PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور مجازی از انگلیس/آمریکا/آلمان/فرانسه/هلند > برتریت کیفیت بر روی کمیت/رم512>11000 تومان(آگونیس)

آگونیس
May 14th, 2012, 14:43
آفر منقضی شد لطفا از این آفر خرید نمایید
http://www.webhostingtalk.ir/f15/51455

/
با سلام خدمت کاربران و همکاران محترم در وب هاستینگ تاک
خدمات هاستینگ آگونیس وابسته به شرکت ایمن داده پرداز با شماره ثبت 387235 اقدام به ارائه ی آفر جدید با مشخصات زیر کرده است

http://up.khoone.org/images/5b1nxu80elxyjg1g3oos.png
http://up.khoone.org/images/b63umozu6r302zu8pz3.png
http://up.khoone.org/images/6r5t152auq0hhwreuli.png
http://up.khoone.org/images/e368uf0crqlin7b5knf.png
http://up.khoone.org/images/2gvql42596ptgao7n6fn.png

France Location with netherland ip
I7/Port 100 Mb full
I7/Port 1Gb
X3460/Port 1Gb
Dual X3470/Port 1Gb

no ip for test now
ping fr.agonis.ir
ping de.agonis.ir
ping: us.agonis.ir
Ping uk.agonis.ir

all Os
all Os
all Os
all Os
Just Mikrotik

OVH DC
OVH DC
Hetzner DC
Avesta Network DC
RedStation DC

قیمت ها به صورت معقولانه قرار داده شده و کاربران گرانقدری که کیفیت پسند هستند نه کمیت پسند در خدمتشون هستیم
قیمت های سرور های مجازی با توجه به کیفیت و سرعت سرور و عملکرد تیم فنی و فروش آگونیس فوق العاده مناسب می باشد

تیم فنی و فروش خدمات هاستینگ آگونیس آماده ی سرویس دهی و مشاوره ی شما کاربران عزیز می باشد

تحویل سرویس ها معمولا زیر 30 دقیقه انجام می گیره جز در زمانی که دسترسی پشتیبانی به اینترنت قطع باشه
بنابراین سرویس ها بین 5 دقیقه تا 12 ساعت تحویل داده خواهند شد

برای ارتباط با پشتیبانی می تونید از طریق زیر با ما در تماس باشید
ارسال تیکت در بخش پرتال کاربران خدمات هاستینگ آگونیس (http://cp.agonis.ir/submitticket.php)
ارتباط با ما در یاهو: پشتیبان 1: XHMM پشتیبان 2: l_mha_l
در جی تاک: پشتیبان 1: agonis.co@G و hsseini@G
شماره تماس : پشتیبان 1: 09333930399 و پشتیبان 2: 09366037438
شماره تماس شرکت: 02188844050
آدرس: تهران- خیابان مفتح جنوبی -کوچه ثاقب - پلاک 35 - همکف شرقی

آفرها به شرح زیر می باشد

آفرهای 15% از لوکشن های آمریکا ، آلمان ، هلند ، فرانسه
256 مگابایت رم/12 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف 15%= 10200 تومان در ماه / لینک خرید (http://cp.agonis.ir/cart.php)
512 مگابایت رم/16 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف 15%= 14450 تومان در ماه / لینک خرید (http://cp.agonis.ir/cart.php)
1 گیگابایت رم/35 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف 15% = 22950 تومان در ماه / لینک خرید (http://cp.agonis.ir/cart.php)
برای خرید از این لینک اقدام کنید (http://cp.agonis.ir/cart.php) _ دقت داشته باشید در هنگام خرید از کوپن تخفیف : lowoffer استفاده کنید

آفرهای ویژه از لوکشن انگلیس و سیستم عامل میکروتیک
512 مگابایت رم/1 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف ویژه= 10500 تومان در ماه / لینک خرید (http://cp.agonis.ir/cart.php)
1024 مگابایت رم/16 گیگ هارد/پهنای باند نامحدود>با تخفیف ویژه = 17500 تومان در ماه / لینک خرید (http://cp.agonis.ir/cart.php)
برای خرید از این لینک اقدام کنید (http://cp.agonis.ir/cart.php) _ دقت داشته باشید در هنگام خرید از کوپن تخفیف : hotoffer استفاده کنید

تخفیف به صورت دوره ای و دائمی می باشد
در هر سرور تعداد محدودی از اینگونه سرویس ها ارائه می شود

در هنگام ثبت سفارش بسته های راه اندازی را انتخاب کنید
پس از ثبت سفارش تمامی بسته های رایگان از حالت رایگان خارج خواهند شد
سرویس ها به صورت مدیریت نشده و تحویل داده می شوند
بسته ی پشتیبانی به صورت 15 روزه در هر زمان قابل خرید خواهد بود

آفرها به تعداد محدود بوده و بعد از اتمام هر پلن امکان تمدید آن تا ارائه ی سرور جدید نمی باشد
پنل ریبوت در قسمت اکانت کاربران برای هر سرویس موجود می باشد
پلن های زیر برای افرادی که به کیفیت بیشتر از کمیت ارزش قائل هستند مناسب می باشد
در این آفر سعی شده حداقل هزینه برای راه اندازی سرویس در نظر گرفته باشد
به دوستی که به صورت نمایندگی از 3 سرویس به بالا خرید داشته باشند تخفیف در نظر گرفته خواهد شد
سرویس ها به صورت 24 ساعته دارای پشتیبانی می باشند
در صورتی که نیاز به کانفیگ خاصی برای سرویس خود دارید قبل از سفارش از چگونگی انجام آن توسط ما مطلع شوید
سرویس ها به صورت مدیریت نشده(نرم افزاری) تحویل داده خواهد شد اما حدالمقدور مشکل تمام کاربران رفع خواهد شد
سرویس های تحویل داده شده تا زمانی که قیمت دلار از روال عادی خارج نشود به همین قیمت خواهد بود
امکان بازگشت وجه تا 12 ساعت با ذکر دلیل موجه و کسر راه اندازی سرویس(3000 هزار تومان) می باشد
با اسپم و دی داس شدیدا برخورد و سرویس کاربر خاطی بدون هیچ گونه اخطاری بسته و پس از دریافت هزینه باز خواهد شد

نمونه ای از نطرات کاربران در آفرهای پیشین

من که یه 6 ماهه گرفتم سرعتش خوبه ایشالا که همین جور میمونه.
دمتون گرم امید وارم تا 6 ماهه آینده پشتیبانیتونم به همین خوبی بمونه!

با سلام .
من یک vps از اگونیس گرفتم . واقعا سرعت اماده کردن سرور و پشتیبانیشون عالی بود تا الان هم که سرعت سرور فوق العاده بوده .
من که راضی هستم . ممنون .

