PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی لینوکس - Ubuntu

parsa7
May 15th, 2012, 23:24
با سلام

سیستم عامل در خواستی ubuntu
رم 512 تا 1 گیگ
هارد 20 گیگ
پهنای باند مناسب

از المان و ترجیها leaseweb

درخواست بازیابی پسورد یا نصب مجدد سیستم عامل برای هر چند بار در ماه بصورت رایگان انجام شود

در صورتی که هنگام نصب اسکریپت مورد نیاز ما, با مشکلی برخوردیم, فروشنده یا نسبت به نصب اسکریپت و رفع مشکل سرور اقدام کند یا برگشت تمام وجه را تضمین کند

پ.ن: این اسکریپت که در مورد ان تنها به فروشنده و بعد از تحویل سرویس گفته می شود بارها توسط ما نصب شده و تنها در صورتی که مشکل از سرور باشد امکان نصب ان نیست
پ.ن: این اسکریپت هیچ ارتباطی به هک و اسپم و ... ندارد
پ.ن: دوستانی که افر میدن حتما ای پی تست هم لطف کنند

taghikhani
May 15th, 2012, 23:42
فقط آلمان میخواید؟

RoobinaServer
May 15th, 2012, 23:43
با سلام

رم 512 تا 1 گیگ
هارد 20 گیگ
پهنای باند مناسب

درخواست بازیابی پسورد یا نصب مجدد سیستم عامل برای هر چند بار در ماه بصورت رایگان انجام شود

در صورتی که هنگام نصب اسکریپت مورد نیاز ما, با مشکلی برخوردیم, فروشنده یا نسبت به نصب اسکریپت و رفع مشکل سرور اقدام کند یا برگشت تمام وجه را تضمین کند

پ.ن: این اسکریپت که در مورد ان تنها به فروشنده و بعد از تحویل سرویس گفته می شود بارها توسط ما نصب شده و تنها در صورتی که مشکل از سرور باشد امکان نصب ان نیست

فروشنده سرور - سرور میفروشه عزیز

الان مثلا رم 512 یه نفر آفر میدن 13 تومان
با 13 تومان باید برای شما اگر نتونستید نرم افزار نصب کنید مدیر سرور نصب کنه وگرنه برگشت هزینه بزنه

با 13 تومان 10 بار شما سیستم عامل رو خراب کردید بشینن 10 تا 1 یا 3 ساعت وقت بگذارن برای سیستم عامل شما؟

ما فقط آلمان هتزنر داریم اگر خواستید در خدمتیم اما نه با این شرایط

تاپیک فروش : http://www.webhostingtalk.ir/f15/45433/

یا حق

AvalinHost
May 15th, 2012, 23:47
سلام
پشتیبانی نرم افزاری به هیچ عنوان رایگان نیست و در صورت نیاز بصورت کار ساعتی بر روی سرور کار انجام می گردد. (هر ساعت 15000 تومان)
نصب هربار سیستم عامل 5000 تومان
عودت دادن هزینه فقط در شرایطی که دلیل قانع کننده از کیفیت پایین سرویس ارائه شود.
موفق باشید.

parsa7
May 15th, 2012, 23:53
فقط آلمان میخواید؟

انتخاب المان به دلیل پایداری شبکه و پینگ مناسب نسبت به ایران هست

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

فروشنده سرور - سرور میفروشه عزیز

الان مثلا رم 512 یه نفر آفر میدن 13 تومان
با 13 تومان باید برای شما اگر نتونستید نرم افزار نصب کنید مدیر سرور نصب کنه وگرنه برگشت هزینه بزنه

با 13 تومان 10 بار شما سیستم عامل رو خراب کردید بشینن 10 تا 1 یا 3 ساعت وقت بگذارن برای سیستم عامل شما؟

ما فقط آلمان هتزنر داریم اگر خواستید در خدمتیم اما نه با این شرایط

یا حق

دوست عزیز دلیل اینکه دنبال سرور جدید هستم کیفیت افتضاح 2 عدد سروری هست که از شما گرفتم!
اگر نیاز دیدم در خصوصی ای پی ها رو خدمتتون عرض می کنم

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

سلام

پشتیبانی نرم افزاری به هیچ عنوان رایگان نیست و در صورت نیاز بصورت کار ساعتی بر روی سرور کار انجام می گردد. (هر ساعت 15000 تومان)
نصب هربار سیستم عامل 5000 تومان
عودت دادن هزینه فقط در شرایطی که دلیل قانع کننده از کیفیت پایین سرویس ارائه شود.
موفق باشید.

لطفا فقط در صورتی که شرایط گفته شده براتون امکان پذیره افر بدید در غیر اینصورت از دادن افر و یا لینک به سایت خودداری کنید

با تشکر

serverstar.ir
May 15th, 2012, 23:57
با سلام

رم 512 تا 1 گیگ
هارد 20 گیگ
پهنای باند مناسب

سلاو از هتزنر آلمان در خدمتیم ماهانه 30 تومان با رم 1گیگ و تمامی درخواستهای شما

30tGame
May 15th, 2012, 23:59
با این شرایط 190 هزار تومان از leaseweb
خواستید پیغام خصوصی بدید

AvalinHost
May 16th, 2012, 00:01
لطفا فقط در صورتی که شرایط گفته شده براتون امکان پذیره افر بدید در غیر اینصورت از دادن افر و یا لینک به سایت خودداری کنید

با تشکر

ok، لینک حذف شد!

parsa7
May 16th, 2012, 00:02
با این شرایط 190 هزار تومان از leaseweb
خواستید پیغام خصوصی بدید

30 هزار تومن ماهیانه با رم 512 و 30 هزار تومان فول ساپورت ماهیانه پیشنهاد شده.قیمت 190 هزار تومن از کجا امد؟
اینجا جای لودگی نیست دوست عزیز
منتظر پیشنهادات دوستان هستم و در اخر با اونها تماس میگیرم

RoobinaServer
May 16th, 2012, 00:28
دوست عزیز دلیل اینکه دنبال سرور جدید هستم کیفیت افتضاح 2 عدد سروری هست که از شما گرفتم!

بسیار عالی

چرا نگفتید ؟ چرا در تاپیک فروش ذکر نکردید ؟

البته میگید کیفیت (مطمئنا کیفیت نیست کیفیت سرور کلی هست و کسی مشکل کیفیت نداشته تا امروز مشکل شما در مصرف منابع هست اگر مشکل دارید باید بگید برسی بشه)

تضمین کیفیت روبینا سرور همیشه و همه جا هست درصورت مشکل oversell بودن یا مشکل کمبود کیفیت سرور 100% هزینه برگشت داده میشه.

