PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با google taps نیوک

hadi812
November 8th, 2009, 02:45
با سلام خدمت تمامی اساتید

قبلاً من با صحات html مشکل داشتم که از تنظیمات اپاچی درست شد. الان 1 هفته هست سیستم های نیوک که روی سرور من نصب شدن صفحات ادامه مطلب اصلاً باز نمی شن.بقیه صفحه های html تو نیوک کار می کنند.

چی کار کنم؟:-s

parsbin
November 8th, 2009, 03:20
بخاطر فایل htaccess هستش
فایلهای نیوم رو وقتی از حالت zip رو سرور اکستراکت میکنین این فایل خراب میشه.با حالت tar.gz آپلود کنین ردیفه یا اگر با زیپ آپلود کردین این فایل رو دستی دوباره آپلود کنین.

NovinServer
November 8th, 2009, 04:48
بخاطر فایل htaccess هستش
فایلهای نیوم رو وقتی از حالت zip رو سرور اکستراکت میکنین این فایل خراب میشه.با حالت tar.gz آپلود کنین ردیفه یا اگر با زیپ آپلود کردین این فایل رو دستی دوباره آپلود کنین.

تایید می شود ! برای راحتی کار کافی است فایل ZIP نیوک را روی سیستم خود Unzip کنید ! حال htaccess ان را دوباره در Public_html یا همان root مجدد آپلود کنید .

مشکل کامل برطرف می شود . :113:

hadi812
November 8th, 2009, 14:35
این کار رو کردم ولی مشکل ظاهراً از اینجا نیست :39:

parsbin
November 8th, 2009, 17:18
فایل htaccess رو باز کنین در سرور
روی سیستم خودتون هم با نت پد بازش کنین.محتواش رو کپی کنین در داخل فایل در سرور ذخیره کنین.
دیگه رد خور نداره!!

sshiran
November 9th, 2009, 01:09
سیستم نیوک یک چند تا عیب داره یکیشم اینه ولی در کل سیستم خوبیه اگه باز مشکلت حل نشد برو توی admin.php و از اونجا تنظیمات سیستم و بعد فکر کنم تنظیمات اصلی به کل گوگل تب رو غیر فعال کن راحت شی :)

hadi812
November 9th, 2009, 01:38
میدونم از اونجا میشه. ولی راهی برای حل این مشکل می خوام. :-s

Sajad
November 9th, 2009, 09:13
میدونم از اونجا میشه. ولی راهی برای حل این مشکل می خوام. :-s

فایل htaccess رو باز کنین در سرور
روی سیستم خودتون هم با نت پد بازش کنین.محتواش رو کپی کنین در داخل فایل در سرور ذخیره کنین.
دیگه رد خور نداره!!

اینکاری که دوستمون گفت رو کردی؟

rapidbaz.org
November 9th, 2009, 09:17
دوست عزيز بهترين روش براي جايگزاري فايل ها اينه كه از طريق نرم افزارهاي ftp اقدام كني بدون مشكل جايگزينه ميكنه سي پنل در بعضي مواقع درست جايگزين نميكنه فايل htaccess رو ... و بهترين روش ريختن فيال روي هاست از طريق FTP هستش

DeltaGostar
June 4th, 2010, 06:03
من تمام این کارو انجام دادم باز نشد
فقط توی ادامه مطلب

J4vad
June 4th, 2010, 07:36
با سلام ،

هاست شما htaccess را پشتیبانی می کند ؟ اگر نمی کرد و درست کرده اند شاید مجدد اینگونه شده و قابلیت پشتیبانی را ندارد .

ابتدا یک سیستم دیگر که از htaccess استفاده می کند را روی هاست خود تست کنید ببینید جواب می گیرید .

اگر هاست درست باشد کارهایی که دوستانمون گفتند 100 % کار خواهد کرد . و اگر نبود به مدیر هاست خود اطلاع دهید .

موفق باشید .