PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین تیم طراحی

payam_shzbax
May 10th, 2012, 13:46
با سلام خدمت همگی دوستان.
یک سوال داشتم می خواستم بدونم بهترین و معتبر ترین شرکت طراحی سایت (php,mysql) که کاره گرافیکیشونم خوب باشه از دید شما کدومه؟ :-?
سیبا وب رو دوستان معرفی کردن اما نمونه کار ها همه ورد پرس بود و سی ام اسی از 0 طراحی شده ندیدم ازشون یا اگر کسی داره واسم لینک کنه لطفا.
با تشکر

sebastian
May 10th, 2012, 13:52
با سلام خدمت همگی دوستان.
یک سوال داشتم می خواستم بدونم بهترین و معتبر ترین شرکت طراحی سایت (php,mysql) که کاره گرافیکیشونم خوب باشه از دید شما کدومه؟ :-?
سیبا وب رو دوستان معرفی کردن اما نمونه کار ها همه ورد پرس بود و سی ام اسی از 0 طراحی شده ندیدم ازشون یا اگر کسی داره واسم لینک کنه لطفا.
با تشکر
من Erfanix رو معرفی میکنم گرافیک وب عرفان اصلا با سیبا وب قابل مقایسه نیست

psfa
May 10th, 2012, 14:54
بله تاييد ميشه مي تونيد صفحه ايشون رو تو devianart ببينيد و نمونه كارهاشون رو كه خيلي زيباست اما كارهاي سيباوب همه شبيه هم هستن

payam_shzbax
May 10th, 2012, 17:32
من Erfanix رو معرفی میکنم گرافیک وب عرفان اصلا با سیبا وب قابل مقایسه نیست

بله تاييد ميشه مي تونيد صفحه ايشون رو تو devianart ببينيد و نمونه كارهاشون رو كه خيلي زيباست اما كارهاي سيباوب همه شبيه هم هستن
ممنون . اما برام کد نویسیشون هم خیلی مهم هست . توی کد نویسی هم به اون خوبی هستند؟

sebastian
May 10th, 2012, 17:38
ممنون . اما برام کد نویسیشون هم خیلی مهم هست . توی کد نویسی هم به اون خوبی هستند؟
اگه نمونه کار ها رو به صورت Live مشاهده کنید دستتون میاد که کد نویسیشون هم خوبه

payam_shzbax
May 10th, 2012, 17:46
اگه نمونه کار ها رو به صورت Live مشاهده کنید دستتون میاد که کد نویسیشون هم خوبه

هرچی نگاه کردم طراحی قالب بود 8-| کد نویسی هم بود اما در سطح خیلی بالا نه!(در این سطح رو هم خودم می نویسم)
اما خداییش کار قالبشون واقعا تک بود!:61:
کسی رو توی کد نویسی ندارید بد بدیم به ایشون واسه قالب؟

sebastian
May 10th, 2012, 17:47
هرچی نگاه کردم طراحی قالب بود 8-| کد نویسی هم بود اما در سطح خیلی بالا نه!(در این سطح رو هم خودم می نویسم)
اما خداییش کار قالبشون واقعا تک بود!:61:
کسی رو توی کد نویسی ندارید بد بدیم به ایشون واسه قالب؟
چرا میتونید بگید psd رو براتون طراحی کنند بعد از طریق پ.خ به بنده اطلاع بدید برای کد نویسی بهتون میگم چیکار کنید

0060
May 10th, 2012, 18:03
برای طراحی psd علی آهنگری رو پیشنهاد میکنم کارش واقعا عالی هست

NAKOOT on deviantART (http://www.nakoot.deviantart.com/)

psfa
May 10th, 2012, 18:10
براي كدينگ چه قدر مي خواين هزينه كنيد؟ واسه چه سيستمي مي خوايد؟

HematYar
May 10th, 2012, 18:11
سپاس از نظرات دوستان :) برنامه نویسی هم در خدمتتون هستیم . اطلاعات پروژه رو به واحد طراحی و برنامه نویسی تیکت بفرمایید .

sebastian
May 10th, 2012, 18:22
برای طراحی psd علی آهنگری رو پیشنهاد میکنم کارش واقعا عالی هست

NAKOOT on deviantART (http://www.nakoot.deviantart.com/)
آره علی آهنگری هم خوبه ولی واسه گرافیک وب زیاد نمونه کار ندیدم ازشون
ولی کلا فقط گرافیست خوبی هستند

the_coder
May 10th, 2012, 18:22
سلام
می تونید تشریف بیارید شرکت ، مستقیم به طراح گروه معرفیتون می کنم و نمونه کارهاش رو ببینید ،
از جهت برنامه نویسی هم نمونه پروژه های برنامه نویسی شده رو می تونم توی شرکت نشونتون بدم
برای پروژه های سبک یک طراح و یک برنامه نویس اختصاص میدیم برای پروژه های سنگین برنامه نویس و طراج بیشتر در نظر می گیریم
موفق باشید

0060
May 10th, 2012, 18:30
آره علی آهنگری هم خوبه ولی واسه گرافیک وب زیاد نمونه کار ندیدم ازشون
ولی کلا فقط گرافیست خوبی هستند

طراحی psd برای خودم انجام داده واقعا کارش عالی هست با سلیقه کار میکنه

sebastian
May 10th, 2012, 18:33
طراحی psd برای خودم انجام داده واقعا کارش عالی هست با سلیقه کار میکنه
آره این مجله ی تخصصی مدیریت محتوا که توسط آقای همتیار منتشر می شد رو گرافیک مجله با آقای آهنگری بود که خیلی فوق العاده کار میکردند

lordmhn
May 10th, 2012, 18:45
مهرشاد آنلاین
mehrshadonline.com

payam_shzbax
May 10th, 2012, 23:42
براي كدينگ چه قدر مي خواين هزينه كنيد؟ واسه چه سيستمي مي خوايد؟

سپاس از نظرات دوستان برنامه نویسی هم در خدمتتون هستیم . اطلاعات پروژه رو به واحد طراحی و برنامه نویسی تیکت بفرمایید .
با تشکر از همگی من به کسی که سایت می خواست همرو معرفی کردم دیگه تصمیم با خودش هست. با تشکر