PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 20 میلیون چه کاری میتونم راه بندازم ؟

just like that
May 10th, 2012, 13:17
با سلام
دوستان میخواستم نظر شما رو بدونم که با 20 میلیون چه کاری میتونم راه بندازم که سودش خوب باشه ؟ ممنون میشم نظرتون رو بگید .

با تشکر

psfa
May 10th, 2012, 13:18
يه مغازه بزنيد

just like that
May 10th, 2012, 13:21
نه میجوام کاره دومم باشه ،

يه مغازه بزنيد

m-mehdipoor
May 10th, 2012, 13:30
شهر محل زندگیتون !؟
به لحاظ آب و هوایی اگه مناسب است، می تونید استخر ماهی ، گلخونه و ..... در شهر های اطراف که قیمت زمین کم باشه بزنید !

just like that
May 10th, 2012, 13:33
شهر محل زندگیتون !؟
به لحاظ آب و هوایی اگه مناسب است، می تونید استخر ماهی ، گلخونه و ..... در شهر های اطراف که قیمت زمین کم باشه بزنید !
مرسی
من اهواز زندگی میکنم ، درآمدش چطوره؟

m-mehdipoor
May 10th, 2012, 13:39
والله بنده با شهر شما خیلی فاصله دارم و نمی دونم چه میوه ها یا گل هایی در شرایط جوی شهرتون مناسب است، این کار رو در شهر های شمالی دیدم.
در آمد سالانه از ماهی قرمز در زمینی به مساحت 5 هزار متر حدود 48 میلیون دیدم ( شاید درآمد دندون گیری برای شما نباشه ، ولی چون زحمت خاصی نداره فکر نکنم چیز نامناسبی باشه ) ، همینطور بعضی از گیاهان تزئینی....
در این مورد با یکی که دانشجو یا فارغ التحصیل رشته ی کشاورزی یا منابع طبیعی و .... باشه در شهرتون مشورت کنید تا با پیش زمینه و بار علمی مناسب تر و دقیق تری با توجه به آب و هوا و شرایط شهرتون سرمایه گذاری کنید.

just like that
May 10th, 2012, 13:43
مرسی از راهنمایی که کردی

MagicVps.Com
May 10th, 2012, 13:47
شهر محل زندگیتون !؟

مرسی
من اهواز زندگی میکنم ، درآمدش چطوره؟

اگر اهواز زندگی میکنید هیچ کدوم این چندتا مورد که این عزیز گفت توی اهواز نمیشه سراغش رفت

اگر توی کار سررو میخواهید سرمایه گزاری کنید بهترین کار کلو کردن سرور هست که یه 10 تا حداقل میتونید کلو کنید و درامد خوبی هم داره البته باید قبلش تحقیقات کاملی انجام بدین در مورد دیتا سنرتی که میخواهید کلو کنید داخلش

اگر بجز هاستینگ هست که موارد دیگری هست که با ثرمایه گزاری میتوانید سود کنید

sebastian
May 10th, 2012, 13:50
یا میتونید یه شرکت هاستینگ خوب راه اندازی کنید :->

just like that
May 10th, 2012, 13:53
اگر اهواز زندگی میکنید هیچ کدوم این چندتا مورد که این عزیز گفت توی اهواز نمیشه سراغش رفت

اگر توی کار سررو میخواهید سرمایه گزاری کنید بهترین کار کلو کردن سرور هست که یه 10 تا حداقل میتونید کلو کنید و درامد خوبی هم داره البته باید قبلش تحقیقات کاملی انجام بدین در مورد دیتا سنرتی که میخواهید کلو کنید داخلش

اگر بجز هاستینگ هست که موارد دیگری هست که با ثرمایه گزاری میتوانید سود کنید
ممنون
میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟ مشکلاتش ؟ سودش ؟ و ...

mariean
May 10th, 2012, 13:57
سلام
اگر میشه ابتدا در مورد حرفه و کاره خودتون توضیح بدید و چه کارهای دوست دارید تا منم راهنمای کنم
و مهم اینجاس که اعلاقه شما چی تا ب اون سمت پیشنهاد بدیم

just like that
May 10th, 2012, 14:02
سلام
اگر میشه ابتدا در مورد حرفه و کاره خودتون توضیح بدید و چه کارهای دوست دارید تا منم راهنمای کنم
و مهم اینجاس که اعلاقه شما چی تا ب اون سمت پیشنهاد بدیم
سلام
من مهندسی برق خوندم ، تو یه شرکت دولتی کار میکنم ، میتونم بگم تقریبا" همه وقتم آزاده ، و دیگه چی بگم ؟ ...

