PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دادن مشخصات whoıs در دایرکت آی

vinja
May 13th, 2012, 10:32
سلام
من در دایرکت آی یک دامنه ثبت کردم الان میخوام اطلاعات whois رو تغییر بدم میشه راهنماییم کنید؟
یه سوال دیگه میخوام اس اس ال بخرم، میشه یه اطلاعات whoıs از روسیه بدین تا من تنظیم کنم و برای سفارش اقدام کنم

توی whois دامنه یه قسمتی هست که مشخصات ثبت کننده دامنه یا همون ریسیلر دایرکت آی رو نشون میده
Registration Service Provided By: NO

اینم میخوام غیر فعال کنم

لطفا راهنماییم کنید

منتظرم

Metalik
May 13th, 2012, 10:46
سلام

1. ابتدا وارد کنترل پنل دامنه خود شوید.
» اگر به کنترل پنل دامنه دسترسی ندارید آدرس آن domains.*********** می باشد، اگر رمزعبور آن را ندارید بر روی forget password کلیک کنید تا رمزعبور آن مجددا به آدرس ایمیل شما ارسال شود.
2. در قسمت Jump to Domain نام دامنه خود را وارد کرده و از قسمت Select a Product گزینه Domain Registration Service را انتخاب و بر روی دکمه « کلیک کنید تا وارد صفحه مشخصات دامنه شوید.
3. در صفحه مشخصات دامنه بر روی Domain Registration کلیک نمائید
4. بر روی Contact Details کلیک کنید.

منبع: تغییر مشخصات تماس دامنه های بین المللی - پرتال پشتیبانی (http://support.***********/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=104&nav=0,1)

vinja
May 13th, 2012, 11:00
سلام

1. ابتدا وارد کنترل پنل دامنه خود شوید.
» اگر به کنترل پنل دامنه دسترسی ندارید آدرس آن domains.*********** می باشد، اگر رمزعبور آن را ندارید بر روی forget password کلیک کنید تا رمزعبور آن مجددا به آدرس ایمیل شما ارسال شود.
2. در قسمت Jump to Domain نام دامنه خود را وارد کرده و از قسمت Select a Product گزینه Domain Registration Service را انتخاب و بر روی دکمه « کلیک کنید تا وارد صفحه مشخصات دامنه شوید.
3. در صفحه مشخصات دامنه بر روی Domain Registration کلیک نمائید
4. بر روی Contact Details کلیک کنید.

منبع: تغییر مشخصات تماس دامنه های بین المللی - پرتال پشتیبانی (http://support.***********/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=104&nav=0,1)

دستتون درد نکنه

توی whois دامنه یه قسمتی هست که مشخصات ثبت کننده دامنه یا همون ریسیلر دایرکت آی رو نشون میده (فروشنده دامنه)
Registration Service Provided By: NO

اینم میخوام غیر فعال کنم

لطفا راهنماییم کنید