PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای عضویت در پای پال

vinja
May 14th, 2012, 15:12
سلام
میخواستم توی پای پال عضو بشم
مشخصات رو که میدم به شماره کد پشتی گیر میده (زیپ کد)
مشخصات از دبی بود
ممنون راهنماییم بفرمائید

Only4U
May 14th, 2012, 15:19
کد پستی یه عدد 5 رقمی هست درست بزنی اوکی هست ! الکی چرت و پرت نمیشه هرچی خواستی بزنی حداقل 2 عدد اول باید با منطقه و کشور انتخابی سازگار باشه
بعد دبی زیپ کد نداره یه چیز دیگه داشت یادم نیس :)

Metalik
May 14th, 2012, 15:19
راهنمای عضویت:

1. داشتن آدرس کامل و دقیق از کشوری به غیر از کشورهای تحریم شده مانند ایران
2. داشتن آی پی دسترسی مرتبط با همان آدرس فوق، مثلا اگر آدرس از دبی می باشد آی پی نیز باید از امارات باشد. البته این شرط همیشه الزامی نیست.
3. داشتن یک کارت اعتباری که دارای دریافت صورت حساب باشد، جهت verify اکانت.
4. داشتن مدارک تائید آدرس، مانند قبض برق که با آدرس شماره 1 یکسان باشد، جهت رفع limit اکانت.

حالا شما همه ی این موارد رو دارید فقط مشکل کدپستی دارید؟؟

rouhallah
May 14th, 2012, 15:24
من از ادرس تایلند با کد 10240 زیر استفاده می کنم

Only4U
May 14th, 2012, 15:28
راهنمای عضویت:

1. داشتن آدرس کامل و دقیق از کشوری به غیر از کشورهای تحریم شده مانند ایران
2. داشتن آی پی دسترسی مرتبط با همان آدرس فوق، مثلا اگر آدرس از دبی می باشد آی پی نیز باید از امارات باشد. البته این شرط همیشه الزامی نیست.
3. داشتن یک کارت اعتباری که دارای دریافت صورت حساب باشد، جهت verify اکانت.
4. داشتن مدارک تائید آدرس، مانند قبض برق که با آدرس شماره 1 یکسان باشد، جهت رفع limit اکانت.

حالا شما همه ی این موارد رو دارید فقط مشکل کدپستی دارید؟؟

1 مهمه ولی با یه سرچ ساده تو گوگل میشه یه ادرس پیدا کرد
2 اصلا مهم نیس فقط ای پی ثابت بمونه کافیه (البته ثابت هم نمونه زیاد مهم نیست باید بلد باشی کار کنی ولی برا تازه کارا ای پی ثابت باشه بهتره ، البته بازم میگم تو ایران ثابت استفاده بشه بهتره ولی خود من ای پی ثابت ندارم :) )
3 که همه جا تو نت ریخته یه کارت مجازی (البته اینم فرق داره از کجا بگیری چون هر کارتی همه کشور ها را ساپورت نمیکنه ) بسه
4 اگه از پی پال درست استفاده بشه نیازی به رفع لیمیت نیس چون لیمیت نمیشه ولی اگه لیمیت بشه یه مدرک شناسایی و مدرک تایید ادرس لازمه اگر هم نداشته باشی پولت 6 ماه مسدود میشه بعدش میتونی انتقال بدی به یه حساب بانکی(کردیت کارت..)

سپاس

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

من از ادرس تایلند با کد 10240 زیر استفاده می کنم

برا تایلند کد پستی درسته این که میگی ! فقط عدد را میزنی ؟ گیر میده ؟ ادرس چی میزنی ؟ کودوم شهر را انتخاب کردی ؟ این ماله بانگکوک میشه :)