PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی هاستینگ

TARIMEHR
May 15th, 2012, 22:08
.

shamimi
May 15th, 2012, 22:13
برای مشاوره با ما در تماس باشید
ای دی من : shentiaspirit2@yahoo.com

kianesfahan
May 15th, 2012, 23:19
با سلام .

هنترز المان هم دیتاسنتر خوبی هست .

ما چند ساله استفاده می کنیم و راضی هستیم .

parsvia
March 27th, 2014, 11:35
1)ایران

2)بستگی به کانفیگ سرور و قدرت پردازنده هم داره و اینکه از دایرکت ادمین استفاده کنید یا سی پنل
اگر روی این سرور از دایرکت ادمین استفاده کنید فضای رم کمتری اشغال میشه در نتیجه سایت بیشتری رو می تونید میزبانی کنید و می تونید از پلاگین هایی استفاده کنید مثل nginx که مصرف سرور رو پایین میاره و سرعت رو بالا میبره
بیشتر هم بستگی به سایت هایی داره که میزبانی می کنید اگر پر مصرف باشن... اگرم کم مصرف باشن که کافیه... نمیشه تعداد دقیقی گفت چون بستگی به نوع سایت ها و اسکریپت هاشون و بازدیدشون هم داره... مصرف سایت ها با هم متفاوته اما واسه شروع کار من پیشنهاد میدم حداقل 1.5 گیگ رم داشته باشید خصوصا اگر از cpanel می خواید استفاده کنید

3) 15 روز

4) بهتره 1-2 روز قبل از اتمام تریال خریداری کنید

5) بله

mizbanpars.com
March 27th, 2014, 11:40
1)ایران

2)بستگی به کانفیگ سرور و قدرت پردازنده هم داره و اینکه از دایرکت ادمین استفاده کنید یا سی پنل
اگر روی این سرور از دایرکت ادمین استفاده کنید فضای رم کمتری اشغال میشه در نتیجه سایت بیشتری رو می تونید میزبانی کنید و می تونید از پلاگین هایی استفاده کنید مثل nginx که مصرف سرور رو پایین میاره و سرعت رو بالا میبره
بیشتر هم بستگی به سایت هایی داره که میزبانی می کنید اگر پر مصرف باشن... اگرم کم مصرف باشن که کافیه... نمیشه تعداد دقیقی گفت چون بستگی به نوع سایت ها و اسکریپت هاشون و بازدیدشون هم داره... مصرف سایت ها با هم متفاوته اما واسه شروع کار من پیشنهاد میدم حداقل 1.5 گیگ رم داشته باشید خصوصا اگر از cpanel می خواید استفاده کنید

3) 15 روز

4) بهتره 1-2 روز قبل از اتمام تریال خریداری کنید

5) بله

تاریخ تاپیک رو نگاه کنید !
مال 2 سال پیشه