PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار ارتباط مردمی

Punisher
May 11th, 2012, 21:44
با سلام
برای یک نماینده مجلس در حال طراحی سایت هستم
نیاز به یک نرم افزار ارتباط مردمی هستیم که مردم بیان با وارد کردن کد ملی و اینا وارد سیستم بشند و نامه ای یا درخواستی ارسال کنند و شماره نامه داشته باشند و نامه ارسالی قابل پیگیری برای آنها باشد
خواستم از whcms استفاده کنم وای حس مینکنم مناسب نیست
شما چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید؟

aligoli
May 11th, 2012, 21:49
به نظر شخص من، Kayko استفاده کن و یا اگر اونم مد نظرت نیست، من میتونم برات چنین سایتی بزنم .. برای راهنمایی بیشتر، میتونی از سیستم های اپن سروس استفاده کنی.

آگونیس
May 11th, 2012, 22:05
با سلام
نیاز به یک نرم افزار ارتباط مردمی هستیم که مردم بیان با وارد کردن کد ملی و اینا وارد سیستم بشند و نامه ای یا درخواستی ارسال کنند و شماره نامه داشته باشند و نامه ارسالی قابل پیگیری برای آنها باشد
یه سیستم خیلی معمولی اگه خواستید با 20 تومن براتون اوکی می کنم
کاملا ساده و واضح هست کار کردن باهاش و مردم راحت می تونند پیگیری کنند
به شکلی که ساده ترین افراد از این سیستم استفاده کنند

samansystems
May 12th, 2012, 09:58
از سما که به تازگی کد باز منتشر شده هم ميتونيد استفاده کنيد.

lived
May 12th, 2012, 11:35
با سلام
دوست عزیز بهتره از سی ام اس های موجود استفاده کنید که دستتون باز باشه مثل پی اچ پی نیوک و یا جوملا
من خودم جوملا رو پیشنهاد میدم
شما میتونید به وسیله جوملا چنین کاری رو انجام بدید

nima17701
May 12th, 2012, 15:08
دوست عزیز ، منم با نظر دوستمون در مورد CMS موافقم بهتره با وردپرس یا جوملا استفاده کنید
اگر اسکریپت هم میخواهید استفاده کنید Kayko یا سما را پیشنهاد میدم
موفق باشید