PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیرعامل مجمع"فرا"خبرداد

shamimi
May 15th, 2012, 09:51
مدیرعامل مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت همه جانبه کشور در بحث فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از آغاز به کار این مجمع در روز 26 ‌اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش مجمع "فرا" مهدی صرامی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به اینکه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در کشور پیشرفت همه جانبه‌ای داشته است، گفت: با توجه به اهمیت فوق‌العاده برای زمینه سازی جهت گسترش و حضور هدفمند و با نشاط ظرفیت‌های متعدد مردمی در فرآیند تولید محتوا و ارائه خدمات وسیع، متنوع و جذاب در این عرصه “مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی(فرا)“ به عنوان یک نهاد غیردولتی تأسیس شده است.
وی ادامه داد: ایجاد تعامل بین بخش های دولتی و غیر دولتی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیت های فعالان با دستگاه های حاکمیتی یکی از اهداف مهم تشکیل "مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی(فرا)" است.
وی بیان کرد: نمایش ظرفیت های فعال، متخصص، جوان و انقلابی در این حوزه برای لبیک گفتن به پیام مقام معظم رهبری در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، از اهداف دیگر این گرهمایی است.
صرامی با اشاره به اینکه کار مجمع با برگزاری گردهمایی مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی است آغاز خواهد شد خاطر نشان کرد: این گردهمایی در روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه از ساعت 17 تا 20 در محل تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور جمعی از فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال کشور برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: از آنجایی که این مجمع دارای ماهیتی غیردولتی و برآمده از ظرفیتهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است برنامه گردهمایی با حضور فعالان مختلف این حوزه و سخنرانی چهره‌های شناخته شده و موجه این عرصه و نیز برخی مسئولان از جمله حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی و نیز معاونت رسانه‌های مجازی صدا و سیما و برخی صاحبنظران دانشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.
صرامی با اشاره به تهدیدات دشمن در جنگ نرم و رشد روز افزون رسانه های دیجیتال تصریح کرد: عرصه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات بهترین فضا برای مقابله با تهدیدات نرم دشمن است به همین منظور این مجمع شکل گرفت تا گامی مثبت در این راستا بردارد.
به گفته وی محورهای اصلی کار مجمع و راهبرد های آن در قالب بیانیه ای در روز گردهمایی قرائت خواهد شد و فعالان این عرصه برای آشنایی بیشتر با فعالیت های مجمع می توانند به سایت itdm.ir مراجعه کنند.

shamimi
May 15th, 2012, 09:54
دقیقا اولین جلسه که ما بودیم خوب بود :53:

shamimi
May 15th, 2012, 10:02
چرا بود عزیز من شرکت داشتم ولی اسمی نداشت فقط مشکلات و گفتیم

shamimi
May 15th, 2012, 22:03
آقا من رفتم اصلا خوب نبود جلسه دو روز پیش خیلی بهتر بود

AmirHosein
May 16th, 2012, 10:20
آقا من رفتم اصلا خوب نبود جلسه دو روز پیش خیلی بهتر بود
توی جَلسه دیروز شُما هم خواب بودی :))

shamimi
May 16th, 2012, 10:28
داشت خوابم می برد که اومدم بیرون
خیلی داغون بود
فقط تبلیغ اولش خوب بود آهنگش :d

AmirHosein
May 16th, 2012, 10:35
داشت خوابم می برد که اومدم بیرون
خیلی داغون بود
فقط تبلیغ اولش خوب بود آهنگش :d
من دیروز مهمان ویژه بودم :)) در کُل شاید بشه امیدوار بود

PDhost.net
May 16th, 2012, 10:38
من نمیدونم راجع به چی دارید بحث میکنید،مجمعی که خود وزارت ارشاد میگه غیرقانونی هست...دوستان گزارشی که دادن از آخرین گردهمایی،فهمیدیم چه خبره:))

shamimi
May 16th, 2012, 10:46
امیر ما تو جلسه ارائه دهندگان سرور و این چیزا بودیم خوب بود ولی این یکی کلا ؟!!!!!!!!!!!
8-}

AmirHosein
May 16th, 2012, 10:51
به نظر شما اگر اینجا غیرقانونی بود رییس سازمان تبلیغات اسلامی میاد میشینه و حَرف میزنه؟ و....
مُشکل از جای دیگه هستش ;)

PDhost.net
May 16th, 2012, 10:53
لینک دادن دیروز دوستان،همه چی معلوم شد،استفاده کاملا شخصی از اطلاعات شخصی کاربران...این اتفاقا فقط اینجا میفته

Abo
May 16th, 2012, 13:24
من نمیدونم راجع به چی دارید بحث میکنید،مجمعی که خود وزارت ارشاد میگه غیرقانونی هست...دوستان گزارشی که دادن از آخرین گردهمایی،فهمیدیم چه خبره:))

حاجی بد جور غیر قانونی بود .
ریختن گرفتن زدن بردن اصن یه وضی .

می گن نماینده های شورای عالی فضای مجازی و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی الان همه اوین هستن .

خدا رو شکر افراد باهوش و با ذکاوتی مثل شما هستن که نمیان این جور جلسات غیر قانونی .

samansystems
May 16th, 2012, 14:44
5955595659575958

595259535954

1eng.ir
May 16th, 2012, 23:36
نُچ! مورد پسند واقع نگردید!

من: (:|
جلسه: جمهوری اسلامی ایران + مرگ بر آرمیکا
امیر اروجلو: عجب پذیرایی :d مال دولت خوردن داره :d
مجری: بَسِه دیگه، اذان مغربو گفتن
...

این جلسه، جلسه ای نبود که به درد وب و وب مستر بخوره. چیزایی مطرح شد که هم وب مستر میدونست هم مسئول ...

کَمِ کَم 2 میلیارد واسه این جلسه خرج شده بود، ای کاش باهاش یه کار کوچیکی انجام میدادن که واقعاً به درد وب مستر بخوره ... ای کاش

shamimi
May 17th, 2012, 08:37
دقیقا من فقط دیدم دوستان در حال خودرن شیرینی و آبمیوه هستند
من هم چون می دونستم این پول ها از کجا می اد لب به هیچکدوم نزدم
واقعا متاسف شدم
چیزایی می گفتند تک تک ماها 100 برابرشو می دونستیم بالاخره بودجه ممکلت عزیزمون و باید یکسری از دوستان که شما هم مشاهده کردید باید خرج کنند حتی به قیمت مزخرف خرج شدن
من که دیگه نمی رم
فکر کردم واقعا برای ایران و فناوری می خواهند کاری کنند ولی همه چیز دیدم جز این یک مبحث و ...
آقا بالا برید پایین بیاید آمریکا قوی ما هم بهش نمی رسیم
برای بچه هاش خرج می کنه به تیپ و ظاهر هم کاری نداره فقط می دونه کشورش باید اول باشه
همین حالا ایران ....
بیخیال اونایی که بودند دیدن من نگم بهتره....
بازم متاسفم بخاطر این جلسه ای که برگزار شد =;