PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی 5000 تومانی

MehrPC
May 16th, 2012, 19:18
من یه سوالی مدت ها ذهنم رو درگیر کرده
بعضی ها سرور رم 512 میان میدن ماهی 5000 تومان بعضی جا ها ارزون تر هم دیدم
میخوام بدونم اینا چه جوری حساب می کنند هزینه سرور رو ؟ چند صد نفر میان روی یه سرور که میشه سود ؟

p30speed
May 16th, 2012, 19:23
کجا دیدی؟ آدرس بده.

بیشترشون همون ماه دوم در میروند. هر جور حساب کنی پول یک ماه سرور زوری در میاد

irank
May 16th, 2012, 19:24
hetzner 32/64 gig
ip block 26 :)))

ToooPDL
May 16th, 2012, 19:32
برای جذب مشتری هست معمولا .
طرف کولو کرده اختیار داره !

nimapendar
May 16th, 2012, 19:38
احسنت
خیلی ها که با سرمایه اندک وارد می شن به کسایی که با سرمایه بالا وارد می شن تو اینجور مواقع ایراد می گیرند !
تجارت قوانین ساده در عین حال پیچیده ای داره !
من به شخصه وی پی اس 5 تومنی ندارم ، شروع قیمت از 20 تومن هست

باید نگاه کنی سرویس دهنده از کدوم دیتاسنتر داره سرور می ده
اگر از جایی مثل هتزنر باشه که خب داغونه ولی کسایی که کولو کردند کیفیت سرویسشون مناسبه !

payam_shzbax
May 16th, 2012, 19:57
احسنت
خیلی ها که با سرمایه اندک وارد می شن به کسایی که با سرمایه بالا وارد می شن تو اینجور مواقع ایراد می گیرند !

اگر از جایی مثل هتزنر باشه که خب داغونه ولی کسایی که کولو کردند کیفیت سرویسشون مناسبه !

شما خودت کلو کنی :d حاضری 200 تومن پات بیوفته سرور 5000 تومن بدی؟ :d بابا پول پشتیبان که میدی بیشتر میشه!
باز نمی صرفه!

nimapendar
May 16th, 2012, 20:05
شما خودت کلو کنی :d حاضری 200 تومن پات بیوفته سرور 5000 تومن بدی؟ :d بابا پول پشتیبان که میدی بیشتر میشه!
باز نمی صرفه!
ما سرور 5 تومنی نداریم

البته 5 تومن برای یه سرور با رم 512 واقعا کمه ، اگر کسی سرور داشته باشه ( دقت کنید سرور نه سیستم های خانگی که سرور شده اند (!) ) برای یه سرور با رم 512 نمی تونه 5 تومن بده کلا فکر نکنم بصرفه ! اگر واقعا از جای خوب با کیفیت خوب باشه حتی اگر نخواد هم سود کنه زیر 9-10 تومن نمی شه حالا بعضی ها می گیرن سرور با رم بالا و هارد ضعیف و سی پی یو پایین این کارو می کنن که همیشه سرورشون کرش می کنه !

ولی در مورد کولو
یکی که 30-40 ملیون هزینه می کنه دو تا سرور یا حالا هر چند تا سرور عالی می خره طبیعتا قیمتی که براش میفته در ماه با قیمت کرایه سرور خیلی فرق می کنه !

MehrPC
May 17th, 2012, 15:32

کولو چیه ؟

AvalinHost
May 17th, 2012, 15:37
احسنت

از جایی مثل هتزنر باشه که خب داغونه!!! عجب! برچه اساسی این حدیث رو گفتی؟!!!