هرچه سریعتر اطلاع دهید و از طریق تیکت با اکانت کاربری صاحب سرور ها هم تیکت بدید

البته بهتره همینجا که گفتید ذکر کنید (مشکلات اصلا خصوصی نداریم عمومی که مگید عمومی ذکر کنید تا تمام مشتریان میبینند کامل ببینند با تشکر)

یا حق

ilmavps
May 16th, 2012, 00:57
سلام

از المان ماهانه 14 تومان و فرانسه ماهانه 11 تومان

پشتیبانی نرم افزاری نداریم

tizparvaz
May 16th, 2012, 01:03
با سلام
میتونیم در خدمت باشیم فقط قبل از سفارش اسکریپتی که مدنظر دارید ذکر کنید تا بعدا با مشکل مواجه نشیم ، تعویض سیستم عامل فقط یکبار رایگان انجام میش و دفعه های بعد هر بار 5 هزار تومان هزینه داره

taghi.karimi
May 16th, 2012, 07:05
همه مواردی که خواستید انجام میشه
ماهیانه 70 هزار تومان!
با رم 512

amirizadi
May 16th, 2012, 07:35
512 رم
20 گیگ هارد
800 گیگ پهنای باند
نصب اسکریپت با خودتان هست
امریکا و پایداری 99.99٪
پشتیبانی سرویسی 24 ساعته
ماهانه 20.000

MagicVps.Com
May 16th, 2012, 09:12
با سلام

رم 512 تا 1 گیگ
هارد 20 گیگ
پهنای باند مناسب

مایل بودین با رم 1 گیگ پهنای باند نامحدود به قیمت 40 تومن از انگلستان پینگ هم عالی هست نسبت به ایران دیتا سنتر uk2.net

برای نصب مجدد و ریکاروی پسورد هم کلا دسترسی پنل وی ام وار و کنسول داده میشود هرچند بار مایل بودین میتونید نصب مجدد کنید و ریکاروی کنید خودتون بدون محدودیت مایل هم بودین بعداز نصب اولیه تمپلت ساخته میشود از ویپیاس شما هر زمان مشکلی بود هرچند بار که خواستید با یک تماس نصب مجدد میشود بدون محدودیت
در مورداسکریب هم ایزو مورد نظر شما اماده میشود شما خودتون میتوانید از ابتدا نصب کنید و هر گونه تنظیم و کانفیگی که برای نصب اسکریپ لازم هست خودتون انجام بدین

Pinging 83.170.64.15 with 32 bytes of data:
Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=192ms TTL=52
Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=191ms TTL=52
Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=188ms TTL=52
Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=199ms TTL=52
Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=186ms TTL=52

RoobinaServer
May 16th, 2012, 10:16

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

بسیار عالی

چرا نگفتید ؟ چرا در تاپیک فروش ذکر نکردید ؟

البته میگید کیفیت (مطمئنا کیفیت نیست کیفیت سرور کلی هست و کسی مشکل کیفیت نداشته تا امروز مشکل شما در مصرف منابع هست اگر مشکل دارید باید بگید برسی بشه)

تضمین کیفیت روبینا سرور همیشه و همه جا هست درصورت مشکل oversell بودن یا مشکل کمبود کیفیت سرور 100% هزینه برگشت داده میشه.

هرچه سریعتر اطلاع دهید و از طریق تیکت با اکانت کاربری صاحب سرور ها هم تیکت بدید

البته بهتره همینجا که گفتید ذکر کنید (مشکلات اصلا خصوصی نداریم عمومی که مگید عمومی ذکر کنید تا تمام مشتریان میبینند کامل ببینند با تشکر)

یا حق

جوابی داده نشد.

خب متاسفانه جوابی داده نشد و چون کار ما زیر سوال رفته ناچار به ادامه این جریان هستم.

امروز نظر سنجی بین کاربران گذاشته شد چند تا از دوستان که اینجا بودن لینک این تاپیک رو دادن و گفتن مشکل دارید و مشکلش چیه

خب ما گفتیم کاربران نظراتشون رو بگن ایشون هیچ نظری ندادن تو تاپیک فروش ما - یک نظر از ایشون به ما نشون بدید ممنون میشیم

دیروز هم به ایشون گفته شد وقتی اعتراض کردن جلوی عموم بیان و حرفون رو کامل کنن اما نکردن.

یعنی ما که فروشنده سرور هستیم باید بیشتر به ایشون بچسبیم آقا بیا نظرت رو بگو چرا از ما شاکی هستید ؟

کدوم فروشنده سروری این کارو میکنه

ما گفتیم که نظر بدید ما گوش میکنیم برگشت هزینه میدیم اما ایشون گوش نمیکنن خب حتما مشکل از خودشونه دیگه

این پیام هم برای این دادم که جواب اون دوستان که لینک اینجارو دادن داده باشم.

تنها این تاپیک = تخریب و عملا شده لینک مرجع مشتریان ما که جریان چیه به جای خرید ایشون از دیگران در این تاپیک (شده تاپیک انتقاد روبینا)

یا حق

parsa7
May 16th, 2012, 10:29
جوابی داده نشد. خب متاسفانه جوابی داده نشد و چون کار ما زیر سوال رفته ناچار به ادامه این جریان هستم. امروز نظر سنجی بین کاربران گذاشته شد چند تا از دوستان که اینجا بودن لینک این تاپیک رو دادن و گفتن مشکل دارید و مشکلش چیه خب ما گفتیم کاربران نظراتشون رو بگن ایشون هیچ نظری ندادن تو تاپیک فروش ما - یک نظر از ایشون به ما نشون بدید ممنون میشیم دیروز هم به ایشون گفته شد وقتی اعتراض کردن جلوی عموم بیان و حرفون رو کامل کنن اما نکردن. یعنی ما که فروشنده سرور هستیم باید بیشتر به ایشون بچسبیم آقا بیا نظرت رو بگو چرا از ما شاکی هستید ؟ کدوم فروشنده سروری این کارو میکنه ما گفتیم که نظر بدید ما گوش میکنیم برگشت هزینه میدیم اما ایشون گوش نمیکنن خب حتما مشکل از خودشونه دیگه این پیام هم برای این دادم که جواب اون دوستان که لینک اینجارو دادن داده باشم. تنها این تاپیک = تخریب و عملا شده لینک مرجع مشتریان ما که جریان چیه به جای خرید ایشون از دیگران در این تاپیک (شده تاپیک انتقاد روبینا) یا حق
با سلام و صبح بخیر دوست عزیز و نازنین من ای پی ها رو خدمتتون عرض می کنم.
حتما خودتون متوجه میشید چند بار اون دوستتون درخواست نصب مجدد سیستم عامل داد چون سرور مشکل داشت و همچنان هم مشکل داره و میتونید امتحان کنید.
و حتی چقدر باعث ناراحتی همون دوستتون شد به دلیل اینکه بعد از هر بار ریبوت چند دقیقه طول می کشید تا سرور مجددا بالا بیاید.
همین باعث شد بیخیال 2 تا سرور شما بشیم و از جای دیگه ای سرور تهیه کنیم که اگر قیمتش بالاست اما اسکریپت ها بدون مشکل نصب میشن و بعد از هر ریبوت 10 ثانیا ای بالا میاد
و اگر شما هم واقعا می خواید نشون بدید چقدر مشتری مدار هستید ممنون میشم هزینه رو برگشت بزنید

ای پی های 78.46.240.188 و 78.46.240.189

دلیلی برای ادامه بحث در این تاپیک نمی بینم.شما هم لطفا برادریتون رو ثابت کنید و برگشت هزینه کنید

razavihost
May 16th, 2012, 10:53
با رم 1 گیگ و 30 گیگ هارد وا شرایط بیان شده ماهانه 100 تومن.
بازگشت وجه فقط 7 اول امکان پذیر هست.تمام تست هاتون رو در هفته اول انجام بدین.