mariean
May 10th, 2012, 14:07
اکی خوبه موفق باشی دوس عزیز
به قول گفتنی زبون فروش داری فروشندگی ؟؟

just like that
May 10th, 2012, 14:10
اکی خوبه موفق باشی دوس عزیز
به قول گفتنی زبون فروش داری فروشندگی ؟؟
کم و بیش ، البته بیشتر کم !

ERfan.Taleghani
May 10th, 2012, 14:15
بهترین کار این هست که گلخانه بزنید ! فوق العاده در آمد بالایی هم داره. دنبال مواد مصرفی باشید که تقاضا زیاد داشته باشه و با توجه به شرایط داخل گلخانه طور رشد کم و بازدهی سریع داشته باشند. مثلا خیار و گوجه ! توی بازار هم همیشه خریدارش هستش. بذر این هارو هم که الا ماشاءلله میتونید از بذر فروشی ها حتی اصلاح شده هاشو تهیه کنید ! ولی پیشنهاد میدم سراغ حوضچه ماهی و اینها نرید ! ریسک خیلی بالایی داره . زحمت فراوان. کار بلد حرفه ای میخواد ! والا مثل تجربه تلخ ما میشه که نزدیک 30 میلیون تومان ضرر کردیم !

mariean
May 10th, 2012, 14:18
اکی

اگر بد نمی دونید
1- خرید فروش کارت شارژ بصورت عمده روزی فک کنم 300 هزار تومن داره بتونی بعد 3 ما هر 20 ملیون بیاری در چرخه گردش پولی .
2 - اگر عشق خدمات باشی مثل دوستان و خدمات هاست با توجه به دانشی که داشته باشید خوبه بعد از یک سال میصرفه .
3- خرید فروش سیم کارت
4خرید فروش سکه
5- قطعات الکترونیکی و صوتی و دوربین مدار بسته
...

و کلا ببخشید
دلالی و واسطه گری

just like that
May 10th, 2012, 14:29
بهترین کار این هست که گلخانه بزنید ! فوق العاده در آمد بالایی هم داره. دنبال مواد مصرفی باشید که تقاضا زیاد داشته باشه و با توجه به شرایط داخل گلخانه طور رشد کم و بازدهی سریع داشته باشند. مثلا خیار و گوجه ! توی بازار هم همیشه خریدارش هستش. بذر این هارو هم که الا ماشاءلله میتونید از بذر فروشی ها حتی اصلاح شده هاشو تهیه کنید ! ولی پیشنهاد میدم سراغ حوضچه ماهی و اینها نرید ! ریسک خیلی بالایی داره . زحمت فراوان. کار بلد حرفه ای میخواد ! والا مثل تجربه تلخ ما میشه که نزدیک 30 میلیون تومان ضرر کردیم !
سلام
مرسی از نظرتون ؛ ولی فکر کنم سرمایه زیادی بخواد گلخونه !

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

اکی

اگر بد نمی دونید
1- خرید فروش کارت شارژ بصورت عمده روزی فک کنم 300 هزار تومن داره بتونی بعد 3 ما هر 20 ملیون بیاری در چرخه گردش پولی .
2 - اگر عشق خدمات باشی مثل دوستان و خدمات هاست با توجه به دانشی که داشته باشید خوبه بعد از یک سال میصرفه .
3- خرید فروش سیم کارت
4خرید فروش سکه
5- قطعات الکترونیکی و صوتی و دوربین مدار بسته
...

