PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل بن شدن اي پي وي پي اس در هاست دانلود

sfwksu
May 12th, 2012, 09:28
با سلام
من هاست دانلود سي پنل دارم
3 روزه اي پي وي پي اسم بن يا بلاك شده و نميتونم از وي پي اس به هاست دانلود وصل بشم كه بتونم اپ كنم
از سي پنل قسمت اي پي منيجر اقدام كردم اما اي پي كه بلاك باشه وجود نداشت
خواستم بدونم از اس اس اچ يا راه ديگري هست كه بتونم اي پي وي پي اس رو براي هاست دانلود از بلاك در بيارم

RoobinaServer
May 12th, 2012, 09:50
با سلام
من هاست دانلود سي پنل دارم
3 روزه اي پي وي پي اسم بن يا بلاك شده و نميتونم از وي پي اس به هاست دانلود وصل بشم كه بتونم اپ كنم
از سي پنل قسمت اي پي منيجر اقدام كردم اما اي پي كه بلاك باشه وجود نداشت
خواستم بدونم از اس اس اچ يا راه ديگري هست كه بتونم اي پي وي پي اس رو براي هاست دانلود از بلاك در بيارم

سلام

آیپی سرور vps را بدید به مدیر سرور هاست دانلودتون بگید در بیارن شما نمیتونید و دسترسی ندارید.

یا حق

sfwksu
May 14th, 2012, 14:24
مشكل اينجاست كه پشتيباني جداب نميدن
مشكل ديگه اي كه دارم اينه كه دامين جديد هم نميتونم داخل پنل جديد هاست دانلودم پارك كنم
Using nameservers with the following IPs: 95.211.140.131,95.211.140.131 Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

mizbanaval
May 14th, 2012, 15:27
با سلام راهی نداره مگر اینکه ایپی سرور مجازیتونو عوض نمایید
فقط باید به مدیر سرور بگین دلیل بن شدنم فک کنم زیاد پورت رو مشغول میکردید اونا هم بن کردن البته از خودشون بپرسید
موفق باشید

mostafabia2taraneh
May 14th, 2012, 15:32
با سلام
حتما تعداد کانکشنهایی که ساختید بیش از تعداد مجاز بوده
3 راه دارید
1 - تماس با مدیر هاست دانلود جهت باز کردن آی پی
2- تغییر دادن آی پی وی پی اس
3- استفاده از پ.روکسی در وی پی اس
موفق باشید

RoobinaServer
May 14th, 2012, 16:07
مشكل اينجاست كه پشتيباني جداب نميدن
مشكل ديگه اي كه دارم اينه كه دامين جديد هم نميتونم داخل پنل جديد هاست دانلودم پارك كنم
Using nameservers with the following IPs: 95.211.140.131,95.211.140.131 Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

اینجاست که میگن قبل خرید جای مناسبی را برای خرید انتخاب کنید اگر شما مشکل ایجاد نکردید و تقصیر ندارید همینطوری آیپیتون بلوکه شده و جواب نمیدن پشتیبانی ضعیفه خب کاری از دست کسی جز مدیر سرورتون بر نمیاد.

باید صبر کنید دومینتون ست بشه هنوز ست نیست برای همین پارک نمیشه و اون ارور رو میده ترجمش کنید میفهمید که به خاطر ست نبودنه آیپیه دومینه

rouhallah
May 14th, 2012, 20:46
همیشه دنبال جایی ارزون می گردند
اما به دردسترهاش فکر نمی کنند