PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 25 تومان کارمزد برای انتقال بین کارت های بانک ملت

Mohammad_reza
May 14th, 2012, 20:40
دوستان ، مدتی هست که من حساب بانک ملت باز کردم و متوجه شدم برای انتقال بین کارت های بانک ملت 25 تومان کارمزد میگیره ! آیا این درسته ؟ شما هم این 25 تومانو میدید ؟

RoobinaServer
May 14th, 2012, 20:41
25 هزار تومان؟ یا تک تومان؟

Mohammad_reza
May 14th, 2012, 20:43
25 هزار تومان؟ یا تک تومان؟

:)))))))))))))))))))))))))
25 هزار تومان بود که من الان دمه شعبه مرکزی بانک ملت مشغول پایین آوردن شیشه ها بودم

Ashkankamangar.ir
May 14th, 2012, 20:45
بله عزیز ملت به ملت 25 تومن و ملت به باقی 500 تومن
فعلا هم سایتشون ترکیده و تراکنش های ما رو هواست

Mohammad_reza
May 14th, 2012, 20:53
تنها بانکیه که کارمزد داخلی داره !
جالبش اینجاست بدون اطلاع کارمزد میتراشه و ... (نمی دونم شایدم جایی اطلاع داده ولی من خبر ندارم)

Ashkankamangar.ir
May 14th, 2012, 21:01
حالا یه چیزایی از بانک ملت میبینی اینا پیشش هیچه

rouhallah
May 14th, 2012, 21:25
در کل خیلی خوب بانکیه

webhosts
May 14th, 2012, 21:34
بله برای انتقال وجه بین کارت های خودش هم کارمزد میگیره!!! تنها بانکی هست که اینجوره. حساب من طوری هست که حداقل موجودی داخلش باید 5 هزار تومان باشد در صورتی که در حساب هایی که در بانک های دیگه دارم این مبلغ میتونه 1 ریال باشه! واقعاً بانک عجیبی هست.

aligoli
May 14th, 2012, 21:44
تغییر را احساس کنید !

farazsms
May 14th, 2012, 22:02
سلام آره ماله منم 25 تومان کم میکنه

Ahmad110
May 14th, 2012, 22:04
میتونید از حواله پایا استفاده کنید که کارمزدش صفره

Mohammad_reza
May 14th, 2012, 22:18
پول زور میگیره دیگه ... باز کسری بودجه و جیب مردم ...

پ.ن : پیشنهاد من فقط بانک پاسارگاده ، اینترنت بانکش هیچی از ملت کم نداره ، قطعی حدود صفر هست ، امکاناتشم عالیه من از اولش پاسارگاد داشتم به خاطر همین الان این بانکا رو میبینم ، گلاب به روتون میخوام بالا بیارم با این وضعشون ، حالا اونایی که با پاسارگاد کار نکردن شاید بگن ملت خوبه ، اما اگه 1 بار کار کنید از حرفتون پشیمون میشید (البته یک بدی پاسارگاد اینه که شعبه کم داره)

jahan654
May 14th, 2012, 23:09
ولی هر کار کنید بانک ملت یک چیز دیگه است:d
به نظرم بهترین بانک ایران است

cutegroup
May 14th, 2012, 23:14
با سلام
بله اگر حساب طرفين در بانك ملت وانتقال وجه آنلاين باشه 25 تومانه
پايا فقط بديش اينه كه با تاخير انتقال پيدا ميكنه.
----------
توصيه من بانك اقتصاد نوين هست.

-------
بانك ملت ديگر كيفيت خدمات و برخورد كاركنان و همينطور سيستم هايش به شدت مسخره شده البته از نظر من .
مثلا همين كارمزد كه بين حساب در بانك ملت است كه كارمزد ميگره اما اقتصاد نوين خير
يا خدمات پايا و ...
يا حتي نحوه افتتحاح آنلاين حساب در بانك ملت خيلي مسخرس.
-------

farazsms
May 14th, 2012, 23:16
بهترین بانکه ایران که ملی زدن

aligoli
May 15th, 2012, 00:15
من به عنوان کسی که اینترنتبانک 5 تا بانک و دارم، به صورت درجه بندی :

پاسارگاد
ملت
سرمایه
پارسیان
سامان
اقتصاد نوین

delta
May 15th, 2012, 00:24
در کل خیلی خوب بانکیه

آره بابا آخرشه.. موقع ترانکش پول من رو واریز نکرد حساب دیگم.رفتم بانک گفتم چرا نریخته؟ گفتند ماهواره قطع شده بوده موقع ترانکش!!:76: یاد لنگر کشتی افتادم و اینترنت ملی..

cutegroup
May 15th, 2012, 02:05
اين خوبه كه ساعت دقيق 1 و بيست ديقه كارتمو دستگاه به خاطر اين ماجراي رمزاي تعويضي خورد
ريلكس درو بست گفت بعد اظهر بيا
بعد از ظهر رفتم رسيد دستگاه رو دادم گشت گفت اينجا كارتي به نام شما نداريم .