و کلا ببخشید
دلالی و واسطه گری
فروش کارت شارز اینقدر سود داره؟!!
همه نوع واسطه گری رو بد نمیدونم ، بعضیاش خیلی مفیدن

mariean
May 10th, 2012, 14:34
بله سودش بالاست فقط باید حواستون به مغازه ها باشه شب نری خونه صبح بیای نباشه تجربه من

shahab-f
May 10th, 2012, 15:04
بزن تو کاره فروش رمو فلش (کلا دنباله کاری باش که دست توش کمه)

just like that
May 10th, 2012, 15:12
بزن تو کاره فروش رمو فلش (کلا دنباله کاری باش که دست توش کمه)
سلام
مرسی ، اولویت رو گذاشتم برا کارایی که بتونم از دور کنترل و نظارت داشته باشم روش ، حالا چه از طریق کامپیوتر و اینترنت چه دوربین مدار بسته و ...

iraniandata
May 10th, 2012, 15:18
بِسمِ اللّه‏ِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ

باعرض سلام و درود و صلوات

وقت بخیر دوست عزیز

ببینید به نظر بنده بهتره با این پول علم و دانشتون بالا ببریید

مثلا در زمینه میزبانی وب دوره های شبکه و ... ببینید

خیلی جاهای خوب برید فکرکنم 2 3 میلیون خرجشه (فکرکنم 1 سال باید کار کنید)

بعدش بیاید شرکت هاستینگ راه بندازید بدلیل تخصص بالا که اگر داشته باشید فروش و مشتری بسیار زیادی خواهید داشت اما در این راه باید تلاش کنید و براش وقت بذارید

درپناه و راه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

just like that
May 10th, 2012, 15:25

وقت بخیر دوست عزیز

ببینید به نظر بنده بهتره با این پول علم و دانشتون بالا ببریید

مثلا در زمینه میزبانی وب دوره های شبکه و ... ببینید

خیلی جاهای خوب برید فکرکنم 2 3 میلیون خرجشه (فکرکنم 1 سال باید کار کنید)

بعدش بیاید شرکت هاستینگ راه بندازید بدلیل تخصص بالا که اگر داشته باشید فروش و مشتری بسیار زیادی خواهید داشت اما در این راه باید تلاش کنید و براش وقت بذارید

خدانگهدار
سلام و ممنون دوست عزیز میتونین راهنمایی کنین که چه دوره هایی لازمه و اگه خوب کار کنم موفقیتم در چه حدی میتونه باشه ؟ (از نظر درآمد)
بازم ممنون که وقت گذاشتین

iraniandata
May 10th, 2012, 15:29

وقت بخیر دوست عزیز

همیشه اول به موفقیت فکر کنید نه به درآمد

دوره ها رو دوستان بهتر میدونند همچنین موسسات و ...

اما خوب اگر تو کارتون موفق بشید و دانش سطح بالایی داشته باشید و همچنین سرمایه گذاری خوب در آمد بدون احتساب هزینه های شرکتی که شاید بزنید و... بالاست

مطمئن باشید موفقیت بهتراز درآمده

موفقیت داشته باشید درآمد سرازیره

خدانگهدار

shahab-f
May 10th, 2012, 16:04
سلام
مرسی ، اولویت رو گذاشتم برا کارایی که بتونم از دور کنترل و نظارت داشته باشم روش ، حالا چه از طریق کامپیوتر و اینترنت چه دوربین مدار بسته و ...
کامپیوتر و اینترن برد نمیخوره بازم دوربین مدار بسته خوبه

shafiei7
May 10th, 2012, 16:06
یک باغ شهر هزار متری میخرید بعد شروع به پرورش قارچ

mariean
May 10th, 2012, 16:09
دوستان اینجا انجمن هاست .. باحال شد پای قارچ .. هم باز شد :دی
قصد جسارت نباشه باحال بود

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

کار های راه دور اعتبار می خواد که 1 2 سال باید در مردم باشی تا بشناسنت دوست عزیز
منظور شما هم یا کاره مد نظرتون چیه /
؟؟

Sir.DarKNesS
May 10th, 2012, 16:20
اقایی که 20 میلیون داری با من دوست میشی ؟ :x :d

just like that
May 10th, 2012, 16:26
دوستان اینجا انجمن هاست .. باحال شد پای قارچ .. هم باز شد :دی
قصد جسارت نباشه باحال بود

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

کار های راه دور اعتبار می خواد که 1 2 سال باید در مردم باشی تا بشناسنت دوست عزیز
منظور شما هم یا کاره مد نظرتون چیه /
؟؟
منظورم اینه که نیازی نباشه بخاطرش محل کارم رو ترک کنم ؛ از راه دور با تلفن اینترنت ... بشه انجامش داد یا کنترلش کرد

mariean
May 10th, 2012, 16:30
تو ایران برا شروع کا همچین پیشنهادی نداریم
چون باید مدیر باشی تا اجرای بشه بنظر من
بعد تا خودت بالا سر کا نباشی کاری درس انجام نمیده کسی براتون

ZarinServer
May 10th, 2012, 17:23
شما شرکت هاستینگ بزن با تبلیغات گسترده ولی خیلی گسترده اگه خواستید همکاری هم میکنیم پ خ کنید

AmirHosein
May 10th, 2012, 17:41
:-| مُشابه این تاپیک قبلا داشتیم و باز هم یه سری از دوستان اومدن میگن بزن تو کار هاستینگ و کولو و.... دوست عزیز اصلا وارد این صنعت نشید! به واسطه بی تجربگی مُمکنه تمام سرمایه شُما از بین بره!
بیست ملیون تومن میتونه سرمایه خوبی باشه برای راه اندازی یه مغازه فروش قطعات کامپیوتر و یا فروش لوازم خانگی، البته صنعت البسه و یا همون لباس هم خوبه، یه بوتیک شیک هم میشه راه انداخت، باید علاقه خودتون رو مَد نظر قرار بدید در ضمن اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ تالک هستش، فکر نکنم دوستان بتونن خوب راهنماییتون کُنن انجمنی مثل پرشین تولز تاپیک بزنید بهتر راهنمایی میشید
پینوشت: اصلا فکر نکن بری هاست بفروشی و...

mariean
May 10th, 2012, 17:47
من هم خدمتشون گفتم اگر تجربه باشه + 1 سال کار میصرفه کار اما بقیه موارد که اشاره کردم هم خوبن در کنار صحبتهای امیر جان

خودتون باید تصمیم بگرید با توجه ب شرایخ کار خودتون
زمان مکان جایگاه جا مکان /....

just like that
May 10th, 2012, 17:47
:-| مُشابه این تاپیک قبلا داشتیم و باز هم یه سری از دوستان اومدن میگن بزن تو کار هاستینگ و کولو و.... دوست عزیز اصلا وارد این صنعت نشید! به واسطه بی تجربگی مُمکنه تمام سرمایه شُما از بین بره!
بیست ملیون تومن میتونه سرمایه خوبی باشه برای راه اندازی یه مغازه فروش قطعات کامپیوتر و یا فروش لوازم خانگی، البته صنعت البسه و یا همون لباس هم خوبه، یه بوتیک شیک هم میشه راه انداخت، باید علاقه خودتون رو مَد نظر قرار بدید در ضمن اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ تالک هستش، فکر نکنم دوستان بتونن خوب راهنماییتون کُنن انجمنی مثل پرشین تولز تاپیک بزنید بهتر راهنمایی میشید
ممنون امیر جان ، گفتم بهر حال نظر دوستان رو بپرسم مسلما" میتونه کمکم کنه

ZarinServer
May 11th, 2012, 08:54
این حرفو قبول ندارم من شرکت هاستینگ دار و ماهیانه 2 میلیون سود میکنم

Ashkankamangar.ir
May 11th, 2012, 10:50
اصلا پولتو تو هاستینگ نذار
کافیه یه بچه مدرسه ای که خیلی هم بیکاره باهات لج کنه
آبروتو میبره
خود من تو همین انجمن درگیر کودکان زیادی هستم
که به مشتریهام و کسانی که قصد خرید از من دارند پیام خصوصی میدند و از من بد میگند
یا میان و آدرس ایمیل مشابه یاهو من میسازند و با مشتریهام بد صحبت میکنند یا ازشون درخواست یوزر و پس هاست میکنن
یا با نرم افزار face mail به ملت ایمیل از طرف من میزنن
کلا سراغ این کار نیا
کافیه مشهور بشی
یا باید انقدر بری بالا که از دید این کودکان محو بشی یا اگه چند پله بالاتر باشی
اینا به جای اینکه خودشونو بکشن بالا تورو میارن پایین
سوء تفاهم نشه اون کودکان خودشون میدونن منظور من کی بوده

AriyaDownload
May 11th, 2012, 10:58
یک پروژه وب سایت هست که نمونه مشابه تویه نت ایران نداره
اگه خواستی می تونی شریک بشی

پ.ن: البته اگه به کار تویه نت علاقه داری :d

mariean
May 11th, 2012, 11:02
اصلا پولتو تو هاستینگ نذار
کافیه یه بچه مدرسه ای که خیلی هم بیکاره باهات لج کنه
آبروتو میبره
خود من تو همین انجمن درگیر کودکان زیادی هستم
که به مشتریهام و کسانی که قصد خرید از من دارند پیام خصوصی میدند و از من بد میگند
یا میان و آدرس ایمیل مشابه یاهو من میسازند و با مشتریهام بد صحبت میکنند یا ازشون درخواست یوزر و پس هاست میکنن
یا با نرم افزار face mail به ملت ایمیل از طرف من میزنن
کلا سراغ این کار نیا
کافیه مشهور بشی
یا باید انقدر بری بالا که از دید این کودکان محو بشی یا اگه چند پله بالاتر باشی
اینا به جای اینکه خودشونو بکشن بالا تورو میارن پایین
سوء تفاهم نشه اون کودکان خودشون میدونن منظور من کی بوده

ب سلام
ایشون رو بنده میشناسم و نیاز ب تایید بنده ندارن اما
همینطور که آقای کمانگر میگن هست خیلی باید زحمت کشید برا بالا رفتن و جدای از = خیلی باحل بود = کودکان مزاحم

just like that
May 11th, 2012, 11:13
دارم گیج میشم ، :((

aligoli
May 11th, 2012, 11:16
البته فقط در حد شوخی هست، ولی بهتر هست که بزنی تو کار قاچاق سلاح ... دوستانی دارم ، اهل اهواز و گل و معمولا بعضی هاشون این کارارو انجام میدن. (ولی رو پیشنهادم فکر کن)
-------------------

بستگی داره شما کار چطوری دوست داشته باشی، دوست داری با زور بازوت باشه یا با فکرت ؟

just like that
May 11th, 2012, 11:21
البته فقط در حد شوخی هست، ولی بهتر هست که بزنی تو کار قاچاق سلاح ... دوستانی دارم ، اهل اهواز و گل و معمولا بعضی هاشون این کارارو انجام میدن. (ولی رو پیشنهادم فکر کن)
-------------------

بستگی داره شما کار چطوری دوست داشته باشی، دوست داری با زور بازوت باشه یا با فکرت ؟
سلام
بازوو؟ ! من ؟! نه ؛ گفتم که وقت آزاد زیاد دارم (روزی12 -13 ساعت رو تو نت هستم )
اگه کاری باشه خوب سرمایه رو هم میتونم افزایش بدم (تا 80 ماکزیمم )
مرسی

BANER-KAR
May 11th, 2012, 11:52
یک پروژه وب سایت هست که نمونه مشابه تویه نت ایران نداره
اگه خواستی می تونی شریک بشی

پ.ن: البته اگه به کار تویه نت علاقه داری :d

اینو من هستم اگه قبول کنی...

AriyaDownload
May 11th, 2012, 11:59
اینو من هستم اگه قبول کنی...

این اطلاعات رو پ خ کنید:
- محل سکونت؟
- سابقه فعالیت در وب؟
- میزان سرمایه؟

mariean
May 11th, 2012, 12:02
-------------------

عجب پیشنهادی
بهش فکر کن در قالب شو خی
:دی

دوس عزیز مشخص کن در نت میخای پول خرج کنی یا در بازار

delta
May 11th, 2012, 12:06
20 میلیون تومان داری اینجا چیکار میکنی؟

من بودم یا میرفتم آنور آب یک کشور اروپایی یا کانادا...