قیمت = مناسب
پشتیبانی = عالی
سرعت تحویل = شگفت انگیز! (کمتر از 10 دقیقه مشخصات سرور ارسال شد)
کیفیت سرور هم تا این لحظه عالیه
در کل راضیـــــــــــــــم

سرویس خوب و با کیفیتی دارند

البته قبلا از این دیتاسنتر هم چندین سرویس از چند سرویس دهنده مختلف داشتم - کیفیت خوب هست

از نظر پشتیبانی هم با تجربه هستند و خیلی حرفه ای مشکلات رو حل می کنند

2 روز پیش یه وی پی اس آلمان رم 1 گیگ ازشون گرفتم کیفیت خیلی خوبه داره
10 دقیقه هم نشد بعد از پرداخت سرور رو تحویل دادن
هزینه هم که قیمت خیلی خوبیه
پشتیبانی خوبی هم دارن فعال و پیگیر و خوش برخورد
از نکات دیگه هم کارت صدا بود که رو سرور داره
سرعت دانلود روی سرور هم سرعت بسیار بالایی داره البته بسته به سرور سایتی که داره ازش دانلود می کنه هم داره اما روی سرور آلمان ایشون نصبت به سرور های دیگه ای که دارم سرعت بالاتری گرفتم

سلام از سرویس دهی تون خیلی راضی هستم سریع انجام دادین ممنون از شما :53::53::53::53::53:

تایید میشن مخصوصا به خاطر پشتیبانی سریع و خوب :)

سلام پشتیبانی 20 سرور 20 خودشون 20 رفتار 20 دیگه چی میخواین :d بابا برین حاشو ببرین من که حال کردم با پشتیبانی قول

توی 5 دقیقه سرور را تحویل دادن من که این همه سرور گرفتم توی این تاپیکها چنین چیزی ندیدم دستت درست آگونیس ممنونم

یک سرور تهیه شد - ار کیفیت خوبی برخوردار است
سرعت تحویل دادن سرور فوق العاده

اخلاق و پشتیبانی در حد خوب

دوستان با تشکر از نظرات همگی من هم طبق گفته های شما به سمت ایشون رفتم و خرید کردم

برخوردشون تا حالا عالی بوده سرور رو در کمتر از 10 دقیقه آماده کردن سرعت سرویس ها خوبه همه چیز فعلا عالیه تا جایی که جا داره همراهم هستن و همه چیز رو با حوصله بهم توضیح دارن میدن

امیدوارم همیشه همینطور باشند البته رضایت بقیه مشتری نشون میداد همیشه اینطور باشه

با سلام

سرورهای با کیفیت و آپ تایم عالی دارند !

حدود 1 ماه و نیم مشتری این شرکت هستم و از کیفیت راضی هستم

تحویل سرویس جدید هم که طبق معمول به 20 دقیقه نکشید

خرید انجام شد
تا اینجا همه چیز خوب بوده
مرسی

من ازشون وی پی اس گرفتم همچیشون 20
از سرعت در تحویل و سرعت وی پی اس تا ...
امیدوارم همینجوری ادامه داشته باشه!

یک vps یک گیگ رم خریداری شد :)
سرعت در تحویل 20
کیفیت 20
پشتیبانی 21
امیدوارم همیشه هیمنطور باشه

با سلام

منم از عزیزان سرویس گرفتم
پشتیبانی و جوابگو بودنشون واقعا در سطع عالی بود امیدوارم این روند ادامه داشته باشه که مطوئن هستم همینطور هم هست
مهمترین مشخصه ای که بنده دیدم خوش رویی و سرعت عملشون بود که واقعا خوشحال شدم که به این گشاده رویی جواب مشتری هاشونو میدن حتی منی که ساعت 10 یا 11 شب بود با جناب حسینی عزیز تماس گرفتم با سعه صدر به حرفام گوش دادن و راهنماییم کردن

به امید موفقیت و بهروزی تیم آگونیس

ممنونم دادش عالی بود

Only4U
May 14th, 2012, 15:15
سلام
اقا میکروتیک را برا نت ماهواره ای میشه استفاده کرد ؟ کانفیگ انجام میشه برا نت ماهواره ای یا خیر ؟

آگونیس
May 14th, 2012, 15:18
سلام
اقا میکروتیک را برا نت ماهواره ای میشه استفاده کرد ؟ کانفیگ انجام میشه برا نت ماهواره ای یا خیر ؟

کدام لوکشن مد نظرتون هست؟

Only4U
May 14th, 2012, 15:21
فرق نداره زیاد مد نظر خودم رد استیشن هست :) کیفیته خوبی داره این رد :)

آگونیس
May 14th, 2012, 15:24
فرق نداره زیاد مد نظر خودم رد استیشن هست :) کیفیته خوبی داره این رد :)

در رد استیشن قبلا کاربری داشتیم که مصرف داشته باشه بدون مشکل حدود 2ماه پیش بوده الان دقیق نمی دونم این امکان است یا خیر
در هر صورت اگه این امکان نبوده امکان برگشت وجه هست

Only4U
May 14th, 2012, 15:30
در رد استیشن قبلا کاربری داشتیم که مصرف داشته باشه بدون مشکل حدود 2ماه پیش بوده الان دقیق نمی دونم این امکان است یا خیر

اوکی الان میرم یه دونه سفارش میدم ببینیم چی میشه ، کانفیگ کامل میشه دیگه ؟

نمیدونم مشکل از منه یا نه ولی سایتت بالا نمیاد برا سفارش ! اگه میشه شماره حساب پ.خ کن :)

آگونیس
May 14th, 2012, 15:33
اوکی الان میرم یه دونه سفارش میدم ببینیم چی میشه ، کانفیگ کامل میشه دیگه ؟

خیر کانفیگ انجام نمی شه
فعلا در یاهو با من در ارتباط باشید xhmm دقیق تر بحث کنیم

payam_shzbax
May 14th, 2012, 17:24
تایید میشن :)+ داشتن سطح علمی خوب

آگونیس
May 14th, 2012, 17:27
تایید میشن :)+ داشتن سطح علمی خوب

ممنون پیام جان شما همیشه به ما لطف داشتید

taghi.karimi
May 14th, 2012, 18:14

درود
فقط جهت راهنمایی:این مورد در هیچ کدام از دیتا سنترهای انگلیس به جز راپیدسویچ قابل استفاده نیست!
موفق باشید!

آگونیس
May 14th, 2012, 18:55
تشکر تست و اطلاع رسانی خواهد شد

PerDon
May 14th, 2012, 19:17
قیمت ها برای ماه دوم هم به همین صورت هست ؟!

آگونیس
May 14th, 2012, 20:36
قیمت ها برای ماه دوم هم به همین صورت هست ؟!

تخفیف به صورت دوره ای و دائمی می باشد
سرویس های تحویل داده شده تا زمانی که قیمت دلار از روال عادی خارج نشود به همین قیمت خواهد بود

Abo
May 15th, 2012, 12:12
آقا ما یه 10 - 15 تا سرور مجازی داریم از یکی از یکی از همکارانتون که جدیدا خیلی داره اذیت می کنه .
اگر ما بخوایم این Vps ها رو بیارم رو سرورهای شما به ما تخفیف میدید ؟
پشتیبانی به چه صورت هست ؟
چقدر طول می کشه که برامون انتقال بدید ؟

آگونیس
May 15th, 2012, 12:49
آقا ما یه 10 - 15 تا سرور مجازی داریم از یکی از یکی از همکارانتون که جدیدا خیلی داره اذیت می کنه .
اگر ما بخوایم این Vps ها رو بیارم رو سرورهای شما به ما تخفیف میدید ؟
پشتیبانی به چه صورت هست ؟
چقدر طول می کشه که برامون انتقال بدید ؟

سلام
از دیروز این مورد رو 5 بار داشتیم که 90% رو تا امروز تحویل دادیم
شمام از طریق سایت پیگیر باشید تخفیف ویژه بابت سرویس ها براتون قائل می شیم
سرویس ها تا 15.16 ساعت الی 36 ساعت منتقل می شند نهایتا تماما

Abo
May 15th, 2012, 14:31
سلام
از دیروز این مورد رو 5 بار داشتیم که 90% رو تا امروز تحویل دادیم
شمام از طریق سایت پیگیر باشید تخفیف ویژه بابت سرویس ها براتون قائل می شیم
سرویس ها تا 15.16 ساعت الی 36 ساعت منتقل می شند نهایتا تماما

در سایت پیغام دادم ، فقط کار ما رو یکم بندازین جلو لطفا

آگونیس
May 15th, 2012, 19:49
تمام سرویس هاتون آماده و تحویل داده شد دوست عزیز
به دوستانی که به چنین شکل بالای 10 سرویس سفارش دارند تخفیف ویژه می دهیم
از طریق سایت در تماس باشند

extern
May 15th, 2012, 20:50
سلام.
تایید میشن
تحویل سرور در کمتر از 30 دقیقه+برخورد مناسب
آگونیس با این تیم جدید بهتر از قبل شده
انشالا همینطور ادامه بدن

parsa7
May 15th, 2012, 22:38
با سلام دوست عزیز ubunto هم نصب می کنید؟

در مورد پشتیبانی اگر زمانی چند روز پشت هم ما درخواست ریست پسورد یا نصب مجدد سیستم عامل دادیم شما بدون دریافت وجه اضافی در کمترین زمان انجام میدید؟

در صورتی که قصد اجرای دستورات و نصب برنامه ای داشتیم و به هر دلیلی با خطا مواجه شدیم تضمین بررسی خطا رو میدید؟و در صورتی که مشکل از vps بود نسبت به برگشت وجه تضمین می کنید؟(قبلا پیش امده که vps مشکل داشته و نتونستیم دستورات رو به درستی اجرا کنیم )

ممنون میشم همینجا توضیح بدید

آگونیس
May 15th, 2012, 22:50
سلام.
تایید میشن
تحویل سرور در کمتر از 30 دقیقه+برخورد مناسب
آگونیس با این تیم جدید بهتر از قبل شده
انشالا همینطور ادامه بدن

سلام
تشکر از لطفتون

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

با سلام دوست عزیز ubunto هم نصب می کنید؟

در مورد پشتیبانی اگر زمانی چند روز پشت هم ما درخواست ریست پسورد یا نصب مجدد سیستم عامل دادیم شما بدون دریافت وجه اضافی در کمترین زمان انجام میدید؟

در صورتی که قصد اجرای دستورات و نصب برنامه ای داشتیم و به هر دلیلی با خطا مواجه شدیم تضمین بررسی خطا رو میدید؟و در صورتی که مشکل از vps بود نسبت به برگشت وجه تضمین می کنید؟(قبلا پیش امده که vps مشکل داشته و نتونستیم دستورات رو به درستی اجرا کنیم )

ممنون میشم همینجا توضیح بدید

سلام دوست عزیز
100% سوالاتتون جوابش تو پست اول بود

سرویس ها مدیریت نشده می باشند
اما اگر کاری از دستمون بربیاد و زمان یاری کنه انجام می دهیم قاعدتا
بازگشت وجه هم که توضیحات در پست اول ذکر شده

parsa7
May 15th, 2012, 23:04
ممنون از پاسختون

سرویس ها به صورت مدیریت نشده(نرم افزاری) تحویل داده خواهد شد اما حدالمقدور مشکل تمام کاربران رفع خواهد شد
این مورد خیلی خوبه اما تضمینی داده نشده و ممکنه مشتری مجبور به پرداخت هزینه اضافی و خرید بسته پشتیبانی بشه
بنده کانفیگ خاصی نیاز دارم.چند خط دستور برای نصب یک اسکریپت که اگر به هر دلیلی نصب نشد تقاضای برگشت وجه دارم.
در مورد نصب ubunto و ریست پسورد و نصب مجدد سیستم عامل هم چیزی ندیدم.ممنون میشم همینجا پاسخ بدید و به پست اول ارجاع ندید

آگونیس
May 15th, 2012, 23:07
قوانین بازگشت وجه که ذکر شده

اینم قوانین کلی سایت
با سلام خدمت کاربران گرامی آگونیس،در زیر مواردی طبق قوانین و رفع مسئولیت تنظیم شده که کاربر در هنگام خرید این قوانین را پذیرفته و هیچ گونه مسئولیتی توسط آگونیس در جهت مسائلی که در این بخش ذکر شده پذیرفته نمی شود

