PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت در کجا ؟

shamimi
May 13th, 2012, 09:48
سلام دوستان
تیم ایران هاستینگ بدلیل اینگه تا چندی دیگر کارهای بزرگی در پیشرو دارد باید این سایت را ثبت ادرای کند تا بتواند پرداخت انلاین و دیگر کارهایی که با این جواز انجام می گردد را آماده کند
حالا دوستانی که سایت های خود را ثبت کرده اند لطفا نام شرکتی که در آن ثبت را انجام دادند بفرمایند و لطفا لینک سایت هایشان در صورت وجود بفرمایند
تهران باشد این شرکت ها ممنونb-)

Metalik
May 13th, 2012, 09:49
سلام
چرا مستقیم ثبت نمی کنید؟

shamimi
May 13th, 2012, 09:53
چیرو مستقیم ثبت نمی کنم ؟
دوست عزیز وقت ندارم اگر منظورت اینه که خودم نمی رم برای ثبت

Ashkankamangar.ir
May 13th, 2012, 09:59
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (http://ssaa.ir/)
به راحتی با هزینه ی در حد 100 تا 150 تومن میتونی ثبت کنی

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:57 AM ----------

ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری (http://ssaa.ir/Default.aspx?tabid=146)

shamimi
May 13th, 2012, 10:10
ممنون دوندگی نداره ؟ کجای سایت و باید ببینم ؟

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:00 AM ----------

چقدر دوندگی داره این کار ؟

hamidjan
May 13th, 2012, 10:39
دوندگیش که خیلی زیاده. اونم توی تهران. مخصوصا اگر فاصلتون تا میرداماد زیاد باشه. با مترو هم که برید بازم خیلی اذیت میشید.
اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید بدید یکی از شرکتهایی که ثبت می کنن. اواخر پارسال میگفتن با 80 تومن ثبت می کنن. البته اقرارنامه و عدم سوء پیشینه هزینش جداست.
فکر کنم برای دریافت مجوز موضوعات شرکت هم خودتون باید برید دنبالش.

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

چند تا تاپیک در مورد ثبت شرکت توی همین انجمن زده شده. بحثهای زیادی هم مطرح شده بود.

اونها رو مطالعه کنید خیلی بهتره.;;)

Ashkankamangar.ir
May 13th, 2012, 11:18
ببینید برای مسئولیت محدود باید برای هر نفر اقرار نامه و سوء پیشینه بگیرید که کلا کارش یک روزه ، سوء پیشینه هم 7 روز بعد پست میکنن خونتون
اداره ثبت هم هر روز 30 دقیقه برات وقت میذاره و میگه برو فلان روز بیا
کلا اگه مدارکت همه کامل باشه زیادم دوندگی نداره (البته تهران خب شهر بزرگی هست)
برای مجوز ها هم فقط یک ساعت تو هر اداره وقتتو میگیرند

hamidjan
May 13th, 2012, 11:31
شهرستان زمین تا آسمون فرق میکنه با تهران. من از خونه بخوام برم ثبت شرکتها، اونم با مترو میدونید چقد زمان میبره؟ فقط رفتش یک ساعت و نیم. پیاده روی و سواری گرفتنش بماند!

سوء پیشینه هم 7 روز بعد پست میکنن خونتون

همین یه مورد یک ماه طول میکشه (البته فقط در تهران)

برای مجوز ها هم فقط یک ساعت تو هر اداره وقتتو میگیرند

رفتم وزارت ارشاد. اونم توی این تهران بزرگ. گفت این ساختمان نیست اون ساختمان دیگه توی فلان خیابونه. نیم ساعت طول کشید رفتم اونجا. گفت برید ایمیل بزنید و ده روز دیگه بیاید خبرشو بگیرید. هرچی اصرار کردم که سریعتر انجام بشه گفت نمیشه. حق هم داشت. گفت فقط تهران که نیست. از همه جا این نامه ها باید بررسی بشه

ولی تجربه خوبیه خودتون هم انجام بدید خوبه. مگر اینکه خیلی عجله داشته باشید. کسانی که شرکت ثبت می کنند قلق کار دستشونه. میرن ثبت شرکتها میدونن کجا برن و با کی صحبت کنن.

shamimi
May 13th, 2012, 11:36
حالا یک شرکت به من بگید چون تقریبا عجله داریم

akbari
May 13th, 2012, 21:28
ثبت شرکت های ونک
هزینه حدود 150 تومان
حدود 1 ماهی زمان میبره ثبت چون باید برید سوء پیشینه هم بگیرید :d

abod_black
May 13th, 2012, 21:58
من شهرستان هستم ، برای ثبت شرکت فقط باید برم اداره ثبت دیگه؟ اداره دیگه ایی لازم هست؟(منظورم برای هاستینگ و تجارت الکترونیک هست ، سوءپیشنیه و اینها میدونم باید برم اداره های دیگه)
یعنی ثبتش مثل ثبت شرکتهای دیگست مثلا شرکت ساختمانی اینها(قبلا ثبت کردم)

با عرض پوش از استاتر عزیز ، نخواستم یه تاپیک دیگه بزنم.

shamimi
May 14th, 2012, 10:16
ثبت شرکت های ونک
هزینه حدود 150 تومان
حدود 1 ماهی زمان میبره ثبت چون باید برید سوء پیشینه هم بگیرید :d
تلفنی سایتی داره که ما باهاشون تماس بگیریم اکبری جان ؟