RoobinaServer
May 16th, 2012, 10:59
حتما خودتون متوجه میشید چند بار اون دوستتون درخواست نصب مجدد سیستم عامل داد چون سرور مشکل داشت و همچنان هم مشکل داره و میتونید امتحان کنید.
و حتی چقدر باعث ناراحتی همون دوستتون شد به دلیل اینکه بعد از هر بار ریبوت چند دقیقه طول می کشید تا سرور مجددا بالا بیاید.
همین باعث شد بیخیال 2 تا سرور شما بشیم و از جای دیگه ای سرور تهیه کنیم که اگر قیمتش بالاست اما اسکریپت ها بدون مشکل نصب میشن و بعد از هر ریبوت 10 ثانیا ای بالا میاد
و اگر شما هم واقعا می خواید نشون بدید چقدر مشتری مدار هستید ممنون میشم هزینه رو برگشت بزنید

دلیلی برای ادامه بحث در این تاپیک نمی بینم.شما هم لطفا برادریتون رو ثابت کنید و برگشت هزینه کنید

با سلام

نظر یکی از مشتریان ما :

من الان حدود 2 ماه هست که vps دارم از روبینا ( 1 گیگ رم) از نظر سرعت مشکلی نداشتم و در طی این 2 ماه به نظر من پشتیبانیشون حرف نداشته . از نظر کیفیت و سرعت و پشتیبانی کاملا تایید هستن
نوشته های این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f13/48507/
به نظر من حقیقت نداره . هر کسی هم خواست من میتونم براش از دانلود یا هر چیزی تست و اسکرین شات بدم
فقط گلایه من از روبینا اینه که کاش از دیتا سنتر های دیگه ( کشور های دیگه) هم با همین کیفیت سرویس داشتن . به خودشون هم گفتم و امیدوارم این کار رو بکنن .
لازم به ذکر هست که من vps از the planet داشتم که کنسل کردم و اطلاعاتم رو ترنسفر کردم اینجا . مشکلی هم از بابت خرید مستقیم دلاری ندارم چون کردیت کارت دارم .
اما هدفم نه تبلیغ هست نه چیز دیگه و من هم از طریق همین تاپیک سرور خریدم . هدفم از این گفته ها فقط اعلام رضایت خودم از سرویس و پشتیبانی بی نظیر این مجموعه هست .

طبق بند 4 قوانین ما :

4. تمامی سرورها دارای تضمین کیفیتی میباشند و چنانچه کاربری احساس کند که در سرور oversell انجام شده و از منابعی که در اختیارش قرار داده شده استفاده کامل را ندارد و ... میتواند با دلیل قانع کننده هزینه مابقی روزهای مانده از قرارداد خود را پس بگیرد.

طبق قوانین ما از روی که اعتراض میزنید یعنی به مشکل خوردید و روز های قبل استفاده کردید دقیقا تمام روز های باقیمانده برگشت زده میشه

اما بای شما برگشت داده نمیشه چون نه oversell نه :

از منابعی که در اختیارش قرار داده شده استفاده کامل را ندارد

یعنی مشکل از سمت ما نیست.

حالا مبنی بر حرفتون که سرور کیفیتش افتضاحه - کیفیت هم نظر مشتریان رو دادیم هم تصویر تهیه شده که ضمیمه میشه(نظر بقیه مشتریان ما ثبت شده در تاپیک فروش البته)

یه حرفی زدید :

خب میشه بدونم چه قدر هزینه کردید و چه مشخصاتی دارید الان ؟
سرورهای شما 1 گیگابایت 18 تومانی هست آیا شما همین مشخصات را خریداری کردید که میگید جای دیگه بهتره ؟ خب معلومه هزینه بالاتر باشه کیفیت سرور چندین برابر میشه ما از اول گفتیم هرچه قدر هزینه کنید همانقدر منابع در اختیار شما هست ما کاملا منابع اختصاصی در اختیار مشتریان میگذاریم.

سرور شما با پردازنده 400 مگاهرتز در مدت زمان 2 دققه و 50 ثانیه به صورت کامل بالا آمد مصرف برای بالا آمدن 700 مگاهرتز نیاز دارد.

------------------------------------------------------------------

نتیجه :

1. سرور شما کنسل
2. مجازی سازی در اختیار همکاران یا یکی دو تا از دوستانی که تمایل داشته باشن به نتیجه برسه و شکی داشته باشن تو صحبت های ما داده میشه تا زمان بالا آمدن سرور را تست و کارایی و کیفیت سرور را ملاحظه کنند.

درصورتی که تشخیص oversell داده شد از سمت همکاران هزینه برگشت زده میشه طبق همان بند 4

parsa7
May 16th, 2012, 11:04
دوست عزیز RoobinaServer بنده یک سرور با رم 512 به قیمت 28 تومن ماهانه تهیه کردم که تا الان هم همه مواردی که انتظار داشتم براورده شده و چون نیاز به چند سرور دارم قصد دارم از چند جای مختلف تهیه کنم. و از اونجایی که خودتون در جریان مشکلات و تماس های مرتبط با سرور بودید جای بحثی نمیمونه.
جالب اینجا که اول سرور ها رو کنسل کردید و برای برگشت وجه شرایط میزارید

RoobinaServer
May 16th, 2012, 11:07
دوست عزیز RoobinaServer بنده یک سرور با رم 512 به قیمت 28 تومن ماهانه تهیه کردم که تا الان هم همه مواردی که انتظار داشتم براورده شده و چون نیاز به چند سرور دارم قصد دارم از چند جای مختلف تهیه کنم. و از اونجایی که خودتون در جریان مشکلات و تماس های مرتبط با سرور بودید جای بحثی نمیمونه.

برگشت وجه = مشکل از سمت ما

دادم یه یکی دو تا از همکاران نظرشون رو درباره سرور شما اعلام کنند.

شما الان نشون میده پول کم اوردید میخواید مشکلتون رو ازا ین طریق رفع کنید

razavihost
May 16th, 2012, 11:09

user : sha*** eslah shod aziz
با این یوزر من سرور شمارو تست کرد.ظرف 30 ثانیه بالا امد سرور شما.مشکل کجاست !

parsa7
May 16th, 2012, 11:15
user : shaabani
با این یوزر من سرور شمارو تست کرد.ظرف 30 ثانیه بالا امد سرور شما.مشکل کجاست !

من این سرور رو برای استفاده ای خاص تهیه کرده بودم که شخصی که مشتری این اقا هست به من پیشنهاد کرد و سرور ها رو از ایشون بگیرم.بعد از تهیه سرور چندین بار به دلیل اینکه دسترسی به root نداشت تماس گرفتند و چند بار هم به دلیل اینکه اسکریپت مورد نیاز ما نصب نمیشد برای نصب مجدد سیستم عامل تماس گرفتن باهاشون.که در اخر هم بی نتیجه بود و سرور ها بلا استفاده موند.و اینکه بعد از هر ریبوت چند دقیقه بالا امدن سرور ها طول می کشید فقط یکی از مشکلات ما با سرور های ایشون بود

در مورد برگشت وجه و اینکه من پول کم اوردم باید یاد اوری کنم شما خودتون پیشنهاد برگشت وجه دادید

وگرنه بنده نیازی به پول این سرور ها ندارم
پس شما هم کلاس بی خودی برای کارتون نزارید

razavihost
May 16th, 2012, 11:21
من این سرور رو برای استفاده ای خاص تهیه کرده بودم که شخصی که مشتری این اقا هست به من پیشنهاد کرد و سرور ها رو از ایشون بگیرم.بعد از تهیه سرور چندین بار به دلیل اینکه دسترسی به root نداشت تماس گرفتند و چند بار هم به دلیل اینکه اسکریپت مورد نیاز ما نصب نمیشد برای نصب مجدد سیستم عامل تماس گرفتن باهاشون.که در اخر هم بی نتیجه بود و سرور ها بلا استفاده موند.و اینکه بعد از هر ریبوت چند دقیقه بالا امدن سرور ها طول می کشید فقط یکی از مشکلات ما با سرور های ایشون بود

در مورد برگشت وجه و اینکه من پول کم اوردم باید یاد اوری کنم شما خودتون پیشنهعاد برگشت وجه دادید

سیستم عامل ها خام نصب میشه شما خودتون باید در نصب اسکریپت مهارت کافی رو داشته باشید که افزونه هارو نصب کنید.بیان کردین که منیج شده میخواید ؟
چون سرور با این قیمت روت تحویل میش و واسه منیج هزینه محاسبه نمیشه.میبینید که قیمت ها با منیج ار طرف دوستان بیان شده که از 40 تومن به بالا هست .

RoobinaServer
May 16th, 2012, 11:21

در مورد برگشت وجه و اینکه من پول کم اوردم باید یاد اوری کنم شما خودتون پیشنهعاد برگشت وجه دادید

خوبه جمله ما رو کپی کردید که گفتیم درصورت oversell

هیچ تماسی برای os reload با ما گرفته نشده و جالبه خدمتتون عرض کنم خدارا شاکریم که از اول قانونی داشتیم که درصورت هرگونه تغییر در سرورها باید تیکت زده بشه یعنی اگر میخواید os عوض بشه باید تیکت داده بشه

تیکت زدید ؟ کپی کنید همینجا که زدید ما انجام ندادیم.

شما الان فقط میگی برگشت هزینه چون ما تضمین دادیم خب میگیم oversell دلیل نمیارید میگید os عوض باید میشد و نشده و نتیجه نداده میشه کمبود پشتیبانی ما که مدرک ندارید (اگر دارید بگذارید)

فقط دارید میبرید زیر سوال که ما گفتیم تضمین و برگشت هزینه و باید طبق گفتمون بدیم.

مشکل از سمت ما نشون بدید با مدرک برگشت میخوره

سرورتونم که همکارمون تست کرد البته بازم میدم دوستان دیگه تست کنن.

شما سرور خریدید یک گیگ به قیمت 18 تومان بعد میگید 512 خریدم 28 تومن راضی هستم 10 ثانیه بالا میاد

همکارمون تست کرده میگه 30 ثانیه بالا اومد واقعا فکر نمیکنید هزینه ای که اونجا دادید باعث کیفیت چندین برابر هست؟ فکر کنم همین یک گیگ از اونجا بخرید بالای 30 یا 40 باشه

ما هم سرورهای ویژه داریم برای کسایی که کیفیت 18 تومنی مناسبشون نیست.

parsa7
May 16th, 2012, 11:30
خوبه جمله ما رو کپی کردید که گفتیم درصورت oversell

هیچ تماسی برای os reload با ما گرفته نشده و جالبه خدمتتون عرض کنم خدارا شاکریم که از اول قانونی داشتیم که درصورت هرگونه تغییر در سرورها باید تیکت زده بشه یعنی اگر میخواید os عوض بشه باید تیکت داده بشه

تیکت زدید ؟ کپی کنید همینجا که زدید ما انجام ندادیم.

شما الان فقط میگی برگشت هزینه چون ما تضمین دادیم خب میگیم oversell دلیل نمیارید میگید os عوض باید میشد و نشده و نتیجه نداده میشه کمبود پشتیبانی ما که مدرک ندارید (اگر دارید بگذارید)

فقط دارید میبرید زیر سوال که ما گفتیم تضمین و برگشت هزینه و باید طبق گفتمون بدیم.

مشکل از سمت ما نشون بدید با مدرک برگشت میخوره

سرورتونم که همکارمون تست کرد البته بازم میدم دوستان دیگه تست کنن.

شما سرور خریدید یک گیگ به قیمت 18 تومان بعد میگید 512 خریدم 28 تومن راضی هستم 10 ثانیه بالا میاد

همکارمون تست کرده میگه 30 ثانیه بالا اومد واقعا فکر نمیکنید هزینه ای که اونجا دادید باعث کیفیت چندین برابر هست؟ فکر کنم همین یک گیگ از اونجا بخرید بالای 30 یا 40 باشه

ما هم سرورهای ویژه داریم برای کسایی که کیفیت 18 تومنی مناسبشون نیست.

با همون جناب ماهان یا سعید تماس بگیرید و بپرسید سرور های شما مشکل داشته یا نصب اون؟
چون وقتی سرور جدید رو بهش دادم بدون مشکل همه چیز نصب شد و مشکلی هم نداشت
به هر حال خودتون خواستید توی تاپیک عمومی مطرح بشه وگرنه اشنایی من با سایت شما این سایت نبوده و تا قبل از دیشب نمیدونستم اینجا تاپیک فروش دارید
اگر فکر می کنید فروشتون به خطر افتاده پست های در مورد این موضوع رو گزارش بدید تا پاک بشه
اما اگر قصد دارید اعتماد مشتری رو جلب کنید بهتره به دنبال حل مسئله باشید و نه پاک کردن صورت مسئله

razavihost
May 16th, 2012, 11:35
با همون جناب ماهان یا سعید تماس بگیرید و بپرسید سرور های شما مشکل داشته یا نصب اون؟
به هر حال خودتون خواستید توی تاپیک عمومی مطرح بشه وگرنه اشنایی من با سایت شما این سایت نبوده و تا قبل از دیشب نمیدونستم اینجا تاپیک فروش دارید
اگر فکر می کنید فروشتون به خطر افتاده پست های در مورد این موضوع رو گزارش بدید تا پاک بشه
اما اگر قصد دارید اعتماد مشتری رو جلب کنید بهتره به دنبال حل مسئله باشید و نه پاک کردن صورت مسئله
در صورت نیاز افزونه های اسکریپت هزینه رو بدین ایشون 100% بهتون کامل تحویل میدن.سرور خام باید آپدیت و حتی افزونه های مورد نیاز نصب بشه.

RoobinaServer
May 16th, 2012, 11:37

واقعا با این همه تاپیک که هم بنده جواب شما رو دادم هم همکارمون فکر میکنید میخوایم چیزی پاک بشه؟

هیچ چیزی هم به خطر نیفتاده ما هدفمون اینه مشتری که شکایت داشته تکلیفش معلوم بشه با دلیل و مدرک که مشکل از سمت ما هست برگشت هزینه بخوره همین.

هیچ مدرکی داده نشده

تا دیروز شما دنبال جناب ماهان جعفبری بودید و سراغ ما میومدید حالا ...

کار ندارم به جزئیات اسم ایشون رو زیاد نیارید وسط

به عنوان حرف آخر -

مدرک نشون بدید هزینه برگشت میخوره نمیتونیم کاربر بیاد بگه آقا نصبن میشه سرور مشکل داره ما برگشت بزنیم که

همکارمون هم تست کرده و مشکلی نبوده

قسم عیسی یا دم خروس؟

با مدرک جلوی ما حرف بزنید به روی چشم کاملا هزینه برگشت میخوره فقط مهم اینه مشخص بشه مشکل از سمت ما بوده

عدم نصب :
1. نداشتن دانش کامل برای نصب
2. منابع کم برای نصب

که اگر هر دو باشه مشکل از سمت شماست

اما دلیل سوم یعنی

3. مشکل سخت افزاری و کیفیتی خود سرور از نظر پرت شبکه و ... باشه

میشه مشکل ما- کار ما یک روز دوروز نیست که

تمام صحبت ها در این مورد شده

صحبتی نمیمونه موفق باشید یا حق

parsa7
May 16th, 2012, 11:44
واقعا با این همه تاپیک که هم بنده جواب شما رو دادم هم همکارمون فکر میکنید میخوایم چیزی پاک بشه؟

هیچ چیزی هم به خطر نیفتاده ما هدفمون اینه مشتری که شکایت داشته تکلیفش معلوم بشه با دلیل و مدرک که مشکل از سمت ما هست برگشت هزینه بخوره همین.

هیچ مدرکی داده نشده

تا دیروز شما دنبال جناب ماهان جعفبری بودید و سراغ ما میومدید حالا ...

کار ندارم به جزئیات اسم ایشون رو زیاد نیارید وسط

به عنوان حرف آخر -

مدرک نشون بدید هزینه برگشت میخوره نمیتونیم کاربر بیاد بگه آقا نصبن میشه سرور مشکل داره ما برگشت بزنیم که

همکارمون هم تست کرده و مشکلی نبوده

قسم عیسی یا دم خروس؟

با مدرک جلوی ما حرف بزنید به روی چشم کاملا هزینه برگشت میخوره فقط مهم اینه مشخص بشه مشکل از سمت ما بوده

عدم نصب :
1. نداشتن دانش کامل برای نصب
2. منابع کم برای نصب

که اگر هر دو باشه مشکل از سمت شماست

اما دلیل سوم یعنی

3. مشکل سخت افزاری و کیفیتی خود سرور از نظر پرت شبکه و ... باشه

میشه مشکل ما- کار ما یک روز دوروز نیست که

تمام صحبت ها در این مورد شده

صحبتی نمیمونه موفق باشید یا حق

تیکت زدم در سایت و دستورات رو فرستادم
روی ای پی 78.46.240.188 نصب کنید
اگر نصب شد و بدون مشکل اجرا شد من همینجا عذرخواهی می کنم اما اگر نصب نتونستید نصب بکنید اونوقت من دیگه حرفی ندارم
روی همین سرور که دست من بود نصب کنید بدون اینکه نصب مجدد سیستم عامل انجام بدید

RoobinaServer
May 16th, 2012, 11:47
تیکت زدم در سایت و دستورات رو فرستادم
روی ای پی 78.46.240.188 نصب کنید
اگر نصب شد و بدون مشکل اجرا شد من همینجا عذرخواهی می کنم اما اگر نصب نتونستید نصب بکنید اونوقت من دیگه حرفی ندارم

----------
جالبه ما میخوایم با os reload معجزه کنیم رو کیفیت سرور؟

188 قبلا توسط هرکسیک ه سرور دستش بوده حالا یا شما یا ماهان و... os درحالت نصب رفته و بوتش پاک شده

سرور 189 سالم هست روی اون تست میشه.

faranetwork
May 16th, 2012, 11:53

آقای عزیز میشه کمتر دروغ بگین...آخه کجای دنیا سرور 10 ثانیه ای بالا میاد اونم وی پی اس؟؟؟؟ حداقل 20 ثانیه طول میکشه!!! نه 10 ثانیه!

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

برگشت وجه = مشکل از سمت ما

دادم یه یکی دو تا از همکاران نظرشون رو درباره سرور شما اعلام کنند.

شما الان نشون میده پول کم اوردید میخواید مشکلتون رو ازا ین طریق رفع کنید

تست شد مشکلی دیده نشد

mehrshad.ho
May 16th, 2012, 11:54
ربیناسرور وقت گران بهای خودتون رو صرف بحث کردن با مشتری های اینجوری نکنید

parsa7
May 16th, 2012, 11:57
آقای عزیز میشه کمتر دروغ بگین...آخه کجای دنیا سرور 10 ثانیه ای بالا میاد اونم وی پی اس؟؟؟؟ حداقل 20 ثانیه طول میکشه!!! نه 10 ثانیه!

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

تست شد مشکلی دیده نشد

میشه بگید دقیقا چی رو تست کردید؟

http://www.webhostingtalk.ir/f129/37287

(http://www.webhostingtalk.ir/f129/37287)

RoobinaServer
May 16th, 2012, 12:12
ربیناسرور وقت گران بهای خودتون رو صرف بحث کردن با مشتری های اینجوری نکنید

این اولین و آخرین تاپیکی هست که ما اینجوری به مشتری جواب میدیم

جواب دادن الان من هم به خاطر اینه که یه سری مشتریان دارن این تاپیک رو ملاحظه میکنن و میخوان ببین جریان چیه

وگرنه بیکار نیستم به خدا همین الان باید برم دفتر (دفتر روبینا داره تو انقلاب تهران زده میشه) کلی کار مونده رو سرمون

البته یه نکات خیلی جالبی دیدم رو سرور ایشون که با تصویر اینجا میگذارم و پایان داده میشه به این صحبت ها

این تاپیک هم فردی مثل شما و ...

با این تاپیک ها فرانتورک خراب نمیشه عزیز همینطورم که میبینید استارتر تاپیک بن شده

این همکارانی که کیفیت سرور رو تست کردن شناخته شده هستن در این انجمن

maryam1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/33840/)

نمایش مشخصات (http://www.webhostingtalk.ir/member/33840/)
مشاهده ارسال های انجمن (http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=33840&contenttype=vBForum_Post&showposts=1)
پیام شخصی (http://www.webhostingtalk.ir/private.php?do=newpm&u=33840)

http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png
Banned

منتظر تست از سمت ما بمونید . . .

parsa7
May 16th, 2012, 12:26
این اولین و آخرین تاپیکی هست که ما اینجوری به مشتری جواب میدیم

جواب دادن الان من هم به خاطر اینه که یه سری مشتریان دارن این تاپیک رو ملاحظه میکنن و میخوان ببین جریان چیه

وگرنه بیکار نیستم به خدا همین الان باید برم دفتر (دفتر روبینا داره تو انقلاب تهران زده میشه) کلی کار مونده رو سرمون

البته یه نکات خیلی جالبی دیدم رو سرور ایشون که با تصویر اینجا میگذارم و پایان داده میشه به این صحبت ها

این تاپیک هم فردی مثل شما و ...

با این تاپیک ها فرانتورک خراب نمیشه عزیز همینطورم که میبینید استارتر تاپیک بن شده

این همکارانی که کیفیت سرور رو تست کردن شناخته شده هستن در این انجمن

maryam1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/33840/)

نمایش مشخصات (http://www.webhostingtalk.ir/member/33840/)
مشاهده ارسال های انجمن (http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=finduser&userid=33840&contenttype=vBForum_Post&showposts=1)
پیام شخصی (http://www.webhostingtalk.ir/private.php?do=newpm&u=33840)

http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png
Banned

منتظر تست از سمت ما بمونید . . .

یکی دیگه

http://www.webhostingtalk.ir/f129/37816

شما هم اگر میتونستید تا الان نصب کرده بودید.اگر سرورتون مشکلی نداشت نیاز نبود اینهمه باهاش کلنجار برید

RoobinaServer
May 16th, 2012, 13:07
یکی دیگه

شما هم اگر میتونستید تا الان نصب کرده بودید.اگر سرورتون مشکلی نداشت نیاز نبود اینهمه باهاش کلنجار برید

همچین وقتم آزاد نیست تا شما امر میکنید براتون انجام بدیم که از صبح تا حالا درگیر شماییم

وقتمون هم آزاد نیست و بیکار نیستیم بیایم براتون نصب کنیم به همین راحتی بعد بدیم به هتون (به قول دوستان سرور بخرید با هزینه کانفیگ تا منیج کنیم)

سرور تست شد

یا دتونه گفتم یکی از دلایل ممکنه نداشتن دانش کافی باشه؟

شما هنوز دانش این رو ندارید که به هیچ عنوان یوزر تعریف شده در موقع نصب سیستم عامل ابونتو توانایی نصب برنامه نداره

شما هنوز یوزر روت سرورتون هم فعال نکردید

خنده داره واقعا

برای همین کفیت نداره سرور ما ؟

درضمن تا همینجاشم براتون تصویر میگذارم و نشون میدم - به هیچ عنوان نصب نرم افزار به کیفیت سرور مربوط نمیشه دانش نرم افزاری میخواد که شما ندارید

مثلا سی پی یو ترکیده نرم افزار نصب نمیشه یه کم فکر کنید جالبه نه ؟...

تصاویر پیوست شد

لازم به ادامه صحبت نیست همه چی کاملا واضح و روشن هست.

درضمن os ریلد هم که کرده بودید رو 188 درست کردیم البته سر سری چون سرور دیگه دست شمان میاد دیگه برای تست سر سری بدون پارتیشن بندی اوردیمش بالا و عکس تهیه کردم که ضمیمه هست. بیشتر از این وقت گذاشتن برای شما ظلم به مشتریان دیگر ما هست فکر کنم 4 یا 5 ساعت بس باشه برای امروز شما.

لینک آموزش تعریف روت : پسورد روت در آبانتو - PersianAdmins (http://www.forum.persianadmins.ir/showthread.php?t=3369)

تایید میکنم فقط سرور فروخته شده و پشتیبانی نرم افزاری داده نمیشه و فقط هزینه سرور گرفته شده.

یا حق

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f13/5949-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ubuntu-server-pnghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f13/5950-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ubuntu-server1-png

faranetwork
May 16th, 2012, 13:13

عزیزم شما هم بچه ای دیگه!!!! اگه دقت کنید استارتر بن شده.!!! از کنار برو!!!

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

یکی دیگه

آفرین آفرین 100 امتیاز...بگردی بازم پیدا میکنی!!!! مردم عقل دارن تصمیم میگیرن!!!! دوباره تابستون میشه امثال شما زیاد پیدا میشه

parsa7
May 16th, 2012, 13:29
همچین وقتم آزاد نیست تا شما امر میکنید براتون انجام بدیم که از صبح تا حالا درگیر شماییم

وقتمون هم آزاد نیست و بیکار نیستیم بیایم براتون نصب کنیم به همین راحتی بعد بدیم به هتون (به قول دوستان سرور بخرید با هزینه کانفیگ تا منیج کنیم)

سرور تست شد

یا دتونه گفتم یکی از دلایل ممکنه نداشتن دانش کافی باشه؟

شما هنوز دانش این رو ندارید که به هیچ عنوان یوزر تعریف شده در موقع نصب سیستم عامل ابونتو توانایی نصب برنامه نداره

شما هنوز یوزر روت سرورتون هم فعال نکردید

خنده داره واقعا

برای همین کفیت نداره سرور ما ؟

درضمن تا همینجاشم براتون تصویر میگذارم و نشون میدم - به هیچ عنوان نصب نرم افزار به کیفیت سرور مربوط نمیشه دانش نرم افزاری میخواد که شما ندارید

مثلا سی پی یو ترکیده نرم افزار نصب نمیشه یه کم فکر کنید جالبه نه ؟...

تصاویر پیوست شد

لازم به ادامه صحبت نیست همه چی کاملا واضح و روشن هست.

درضمن os ریلد هم که کرده بودید رو 188 درست کردیم البته سر سری چون سرور دیگه دست شمان میاد دیگه برای تست سر سری بدون پارتیشن بندی اوردیمش بالا و عکس تهیه کردم که ضمیمه هست. بیشتر از این وقت گذاشتن برای شما ظلم به مشتریان دیگر ما هست فکر کنم 4 یا 5 ساعت بس باشه برای امروز شما.

لینک آموزش تعریف روت : پسورد روت در آبانتو - PersianAdmins (http://www.forum.persianadmins.ir/showthread.php?t=3369)

تایید میکنم فقط سرور فروخته شده و پشتیبانی نرم افزاری داده نمیشه و فقط هزینه سرور گرفته شده.

یا حق

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f13/5949-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ubuntu-server-pnghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f13/5950-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3-ubuntu-server1-png

قرار شد شما اسکریپت رو نصب کنید نه اینکه توضیح بدید که ما از طریق root وارد نشدیم
هر چند این هم کم کاری از طرف شماست که دسترسی root رو فعال نمی کنید و فقط فکر فروش سرور هستید
هر وقت موفق دستورات رو اجرا کنید و اسکریپت رو نصب کردید بگید تا چک کنم
اگر درست بود همینجا عذرخواهی می کنم اگر نتونستید برای همیشه تاپیک فروش در این انجمن رو تعطیل کنید

razavihost
May 16th, 2012, 13:33
قرار شد شما اسکریپت رو نصب کنید نه اینکه توضیح بدید که ما از طریق root وارد نشدیم
هر چند این هم کم کاری از طرف شماست که دسترسی root رو فعال نمی کنید و فقط فکر فروش سرور هستید
اگر درست بود همینجا عذرخواهی می کنم اگر نتونستید برای همیشه تاپیک فروش در این انجمن رو تعطیل کنید

