PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیر قانونی بودن مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌‎های دیجیتال انقلاب اسلامی

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 20:56
با سلام
لینک از وزارت ارشاد

مجمع "فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌‎های دیجیتال انقلاب اسلامی" فاقد وجاهت قانونی است (http://www.farhang.gov.ir/newsdetail-36413-fa.html)

Metalik
May 14th, 2012, 21:03
سلام
با این که از قبل اطلاع داشتم ولی با این لینک دیگه مطمئن شدم
با تشکر از اطلاع رسانی

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 21:05
سلام
با این که از قبل اطلاع داشتم ولی با این لینک دیگه مطمئن شدم
با تشکر از اطلاع رسانی
خواهش میکنم،بعضی ها فکر میکنن الان در این گردهمایی شرکت کردن ما میریم از ایشون سرویس میگیریم و ...
در صورتی که هاستینگهای معتبر اصلا در این گردهمایی شرکت نمیکنند

Ashkankamangar.ir
May 14th, 2012, 21:10
والا بنده امروز از این افراد به مخابرات بابت مزاحمت اس ام اسی و ارسال اس ام اس های زیاد شکایت هم کردم

GharbHost
May 14th, 2012, 21:10
سلام.

ببخشید بک توضیحی در مورد این مسئله میدید؟

این مسئله ربطی به تاپیک داره ؟ : http://www.webhostingtalk.ir/f118/48376/index11.html
این تاپبک چطور؟ http://www.webhostingtalk.ir/f41/48316/

aligoli
May 14th, 2012, 21:49
کلا داغونه داستان، چون تبلیغشم توی تلویزیون میشه، بعد ارشاد میگه غیر قانونیه !!! ؟

GharbHost
May 14th, 2012, 21:51
کلا داغونه داستان، چون تبلیغشم توی تلویزیون میشه، بعد ارشاد میگه غیر قانونیه !!! ؟

یعنی این همونه؟ او همینه؟! کلا گیج شدم.

aligoli
May 14th, 2012, 22:03
آره، برای من دفعه اول که پیامک زدن، سایتشونم نوشتن، بعد رفتم تو سایتشون، یادم موند لینکش، بعد دیشب داشتم شام میخوردم یهو دیدم ااا .. آگهی که تموم میشه، لینک سایتشونم میاد، دقیقا همونی که تو پیامک بود .

همینه دیگه پیشرفت نداریم، مسولان وقتی هماهنگ نباشن همین میشه.

AmirHosein
May 14th, 2012, 22:04
این خبر رو بخونید :)
جوابیه مجمع «فرا» به اطلاعیه وزارت ارشاد منتشر شد | پایگاه خبری تحلیلی گفتگوی وب ایران (http://irwebtalk.com/%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%87-%d9%85%d8%ac%d9%85%d8%b9-%d9%81%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b4/)
جایی مثل فرا پُشتش به بیت رهبری گَرمه! در مورد مُهندس صرامی تحقیق کُنید متوجه میشید :)

GharbHost
May 14th, 2012, 22:18
ajabz!

واقعا داره جالب مبشه !

من بازهم متوجه نشدم. این ها 2 گروه هستند؟ یکی وابسته به وزارت ارشاد و دیگری این یکی؟

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 22:20
این خبر رو بخونید :)
جوابیه مجمع «فرا» به اطلاعیه وزارت ارشاد منتشر شد | پایگاه خبری تحلیلی گفتگوی وب ایران (http://irwebtalk.com/%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%87-%d9%85%d8%ac%d9%85%d8%b9-%d9%81%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b4/)
جایی مثل فرا پُشتش به بیت رهبری گَرمه! در مورد مُهندس صرامی تحقیق کُنید متوجه میشید :)
مدیر انجمن هستید دلیل نمیشه همه حرف شما درست باشه،استفاده از اطلاعات شخصی کاربران توسط کارمند اخراجی ساماندهی غیر قانونی هست و حق شکایت برای کاربران محفوظ هست،الان این لینکی که دادید چیو ثابت میکنه؟

AmirHosein
May 14th, 2012, 22:21
ajabz!

