PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکاپ از سرور

aminarab17
May 15th, 2012, 12:19
سلام دوستان
یک سرور ویندوز ۲۰۰۳ دارم و میخوام ریبیلدش کنم ، اما مشکل اینجاست که حدود سه چهار گیگ فایل دارم که میخوام نگهشون دارم و میخوام ازشون بک آپ بگیرم ، میتونید کمک کنید؟
تا حالا بک آپ نگرفتم:d

TOOBA IT
May 15th, 2012, 12:22
چه سرویس های رو ویندوز دارید , وب سرور ؟ اف تی پی ؟

pishtazweb
May 15th, 2012, 12:24
سلام
راجتترین راه اینه که یه سرور جدید نصب کنی بعد هارد سرور فعلی به عنوان هارد دوم به سرور جدید وصل کنی و هر فایلی را که میخوای بریزی رو سرور جدیدت.

aminarab17
May 15th, 2012, 12:35
چه سرویس های رو ویندوز دارید , وب سرور ؟ اف تی پی ؟

سلام دوست من
زمپ (آپاچی)

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

سلام
راجتترین راه اینه که یه سرور جدید نصب کنی بعد هارد سرور فعلی به عنوان هارد دوم به سرور جدید وصل کنی و هر فایلی را که میخوای بریزی رو سرور جدیدت.

سلام
سرورم مجازیه ، بودجه هم ندارم یکی دیگه بگیرم الان ولی یک گیگ فضای پشتیبان دارم که نمی دونم چه جوری ازش اسفاده کنم.
فایل هام هم سه گیگ نیست راستی ، دو گیگ و خورده ایه ، حالا یک گیگ فضای پشتیبان براش کافیه؟

pishtazweb
May 15th, 2012, 12:41
وقتی 3 گیگ فایل داری باید 3 گیگی هم فضا برای بک اپ داشته باشی که فایلها را با اس اس اچ یا اف تی پی منتقل کنی به فضا بک اپ

سلام دوست من
زمپ (آپاچی)

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

سلام
سرورم مجازیه ، بودجه هم ندارم یکی دیگه بگیرم الان ولی یک گیگ فضای پشتیبان دارم که نمی دونم چه جوری ازش اسفاده کنم.
فایل هام هم سه گیگ نیست راستی ، دو گیگ و خورده ایه ، حالا یک گیگ فضای پشتیبان براش کافیه؟

aminarab17
May 15th, 2012, 12:53
وقتی 3 گیگ فایل داری باید 3 گیگی هم فضا برای بک اپ داشته باشی که فایلها را با اس اس اچ یا اف تی پی منتقل کنی به فضا بک اپ

:">:d
سوالم خیلی احمقانه بود ، از خودم خجالت کشیدم.

TOOBA IT
May 15th, 2012, 12:53
بهتره بدید مدیر سرورتون این کا رو براتون انجام بده . فکر میکنم به صورت رایگان براتون انجام بدن .

aminarab17
May 15th, 2012, 13:15
بهتره بدید مدیر سرورتون این کا رو براتون انجام بده . فکر میکنم به صورت رایگان براتون انجام بدن .

شرکتی که ازش وی پی اس دارم خیلی حرفه ایه ، تیکت هارو هم خیلی زود جواب میده ولی این جور کار ها رو حقد اقل برای سرور ویندوز انجام نمیده!!!
(چون قبلا سنت او اس داشتم همه کارش رو از نصب وب سرور و میل سرور و کانفیگ و ... رو خودش انجام میداد ولی برای ویندوز رو نه ، فک کنم از این ضد مایکروسافت هاست :d )

راستی برای فضای پشتیبانی یک نام کاربری ، گذرواژه و یک آدرس بهم داد ، با اینا چی کار کنم؟!!!

AvalinHost
May 15th, 2012, 15:16
توی سرور مجازیت برنامه cute ftp نصب کن بعد با این اطلاعاتی که بهت دادن کانکت شو.
فایلهاتو کپی کن توش. البته اگه فضای پشتیبانت 3 گیگ باشه همش منتقل میشه بعد درخواست بده مدیر سرورت rebuild کنه.