PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد قوانین امضاء (تعداد لینک)

Mohammad_reza
May 13th, 2012, 01:52
یک سوال از مدیرای محترم داشتم :

اینکه تو قوانین امضاء ذکر شده فقط 2 لینک می تونید قرار بدید ، آیا شامل لینک های داخلی هم میشه ؟ یعنی لینک به تاپیک های همین انجمن.
مثلاً امضاء منو ببینید ، الان به دو تا از تاپیک هام لینک دادم ، اما دیگه نمی تونم به سایت خودم لینک بدم :دی می خواستم ببینم لینک های داخلی وب هاستینگ تاک هم شامل این 2 لینک میشه یا منظورتون حداکثر 2 لینک خارجی هست ؟

پ.ن : اومدم به یکی از مدیرا پ.خ بزنم ، گفتم فردا یکی دیگه میاد 1 اخطار میده به ما بعد 1 هفته بن میشیم ، حرفم بزنم میگه با من که هماهنگ نکرده بودی :دی ترجیح دادم تاپیک بزنم ...

آگونیس
May 13th, 2012, 02:17
اتفاقا بنده چند روز هست می خواستم یه تاپیک در این مورد بزنم اصلا کسی تو این انجمن قوانین امضا رو رعایت نمی کنه
به عکس زیر دقت کنید همه چی گویاست
این ها فقط نمونه هایی هستند که اتفاقی دیدم
http://up.khoone.org/images/wwsqzca3srvyacvkih6.jpg

Mohammad_reza
May 13th, 2012, 02:33
به نظر من که اشکال نداره داخل امضاشون پلن هاشون هم قرار بدن ! چه اشکالی داره ...
مثلاً من خیلی وقتا به جای اینکه بیام تو بخش فروش تاپیک بزنم ، به قرار دادن یک لینک داخل امضا بسنده می کنم ...
البته ، سوال من چیز دیگری بود :)

AmirHosein
May 13th, 2012, 10:12
ســَلام فکر کُنم قوانین مُشخص باشه:

قوانين امضا کاربران :

امضاي کاربران نبايد شامل پلن ,قيمت بسته فروش يا خود بسته فروش , و ..... باشد .
کاربران فقط اجازه قرار دادن 2 لينک در امضاي خود دارند .
کاربران فقط اجازه نوشتن 4 خط در امضا دارند .
کاربران اجازه قرار دادن عکس , بنر در امضاي خود را ندارند .
کاربران فقط اجازه دارند 2 شکلک در امضا خود قرار دهند .
بند یِک رو هنوز خیلی ها رعایت نمیکنن :)
بند دوم هم شامل تمامی لینک ها میشه :)
بند سوم رو باز خیلی ها رعایت نمیکنن ولی من اونایی که ببینم خودم امضاشون رو ویرایش میکنم
بند چهارم رو فقط مُدیران دسترسی دارن که باز هم استفاده نمیشه به هیچ وجه!
بند پنجم هَم مُشخصه
خوب شد چنین تاپیکی زده شُد از این به بعد کاربران مُتخلفی که قوانین امضا رو رعایت نَکنن اول امضاشون پاک میشه در صورت تکرار 48 ساعت بَن میشن.
موفق باشید.
قفل شد :)