PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هاست دانلود

panzer_1982
May 14th, 2012, 00:59
سلام یک هاست دانلود دارم مشکلی که واسم پیش اومده اینه روش رپیدلیچ نصب کردم که توش فایل های حجیمی که برای دانلود میذارم رو مستفیم کنه و توی سایتم بذارم ولی هر کاری که میکنم بالا نمیاد.ایا برای هاست دانلود هم باید دامنه بخرم؟یا روی همان سایتم بالا میاد؟
ادرس سایتم رو که میزنم اینطوری میشه

dl.mysite.com.dl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysite. comdl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysit e.com

404 Not Found The resource requested could not be found on this server!

کسی میتونه یک اموزش کوچیک در رابطه بارفع مشکل بده؟؟از دایرکت ادمین هیچ اطلاعی ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم.

psfa
May 14th, 2012, 13:14
هاست دانلودتون جدا هست هاست ميزباني جدا ديگه؟ سابي كه زدين رو وصل كردين به هاست دانلود؟

panzer_1982
May 14th, 2012, 14:18
هاست دانلودتون جدا هست هاست ميزباني جدا ديگه؟ سابي كه زدين رو وصل كردين به هاست دانلود؟

بله جدا هست.نتونستم وصل کنم.تو سی پنل تو قسمت سابدومین یکی ساختم ولی دیگه نمیدونم باید چیکار کرد

psfa
May 14th, 2012, 14:45
تو همين انجمن هم سرچ كنيد هستش

masterphp
May 14th, 2012, 14:57
از قسمت Simple DNS Zone Editor باید آی پی هاستتون رو وارد کنید و آدرس سابدامین

stchost
May 14th, 2012, 15:01
سلام یک هاست دانلود دارم مشکلی که واسم پیش اومده اینه روش رپیدلیچ نصب کردم که توش فایل های حجیمی که برای دانلود میذارم رو مستفیم کنه و توی سایتم بذارم ولی هر کاری که میکنم بالا نمیاد.ایا برای هاست دانلود هم باید دامنه بخرم؟یا روی همان سایتم بالا میاد؟
ادرس سایتم رو که میزنم اینطوری میشه

dl.mysite.com.dl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysite. comdl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysite.comdl.mysit e.com

404 Not Found The resource requested could not be found on this server!

کسی میتونه یک اموزش کوچیک در رابطه بارفع مشکل بده؟؟از دایرکت ادمین هیچ اطلاعی ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم.

خطایی که میگید واسه اینه که فایل مورد نظر را پیدا نکرده
شاید Rapidleech غیر فعاله روی سرور ، از جایی که خرید کردید سوال کنید
امیدوارم مشکلتون حل بشه

masterphp
May 14th, 2012, 15:13
اگز به پشتیبانی هاستتون بگین هم باید براتون تنظیمات رو رایگان انجام بده