PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی سرور colo کرده تو xlhost.com?

alborzgostar
May 11th, 2012, 23:40
سلام

کسی سرور colo کرده تو xlhost.com? یا کسی هست رک داشته باشه اختصاصی؟

میخوام یه سرور اونجا colo کنم کسی تجربه داشته از این دیتا سنتر

alireza9549
May 12th, 2012, 01:20
این را در بخش colo قرار میدادید خیلی بهتر بود

milade
May 12th, 2012, 09:34
پورت این دیتاسنتر یه خورده تو ذوق میزنه !

من یه سری تحقیق کردم ، متوجه شدم این کارو نکنم سنگین تره :دی

payameshghy
May 25th, 2012, 10:58
قیمت سرور هاش نسبتا بالا و ترافیک حجمیشون کم هستش اما اگر بودجه مالی تون خوبه یکی از بهترین دیناسنتر ها هستش

delta
May 25th, 2012, 11:59
پورت این دیتاسنتر یه خورده تو ذوق میزنه !

من یه سری تحقیق کردم ، متوجه شدم این کارو نکنم سنگین تره :دی

قیمت سرور هاش نسبتا بالا و ترافیک حجمیشون کم هستش اما اگر بودجه مالی تون خوبه یکی از بهترین دیناسنتر ها هستش

خواستید یک چیزی گفته باشید دیگه... ذوق چی میزنه؟ سرورهاش نصبت به خیلی جاهای دیگه ارزونتره که؟

عزیز سرورهاشون خوب و عالی هست.قیمتش هم مناسبه اما آمریکاست!! آمریکا کلو کردن دردسر داره. بهتره کشورهای اروپایی مثل هلند و انگلیس رو برای کلو انتخاب کنید. یا حتی کانادا و سوئیس.. با وجود این همه دیتاسنتر خوب کلو کردن در کشور آمریکا اشتباهه..

milade
May 25th, 2012, 12:38
خواستید یک چیزی گفته باشید دیگه... ذوق چی میزنه؟ سرورهاش نصبت به خیلی جاهای دیگه ارزونتره که؟
اره شما به همین ارزونیش توجه کن .
کلاً ارزونی چیز شیرینه برا ایرانی جماعت .

در مورد پورت لازم نمیبینم توضیح بدم . کافیه خودتون Review ها رو بخونید .
هم اینکه من از دوستانی که از این DC دارند سرور میفروشند این نتیجه رو گرفتم .

موفق باشید !

delta
May 25th, 2012, 12:58
اره شما به همین ارزونیش توجه کن .
کلاً ارزونی چیز شیرینه برا ایرانی جماعت .

در مورد پورت لازم نمیبینم توضیح بدم . کافیه خودتون Review ها رو بخونید .
هم اینکه من از دوستانی که از این DC دارند سرور میفروشند این نتیجه رو گرفتم .

موفق باشید !

داداش review ها رو بیخیال..شنیدن کی بود مانند دیدن؟ همین الان بپرسی بهترین سرور مال کجاست هزار نفر میگن هتزنر آلمان!! حتی به چشم دیدم سرور uk2 انگلیس و حتی iweb رو در مقابل هتزنر ضعیف توصیف کردند!! خوب چی بگه به این آدما؟ بهتره با دیدن پست دیگران نتیجه نگیرید..
پ ن : جدیدا ovh رو بورسه و بهترین دیتاسنتره!! :))

amirizadi
May 25th, 2012, 13:00
پورت مشکلی نداشته و نداره
پورت ۱۰۰ اراءه میکردند که واقعا هم ۱۰۰ اختصاصی بوده و ۱۲ مگ را همیشه میداده

جدیدا بر روی سرور های جدید پورت ۱ گیگ اضافه شده با هزینه ۲۰ دلار در ماه

milade
May 25th, 2012, 13:05
سلام

درست میفرمایید شما .
حداقل خوبه شما انسان فهمیده هستید و یکسره به قاضی نمیرید !
من پورت دیتاسنتر فوق رو با دو جای معتبر و حداقل با پورت 1 گیگ ( که باید 100 تا 120 دانلود بده ) مقایسه کردم .
وگرنه اره به نسبت هتزنر و ... اره خداست :دی

ضمن اینکه من Review رو ، برای کاربر ایرانی عرض نکردم .ایرانی کارش اینه که امروز سرویس بخره فردا تاپیک تشکر بزنه :|

کولو بحث خیلی مهمیه ، دوست ندارم کسی 3000-4000 دلارش رو بخوابونه و دچار ضرر بشه ، چراکه خودش باید سرویس رو بفروشه و اون موقع هست که گند کار در میاد .

تشکر .

wanener
July 17th, 2012, 02:19
من به عنوان یه مجموعه که 80 درصد سروهایی که داریم ارائه میکنیم به مشتریان از XLhost هستاین دیتا سنتر رو پیشنهاد میکنم
1- خودمون 2 رک کولو داریم !
2-خودمون روش سرور ارائه میدیم با پشتیبانی خودمون توی ایران
3- سرویسهایی رو میتونیم روی سروهای خودمون ارائه بدیک که توسط دیتا سنتر ارائه نمیشه
4- پورت و آپ تایم بالایی داره ( سرور داریم 3 ساله واقعا آپه مگر اینکه خودمون بخاطر نرم افزار ریست بدیم

iweb رو دوست ندارم به شخصه ! آدمای بی فرهنگین!
Uk2 رو کولو نداریم اما 2 تا سرور برای مشتری کرفتیم به درخوساتش و خوبه
Worldstream , hetzner , Kimsufi دیتا سنترن دیگه از اونا که فقط برق و تهویه و پورت دارن ! اما بعضا کیفیت خوبی ارائه میدن
OVH پشتیبانی خنگی داره ، من مشکل روتینگ رو با یک Trace ساده پیدا کردم 2 روز طول کشید بفهمونیم که آقا این Route ای پی های ما مشکل داره