PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اکانت وریفای شده PayPal

PartWeb
May 14th, 2012, 16:47
اکانت پیپل وریفای شده به همراه ویزا/مستر کارد قابل شارژ برای اتصال به همین حساب لازم دارم.
همچنین مدارکی در زمان لیمیت شدن اکانت لازم هست به paypal ارائه بشه و بتونه اکانت رو از لیمیت دربیاره هم لازم هستش.

این موارد رو توی یکی از سایت هایی که اینکار رو انجام میداد دیدم :

افتتاح حساب پی پال وریفای به نام شخص شما و یا یکی از آشنایان شما که دارای پاسپورت می باشد.

• اختصاص یک آدرس خارج از کشور

• اضافه کردن یک ویزا کارت فیزیکی یکساله قابل شارژ از طریق پی پال با اعتبار 100 درهم و متصل کردن آن به اکانت شما جهت وریفای کردن اکانت
• ارائه مدارک شامل یک قبض آب / برق از آدرس مورد نظر و یک اسکرین شات از ویزا کارت

میخوام تا جایی که امکان داشته باشه این حساب مطمئن باشه و بتونم با خیال راحت ازش استفاده کنم.
در ضمن قرار هست از این حساب به عنوان درگاه پرداخت برای یک سایت خارجی استفاده بشه.

برای من قابل اطمینان بودن این حساب مهم ترین مورد هستش و هزینه در مرحله بعدی قرار میگیره.

کسی از دوستان این خدمات رو ارائه میکنه ؟

ممنونم.

Only4U
May 14th, 2012, 17:14
یکی اینجا این پی پال را میساخت
یه چن نفری هم خرید داشتن و مطمئن بود منتها مدرک ادرس بهت نمیداد فقط
پی پال به اسم خودت بود یا هرکی میخواستی
کردیت کارتش واقعی بود (فقط تراول بود) قابل شارژ نبود
تنها مشکل این بود که حساب مدرک برای تایید ادرس نداشت که اونم کاربرایی که گرفته بودن راضی بودن و لیمیت نشده بودن !!!

حالا یه چیز من اضافه کنم در صورتی که پی پال برای اینکه از ای پی ایران وارد شدید لیمیت کرد
اگه ادرس مدرکی هم مثل قبض تلفن و.. داشته باشه بدید ازتون قبول نمیکنه و یه بهونه میاره و از لیمیت خارج نمکنه تنها راهش اینه بری مراجعه حضوری کنی و بگی یه سفر به ایران داشتی یا هک شده بوده یا...

dreamdata
May 14th, 2012, 17:27
سلام. براتون پیغام خصوصی شد !

wmz_LR_cashu
May 14th, 2012, 17:48
خواستید در خدمتم.پ.خ بدید.