من كه اكثر از اقتصاد نوين استفاده مي كردم اما ديگه كلا دور ملت رو خط كشيدم .
هر جا ميرم دستگاهش رسيد نمي دن .

samansystems
May 15th, 2012, 09:50
بانک ملت کلا بانک درست کاری نيست.
اين 25 تومانش که واقعا از گدائی بدتره.
اون از درگاه پرداخت و تسويه نکردن تراکنش هاش که يک نوع د ز د ی محسوب ميشه. نميدونم بانک مرکزی نظارتی ميکنه رو اين بانک يا نه.

amirizadi
May 15th, 2012, 10:06
بانک ملت در اول کار که نت بانک فعال میشه اگر شعبه راهنما را به مشتری بده ( که بیشتر شعب نمیدن ) اعلام کرده انتقال وجه اینترنتی کارمزد داره مبلغ کارمزد هم داخل اون راهنما نوشته شده
مثل بانک ملی که برای اراءه خدمات دستگاه سبا را اراءه میده و 16000 تومان هزینه میگیره

با ابن حال ملت خوبه

حالا صادرات که ادم شب مبخوابه صبح بلند میشه میبینه واسه لوگین به اینترنت بانک 25 تومان کم میکنه یا واسه تلفن بانک 25 تومان کم میکنه که دیگه اخرشه !!!!!!

باز هم بانک ملت اعلام کرده که من اینطور خدمات میدم از روز اول هم همین بوده ( جای اعتراضی هم نیست )

ولی صادرات که دیگه گل کاشته

در مورد تراکنش های ستل اون مورد به به پرداخت مربوط میشه که من با مدیرش اقای پنجه شاهی تماس گرفتم گفت متاسفانه این مشلات به خاطر بستر محدود بانکی - مشکلات مخابراتی و تسویه حساب آنی بوجود میاد که با ذخیره کردن اطلاعات ستل میتوان به صورت دستی ستل کرد

ما هم دقیقا این مشکل را داشتیم . کاری کردیم که اطلاعات ستل ذخیره بشه و هر تراکنشی اتوماتیک ستل نشد دستی ستل کنیم
در آخرین روز هم با ابنکه به پرداخت تمام اطلاعات تراکنش های ستل نشده را به ما داده بود ازشون یک لیست کامل از تراکنش های ستل نشده تا اون روز گرفتیم و همه را بررسی کردیم که چیزی از قلم نیافتاده باشه

در کل من راضیم از این بانک با توجه به خدماتی که اراءه میده

hamidjan
May 15th, 2012, 10:29
صادرات خیلی وقته دیگه این کارمزدو نمیگیره.

samansystems
May 15th, 2012, 10:30
در مورد تراکنش های ستل اون مورد به به پرداخت مربوط میشه که من با مدیرش اقای پنجه شاهی تماس گرفتم گفت متاسفانه این مشلات به خاطر بستر محدود بانکی - مشکلات مخابراتی و تسویه حساب آنی بوجود میاد که با ذخیره کردن اطلاعات ستل میتوان به صورت دستی ستل کرد

ما هم دقیقا این مشکل را داشتیم . کاری کردیم که اطلاعات ستل ذخیره بشه و هر تراکنشی اتوماتیک ستل نشد دستی ستل کنیم
در آخرین روز هم با ابنکه به پرداخت تمام اطلاعات تراکنش های ستل نشده را به ما داده بود ازشون یک لیست کامل از تراکنش های ستل نشده تا اون روز گرفتیم و همه را بررسی کردیم که چیزی از قلم نیافتاده باشه

در کل من راضیم از این بانک با توجه به خدماتی که اراءه میده

از آقای پنجه شاهی بپرسيد اون ليستی که سامان سيستم بهتون داد که توش نصف تراکنش ها به حساب مبدا برگشته بود رو چرا به جای اينکه نگاه کنيد فحش داديد :دی
تراکنش هایی رو ميشه ستل کرد که تو حساب واسطه به پرداخت مونده باشه. اونايي که دقيقا يک ثانيه بعد از انجام به حساب مبدا برگشته چی ؟
کلا به پرداخت و بانک ملت ديگه آبرویی براشون نمونده. کل اينترنت پر شده از خرابکاری هاشون. سرچ کنيد ببينيد چه خبره.

okey
May 15th, 2012, 10:48
این که بابا خوبه ! اون بانکه بودا 30 هزار میلیاردی می خوردا ( صادرات )
وارد حسابت که می شی 25 تومن به خاطر چک کردن حسابت ازت می گیره ...