کاربر موظف به رعایت قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران می باشد
کاربر موظف به رعایت قوانین دیتاسنتر سرویس دهنده می باشد
اسپم،هک،تورنت و وارز در صورت گزارش شدن از سمت دیتاسنتر منجر به بسته شدن ای پی و سرویس کاربر و کاربر خاطی جهت باز شدن سرویس موظف به پرداخت جریمه ای برابر با دریافت ای پی جدید + 4 دلار می باشد
تمامی کاربران سرور های مجازی موظف به دریافت بک آپ از سرویس های خود می باشند و در صورت از دست رفتن اطلاعات در صورت مشکلات سخت افزاری و سیستم عاملی تیم آگونیس هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سرویس ها ندارد و فقط موظف به در اختیار گذاشتن سرویسی جدید به کاربر جهت بازگردان اطلاعات بک آپ شده می باشد
کاربرانی که از سرویس های خود برای شبکه های مجازی خصوصی استفاده می کنند تیم آگونیس در قبال سرویس این گونه کاربران هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و در صورت از بین رفتن سرویس این کاربر فقط و فقط کاربر موظف می باشد،هرگونه عواقب امتناع از این هشدار به عهده کاربر خاطی خواهد بود .
کاربر متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
کاربر می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سرویس های خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه تیم آگونیس نمی باشد.
آگونیس حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد آگونیس موظف به ازای پرداخت جریمه بابت قطعی به ازای هر روز یک روز می باشد
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت و پرتال آگونیس خریدار قوانین آگونیس را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.
در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .
شرکت نماینده دیتا سنتر می‌باشد و مشتری با علم بر اینکه دیتا سنتر ممکن است به هر شکل از ارائه خدمات خودداری کند سرویس را خریداری مینماید و شرکت در قبال هزینه پرداخت شده مشتری تعهدی را بر عهده نمی‌گیرد ولی می‌بایست تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده مشتری بنماید.
شرکت می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.
شایان ذکر است اطلاعات کاربر کاملا محفوظ بوده و هیچگاه افشا نخواهد شد.
مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت آگونیس نمی باشد .
اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری شرکت آگونیس در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد .
تیم آگونیس مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود
کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.
اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها در زمان بحران و مشکلات اساسی سرور 48 تا 72 ساعت میباشد و در مواقع عادی 1 دقیقه الی 8تا12 ساعت می باشد
در زمان سررسید سرویس های از3 روز قبل برای کاربران هر روز ایمیل ارسال می شود و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید 1 ساعت قبل از زمان سررسید فاکتور ماه آینده هزینه را به حسابهای ما واریز نمایند سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و 24 ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد .
سرورهای مجازی ارائه شده مدیریت نشده و خام است،در صورت نیاز کاربر به پشتیبانی حرفه ای و نصب کنترل پنل،کانفیگ و...هزینه آن جدا از سرویس اصلی در یافت خواهد شد .
زمان تحویل سرویس ها از 1 دقیقه تا 12 ساعت در ایام اداری می باشد
نصب سیستم عامل بر روی هر سرورمجازی ماهیانه 2 بار رایگان می باشد و در صورتی که کاربر نیاز بیشتری داشته باشید برای هر بار نصب مجدد سیستم عامل مبلغ 5000 هزار تومان دریافت خواهد شد که این نصب مجدد شامل کانفیگ های نرم افزاری نمی باشد
هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 4000 هزار تومان است و پسورد میکروتیک قابل بازیابی نیست
مشکلات نرم افزاری کاربران به هیچ عنوان شامل پشتیبانی رایگان نمی شود و تنها کاربرانی که هزینه پشتیبانی نرم افزاری را پرداخت نموده اند به مشکلات نرم افزاری آنها رسیدگی خواهد شد آگونیس در رابطه با سوالات کاربرانی که هزینه پشتیبانی نرم افزاری تهیه ننموده اند مختار به پاسخ یا بستن تیکت یا حذف آن است،تا حدالامکان و در صورت توان به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فایل های که زیر پوشش قانون کپی رایت است،سایت های مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران،سایت های مخالف با قوانین محل قرار گیری سرورها ،استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران،استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران،کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود (Phishing - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing) )،سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی،اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور،انتشار اکاذیب علیه دیگران به هر نحو خلاف قوانین و در سرویس کاربر خاطی متوقف و هیچ گونه بازگشت وجه و اطلاعاتی توسط آگونیس انجام نمی شود
مالکیت قانونی سرویس ، شخص حقیقی و حقوقی است که در قسمت کاربران سایت شرکت سرویس ها تحت حساب کاربری آن شخص قرار دارد.
هر گونه توهین به سرویس ها،خدمات،مسئولین و کارمندان از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی شرکت با کاربران اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
آگونیس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعت به طور کامل نخواهد بود.
شما موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت ، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRC و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشيد

parsa7
May 15th, 2012, 23:09
نصب سیستم عامل بر روی هر سرورمجازی ماهیانه 2 بار رایگان می باشد و در صورتی که کاربر نیاز بیشتری داشته باشید برای هر بار نصب مجدد سیستم عامل مبلغ 5000 هزار تومان دریافت خواهد شد که این نصب مجدد شامل کانفیگ های نرم افزاری نمی باشد
هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 4000 هزار تومان است و پسورد میکروتیک قابل بازیابی نیست

ممنون این موارد برای من مناسب نیست
فروش خوبی داشته باشید

آگونیس
May 15th, 2012, 23:12
ممنون این موارد برای من مناسب نیست
فروش خوبی داشته باشید

تشکر لطف دارید

Abo
May 16th, 2012, 13:28
تعداد 7 عدد سرور مجازی تا الان از این شرکت تهیه شد .

الان زود بگیم اما تا الان از همه چیز راضی بودم .

تیم پشتیبانی رو خیلی اذیت کردیم ولی خداییش تیم به این مسئولیت پذیری ندیده بودم . اطلاعاتشون هم بسیار عالی هست .

ایشالا همینجور خوب پیش بره و خراب نشه .

آگونیس
May 16th, 2012, 17:33
تعداد 7 عدد سرور مجازی تا الان از این شرکت تهیه شد .

الان زود بگیم اما تا الان از همه چیز راضی بودم .

تیم پشتیبانی رو خیلی اذیت کردیم ولی خداییش تیم به این مسئولیت پذیری ندیده بودم . اطلاعاتشون هم بسیار عالی هست .

ایشالا همینجور خوب پیش بره و خراب نشه .

eh334n
May 16th, 2012, 20:30
ایشون تائید میشن پشتیبانی شون حرف نداره :d

Farhood
May 18th, 2012, 15:32
تایید میشن همه چیز بسیار علی‌..از همکاران خوش اخلاق و خوشبرخورد ما هستند.

nanotech
May 18th, 2012, 17:29
سلام
دوست عزیز مقدار سی پی یو هر سرویس رو نزدید - کنسول ارائه میشه ؟ یوزر میتونه خودش سیستم عامل رو نصب کنه ؟ پایداری سرور امریکا به چه صورت بوده؟

آگونیس
May 18th, 2012, 17:33
سلام
کنسول ارائه میشه ؟ یوزر میتونه خودش سیستم عامل رو نصب کنه ؟ پایداری سرور امریکا به چه صورت بوده؟

خیر کنسول نمی دهیم ولی ماژول تحت وب ریبوت تا چند روز دیگه مجدد راه اندازی می شود
پایداری سرور تا به امروز 100% بوده
سرور ها کیفیت مناسبی دارند
سرور ها در حالت اطمینان خریداری شده
سرور های این دیتاسنتر از کیفیت فوق العاده مناسبی برخوردارند

shadecute
May 18th, 2012, 23:37
کیفیت خدمات عالی-
سرعت و پاسخ پشتیبانی بسیار عالی
انشالله همیشه به همین شکل باشه

آگونیس
May 19th, 2012, 11:58
تشکر از دوستانی که نظرات خودشون رو اعلام می کنند و نسبت به ما لطف دارند
فروش همچنان ادامه دارد...

آگونیس
May 20th, 2012, 20:59
فروش همچنان ادامه دارد
هم اکنون بر روی سرور های انگلیس سرویس های ویندوز و لینوکس قابل نصب است

SeDaBloG
May 21st, 2012, 11:21
فرانستون اصلا پینگ نداره ! مشکل در چیست ؟

آگونیس
May 21st, 2012, 13:27
فرانستون اصلا پینگ نداره ! مشکل در چیست ؟
ip ست شده رو از دسترس خارج کردیم
اگر نیاز به پینگ داید پیغام خصوصی بدهید

SeDaBloG
May 21st, 2012, 14:08
-
سرعت دانلود سرور چنده ؟

آگونیس
May 21st, 2012, 17:20
۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)
متاسفانه نمی تونم پاسخگو این سوالتون باشیم

آگونیس
May 21st, 2012, 21:34
فروش ادامه دارد

shockwave
May 21st, 2012, 21:49
فروش ادامه دارد
سلام من vps خریدم اما هنوز ایمیل برام نکردیدچقدرطول میکشه که فعال بشه

آگونیس
May 21st, 2012, 21:50
سلام من vps خریدم اما هنوز ایمیل برام نکردیدچقدرطول میکشه که فعال بشه

سرویس ها معمولا یک ساعته!
اسمتون چیه؟

shockwave
May 21st, 2012, 21:54
محمد رضا

آگونیس
May 21st, 2012, 21:56
محمد رضا

چون در هنگام سفارش لوکشین انتخاب نکردید در تیکت سوال کردیم پاسخ دادید مجدد پاسخ دادیم! والا ما که حضور داریم این که چرا اینجا سوال کردید برام جالب بود!از خریدتونم 1 ساعت فکر نکنم بگذره
لوکشین های تیکت شده رو انتخاب کنید بگید تا سرویس آماده شه

shockwave
May 21st, 2012, 22:04
نه فکر کنم یک 10 دقیقه بیشتر نیست خریدم فقط فکر کردم سریع میشه تازه کارم دیکه اولین بار vps میخرم بایدبگم از خریدم هم راضی هستم

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

چون در هنگام سفارش لوکشین انتخاب نکردید در تیکت سوال کردیم پاسخ دادید مجدد پاسخ دادیم! والا ما که حضور داریم این که چرا اینجا سوال کردید برام جالب بود!از خریدتونم 1 ساعت فکر نکنم بگذره
لوکشین های تیکت شده رو انتخاب کنید بگید تا سرویس آماده شه
ساعت 10 شب سایت شما هنوز جوابگو هست خودش صد افرین داره

آگونیس
May 21st, 2012, 22:10
نه فکر کنم یک 10 دقیقه بیشتر نیست خریدم فقط فکر کردم سریع میشه تازه کارم دیکه اولین بار vps میخرم بایدبگم از خریدم هم راضی هستم

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

بایدبگم ساعت 10 شب سایت شما هنوز جوابگو هست صد افرین داره

مرسی لوکشن انتخابی آماده و براتون از طریق تیکت و ایمیل ارسال شد

shockwave
May 21st, 2012, 22:18
مرسی لوکشن انتخابی آماده و براتون از طریق تیکت و ایمیل ارسال شد
ممنون:53:

آگونیس
May 22nd, 2012, 14:37
فروش ادامه دارد

آگونیس
May 22nd, 2012, 21:21
در انگلیس امکان ارائه ی ویندوز و لینوکس اضافه شد از آفر ابتدا استفاده کنید

yebordi
May 23rd, 2012, 05:31
سلام ...

من 8 وی پی اس 512 و 1 گیگ ازشون تهیه کردم ... هم لینوکسی و هم ویندوزی

پشتیبانی عالی

کیفیت عالی

100 % تایید می شند

esmaeil1
May 23rd, 2012, 11:46
سلام يه آي پي انگليس بدين

ممنون

آگونیس
May 23rd, 2012, 13:13
سلام يه آي پي انگليس بدين

ممنون
ارسال شد

سلام ...

من 8 وی پی اس 512 و 1 گیگ ازشون تهیه کردم ... هم لینوکسی و هم ویندوزی

پشتیبانی عالی

کیفیت عالی

100 % تایید می شند

تشکر رضا جان

webhostingtalk4
May 23rd, 2012, 19:00
سلام
سرور انگلیس برای اینترنت ماه( وارهای جواب میده ؟
سروری دارید که برای این کار مناسب باشه؟

آگونیس
May 23rd, 2012, 19:21
سلام
سرور انگلیس برای اینترنت ماه( وارهای جواب میده ؟
سروری دارید که برای این کار مناسب باشه؟

سلام از آمریکا ارائه می شه

parsianweb
May 23rd, 2012, 21:04
سفارش ثبت شد.

آگونیس
May 24th, 2012, 00:34
سفارش ثبت شد.

سلام
عذر خواهی بابت تاخیر در پاسخ دهی و تشکر از انتخابتون
سرور تا دقایقی دیگر ارسال خواهد شد

parsianweb
May 24th, 2012, 00:39
سلام
عذر خواهی بابت تاخیر در پاسخ دهی و تشکر از انتخابتون
سرور تا دقایقی دیگر ارسال خواهد شد

ممنون از ادب و لطفتون. مرسی

آگونیس
May 24th, 2012, 01:23
تحویل سرویس ها انجام شد

parsianweb
May 24th, 2012, 01:29
تحویل سرویس ها انجام شد

مثل اینکه همه سرویس ها تحویل داده شده جز سرویس ما!

آگونیس
May 24th, 2012, 01:30
شما جناب؟

parsianweb
May 24th, 2012, 01:32
شما جناب؟

پ خ شد

آگونیس
May 24th, 2012, 01:39
پ خ شد

ارسال شد مجدد
مشکل در تیکت توضیح داده شد

aspmaker
May 24th, 2012, 02:21
سلام
من می خوام یکی از سرویسهاتون رو سفارش بدم. کدام لوکیشن تون پینگ پایین تری داره؟

آگونیس
May 24th, 2012, 02:24
سلام
من می خوام یکی از سرویسهاتون رو سفارش بدم. کدام لوکیشن تون پینگ پایین تری داره؟

ip جهت تست پینگ ارسال شد
این روز ها ای اس پی های مختلف پینگ های مختلفی می دهند
برای مثال خود بنده از دو شرکت مختلف اینترنت دارم
در حالی که شرکت اول پینگ رو 270 نشون می ده
شرکت دوم رو 325 می چرخه...

aspmaker
May 24th, 2012, 02:35
یه سوال مبتدیانه دارم، ممنون میشم پاسخ بدید.(با وی پی اس کار نکردم )
روی وی پی اس اگر SQL Server بخوام باید نصب بشه؟ یا باید Remote از جای دیگه ایی بگیرم؟

آگونیس
May 24th, 2012, 02:36
یه سوال مبتدیانه دارم، ممنون میشم پاسخ بدید.(با وی پی اس کار نکردم )
روی وی پی اس اگر SQL Server بخوام باید نصب بشه؟ یا باید Remote از جای دیگه ایی بگیرم؟

یا باید Remote از جای دیگه ایی بگیرم؟
قطعا این موضوع رو متوجه نشدم
برای کانفیگ نرم افزار خاصی مثله ان تی پلاس می خواهید؟

aspmaker
May 24th, 2012, 02:40
منظورم از Remote اینه که بعضی از شرکت ها رو قبلاً دیده بودم که میزبانی دیتابیس دارن، گفتم شاید این شکلی میشه DB گرفت از اونها. تا به حال هر چی کار کردم روی هاست بوده و SQL در دسترس.
نه قربان برای میزبانی یه سایت ASP میخوام.
پیشنهاد شما چیه؟

آگونیس
May 24th, 2012, 02:42
منظورم از Remote اینه که بعضی از شرکت ها رو قبلاً دیده بودم که میزبانی دیتابیس دارن، گفتم شاید این شکلی میشه DB گرفت از اونها. تا به حال هر چی کار کردم روی هاست بوده و SQL در دسترس.
نه قربان برای میزبانی یه سایت ASP میخوام.
پیشنهاد شما چیه؟

می تونید از دو روش استفاده کنید
یک استفاده از iis هست
و دومین گزینه استفاده از websitepanel

aspmaker
May 24th, 2012, 02:50
اگر که اشتباه می کنم شما تصحیح بقرمایید لطفاً.
تا جایی که میدونم sql server جدا از iis رو سیستم قرار می گیره اما با WebSitePanel رو نمیدونم (فقط انقدری ازش میدونم که برای مدیریت هاست یا سرور و... استفاده میشه).
اگر که من رو راهنمایی کنید ممنون میشم، برای اجرای این سایت من باید SQlServer رو روی VPS نصب کنم؟ کلاً برای داشتن این SQL من چه کاری میتونم انجام بدم؟

سپاسگذارم

آگونیس
May 24th, 2012, 02:55
اگر که اشتباه می کنم شما تصحیح بقرمایید لطفاً.
تا جایی که میدونم sql server جدا از iis رو سیستم قرار می گیره اما با WebSitePanel رو نمیدونم (فقط انقدری ازش میدونم که برای مدیریت هاست یا سرور و... استفاده میشه).
اگر که من رو راهنمایی کنید ممنون میشم، برای اجرای این سایت من باید SQlServer رو روی VPS نصب کنم؟ کلاً برای داشتن این SQL من چه کاری میتونم انجام بدم؟

سپاسگذارم

شما باید sql server رو نصب کنید ورژن های مورد نیاز سپس با کنترل پنل مورد نظر هماهنگ و سایت رو اجرا کنید
می تونیم با هزینه براتون کانفیگ های مورد نظرتون رو انجام بدهیم

آگونیس
May 24th, 2012, 11:25
فروش همچنان ادامه دارد

آگونیس
May 25th, 2012, 10:13
فروش همچنان ادامه دارد

6089
May 25th, 2012, 13:31
من سفارش دادم هنوز خبری نیست جمعه ها تعطیل هست ؟:">

parsianweb
May 25th, 2012, 13:46
وضعیت پینگ رو ببینید
امیدوارم موقتی باشه این وضعیت

6178

payam_shzbax
May 25th, 2012, 14:20
یک وی پی اس 512 تهیه کردم راضیم :115: کار درست هست سعید !

taghi.karimi
May 25th, 2012, 14:38
وضعیت پینگ رو ببینید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/6178-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D9%85512-11000-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-untitled-jpg

درود
جهت اطلاع برای مقایسه پینگ معمولا در کنار پینگ سرور یک اسکرین از پینگ نت خودتان هم قرار بدید تا مشخص باشد مشکل از شبکه سرور هست و نه اینترنت خودتان!
تشکر موفق باشید!

آگونیس
May 25th, 2012, 14:57
من سفارش دادم هنوز خبری نیست جمعه ها تعطیل هست ؟:">

سفارش شما که تحویل داده شده ممنون از خریدتون

آگونیس
May 25th, 2012, 15:00
وضعیت پینگ رو ببینید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/6178-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D9%85512-11000-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-untitled-jpg
http://up.khoone.org/images/98zt7rydj1ycllorwqjo.jpg

Microsoft Windows [Version 5.2.3790]
(C) Copyright 1985-2003 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Administrator>ping 176.9.135.192

Pinging 176.9.135.192 with 32 bytes of data:

Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=114ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=116ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=115ms TTL=52

Ping statistics for 176.9.135.192:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 114ms, Maximum = 116ms, Average = 115ms

C:\Documents and Settings\Administrator>ping 176.9.135.192 -t

Pinging 176.9.135.192 with 32 bytes of data:

Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=113ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=117ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=112ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=118ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=120ms TTL=52
Reply from 176.9.135.192: bytes=32 time=112ms TTL=52

شما مسلما از سمت شرکت اینترنت دهنده دچار مشکل هستید و این مشکل مسلما تمام کاربران دارند به نحوی که کاربر اطلاع نداره از این موضوع و سریعا فکر می کنه مشکل از سمت سرور هست می تونید از داخل یک وی پی اس چک کنید ببنید کلا تایم اوت نداریم
اینهم جوابی که تو تیکتون ارسال شد !!!

آگونیس
May 25th, 2012, 15:01
یک وی پی اس 512 تهیه کردم راضیم :115: کار درست هست سعید !

ممنون پیام جان لطف دارید

6089
May 25th, 2012, 15:01
دستون درد نکنه عزیز :53::x

آگونیس
May 25th, 2012, 15:02
درود
جهت اطلاع برای مقایسه پینگ معمولا در کنار پینگ سرور یک اسکرین از پینگ نت خودتان هم قرار بدید تا مشخص باشد مشکل از شبکه سرور هست و نه اینترنت خودتان!
تشکر موفق باشید!

100% به همین شکل هست جوابی که براشون ارسال شده در تیکت بدین گونه است

شما مسلما از سمت شرکت اینترنت دهنده دچار مشکل هستید و این مشکل مسلما تمام کاربران دارند به نحوی که کاربر اطلاع نداره از این موضوع و سریعا فکر می کنه مشکل از سمت سرور هست می تونید از داخل یک وی پی اس چک کنید ببنید کلا تایم اوت نداریم

آگونیس
May 25th, 2012, 17:08
دستون درد نکنه عزیز :53::x

تشکر از لطقتون
فروش همچنان ادامه دارد

ostadomid
May 25th, 2012, 18:18
وضعیت پینگ رو ببینید

از کجا سرویس میگیرید؟ مخابرات؟

Fracture
May 25th, 2012, 18:20
از سرعت عمل و اخلاق و ادب حرفه ای گروه آگونیس ممونم.

آگونیس
May 25th, 2012, 18:54
از کجا سرویس میگیرید؟ مخابرات؟

کلا وضعیت در اکثر سرویس دهنده های اینترنت چند وقتی هست که این گونه شده
بخصوص مخابرات و سرویس دهنده های اصلی وابسته به مخابرات (مبین نت شاتل و...)

آگونیس
May 25th, 2012, 19:12
از سرعت عمل و اخلاق و ادب حرفه ای گروه آگونیس ممونم.

تشکر لطف دارید،ما هم از شما بابت انتخاب شرکت آگونیس ممنونیم

hg-ahvaz
May 25th, 2012, 19:33
کلا وضعیت در اکثر سرویس دهنده های اینترنت چند وقتی هست که این گونه شده
بخصوص مخابرات و سرویس دهنده های اصلی وابسته به مخابرات (مبین نت شاتل و...)

تایید میشود

آگونیس
May 25th, 2012, 20:55
تایید میشود

تشکر از تائیدتون
فروش همچنان ادامه دارد

آگونیس
May 25th, 2012, 22:25
فروش همچنان ادامه دارد

SAMADALDIN
May 26th, 2012, 00:13
درود

بنده یه سرور از ایشان تهیه کردم.

سوای اینکه سرویس دهیشون خوبه و همیشه یکی هست جوابت رو بده... سطح سواد بالایی هم دارند.

کار متفرقه که به وظیفشون مربوط نمیشد هم پیگیر بودن و برای بنده وقت گذاشتن و یک اسکریپت پیدا کردن و نصب کردن...

کلا مشتری مدار هستن سوای اینکه قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی هم دارند...

تشکر. و انشاا.. این روند ادامه داشته باشد که امثال من هم با شما ادامه همکاری داشته باشیم...

آگونیس
May 26th, 2012, 14:59
درود

بنده یه سرور از ایشان تهیه کردم.

سوای اینکه سرویس دهیشون خوبه و همیشه یکی هست جوابت رو بده... سطح سواد بالایی هم دارند.

کار متفرقه که به وظیفشون مربوط نمیشد هم پیگیر بودن و برای بنده وقت گذاشتن و یک اسکریپت پیدا کردن و نصب کردن...

کلا مشتری مدار هستن سوای اینکه قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی هم دارند...

تشکر. و انشاا.. این روند ادامه داشته باشد که امثال من هم با شما ادامه همکاری داشته باشیم...

تشکر از تائیدتون
فروش همچنان ادامه دارد

آگونیس
May 26th, 2012, 17:59
فروش همچنان ادامه دارد

perswe
May 27th, 2012, 01:16
سلام از سوءیس سرور ندارین . پورت تورنت و اسپم مشکل ندارین ؟ هلند بهتره یا آلمان

آگونیس
May 27th, 2012, 03:51
سلام از سوءیس سرور ندارین . پورت تورنت و اسپم مشکل ندارین ؟ هلند بهتره یا آلمان

سلام
عذر می خواهم دیر پاسخ دادم
ساعت 4صبح هست گفتم به تاپیک سری بزنم دیدم پست زدید چون انجمن جدیدا مشکل پیدا کرده میل نمیاد
خیر از سوئیس فعلا ارائه نمی دهیم
بستگی داره واسه چه کاری بخواهید

perswe
May 27th, 2012, 11:03
خاهش میکنم ، سرورمایی ،، برا اکانتی

آگونیس
May 27th, 2012, 11:24
خاهش میکنم ، سرورمایی ،، برا اکانتی

ممنون لطف دارید بحث در مورد این مبحث در انجمن خلاف قوانین است لطفادر یاهو با من در ارتباط باشید یا پیغام خصوصی ارسال کنید
yid: xhmm

perswe
May 27th, 2012, 11:53
ممنون لطف دارید بحث در مورد این مبحث در انجمن خلاف قوانین است لطفادر یاهو با من در ارتباط باشید یا پیغام خصوصی ارسال کنید
yid: xhmm
تو یاهو بحث کردیم به نتیجه هم رسیدیم . پشتیبانی سرععت و اطلاعات تووووپ

آگونیس
May 27th, 2012, 12:03
تو یاهو بحث کردیم به نتیجه هم رسیدیم . پشتیبانی سرععت و اطلاعات تووووپ

تشکر از لطفتون

آگونیس
May 27th, 2012, 15:45
به انتهای فروش این تاپیک نزدیک می شویم...

S1N4
May 27th, 2012, 16:08
یک سرور خریداری شد،30 دقیقه ای تحویل دادن
پشتیبانی توپ،اخلاق توپ تر
موفق باشید

آگونیس
May 27th, 2012, 16:48
یک سرور خریداری شد،30 دقیقه ای تحویل دادن
پشتیبانی توپ،اخلاق توپ تر
موفق باشید

تشکر از لطفتون سینا جان

ms95
May 27th, 2012, 18:24
پشتیبانی و اخلاق 20 ! 5 دقیقه سرویس رو تحویل دادن .:79:

خیلی ممنون . :)

nimadlk
May 27th, 2012, 18:47
سلام , وقت همه به خیر
من هم همین لحظه به جمع مشتریان اگونیس پیوستم .

بسیار بسیار از برخورد و پیگیریشون راضی بودم . برای اولین بار بود که بعد از شاید 50 تا سرور گرفتن . از لحظه سفارش تا لحظه تحویل با هم در ارتباط بودیم .
کاملا با حوصله سرور رو تکمیل و تحویل دادن . زمان تحویل بلافاصله بعد از ثبت سفارش بود

قبل از سفارش هم با سعه صدر کاملا اطلاعات مورد نیاز رو دادن . من چک کردم و انتخاب کردم .

از نظر فنی هم کاملا مسلط هستن و حتی کم سواد ترین آدمها هم میتونن بدون هیچ مشکلی یه سرور آماده هلو برو تو گلو داشته باشن .

تقریبا همه میدونیم که سرور ها و کیفیت و قطع شدن احتمالی و مشکلات دیگه اجتناب نا پذیره اون چیزی که مهمه اینه که تیم پشتیبانی تو اون لحظات به امید خدا ولت نکنه که ظاهرا اینجا از این خبر ها نیست .

امید وارم که این مشی کاری تا اخرش همینجوری بمونه

من این جمله رو به خودشون هم گفتم

وقتی پیگیری و تلاش ایشون رو دیدم و دیدم که کارشون براش مهمه و حساسیت داره همین مهر تایید به کارشونه

این ها که شد تعریف همش ایشالا بیشتر بگذره و در مواقع سختی هم همین باشه

من دارم میرم سرور بعدی رو هم بگیرم

آگونیس
May 27th, 2012, 18:55
پشتیبانی و اخلاق 20 ! 5 دقیقه سرویس رو تحویل دادن .:79:

خیلی ممنون . :)

سلام , وقت همه به خیر
من هم همین لحظه به جمع مشتریان اگونیس پیوستم .

بسیار بسیار از برخورد و پیگیریشون راضی بودم . برای اولین بار بود که بعد از شاید 50 تا سرور گرفتن . از لحظه سفارش تا لحظه تحویل با هم در ارتباط بودیم .
کاملا با حوصله سرور رو تکمیل و تحویل دادن . زمان تحویل بلافاصله بعد از ثبت سفارش بود

قبل از سفارش هم با سعه صدر کاملا اطلاعات مورد نیاز رو دادن . من چک کردم و انتخاب کردم .