واقعا داره جالب مبشه !
جالبی نداره 2 تا اُرگان دولتی دعواشون شُده! زور یکیشون بیشتره! همین!

shivahost
May 14th, 2012, 22:22
من فکر می کنم دارن شلوغش می کنند که فردا مراسم رو شلوغ کنن... آخه هر چی غیر قانونی باشه یا شبهه توش باشه طرفدارش بیشتره...

GharbHost
May 14th, 2012, 22:24
جالبی نداره 2 تا اُرگان دولتی دعواشون شُده! زور یکیشون بیشتره! همین!

یعنی این ها 2 گروه هستند؟ یکی وابسته به وزارت ارشاد و دیگری این یکی؟

mehrshad.ho
May 14th, 2012, 22:30
احتمالا با این کار ها فردا شاهد افراد زیادی خواهیم بود
حرف مدیر سایت هم درسته : 2 ارگان دولتی مشکل دارند که زور یکی بیشتره

payam_shzbax

وقتی کسی پشتش به اون گزینه که امیر گفت گرم باشه توپم تکونش نمی ده چه برسه به ارشاد! هر چی نباشه اولین رکن مملکت به حساب میاد و پشتشونه

AmirHosein
مدیر انجمن هستید دلیل نمیشه همه حرف شما درست باشه،استفاده از اطلاعات شخصی کاربران توسط کارمند اخراجی ساماندهی غیر قانونی هست و حق شکایت برای کاربران محفوظ هست،الان این لینکی که دادید چیو ثابت میکنه؟
لینکی که دادم میتونید بخونید :)

بسمه تعالی

در پاسخ به ابهام پیش آمده در قالب اطلاعیه‌ای از سوی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن احترام به صادرکنندگان اطلاعیه، اعلام می‌گردد برگزاری گردهمایی بزرگ فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در ساعت ۱۷ مورخ ۲۶ اردیبهشت۹۱ در محل تالار اندیشه حوزه هنری، تعارضی با اهداف مرکز مزبور نداشته، بلکه این مجمع می‌تواند در آینده‌ی نزدیک کمک‌های ارزشمندی را به آن مرکز محترم و مراکز مشابه در سایر دستگاه‌ها اعطا نماید. ضمنا این مجمع عنداللزوم مجوزهای مراجع ذیصلاح را ارائه خواهد نمود.

در پایان اظهار امیدواری می‌شود دوستان ولایتمدار ما در مدیریت دستگاههای مختلف کشور، در جهت تحقق فرمایشات رهبر بزرگوار انقلاب مبنی بر حضور پررنگ بخشهای مردمی در صحنه‌های مختلف به‌ویژه صحنه‌های فرهنگی و هم‌چنین حرکت در راستای سیاست راهبردی “حمایت از کار و سرمایه‌ی ایرانی”، هم‌چون گذشته ثابت قدم بوده و اتحاد و همدلی انقلابی خود را حفظ نمایند.

روابط عمومی مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی (فرا)
خیلی هم علاقه داری بدونی جریان کامل چیه :

مهدی صرامی، مدیرعامل این مجمع در گفت‌وگو با خبرنگار «وبلاگ نیوز» گفته بود که در نخستین همایش عمومی این مجمع که در روز سه شنبه ۲۶اردیبهشت برگزار می‌شود به تمامی سئوال‌های مطرح شده پاسخ‌های قانع کننده خواهد داد.
در ضِمن بهتره بدونید آقای صرامی قبلا داخل وزارت ارشاد بودن و یه زمانی قانون گذار اونجا بودن! در ضمن شما حُکم اخراج جناب صرامی رو دیدید؟ :)
مُدیر انجمن هستم که هستم فشاری به شُما وارد کردم؟ :))

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 22:32
مدیر عامل کدام مجموعه؟:)) مدیر عامل چه وقتی معنی پیدا میکنه؟شما از سایت غیر معتبر لینک میدید،هیچ علاقه ای به دونستن جریان ندارم چون میدونم چه خبره

AmirHosein
May 14th, 2012, 22:34
ارش ببین بیا خودت حساب کُن 2 تا ارگان دولتی هستن یکی وزارت ارشاد دیگری هم سازمان فَرا
وزارت ارشاد که کارش مُشخصه ولی جایی مثل فرا تمام دستوراتش از شورای عالی مجازی میاد بیرون! اعضای شورای عالی مجازی هم فکر کنم بعضی هاشون رو بشناسید مثل مقام معظم رهبری مُهندس ضرغامی و....
این رو بدون اگر مشکلی بود تا الان جلوی این کار گرفته میشد! بعد از همایش فردا هم این رو بدون وزارت ارشاد خبر میزنه که توی حرف هاش اشتباه کرده!