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

پ ن : کلا طرف بانک های دولتی نرین !

amirizadi
May 15th, 2012, 10:57
از آقای پنجه شاهی بپرسيد اون ليستی که سامان سيستم بهتون داد که توش نصف تراکنش ها به حساب مبدا برگشته بود رو چرا به جای اينکه نگاه کنيد فحش داديد :دی
تراکنش هایی رو ميشه ستل کرد که تو حساب واسطه به پرداخت مونده باشه. اونايي که دقيقا يک ثانيه بعد از انجام به حساب مبدا برگشته چی ؟
کلا به پرداخت و بانک ملت ديگه آبرویی براشون نمونده. کل اينترنت پر شده از خرابکاری هاشون. سرچ کنيد ببينيد چه خبره.

من کاری به مشکل شما با به پرداخت ندارم
کلی عرض کردم
مثلا خود بنده اگر کاربر پرداخت کنه و به سایت برگده و ارور بده فاکتور پرداخت نشده میمونه تا تکلیفش مشخص بشه
نباید تراکنشی که معلوم نیست چظور بودهدر سیستم سایت خود ما پرداخت شده حساب بشه که بعد چنین مشکلاتی بوجود بیاد

انشالله که مشکلتون رفع بشه

samansystems
May 15th, 2012, 11:16
ما از طريق مراجع قانونی بر عليه به پرداخت اقدام کرديم. قطعا پيگيری قانونی زمان بر هستش.
فقط کلی عرض کردم که دوستان حواسشون به به پرداخت و عملکردش باشه.

shivahost
May 15th, 2012, 11:25
سیستم اینترنت بانک و انتقال پولش بهترین هست و گردش کاری روزانه بالای 100 میلیون تومان رو در یک حساب از روش های اینترنت بانک و pos و کارت به کارت با سلامت کامل دارم می بینم که مربوط به یکی از شرکت هایی است که من کارهای شبکه اونها رو انجام میدم. حالا نمی دونم مشکل درگاه برای چیه که احتمالا از برنامه نویسی های ما باشه. البته من با ماژول فراسو هیچ مشکلی ندارم هرچند گردش زیاد مثل زرین پال هم ندارم.

mehrshad.ho
May 15th, 2012, 11:36
این تخریب کردن کنار حالا اگه یکی بگه درگاه پرداخت آنلاین معرفی کنید همه با هم ملت رو پیشنهاد میدین

farazsms
May 15th, 2012, 14:13
بنظرتون پرداخت آنلاین بعد از ملت کجا داره؟

stchost
May 15th, 2012, 15:08
دوستان عزیز شما که دقت نمی کنید چرا اینگونه صحبت می کنید ؟
سالهاست با ملت کار می کنیم و از اول 25 تومان کسر می کرد ، جالب اینجاست که 25 تومان را نمایش میده و در زمان تایید نوشته میشه این مبلغ کارمزد کسر میشه
شما به هیچ کدوم دقت نمی کردید و تاپیک بی دلیل ایجاد می کنید ، جالب اینجاست که هیچ کدام از دوستان دیگه که جواب دادند ، به این موضوع دقت نمی کردند ، چون هیچ کس نیومد بگه این موضوع از قبل بوده
یکم توجهتون را بیشتر کنید تا باعث ایجاد تاپیک بی دلیل نشید

موفق باشید

dertgtr
May 15th, 2012, 15:25
پول زور میگیره دیگه ... باز کسری بودجه و جیب مردم ...

