PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از ساب فولدر به ساب دامین

diyanati
May 13th, 2012, 23:52
سلام
من توی ساب فولدر سایت یک چت روم دارم به اینصورت domin.com/chat
حالا میخوام ساب فولدر رو به سابت دامین تبدیل کنم به اینصورت chat.domin.com
پنلم دایرکت ادمینه ساب دامین به همین اسم میسازم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و توی همون آدرس قبلی domin.com/chat باز میشه
باید چه کارهایی انجام بدم

diyanati
May 14th, 2012, 10:12
الان هم توی ساب فولدر نمایش میده هم توی ساب دامین
چه کاری انجام بدم توی ساب فولدر نمایش نده

MostafaBestMan
May 14th, 2012, 16:50
سلام.کلأ در دایرکت ادمین وقتی ساب دامین میسازید در پوشه public_html d یک پوشه با نام ساب دامین ساخته میشه و این مورد چیز عادی هست که از هردو طریق میشه وارد سایت شد.
ببینید اگر در اسکریپت شما این امکان هست که آدرس سایت رو وارد کنید،آدرس ساب دامین رو وارد کنید تا کاربر بعد از ورد و کلیک بر روی هر یک از لینکهای سایت به ساب دامین ریدایرکت بشه

diyanati
May 14th, 2012, 17:10
سلام.کلأ در دایرکت ادمین وقتی ساب دامین میسازید در پوشه public_html d یک پوشه با نام ساب دامین ساخته میشه و این مورد چیز عادی هست که از هردو طریق میشه وارد سایت شد.
ببینید اگر در اسکریپت شما این امکان هست که آدرس سایت رو وارد کنید،آدرس ساب دامین رو وارد کنید تا کاربر بعد از ورد و کلیک بر روی هر یک از لینکهای سایت به ساب دامین ریدایرکت بشه

ممنون .توی اسکریپت من این امکان رو نداره .راه دیگه ای نداره که برفرض مثال من توی مرورگر حتی اکر ادرس ساب فولدر رو بنویسم ریدایرکت بشه و ساب دامین باز بشه

MostafaBestMan
May 14th, 2012, 17:22
اینجارو یک نگاه کنید ببینید حل میشه مشکلتون:
سایـــت (http://terriswallow.com/weblog/2008/htaccess-redirect-a-directory-to-a-subdomain-and-force-www/)

diyanati
May 14th, 2012, 18:11
اینجارو یک نگاه کنید ببینید حل شکلتون:
سایـــت (http://terriswallow.com/weblog/2008/htaccess-redirect-a-directory-to-a-subdomain-and-force-www/)

ممنون.این کار رو کردم ولی ارور داد
به اینصورت گذاشتمش درسته یا نه ؟

Options -Indexes +FollowSymLinks

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domin.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.domin.com$1 [L,R=301]

RedirectMatch 301 ^/chat/(.*)$ http://chat.domin.com/$1

shahab-f
May 14th, 2012, 19:14
عزیز مگه نمیخواین آدرسه چت رومتون از domin.com/chat به domin.com/chat تغییر کنه؟؟؟

diyanati
May 14th, 2012, 19:22
عزیز مگه نمیخواین آدرسه چت رومتون از domin.com/chat به domin.com/chat تغییر کنه؟؟؟

الان اینطوریه domin.com/chat میخوام اینطوری بشه chat.domin.com

الان هردوتا باز میشه من میخوام ساب فولدر باز نشه و یا ریدایرکت بشه به ساب دامین

shahab-f
May 14th, 2012, 19:27
عزیز شما یک ساب دومین chat.domin.com میسازی بعد کله اطلاعات domin.com/chat رو select all میکنی بعد move میکنی داخل chat.domin.com همین

irihost
May 14th, 2012, 19:28
ساب دامین رو بساز فایل هاتو انتقال بده به اون شاخه دیگه :)

diyanati
May 14th, 2012, 19:35
عزیز شما یک ساب دومین chat.domin.com میسازی بعد کله اطلاعات domin.com/chat رو select all میکنی بعد move میکنی داخل chat.domin.com همین

ساب دامین رو بساز فایل هاتو انتقال بده به اون شاخه دیگه

من ساب دامین ساختم چون ساب دامین و اون ساب فولدر همنام هستن پوشه ای ایجاد نشد دیگه و حالا هم ساب دامین دارم هم ساب فولدر(فقط یک پوشه به اسم chat هست)

shahab-f
May 14th, 2012, 20:23
رو پوشه chat کلیک راست کنید و composs رو بزنید تا فشرده شه بعدش فایل chat رو که ساب فولدر هست حذف کن تا هیچ فایلی به نام chat نداشته باشی بعدش یک ساب دومین با نام chat بساز و بعد فایل فشرده شده رو ببر داخل اون و extract کن

diyanati
May 15th, 2012, 18:50
ممنون از همه ی دوستان
از طریق کنترل پنل خود دایرکت ادمین این کار رو کردم و مشکلم حل شد

shahab-f
May 15th, 2012, 23:35
ممنون از همه ی دوستان
از طریق کنترل پنل خود دایرکت ادمین این کار رو کردم و مشکلم حل شد
دایرکت ادمین بود ؟؟؟؟؟؟؟؟8-|

diyanati
May 15th, 2012, 23:39
دایرکت ادمین بود ؟؟؟؟؟؟؟؟8-|