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 22:35
ارش ببین بیا خودت حساب کُن 2 تا ارگان دولتی هستن یکی وزارت ارشاد دیگری هم سازمان فَرا
وزارت ارشاد که کارش مُشخصه ولی جایی مثل فرا تمام دستوراتش از شورای عالی مجازی میاد بیرون! اعضای شورای عالی مجازی هم فکر کنم بعضی هاشون رو بشناسید مثل مقام معظم رهبری مُهندس ضرغامی و....
این رو بدون اگر مشکلی بود تا الان جلوی این کار گرفته میشد! بعد از همایش فردا هم این رو بدون وزارت ارشاد خبر میزنه که توی حرف هاش اشتباه کرده!
خب اگه این کارو بکنه ما مگه حرفی داریم؟ما از سایت خود وزارت ارشاد لینک گذاشتیم

AmirHosein
May 14th, 2012, 22:36
مدیر عامل کدام مجموعه؟:)) مدیر عامل چه وقتی معنی پیدا میکنه؟شما از سایت غیر معتبر لینک میدید،هیچ علاقه ای به دونستن جریان ندارم چون میدونم چه خبره
از کی تا حالا «وبلاگ نیوز»، شُد غیر معتبر؟ :))
وبلاگ نیوز جوابیه مجمع «فرا» به اطلاعیه وزارت ارشاد منتشر شد (http://weblognews.ir/1391/02/ngo/20451/)

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 23:08
مجموعه فرا اصلا قانونی نیست که بیاد در اطلاعیه وزارت ارشاد بیانیه بده!
ضمن اینکه سوء استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در سایت ساماندهی توسط کارمند سابق کاملا جای بحث داره...راجع به این مشکلی هست؟یعنی میگید کارشون درست بوده؟
موفق باشید

RoobinaServer
May 14th, 2012, 23:13
خواهش میکنم،بعضی ها فکر میکنن الان در این گردهمایی شرکت کردن ما میریم از ایشون سرویس میگیریم و ...
در صورتی که هاستینگهای معتبر اصلا در این گردهمایی شرکت نمیکنند

شرکت ****** هم بودند.

یا حق

m.e
May 14th, 2012, 23:25
این آقای صرامی قبلا معاون مرکز توسعه اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد بود ، اگه یادتون باشه جشنواره رسانه های دیجیتال رو هم ایشون برگزار و مدیریت کردن ، اما حالا دیگه این پست رو ندارن دلیلش چیه خدا میدونه و یک گروهی رو تشکیل دادن که داخل دعوتنامه ای که برای من اومده نوشته نهاد غیر دولتی . وقتی میگیم غیر دولتی 2 حالت داره 1 - بخش خصوصی 2 - حاکمیتی دقیقا مثل صدا و سیما که نهاد حکومتی هست ولی دولتی نیست . ولی فردا رو اگر تونستید بیاید ببینیم چی به چیه
5927

cutegroup
May 14th, 2012, 23:27
همه چي تو همه ديگه به خدا
اين اونو رد ميكنه اون اينو

aligoli
May 15th, 2012, 00:00
itdm.ir در سایتشون برای ارشاد اطلاعیه زدند... این انجمنشون شخصی هست دوستان، با در نظر گرفتن رهبری این نشست رو گذاشتند و راه ولایت رو می روند ... البته این ها چیزی که از اطلاعیه فهمیدم.