پ.ن : پیشنهاد من فقط بانک پاسارگاده ، اینترنت بانکش هیچی از ملت کم نداره ، قطعی حدود صفر هست ، امکاناتشم عالیه من از اولش پاسارگاد داشتم به خاطر همین الان این بانکا رو میبینم ، گلاب به روتون میخوام بالا بیارم با این وضعشون ، حالا اونایی که با پاسارگاد کار نکردن شاید بگن ملت خوبه ، اما اگه 1 بار کار کنید از حرفتون پشیمون میشید (البته یک بدی پاسارگاد اینه که شعبه کم داره)

منو یاد شب های برره میندازه :دی اونجا که پول زور می گرفت :دی

q8x
May 15th, 2012, 16:25
دوستانی که اطلاع ندارن لطفا حرف غیر منطقی و بی اساس نزنن بانک ملت از لحاظ ارائه خدمات الکترونیکی داخل ایران برترین هست بنده به شخصه به خاطر نوع کارم همش دارم با موبایل بانک کار میکنم حداقل از این لحاظ که هیچ بانکی باهاش نمیتونه رقابت کنه 99 درصد تراکنش ها موفق هست بدون خطا و مشکل پاسخ گویی از مرکز هم تقریبا از همه بانکها سریع تر هست بنده به شخصه حاضرم 25 تومن بابت یه انتقال وجه داخلی یا 500 تومن بابت یه انتقال بین بانکی بدم اما با این وضع سوخت گرونی ترافیک و 100 تا مشکل دیگه نرم داخل صف atm یا باجه های بانک بشینم و وقتم رو هدر بدم

P30Tools
May 15th, 2012, 17:28
سلام
این 25 تومن جدید نیست و هیچ ربطی به کسری بودجه و ... نداره!من چندین ساله استفاده میکنم از ابتدا بوده.
در ضمن موقع انتقال هم مینویسه 25 ت کارمزد داره! معنی این حرف که میگید بی اطلاع کم میکنه رو نمی فهمم.

Mohammad_reza
May 15th, 2012, 18:04
درهرصورت ، من اطلاعی نداشتم از اینکه 25 تومن کارمزد میگیره بابت انتقال ! بعداً که با کارمند بانک صحبت کردم متوجه شدم. منظورم از بی اطلاع کم کردن ، اینه که قبل انتقال نمیگه آقا ما با بانکهای دیگه فرق داریم 25 تومن کارمزدمونه. بعد از انجام انتقال میزنه 25 تومن کارمزد کم شد.
درهرصورت 25 تومن رقمی نیست که سرش بحث بشه ، هر بانکی قوانین خاص خودش رو داره و این بانکم اینجوریه ، هدف من هم بیشتر اطلاع رسانی بوده تا ایجاد حاشیه ، چون خیلی ها مثل من از این قضیه اطلاع نداشتن اما الان اطلاع دارن.

Ahmad110
May 15th, 2012, 18:24
بانک صادرات برای ورود به اینترنت بانک هزینه ای کم نمیکنه . فقط برای سرویس همراه بانکش از هر تراکنش 45 تومن کم میکنه .

Sajad
May 15th, 2012, 18:37
منظورم از بی اطلاع کم کردن ، اینه که قبل انتقال نمیگه آقا ما با بانکهای دیگه فرق داریم 25 تومن کارمزدمونه. بعد از انجام انتقال میزنه 25 تومن کارمزد کم شد.

بعد از پر کردن فرم تراکنش شما را به صفحه تاییدیه ارسال میکنه و مقدار کارمزد را اعلام میکنه (برای کل حواله ها از جمله بین بانکی ، داخلی ، پایا ، ساتنا ، سحاب و ...) . داخل این صفحه دکمه تایید و انصراف داره ، این انتخاب شماست که کدوم را انتخاب کنید.

چیزی جز تاپیک های شما که اون هم مشخصا مشکل از برنامه نویسی شما بوده نیست. اینکه بدون تاییدیه بانک، صورتحسابتون رو پرداخت شده حساب میکنید مشکل بانک نیست. وقتی هم شما تراکنش تایید نکردی ولی داخل سایت خودت صورتحساب را تایید کردی باز هم مشکل بانک نیست. بهتره منطقی باشید. شکی در این ندارم که شما دچار ضرر شدی اما اشتباه اصلی از برنامه نویسی خودت بوده که به درستی و منطقی انجام داده نشده. بحث رو هم قرار نیست ادامه بدم، اگه جوابی ندادم دلیل بر قانع شدنم نیست.

من از چند اینترنت بانک استفاده کردم. اما یک هفته هم نشد که دوباره برگشتم روی همون ملت. همه چیز در دسترس و راحت.

saeed_m27
May 15th, 2012, 18:45
ببین تو رو خدا واسه 25 تومان چه عزایی گرفتند!! من به نظرم خدمات بانک ملت به نسبت بهتر از بانکهای دیگه هستش و از لحاظ سرویس کارت به کارت بسیار عالی عمل میکنه حداقلش اینه که میتونی به همه کارت بانکهای دیگه انتقال انجام بدی و در درگاه ملت هم کارش درسته بدون کارمزد کار میکنه :53::53: