PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در خصوص ارتباط بهتر با مشترکین سایتم

baamusic
May 11th, 2012, 02:12
یک فروشگاه اینترنتی داریم که از تاریخ 04/07/1390 شروع به کار کرده و تا کنون با تبلیغات زیاد و هزینه بسیار زیادی که در گوگل برای تبلیغ پرداخت کردیم به لطف خدا بیش از 40 هزار خرید موفق داشتیم
اما هر بار که برای سایت مشکلی پیش اومده و یا ادرس سایت عوض شده نتوانستیم به کاربران اطلاع رسانی کنیم.
از دوستانی که تخصص در این خصوص دارند درخواست می کنیم کمک کنید و بگید چطور می تونم به مشترکین اطلاع رسانی کنم
بغیر از ارسال ایمیل تبلیغاتی ایا امکانش هست

abod_black
May 11th, 2012, 02:56
پنل اس ام اس ، ارسال ایمیل اطلاع رسانی(نه تبلیغاتی) ، سایتهای اجتماعی مثل فیس بوک ، توییتر و ......
همچنین آدرس یاب که خیلی میتونه کمک کنه.

ما هم به این درد دچاریم....

payam_shzbax
May 11th, 2012, 02:59
پنل اس ام اس ، ارسال ایمیل اطلاع رسانی(نه تبلیغاتی) ، سایتهای اجتماعی مثل فیس بوک ، توییتر و ......
همچنین آدرس یاب که خیلی میتونه کمک کنه.

ما هم به این درد دچاریم....

همونطور که دوست عزیزمون گفتن همین راه ها هست و بهترین و ارزون ترینش آدرس یاب هست. هر فایل زیپی که میزارید واسه داناود داخلش ادرس یاب بزارید :x

baamusic
May 11th, 2012, 03:08
آدرس یاب که دادیم یکی از دوستان زحمت کشیدند ولی خودم اول با آنتی ویروس چک نکردم
الان متوجه شدم که آنتی ویروس بهش گیر میده و کلی بابت این آدرس یاب ضرر دادم
و اما منظورتون از ایمیل اطلاع رسانی همون ایمیلی نیست که به کاربر میگه سرویس شما در حال تمام شدن هست برای خرید به این سایت مراجعه نمائید و چکونه میشه برنامه نویسی کرد

0060
May 11th, 2012, 03:40
آدرس یاب که دادیم یکی از دوستان زحمت کشیدند ولی خودم اول با آنتی ویروس چک نکردم
الان متوجه شدم که آنتی ویروس بهش گیر میده و کلی بابت این آدرس یاب ضرر دادم
و اما منظورتون از ایمیل اطلاع رسانی همون ایمیلی نیست که به کاربر میگه سرویس شما در حال تمام شدن هست برای خرید به این سایت مراجعه نمائید و چکونه میشه برنامه نویسی کرد

یه اسکریپت دادم برام نوشتن چیز پیچیده ای نیست

تاریخ بهش میدی ایمیل مشتری رو میدی و یک متن که به صورت پیشفرض میتونی سیو کنی تاریخ رو چند روز قبل از اتمام دوره میزنی براش ارسال میشه اگه قصد تمدید داشته باشه مراجعه میکنه واسه من که جواب داد

یه ایمیل میزاری توی متن ایمیل که برای دریافت آدرس جدید با این ایمیل تماس بگیرید .

مایل بودید درصدی از هزینه ای که برای اسکریپ پرداخت کردم ازتون میگیرم خودم هم براتون نصب میکنم

موفق باشید