shopel
May 15th, 2012, 00:34
دوستان مدتی یه که کلیه خبرهای این موضوع و حتی جلسه 24 اردیبهشت و حاشیه های اونو دنبال می کنم
قصد گزاف گویی ندارم نظر شخصی خودمو میگم
از اوایل دهه 80 که وارد بحث کامپیوتر شدیم و کمتر از یکسال همنشین اینترنت تا پاسی از شب
پیرغلام نت که نه نمیشه گفت اما مثل مدیر خوبه همین انجمن آقا امیر خیلی چیزا رو دیدیم ، شنیدیم ، دروغ ها ، راست ها
داریم سال 5رو هم تموم می کنیم که تو زمینه هاستینگ کار کردیم بدور از هر حاشیه و تبلیغی یواش یواش رفتیم جلو
اینا رو گفتم که بچه ها نیاین هی پست الکی نزنین یه چیزی رو داغ کنین یکی رو بکوبین یکی رو تمجید کنین
حضرت آقا 17 اسفند فرمان تاریخی به نظر من دادن که خدارو صد هزار مرتبه الان شکر می کنم سریع همه دست بکار شدند
حالا مسئولین محترم ماهم که همیشه کش و قوص داشتند
این اونو نفی می کنه اون یکی اینو آخر سرتکذیب می کنن یا میگن اخراجی بوده طرف
این بازی های سیاسی همیشه بوده
ببینین من آقای صرامی رو دور آدور می شناسم و میدونم که کاری بدون هدف ، پشتوانه و حمایت و نظر انجام نمیدن و حساب شده پیش میرن
حالا می خوام یه دودوتا پیش خودمون بکنیم به نظر شما من و شمایی که با نور مانیتور روز تا شب و شب تا صبح رو گذروندیم و به اینجا رسیدیم بهتر میتونیم این هدف و دیگاه آقا رو پیش ببریم یا مسئولین محترمی که هنوز روشن کردن سیستم رو بلد نیستن
یا دوستانی که قانون مجازات اسلامی رو با رایانه وفق میدن و قانون جرائم اینترنتی رو تصویب می کنن و لازم الاجراش می کنن در صورتی که هیچ پشتوانه کارشناسی و به روزی پشت چنین قانونی نیست مصوب میشه
خدا رو شکر این شورا تو جلسات اولیش به تهیه پیش نویس جدید اشاره کرد وگرنه معلوم نبود با این قانون این هیاهوی فعلی ماه های آتی چه شلم شوربایی میشد.
ببینید ما هیچ چیزی از کشورهای دیگه تو این زمینه کم نداریم بچه هامون به روز دارن پیش میرن درسته تکنولوژی سخت افزاری کمتره ولی بازم بچه ها خودشونو نشون دادن
ما چه بخوایم چه نخوایم رژیم اشغالگر تو همین فضا راحت تر از آب خوردن این ته مونده های مارو هم صاف می کنه
پس دست همت رو باید خودمون بزنیم بالا
حمایت از همچین مجمع مردمی چه مجوز داشته باشه چه نداشته باشه
میتونه مشت محکمی باشه تو دهان کسانی که فقط با حرص جاه و مقام و کیاست تکیه زدن و فقط به فکر دلارهای آخر ماهیشونن
به خدا قسم به خدا قسم که اگه دلشون می سوخت به جای ضربه زدن و خط و نشون تو صف اول به عنوان حامی میاومدند جلو
درسته پشت دست خبرهای خیری دیگه هم هست ولی آنچه عیان هست و مردم میبینن معمولا دلسردی هستش که آخر و عاقبت خوبی نداره
من شخصا همه دوستانی که به نحوی دوست دارن یه تکونی خورده بشه و حرف آقا که حرف خیلی از خودماهاهم هست زودتر به کرسی بشینه فردا رو بیاین ضرر که نداره اخرش اینه که یه ساندیسی هم اینجا نصیبمون بشه:65:
ببخشید زیاد حرف زدم
به امید روزی که علم سایبری در کشور عزیز ما ایران به جایگاه رفیع خود دست یابد.
مدیرعامل عصر مجازی موعود، خلیل زاده

delta
May 15th, 2012, 00:47
حالا ما طرف کیو بگیریم؟ ارشاد یا فرا رو؟ اگر اینا کلاه بر دا رن چرا ارشاد فیلش نمیکنه؟ ای بابا عجب اوضاعی شده..

shopel
May 15th, 2012, 00:53
حالا ما طرف کیو بگیریم؟ ارشاد یا فرا رو؟ اگر اینا کلاه بر دا رن چرا ارشاد فیلش نمیکنه؟ ای بابا عجب اوضاعی شده..

