PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت ساخت قرارداد نامه آنلاین

fidoman
May 12th, 2012, 05:40
سلام من میخواستم برای سایت خودم یک قرارداد نامه آن لاین درست کنم با متن مشخص که مشتری بتواند اطلاعات خود را وارد و قرارداد به صورت آنلاین تنظیم بشود میخواستم ببینم اسکریپتی برای این مسئله وجود دارد اگر دارد معرفی کنید ممنون fidoman

tizparvaz
May 12th, 2012, 06:22
سلام
اسکریپت اینطوری نمیدونم اما میتونید فرم بسازید که اطلاعاتش به ایمیلتون ارسال بشه و یه جورایی بشه اینکه قرار داد به ایمیلتون ارسال شده

fidoman
May 12th, 2012, 08:39
از چه فرمی باید استفاده کنم شما سراغ دارید معرفی کنید ممنون مبشم کمکم کنید

vps-baran.ir
May 12th, 2012, 08:53
اگه بخواید یه سیستمی دارم که برای استخدامی هست و براتون ایمیل نمیشه .

قسمت پنل ادمین داره

fidoman
May 12th, 2012, 09:02
خب دوست عزیز چطور میتونم ازش استفاده کنم یعنی با تغیید دادن محتوی فرم میشه قرارداد را برای مشتری فرستاد بیشتر راهنماییم کنید

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

ایا کامپوننت و ماژولی هست که بتوان این قرارداد نامه آن لاین رو باهاش ساخت ؟

lived
May 12th, 2012, 11:41
سلام من میخواستم برای سایت خودم یک قرارداد نامه آن لاین درست کنم با متن مشخص که مشتری بتواند اطلاعات خود را وارد و قرارداد به صورت آنلاین تنظیم بشود میخواستم ببینم اسکریپتی برای این مسئله وجود دارد اگر دارد معرفی کنید ممنون fidoman

بله چنین اسکریپتی موجود است در پی سی ول و فری اسکریپت چنین اسکریپتی موجود است
اما من پیشنهاد میکنم از جوملا به اضافه یک فرم ساز قوی که دارای دیتا بیس باشه استفاده کنید شبیه RSforms یا Art forms