هزینه نصب اسکریپت رو افزایش وجه بزنید :دی
کی از پول بدش میاد.
هر کسی واسه وقتش ارزش میزاره.
شما واسه وقتت چه مقدار بها میدی؟

serverstar.ir
May 16th, 2012, 13:38

با کمال احترام از حق نگزریم شما خیلی انتظار بیجا داری این آقا سرور اجاره داده مسئول کمبود اطلاعات شما و آموزش شما نیشستش که اگه با آپتایم مشکل داری حق با شماست به نظر من روبینا خیلی صبور هستش ما حتی دوست ندارم 1 دونه مشتریم تفکر شما رو داشته باشه

mehrshad.ho
May 16th, 2012, 13:42
پشتیبانی نرم افزاری وظیفه فروشنده نیست

parsa7
May 16th, 2012, 13:49
کسی که میگه سرورش مشکل نداره باید ثابت کنه
من از پارس پک سرور گرفتم یه دونه مشکل سرور این اقا رو نداشت.از سرعت بوت شدن تا دسترسی روت و نصب اسکریپت همه عالی بود.اگه مشکل از من بود باید روی اون سرور هم به مشکل بر می خوردم.خوبه جرات داشته باشیم بعضی وقتا اشتباهمون رو گردن بگیریم.اگر اشتباه از من بوده باشه همینجا گردن میگیرم و عذرخواهی می کنم.ایشون نشون بدن سرورشون مشکل نداره و اسکریپت نصب میشه تا من معذرت بخوام.اما اگر نتونست بحث عوض میشه

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

پشتیبانی نرم افزاری وظیفه فروشنده نیست

چون سوادش رو نداره.فقط یاد گرفته چطور با مجازی ساز چند تا vps بسازه و بعد از کلی اسپم زدن و رسوندن پست هاش به 100 تا بیاد اینجا تاپیک فروش بزنه
زیاد بودن افرادی که اومدن و نتونستن ادامه بدن و رفتن.برید تاپیک های مال 2 سال پیش رو ببینید و بررسی کنید چند نفر موندن
شما هم ...

ilmavps
May 16th, 2012, 13:58
واقعا جالب شده تایپک در قسمت در خواست سرور مجازی تبدیل شده به میز جنگ

با این که این موضوع به هیچ وجه به من ارتباطی نداره ولی بهترهست سطح خواسته های خودتان از مدیران سرور کمتر کنید یک مدیر سرور بعد از فروش قسمتی از سرور اصلی خود وظیفه ای جز نگهداری و اپ بودن ندارد اما اشخاصی که خرید میکنند انتظار دارند هر موقع به مشکلی خوردند ما برایشان رفع کنیم به عنوان مثال یکی از دوستان دیشب با من تماس گرفتند و گفتند مشکل دارند بعد از چک کردن سرویس ایشان دیدم تنها یک رست به vps داده میشد مشکل بر طرف میشد ولی انتظار میره که این کار را من یا همکاران عزیزم انجام بدهند

خواهشا سطح انتظارات خود را پایین تر بیارید

قصد توهین به هیچ وجه نداشتم و کوچکتر از همه ی دوستان هستم
از مدیر انجمن هم درخواست میکنم این تایپک ببندند انگار درخواست سرور مجازی بوده ولی بیشتر به تصویه حساب شخصی تبدیل شده

razavihost
May 16th, 2012, 14:14
چون سوادش رو نداره.فقط یاد گرفته چطور با مجازی ساز چند تا vps بسازه و بعد از کلی اسپم زدن و رسوندن پست هاش به 100 تا بیاد اینجا تاپیک فروش بزنه
زیاد بودن افرادی که اومدن و نتونستن ادامه بدن و رفتن.برید تاپیک های مال 2 سال پیش رو ببینید و بررسی کنید چند نفر موندن
شما هم ...

شما هم فقط بویی از لوگین کردن بردین.علم نصب اسکریپت ندارید. :78:
به احتمال 100% از یه جایی یاد گرفیتن ولی نصب افزونه هارو نگفته داخل آموزش واسه همین اجبار دارین که فروشنده نصب کنه ویا هر بار که خرابش کردین دوباری رایگان نصب کنه .

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

واقعا جالب شده تایپک در قسمت در خواست سرور مجازی تبدیل شده به میز جنگ

با این که این موضوع به هیچ وجه به من ارتباطی نداره ولی بهترهست سطح خواسته های خودتان از مدیران سرور کمتر کنید یک مدیر سرور بعد از فروش قسمتی از سرور اصلی خود وظیفه ای جز نگهداری و اپ بودن ندارد اما اشخاصی که خرید میکنند انتظار دارند هر موقع به مشکلی خوردند ما برایشان رفع کنیم به عنوان مثال یکی از دوستان دیشب با من تماس گرفتند و گفتند مشکل دارند بعد از چک کردن سرویس ایشان دیدم تنها یک رست به vps داده میشد مشکل بر طرف میشد ولی انتظار میره که این کار را من یا همکاران عزیزم انجام بدهند

خواهشا سطح انتظارات خود را پایین تر بیارید

قصد توهین به هیچ وجه نداشتم و کوچکتر از همه ی دوستان هستم
از مدیر انجمن هم درخواست میکنم این تایپک ببندند انگار درخواست سرور مجازی بوده ولی بیشتر به تصویه حساب شخصی تبدیل شده

لطفا پست رو ببندین.

faranetwork
May 16th, 2012, 14:15
شما هم فقط بویی از لوگین کردن بردین.علم نصب اسکریپت ندارید. :78:
به احتمال 100% از یه جایی یاد گرفیتن ولی نصب افزونه هارو نگفته داخل آموزش واسه همین اجبار دارین که فروشنده نصب کنه ویا هر بار که خرابش کردین دوباری رایگان نصب کنه .

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

لطفا پست رو ببندین.

عزیزم نمیخواد الکی وقتت رو بزاری واسه این بنده خدا..خودت خوب میدونی تابستون داره نزدیک میشه از اینجوری آدم ها زیاد پیدا میشه

mehrshad.ho
May 16th, 2012, 14:20
شما هم ...

شما هزینه مدیریت سرور رو بده ببین سواد داره یا نه، شما که میگی با سوادی مشکل خودت رو حل کن

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

خودت خوب میدونی تابستون داره نزدیک میشه از اینجوری آدم ها زیاد پیدا میشه

بابا تابستونی هم با معرفتند اینجوری نیستند دیگه :78:

CityKala.net
May 16th, 2012, 14:23
---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

شما هم ...
شما وقتی بلد نباشی 2 تا افزونه نصب کنی و از سیستم عامل درست استفاده کنی که نترکه و بخوان عوض کنن که نمیتونی
این در خواست های که تو پست اول کردی رو همه با دریافت هزینه انجام میدن چون اینا همون مدیریت سرور میشه
اگر سوادش رو نداشتن همکارا نمیامدن تاپیک فروش بزنن شما ادب را فرا بگیر

parsa7
May 16th, 2012, 14:31
خدا رو شکر می کنم که یوزرهایی که اینجا امدن و نطق کردن, رنک سایت هاشون و تاریخ عضویتشون و اعتبارشون گویای همه چیز هست
دوست دارم چند ماه اینده بیام اینجا و یادی بکنم از این فروشندگان دانا تا ببینم کجای کار هستند
وقتی به جای درس و مدرسه میاید اینجا به فروش vps مشغول میشید نتیجه همین میشه دیگه
این اقای روبینا هم نتیجه نصب اسکریپت رو اعلام نکردن
حالا من با همه بی سوادیم نصب کردم و دارم استفاده می کنم اما دوست دارم بدونم ایشون هم میتونه نصب کنه یا هنوز درگیره باهاش؟