کی گفته کلاه بردارن
شما لینک تو خود سایت ارشاد رو رفتین با دقت کامل خوندین
خود ارشاد هم خیلی محترمانه برخورد کرده و به نوعی خواسته به نظرم خط و نشون بکشه
در صورتی که از لحن بیان نوعی احترام حاصل از وهم هم وجود داره

رویال نتورک
May 15th, 2012, 00:57
مجموعه فرا اصلا قانونی نیست که بیاد در اطلاعیه وزارت ارشاد بیانیه بده!
ضمن اینکه سوء استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در سایت ساماندهی توسط کارمند سابق کاملا جای بحث داره...راجع به این مشکلی هست؟یعنی میگید کارشون درست بوده؟
موفق باشید

دوست عزیز اینجا ایران هست، برای کسی که بیت رهبری پشتشه استفاده از این اطلاعات میشه حفظ منافع ملی /:)

delta
May 15th, 2012, 01:14
مگه ارشاد مال رهبری نیست و طرف رهبری نیست که خط و نشون میکشن؟

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

کی گفته کلاه بردارن
شما لینک تو خود سایت ارشاد رو رفتین با دقت کامل خوندین
خود ارشاد هم خیلی محترمانه برخورد کرده و به نوعی خواسته به نظرم خط و نشون بکشه
در صورتی که از لحن بیان نوعی احترام حاصل از وهم هم وجود داره

من خوندم اما انگار شما نخوندین!! این کجا داره محترمانه حرف میزنه؟ بهشون رسما گفته ک لاه بر دار

بر این اساس، تأسیس و فعالیت چنین تشکیلاتی، غیرقانونی بوده و ادامه فعالیت آنها به موجب "قانون‌ تعطیل‌ مؤسسات‌ و واحدهای‌ آموزشی‌ و تحقیقاتی‌ و فرهنگی‌ بدون‌ مجوز قانونی" مصوب مجلس شورای اسلامی، در حکم "کلا ه برداری" است.

entezar
May 15th, 2012, 01:17
مگه ارشاد مال رهبری نیست و طرف رهبری نیست که خط و نشون میکشن؟

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

من خوندم اما انگار شما نخوندین!! این کجا داره محترمانه حرف میزنه؟ بهشون رسما گفته ک لاه بر دار

دوست عزیز کسی که خبر رو درج کرده اومده تو پاراف ها قانون رو اورده و این چیزی که الان شما هم از تو متن اوردین متن قانونه نه حرف اینا
من با نظر ایشون موافقم شما انتهارو چند باربخونین متوجه میشین

AmirHosein
May 15th, 2012, 01:28
فَردا همه چیز مُشخص میشه احتمال خیلی زیاد منم میرم چند تا دعوت نامه اومده :d اگر وقت داشتم واستون کامل میام توضیح میدم داستان چیه ولی یه چیز رو بدونید آقای صرامی از اون مَدیر های دولتی نیست فرق فایرفاکس و فایروال رو ندونه! اطلاعات علمی کاملی دارن و من تو دیداری که باهاشون توی یه جلسه خصوصی داشتم از صحبت هاشون لذت بردم یکی از دلایل حضورم توی جلسه فردا هم حضور ایشونه

shopel
May 15th, 2012, 01:31
دوست عزیز کسی که خبر رو درج کرده اومده تو پاراف ها قانون رو اورده و این چیزی که الان شما هم از تو متن اوردین متن قانونه نه حرف اینا

ارشاد با تبصره قانونی به صورت جدی به قضیه نگاه داره می کنه
ازنوع کلام و جبهه گیری بوش میاد که از داخل اختلافاتی وجود داره
و نظرات مخالفی وجود داشته تا حالا
حالا خود آقای صرامی قول داده فردا کل حرفا رو بیاد بزاره رو میز با مدارک
معمولا اگه دقت کرده باشین بین جناح ها تو مسئولین همیشه این کش و قوس ها بوده و هرجایی که به نوعی به خط ولایت ربط پیدا کرده اومدن قضیه رو قانونی جلوه دادن و اینجوری خواستند سر ببرن
الان تو ارشادم عین همین قضیه تو بستر زمان داره شکل می گیره
اگه انتهای متن ارشاد رو مشاهده کنین اومده گفته ما حمایت می کنیم ولی با نوعی به نظرم عجز گفته لااقل بیاین مجوزتون رو بگیرین بعدا هرکاری دوست داشتین بکنین
هرچند همین قانون پیش بینی کرده درمواردی نظر ولی زمان با حکم ثانویه بر حسب مقتضیات زمانی و مکانی ارجع هستش به قانون

mostafabia2taraneh
May 15th, 2012, 01:31
فَردا همه چیز مُشخص میشه احتمال خیلی زیاد منم میرم چند تا دعوت نامه اومده :d اگر وقت داشتم واستون کامل میام توضیح میدم داستان چیه ولی یه چیز رو بدونید آقای صرامی از اون مَدیر های دولتی نیست فرق فایرفاکس و فایروال رو ندونه! اطلاعات علمی کاملی دارن و من تو دیداری که باهاشون توی یه جلسه خصوصی داشتم از صحبت هاشون لذت بردم یکی از دلایل حضورم توی جلسه فردا هم حضور ایشونه

خدا کنه قصد محدود کردن شما رو نداشته باشن،ضمنا بهشون بگید با کدوم مجوز به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی پیدا کردن و استفاده شخصی میکنن
موفق باشید

shivahost
May 15th, 2012, 01:32

خوشحال میشم ببینمتون، کاش می شد یک جا اعضای wht قرار میگذاشتیم.

shopel
May 15th, 2012, 01:35

منم امیرآقا با نظرتون موافقم
فردا کدوم ردیف میشینین مام خدمت برسیم/:)

delta
May 15th, 2012, 01:41

شما خودت رو زدی به آن راه یا واقعا نگرفتی مطلب رو؟ دوست من یک وزارت نمیاد حتی به د ز د بگه شما د ز دی!! از تبصره ها استفاده میکنه و غیر مستقیم حرفش رو میزنه.. وقتی این تبصره رو آورده مستقیما داره میگه اینا مشکل دارند..

من به ارشاد نامه زدم.یا اینا خلاف کارند یا نیستند..شانس که نداریم فردا پس فردا گیرمون میندازن میگن چرا همکاری کردید با اینا!! ازا ول شفاف سازی کنند ببینیم چی به چیه..

AmirHosein
May 15th, 2012, 01:46
خدا کنه قصد محدود کردن شما رو نداشته باشن،ضمنا بهشون بگید با کدوم مجوز به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی پیدا کردن و استفاده شخصی میکنن
موفق باشید
اگر خیلی مایل هستید میتونید از خودشون شخصا بپرسید :))

AmirHosein
May 15th, 2012, 01:47
منم امیرآقا با نظرتون موافقم
فردا کدوم ردیف میشینین مام خدمت برسیم/:)
خاطره خوشی از این نشست ها با کاربرا ندارم :)

mostafabia2taraneh
May 15th, 2012, 01:48
اگر خیلی مایل هستید میتونید از خودشون شخصا بپرسید :))
:ِدی جالبه حریم شخصی برای شما مسخره بازیه انگار

shopel
May 15th, 2012, 01:59
خاطره خوشی از این نشست ها با کاربرا ندارم :)

حالا ما یه تعارف کردیم امیرخان شما چرا به دل گرفتی :65:
من وقت کنم برسم ببینم اون تو واقعا چه خبره خداروشکر می کنم:d

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

شما خودت رو زدی به آن راه یا واقعا نگرفتی مطلب رو؟ دوست من یک وزارت نمیاد حتی به د ز د بگه شما د ز دی!! از تبصره ها استفاده میکنه و غیر مستقیم حرفش رو میزنه.. وقتی این تبصره رو آورده مستقیما داره میگه اینا مشکل دارند..

