PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی مستقیم رسیلر کلاب !

aligoli
May 11th, 2012, 21:20
خوب طبق گفته های دوستان، تحریم هستیم و ... من با مشخصات غیر ایرانی عضو شدم و همه چی خوبه !

حالا میخوام پلن اول یعنی 99 دلار رو سفارش بدم، برای پرداخت چندین راه داره که یکیش پی پال هست و روش های دیگه ... برای پرداخت کسی از دوستان هست ؟ و یا کسی رو (با اعتبار) می شناسید ؟

sebastian
May 11th, 2012, 21:33
خوب طبق گفته های دوستان، تحریم هستیم و ... من با مشخصات غیر ایرانی عضو شدم و همه چی خوبه !

حالا میخوام پلن اول یعنی 99 دلار رو سفارش بدم، برای پرداخت چندین راه داره که یکیش پی پال هست و روش های دیگه ... برای پرداخت کسی از دوستان هست ؟ و یا کسی رو (با اعتبار) می شناسید ؟
کی همچین حرفی زده ؟!!!!!!
تحریم نکرده که برای چی جو میدید الکی

rn4j1m1
May 11th, 2012, 21:36
DirectI با ایران هیچ مشکلی نداره
بهتره پرداخت رو با وب مانی انجام بدین

aligoli
May 11th, 2012, 21:44
کی همچین حرفی زده ؟!!!!!!
تحریم نکرده که برای چی جو میدید الکی

جهت اطمینان و محکم کاری با هویت خارجی ثبت نام نمودم.

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

DirectI با ایران هیچ مشکلی نداره
بهتره پرداخت رو با وب مانی انجام بدین

100 درصد مطمین هست ؟

sebastian
May 11th, 2012, 21:49
تحریم نکرده باشه که خیلی بهتره، من راحت ترم، چرا الکی جو بدم، فقط چون صبح و شب تایپک های وب هاستینگ رو میخونم، احتمالا برای قبل بوده، چون تو تایپکی خوندم این و برای همین پرسیدم ... شما پرداخت رو توسط چی انجام می دید ؟ مشخصات شناسنامه و پاسپورت و اینا لازم نداره ؟

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

100 درصد مطمین هست ؟ یعنی مثلا بعد از پرداخت اعلام نمیکنن مدرک بیار و این حرف ها ؟
آقا ریسلر کلاب همون نماینده ی دایرکتی هستش دیگه دایرکتی به جای اینکه بیاد مستقیم وارد فروش بشه توسط شرکت های بزرگ نمایندش اینکارو میکنه

aligoli
May 11th, 2012, 21:51
آقا ریسلر کلاب همون نماینده ی دایرکتی هستش دیگه دایرکتی به جای اینکه بیاد مستقیم وارد فروش بشه توسط شرکت های بزرگ نمایندش اینکارو میکنه

متشکر از شما ، اشتباه متوجه شده بودم.

sniper000man
May 28th, 2012, 12:15
نزنی ما رو ... چقدر خشن، اوکی. :-b

سئوالي داشتي بزنگ در خدمتم 09360498676

persianboy
May 28th, 2012, 12:24
دایرکت ای مشکلی با ایران نداره
فقط تنها مشکلی که برای پرداخت ممکنه داشته باشی با پی پال هست

Only4U
May 28th, 2012, 12:31
بابا به جون خودم 10 دفعه این موضوع ریسلری در ریسلر کلاب مطرح شده
تورا خدا یه سرچ بزن اینقدر هم همه توضیح دادن
با اییران هم هیچ مشکلی نداره
وب مانی هم بهترین روش پرداخت هست مدرک هم با وب مانی ازت نمیخواد
و اگر با پی پال پرداخت کنی مدرک ازت میخواد !
یه سرچ بزن تو همین انجمن حداقل 3 تا تاپیک با مفید ترین اطلاعات در همین مورد پیدا میکنی
پیدا نکردی پیغام خصوصی بده تا کمکت کنم
موفق باشی

amzaserver.ir
March 21st, 2013, 02:58
همین؟

kingxerxes
April 10th, 2013, 15:12
وب مانی پرداخت کن من هم گرفتم الان هم افر هست با 49 دلار میشه خواستی میتونم با وب مانی خودم برات انجام بدم

immox
May 2nd, 2013, 19:38
دوستان،
امکانش هست که افتتاح حساب در رسیلر کلاب با پرداخت پوند (بجای دلار) صورت بگیره ؟
ظاهرا در حال ارائه آفر هست (http://uk.resellerclub.com/pricing) .
هزینه افتتاح از این روش به ریال چقدر خواهد شد ؟

سپاس