوم بانک برم ؟
ممنون

sirpasha
January 17th, 2013, 03:27
به صندوق پژوهش شهرتون یه سر بزنین ، طرح ساده ای هم ارايه بدین ، بهتون وام میدن تا سقف ۱۰-۲۰ میلیپون تومان :دی

VPS
January 17th, 2013, 10:10
به صندوق پژوهش شهرتون یه سر بزنین ، طرح ساده ای هم ارايه بدین ، بهتون وام میدن تا سقف ۱۰-۲۰ میلیپون تومان :دی

این دیگه کدوم گوری هست ؟
منظورم اینه که مربوط به کدام نهاد یا سازمانه ؟من که تا حالا اسمشو نشنیدم !!!

iMohsen
January 17th, 2013, 10:43
شما برو اداره تعاون و یک تعاونی ثبت بنما .
بعد از طریق اون تعاونی یک طرح مشارکتی ( یه طرجی که زودبازده باشه مثل آموزش الکترونیکی شهروندان که الان تو بورس هست ) ارایه کن . حداقل 15 و حداکثر 90 میلیون فک کنم وام میدن .
تنفسش هم فک کنم 1سال باشه .

VPS
January 19th, 2013, 04:31
من می خوام با یکی از دوستان شراکتی شرکت بزنم .
حالا این وسط 2 تا جیز برام نا مفهمومه
1- بجث تقسم غنائم چگونه است ؟
2- بعضی جاها شنیدم که مثلا اگر 2 نفر باشن . یکی می گه من 10 میلیون سرمایه میارم . و دیگری میگه من هم 10 میلیون تجربه و تخصص میارم.
حالا سوالم اینه که این که میگن تجربه و تخصص در مقابل پول . آیا برای تخصص و تجربه ارگان یا اراده ای قیمت گذاری می کند ؟ یا خود شخص قیمت می دهد. چگونه تخصص شخص قابل اندازه گیری است ؟

haftsepehr
January 19th, 2013, 08:47
شرکت میخواید ثبت کنید سهام شرکت رو هر چقدر هست 50 50 اعلام نمایید

abbasss
January 11th, 2014, 22:41
سلام
این وام شرکت ثبت شده رو گرفتید شما؟
چقدر بهتون دادن و شرایطش؟
ممنون

_hemmati_
January 12th, 2014, 13:29

باسلام
لطفا در این رابطه بیشتر توضیح بدهید