من به ارشاد نامه زدم.یا اینا خلاف کارند یا نیستند..شانس که نداریم فردا پس فردا گیرمون میندازن میگن چرا همکاری کردید با اینا!! ازا ول شفاف سازی کنند ببینیم چی به چیه..

دروس سیاسی رو پیش اساتیدی چون دکترقربانی و دکتر نوروزی که پاس میکردم تو نهاد رهبری یه چند تا فن یادگرفتم که تو حرفای این مسئولینمون بعد چندین سال یکم راحت میتونم پشت پرده رو یه کوچولوم شده بخونم
امام فکر کنم حق با شماست انگار مطلب رو شما بهتر گرفتی
شما همون نامتو نو بزنین
کار از محکم کاری عیب نمی کنه
فکر می کنین جواب بدین؟
اگه دادن فکر می کنید میگن اینا حوری های بهشتی ان؟
من که همچین فکری نمی کنم

shivahost
May 15th, 2012, 02:00
:ِدی جالبه حریم شخصی برای شما مسخره بازیه انگار

حریم شخصی!!! تو ایران!!!! شوخی می کنی....!؟

plastic
May 15th, 2012, 02:15
از اس ام اس های مسخره گرفته
تا خبر نداشتن وجاهت قانونی این سازمان
دیگه چه خبر؟:-|

m.e
May 15th, 2012, 18:06
یک خبر مهم همزمان با شروع این همایش سایت رسمی این نهاد هک شد.
هک شده توسط یک جوان ایرانی (http://www.itdm.ir/)

nimapendar
May 15th, 2012, 19:06
یک خبر مهم همزمان با شروع این همایش سایت رسمی این نهاد هک شد.
هک شده توسط یک جوان ایرانی (http://www.itdm.ir/)
ظاهرا درست کردن تقریبا
یه عکسی هم می گذاشتی

m.e
May 15th, 2012, 19:43
گویا بدجوری هک شده بود چون الان از فریم مخفی استفاده کردن سایت مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ایران (http://farait.ir) رو بالا آوردن

Ashkankamangar.ir
May 15th, 2012, 20:23
بله و کلا خیلی مزاحم میشند
من اس ام اس هام برام مهمه
اینا هر دقیقه یه اس ام اسو سه بار میفرستند
امروز زنگ زدم اپراتور همراه اول جواب نداد فردا تماس میگیرم و ببینم با این مزاحما باید چیکار کرد

akbari
May 15th, 2012, 20:59
بله و کلا خیلی مزاحم میشند
من اس ام اس هام برام مهمه
اینا هر دقیقه یه اس ام اسو سه بار میفرستند
امروز زنگ زدم اپراتور همراه اول جواب نداد فردا تماس میگیرم و ببینم با این مزاحما باید چیکار کرد

مشترک گرامی, در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی عدد 1 را به 8999 ارسال کنید
همراه اول

اینم جوابیه همراه اول نمیخواد زنگ بزنی :">

Ashkankamangar.ir
May 15th, 2012, 23:53
اینم جوابیه همراه اول نمیخواد زنگ بزنی :">
اتفاقا بعد از ارسال این عدد اس ام اس های تبلیغاتی به شدت بیشتر شدند و همه هم از طرف این سازمان
فردا تکلیفو مشخص میکنم

delta
May 16th, 2012, 00:55
اتفاقا بعد از ارسال این عدد اس ام اس های تبلیغاتی به شدت بیشتر شدند و همه هم از طرف این سازمان
فردا تکلیفو مشخص میکنم

تایید میشه.. مال منم بیشتر میشه..فقط یک سوال دارم.. این فرا همینطوری داره همش اس ام اس میده.. کسی نمیخواد جلوشو بگیره؟ حتی پیامک داده حمله سایبری به فرا رفع شد!! آخه به من چه؟

3245
May 16th, 2012, 00:59
من پسفردا سرم خلوت بشه به جد میرم و شکایت سرسختی از اینا میکنم بدلیل اسمسهای نامربوط و بی دلیل (اسمس تبلیغاتی باید و باید با اجازه صاحب خط ارسال بشه، اون هم محدود، نه اینکه صبح و شب زنگ اسمسای مشتریا تو گوشمونه هیچ، اینارم تحمل کنیم:63: