PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش 250$ اعتبار name.com با قیمت مناسب

poshtiban
May 10th, 2012, 13:20
سلام

دوستان چند سال پیش تصمیم گرفتیم که یک سری دامین هامون رو به name.com منتقل کنیم و به همین منظور 250$ اعتبار داخل اکانتمون اضافه کردیم. اما به دلایلی این کار صورت نگرفت و هیچ دامینی توسط این پنل ما ثبت نشد.
بنده کلا فراموش کرده بودم این قضیه رو و چند روز پیش به طور کاملا اتفاقی یوسر و پسورد رو پیدا کردم.
من الان ایمیل زدم بهشون که ببینم امکانش هست این اعتبار رو به اکانت کس دیگری منتقل کنند یا نه.
اگر شد که این کارو انجام می دم در غیر اینصورت یوسر و پسورد در اختیار خریدار قرار می گیره.
در قسمت History مشخص هست که این مبلغ در سال 2009 به این اکانت اضافه شده.
قیمت هم با تخفیف ویژه به دلیل اینکه این کار یک مقدار غیر معمول هست برای دوستان هر دلار 1500 تومان محاسبه می شه.
تا اونجایی هم که من اطلاع دارم ایرانیهای زیادی از این Registrar استفاده می کنند و امکانات خوبی هم داره.
it {{@}} poshtiban . com

Metalik
May 10th, 2012, 13:56
سلام

روش پرداخت اولیه چیه بوده؟
آدرس ایمیل کنترل پنل رو تغییر می دهید یا آدرس ایمیل رو در اختیارمون قرار می دهید؟
آدرس و مشخصات پنل مربوط به چه کشوریه؟

poshtiban
May 10th, 2012, 14:23
سلام

روش پرداخت اولیه چیه بوده؟
آدرس ایمیل کنترل پنل رو تغییر می دهید یا آدرس ایمیل رو در اختیارمون قرار می دهید؟
آدرس و مشخصات پنل مربوط به چه کشوریه؟

از طریق Virtual Credit Card از سایت Epassporte بوده.
ادرس ایمیل پنل که ایمیل خودم هست و قابل واگذاری نیست. می تونید اطلاعات رو به راحتی عوض کنید.
به دلیل اینکه از دیتاسنتر ThePlanet سرور داشتیم و US بود. ادرس رو هم US وارد کردم و اصلا با ای پی ایران داخل این پنل لاگین نشدم.
البته فکر می کنم با ایران مشکلی نداره چون خیلی هارو می شنسم که دارند استفاده می کنند.

poshtiban
May 10th, 2012, 22:29
امکان انتقال مبلغ به حساب شما وجود دارد.

Hello,

Thank you for your e-mail. If you send us an e-mail from this e-mail address with the account name and account code you want us to move the fund into, then we can go ahead and process your request. If you have any additional questions or concerns, certainly let us know. We would be happy to provide further assistance.

Regards,

poshtiban
May 12th, 2012, 11:25
دوستان یکمقدار دیگه تخفیف می دم و هر دلار رو 1400 حساب می کنم که 250$ می شه 350 تومان.
it ((@)) poshtiban .com
0311-2663355 داخلی 803

poshtiban
May 13th, 2012, 10:46
فروخته شد.