از نظر فنی هم کاملا مسلط هستن و حتی کم سواد ترین آدمها هم میتونن بدون هیچ مشکلی یه سرور آماده هلو برو تو گلو داشته باشن .

تقریبا همه میدونیم که سرور ها و کیفیت و قطع شدن احتمالی و مشکلات دیگه اجتناب نا پذیره اون چیزی که مهمه اینه که تیم پشتیبانی تو اون لحظات به امید خدا ولت نکنه که ظاهرا اینجا از این خبر ها نیست .

امید وارم که این مشی کاری تا اخرش همینجوری بمونه

من این جمله رو به خودشون هم گفتم

وقتی پیگیری و تلاش ایشون رو دیدم و دیدم که کارشون براش مهمه و حساسیت داره همین مهر تایید به کارشونه

این ها که شد تعریف همش ایشالا بیشتر بگذره و در مواقع سختی هم همین باشه

من دارم میرم سرور بعدی رو هم بگیرم

مرسی از شما و تمام دوستانی که نسبت به ما لطف دارند و حرفاشون قوت قلبی می شه واسه ادامه ی این راه...

آگونیس
May 27th, 2012, 19:10
سرویس انگلیس فقط رم 2 موجود است

_FArzAD_
June 1st, 2012, 00:49
اقا میشه روش cc p-ro-xy و ntt+ هم کانفیگ کرد؟

خودتون رایگان انجام میدین؟

payam_shzbax
June 1st, 2012, 01:29
اقا میشه روش cc p-ro-xy و ntt+ هم کانفیگ کرد؟

خودتون رایگان انجام میدین؟
سلام این سوال رو سعی کن از طریق پیغام خصوصی بفرستید!
با اجازه آقا سعید فکر کنم جواب + باشه

mahosseini
June 1st, 2012, 14:54
سلام این سوال رو سعی کن از طریق پیغام خصوصی بفرستید!
با اجازه آقا سعید فکر کنم جواب + باشه

ممنون از شما

بله حق با ایشون هست لطفا از طرح این گونه مباحث خود داری نمائید

با تشکر

shadow666
June 1st, 2012, 17:22
سفارش سرور آلمان ثبت شد. منتظرم

_FArzAD_
June 1st, 2012, 22:27
سفارش سرور امریکا ثبت شد در ضمن یه چیز های هم تو توضیحات در مورد اون چیزایی که نباید در موردش حرف زد رو دادم که لطفا زحمت اونارو هم بکشین=p~
منتظرم

shadow666
June 1st, 2012, 22:30
سفارش سرور آلمان ثبت شد. منتظرم

تقریبا یک ساعته سرور تحویل داده شد. ممنون

mahkoom021
June 1st, 2012, 22:42
2 ساعت پیش من سفارش دادم
امیدوارم زودتر تحویل بدید
ممنون

_FArzAD_
June 2nd, 2012, 08:47
اغا خبری نشد که؟ از دیشب تا حالا سفارش رو ثبت کردم چی شد پس ؟
این که 24 ساعته بود پشتیبانی الان 10 ساعت گذشته هنوز خبری نشده !

S1N4
June 2nd, 2012, 09:17
اغا خبری نشد که؟ از دیشب تا حالا سفارش رو ثبت کردم چی شد پس ؟
این که 24 ساعته بود پشتیبانی الان 10 ساعت گذشته هنوز خبری نشده !

دوست عزیز،متاسفانه یکی از اقوام سعید جان فوت کردن.
انشاالله خداوند بهشون صبر بده.

_FArzAD_
June 2nd, 2012, 09:37
خدا بشون صبر بده

حالا معلوم نیست کی میان اقا سعید~
؟

آگونیس
June 2nd, 2012, 10:13
خدا بشون صبر بده

حالا معلوم نیست کی میان اقا سعید~
؟

سلام خدمت تمام دوستان به دلیل فوت یکی از اقوام خیلی نزدیکم چند روزی نیستم و یا خیلی کم هستم
حدود 50 ساعت هست که نخوابیدم اما اومدم چک کردم دیدم دوستان مشکل دارند
تمام سرویس ها تحویل داده شد

آگونیس
June 2nd, 2012, 10:14
دوست عزیز،متاسفانه یکی از اقوام سعید جان فوت کردن.
انشاالله خداوند بهشون صبر بده.

مرسی از اطلاع رسانیتون کار شمام در حال انجام است

_FArzAD_
June 2nd, 2012, 10:28
راستی داداش رمز رو چی گذاشتی ؟

آگونیس
June 2nd, 2012, 10:30
تمام اطلاعات بدین شکل موجود ایت
your rout IP : ای پی سرور
your admin username: نام کاربری
your admin password: رمز عبور

_FArzAD_
June 3rd, 2012, 16:17
اغا اصلا سرعت نداره نداره که به زور به ریموت وصل میشه یه کاریش کنین لطفا:77:

_FArzAD_
June 3rd, 2012, 16:28

آگونیس
June 3rd, 2012, 17:13

اینجا پشتیبانی سایت است؟
ما اینجور اعمال رو جهت تخریب خود فرض می کنیم
دوستان محترم این فیلمی از مرحله ریموت تا باز کردن پنچره ها در سرویس ایشون هست که ببنید با چه سرعتی اوپن می شند
http://up.khoone.org/images/k3tounguintk6p39o6r.rar

در ضمن از این به بعد چنین افرادی که قبل از باز کردن تیکت در سایت این انجمن رو سایت پشتیبانی ما فرض کنند سرویسشون بسته خواهد شد و هیچ گونه بازگشت وجه ی نخواهیم داشت و می تونند از همین انجمن بازگشت وجه داشته باشند،دقت داشته باشید که با پذیرش قوانین آگونیس در صفحه ی قوانین خرید رو انجام دادید
موفق و پیروز باشید
کیفیت تضمین همیشگی ماست

_FArzAD_
June 3rd, 2012, 17:19
درست شد

آگونیس
June 3rd, 2012, 17:21
درست شد

درست بود
سعی کنید در این تایم سرویس دهنده ی اینترنت خود را چک کنید
بازهم از شما درخواست دارم انجمن فروش رو با پشتیبانی یکی در نظر نگیرید و در سایت جهت رفع مشکل اقدام کنید
ممنون فرزاد جان

erfan_messi
June 7th, 2012, 00:30
سرویس سفارش داده شد :67:

mahosseini
June 7th, 2012, 01:43
سرویس سفارش داده شد :67:

با سلام

تحویل داده شده ، لطفا بقیه موارد رو در قسمت پشتیبانی سایت پیگیری بفرمائید .

با تشکر از شما

آگونیس
June 20th, 2012, 13:08
آفر منقضی شد لطفا از این آفر خرید نمایید
فروش ویژه سرور مجازی(آمریکا و انگلیس) حفط کیفیت با قیمت مناسب(10500=512)/هاست هر گیگ 1000 تومان/نمایندگی هاست هر گیگ 750 تومان(آگونیس) (http://www.webhostingtalk.ir/f15/51455)