PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی سایت بنر کار!

BANER-KAR
May 14th, 2012, 11:10
سلام

به درخواست مکرر دوستان و مشتریان عزیز مبنی بر طراحی یک سایت جهت ارتباط بهتر و همین طور راحتی کار برآن شدیم تا سایتی طراحی کنیم

و چون در اول راه هستیم و سایت هم تازه به صورت آزمایشی همین امروز رو نمایی شد ... لذا از شما عزیزان خواهش داریم که با نظرات خود نسبت به سایت ما رو در رفع مشکلات احتمالی یاری کنید...

‌بنر کار (http://bannerkar.ir)

با تشکر

بنر کار

abod_black
May 14th, 2012, 14:49
واسه شروع به کار خیلی خوب هستش ، ولی باید رو گرافیک سایت بیشتر کار کنی و وقتی کسی اومد تو سایت و گرافیک خود سایت رو دید جذب بشه و سفارش بده.

در ضمن اون سوسکه هم باحال بود:d

BANER-KAR
May 14th, 2012, 14:52
من سعی کردم از گرافیک خوبی تو سایت استفاده کنم.... و در آینده هم روی این موضوع کار خواهم کرد

راستی اون سوسک نیست کفش دوزکه...[-(

abod_black
May 14th, 2012, 19:03
حالا هر چی هست ، هنوز سایتت افتتاح نشده قالبش یه جای دیگه چند ماهه استفاده میکنه:d
قالب ریپ شده سایت ۲۰Graph.ir به صورت HTML: مرجع دانلود اسکریپت , ترفند و قالب های رایگان (http://xn--mgbguh09aqiwi.com/?p=4507)

shahab-f
May 14th, 2012, 19:11
عزیز این قالبتون که اختصاصی نیست- قالب 20 گرافه

irihost
May 14th, 2012, 19:15
عزیز این قالبتون که اختصاصی نیست- قالب 20 گرافه

قالب اختصاصی زدن خیلی وقت میبره بهتره برای اول کار از همین استفاده کنند

موفق باشید!!:-*

shahab-f
May 14th, 2012, 19:17
خیر دوست عزیز قالب اختصاصی اعتبار یک سایت طراحی رو نشون میده. باید از همون اول خودتون رو نشون بدید

BANER-KAR
May 14th, 2012, 19:54
خیر دوست عزیز قالب اختصاصی اعتبار یک سایت طراحی رو نشون میده. باید از همون اول خودتون رو نشون بدید

اعتبار کار ما تا به حال ثابت شده عزیز ما برای شروع اینو آپ کردیم وگرنه توان طراحی قالب بهتری رو هم داریم.

مشتریان زیادی تو این انجمن داریم که همه هم تا به حال راضی بودند از ما...:)

برای شروع فعلا با همین مگزرونیم:-*

این سایت قرار بود بعد امتحانات طراحی بشه ولی مشتریان هم با پیام خصوصی و هم در یاهو درخواست طراحی سایت رو دادن ما هم مجبور شدیم فعلا اینو بالا بیاریم