30tGame
May 16th, 2012, 14:36
خدا رو شکر می کنم که یوزرهایی که اینجا امدن و نطق کردن, رنک سایت هاشون و تاریخ عضویتشون و اعتبارشون گویای همه چیز هست
دوست دارم چند ماه اینده بیام اینجا و یادی بکنم از این فروشندگان دانا تا ببینم کجای کار هستند
وقتی به جای درس و مدرسه میاید اینجا به فروش vps مشغول میشید نتیجه همین میشه دیگه
این اقای روبینا هم نتیجه نصب اسکریپت رو اعلام نکردن
حالا من با همه بی سوادیم نصب کردم و دارم استفاده می کنم اما دوست دارم بدونم ایشون هم میتونه نصب کنه یا هنوز درگیره باهاش؟
شما خودتان اگر کمی سواد داشتید متوجه میشدید که به هیچ وجه نصب اسکریپت وظیفه کسی که سرور مجازی خریدی نیست
شما برید مثلا از hostgator.com یا همان leaseweb.com که خودتون گفتید یک سرور مجازی یا اختصاصی خریداری کنید با کلی منت شاید برای شما یک کنترل پنل نصب کنند
به نظر شما براتون اسکریپت هم نصب میکنند !؟؟!!
یعنی دیتاسنتر هم که نصب نمیکنه در سطح دانش فنی پرسنل دیتاسنتر نیست ؟!!
دانش فنی شما که درخواست بی نهایت osreload رایگان با نصب اسکریپت رایگان روی سرور مجازی داری از یک دیتاسنتر بیشتره ؟!!
واقعا بعضی ها با نهایت پرویی یک حرفی میزنن که ادم خندش میگیره اونم جایی که همه کارشون اینه

serverstar.ir
May 16th, 2012, 14:37

ما که عقلمون تو چشمون نیست به نظر شما تاریخ عضویت و رنک سایت نشانه علم هستش :::::::دی دل مارو شاد کردی :78:

اگه نمیدونی بدون سایتهای فروش سرور مثل سایت موزیک نیست هر دقیقه آپدیت بشه و رنکش بره بالا :::::::دی

MehrPC
May 16th, 2012, 14:43
مدیران سایت کجان ؟ بیان این تاپیک رو حذف کنند

یارو بلد نیست به سرور مجازی ریموت بشه میاد میگه فروشنده بلد نیست اسکریپت نصب کنه ! خوبه والا
شما هرموقع پول مدیریت سرور دادی بعد بیا اینجا بگو فلانی بلد نیست

parsa7
May 16th, 2012, 14:46
دوستان مثل شما زیاد بودن که خیلی قبل تر از شما توی این حرفه اومدن و بعدش با یک تاپیک جنجالی یا حتی بدون سر و صدا رفتن دنبال همون درس و مشقشون
برید تاپیک های این بخش رو بخونید شاید درس عبرتی شد
حالا هم شما رو در این جمع صمیمانه تنها میزارم تا شاید به رستگاری برسید
از دوستانی هم که افر دادن بابت پیشنهاد هاشون تشکر می کنم.سرویس مورد نظر انتخاب شد
اقای روبینا هم اگر دوست داشتند بیان اینجا نتیجه نصب اسکریپت رو به عرض دوستانشون برسونن

اگر تاپیک پاک نشد چند ماه دیگه میام و از همه عزیزانی که اینجا اظهار فضل فرمودند یاد می کنم

موفق باشید

razavihost
May 16th, 2012, 14:51
دوستان مثل شما زیاد بودن که خیلی قبل تر از شما توی این حرفه اومدن و بعدش با یک تاپیک جنجالی یا حتی بدون سر و صدا رفتن دنبال همون درس و مشقشون
برید تاپیک های این بخش رو بخونید شاید درس عبرتی شد
حالا هم شما رو در این جمع صمیمانه تنها میزارم تا شاید به رستگاری برسید
از دوستانی هم که افر دادن بابت پیشنهاد هاشون تشکر می کنم.سرویس مورد نظر انتخاب شد
اقای روبینا هم اگر دوست داشتند بیان اینجا نتیجه نصب اسکریپت رو به عرض دوستانشون برسونن

اگر تاپیک پاک نشد چند ماه دیگه میام و از همه عزیزانی که اینجا اظهار فضل فرمودند یاد می کنم

موفق باشید

به قول مشهدی ها
ِکنده باش یَر

CityKala.net
May 16th, 2012, 15:08
قصد توهین نیست ولی شما هم چیزایی میخوای که از عهده فروشنده بر نمیاد اونم به صورت رایگان !
حالا هم که اینجوریه از نظر من :
شما بلد نیستی اسکریپت نصب کنی میگی اونا بلد نیستن
بلد نیستی ماژول های سرور رو نصب کنی می گی اونا
بلد نیستی ریموت کنی میگی اونا
بلد نیستی بری اس اس اچ میگی اونا
بلد نیستی با پنل مجازی ساز سیستم عامل عوض کنی میگی اونا
نصب اسکریپت و ماژول و ریموت شدن و اس اس اچ و OS Reload و اینا رو معمولا هر فروشنده ای 1 بار بیشتر عوض نمیکنه به صورت رایگان وقت طلاست !

mehrshad.ho
May 16th, 2012, 15:08
به قول مشهدی ها
ِکنده باش یَر

یعنی چی ؟ ترجمه کن

razavihost
May 16th, 2012, 18:23
یعنی چی ؟ ترجمه کن

همون بکن بینیم بابا، یه خودتون میشه.

faranetwork
May 16th, 2012, 18:52
به قول مشهدی ها
ِکنده باش یَر

مردم از خنده ...دهنت سرویس :دی :d:78::78:

parsa7
August 8th, 2012, 18:53

موفق باشید

RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) - faranetwork (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/) - razavihost (http://www.webhostingtalk.ir/member/12776/)

فقط جهت تجدید خاطرات:

http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index5.html#post505444
http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index5.html#post508298
http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index6.html#post511006

از مدیران عذرخواهی می کنم اگر اسپم شد.هر طور که درست میبینند برخورد کنند با این تاپیک و بنده

اینا هم هست

http://www.webhostingtalk.ir/f129/55010
http://www.webhostingtalk.ir/f129/55051

mariean
August 8th, 2012, 22:24
RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/) - faranetwork (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/) - razavihost (http://www.webhostingtalk.ir/member/12776/)

فقط جهت تجدید خاطرات:

http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index5.html#post505444
http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index5.html#post508298
http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index6.html#post511006

از مدیران عذرخواهی می کنم اگر اسپم شد.هر طور که درست میبینند برخورد کنند با این تاپیک و بنده

سلام
چرا انقدر دنبال حرفید بیخیالل

این پست از ادمین های محترم خواهش میکنم ببندن
این پست ها بیشتر دعوا بود بیکار بودیم نشستیم خوندیم هاا