یا اگر میموندم یک دستی به ماشینم میکشیدم اسپورتش میکردم ,موها فشن با یک سیستم اند صدا... وسط خیابون با صدای ظبط سرو میچرخوندیم و ... قلیان و چای و داف و از این کارا... :d بقیه پولم مینداختم بانک هر دفعه یک سودی چیزی بماسه بهمون خرج ماه بعدم در بیاد!!! :->
در کل از زندگی لذت میبردم (:|

just like that
May 11th, 2012, 12:06
عجب پیشنهادی
بهش فکر کن در قالب شو خی
:دی

دوس عزیز مشخص کن در نت میخای پول خرج کنی یا در بازار
سلام
فرقی نداره ولی گفتم که بخاطر شرایط شغلی نمیتونم تو بازار حضور فیزیکی داشته باشم (خیلی کم ؛ روزی 1تا 2 ساعت )
فکر کنم نت اولویت داشته باشه برام

aligoli
May 11th, 2012, 12:13
برای خودت یک ایده خلق کن، طراحیش کن در ذهنت یا روی کاغذ، بعد با یه طراح صحبت کن، ایدت رو توسعه بده، برنامه ریزی کن، و تحت وب پیاده سازیش کن، بهترین کار ممکن هست و قطعا آینده داره !

فقط اراده و اعتماد به نفس و چند صفت دیگه میخواد ... در کل، موفق باشی.

BANER-KAR
May 11th, 2012, 12:13
20 میلیون تومان داری اینجا چیکار میکنی؟

من بودم یا میرفتم آنور آب یک کشور اروپایی یا کانادا...

یا اگر میموندم یک دستی به ماشینم میکشیدم اسپورتش میکردم ,موها فشن با یک سیستم اند صدا... وسط خیابون با صدای ظبط سرو میچرخوندیم و ... قلیان و چای و داف و از این کارا... :d بقیه پولم مینداختم بانک هر دفعه یک سودی چیزی بماسه بهمون خرج ماه بعدم در بیاد!!! :->
در کل از زندگی لذت میبردم (:|

عزیزه دلم مگه 20 تا چقدر پوله که بخوایی با این پول این کارا رو انجام بدی بعدشم میخوای بری خارج بابا این پول لب مرز که تموم میشه!

just like that
May 11th, 2012, 12:16
عزیزه دلم مگه 20 تا چقدر پوله که بخوایی با این پول این کارا رو انجام بدی بعدشم میخوای بری خارج بابا این پول لب مرز که تموم میشه!

والا بغرعان !

mariean
May 11th, 2012, 12:16
پس اگر علم هاست و ... داشته باشی بهترینه تو ایران

vahidmom
May 11th, 2012, 12:19
سلام
فرقی نداره ولی گفتم که بخاطر شرایط شغلی نمیتونم تو بازار حضور فیزیکی داشته باشم (خیلی کم ؛ روزی 1تا 2 ساعت )
فکر کنم نت اولویت داشته باشه برام

هر كاري خواستي بكني فقط انتظار نداشته باش راه صد ساله رو يهو بري
اينكه هيچ ضرر نكني!!
اروم اروم برو جلو

just like that
May 11th, 2012, 12:22
پس اگر علم هاست و ... داشته باشی بهترینه تو ایران
ولی خیلیا میگن طرف هاست بیای ممکنه بیچاره بشی !

mariean
May 11th, 2012, 12:25

تو بازار که نمیخای بری
تو نت هم که نمخای هاست بزنی

تو نت بجز این شغا دیگه چیز خوب برای شما تازه کار چیزی نیس مگه پیز پی ان بخای بفروشی که علمی نمخاد

بقیه کارای نت باید معروف باشی تا موفق بشی عزیز

BANER-KAR
May 11th, 2012, 12:27
من تو شهر خودمون خدمات کامپیوتر راه اندازی کردم روزانه هم 60 تا 80 هزار تومان در میارم یک هفته هست که راه انداختم

با سرماییه 6 ملیون تومان

البته شهر ما کوچیکه اگه تو شهر بزرگی باشی چند برابر من کاسب میشی به نظرم یه خدامتی تو شهرت باز کن

mariean
May 11th, 2012, 12:30
من تو شهر خودمون خدمات کامپیوتر راه اندازی کردم روزانه هم 60 تا 80 هزار تومان در میارم یک هفته هست که راه انداختم

با سرماییه 6 ملیون تومان

البته شهر ما کوچیکه اگه تو شهر بزرگی باشی چند برابر من کاسب میشی به نظرم یه خدامتی تو شهرت باز کن
نمی تونه بره سمت بازار

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

خودت دوست عزیز میگی ممکنه
بله ممکنه برشکست هم بشی تو دنیای به بزگی نت

اما با برنامه ریزی سود نکنی ضرر هم نمکنی

just like that
May 11th, 2012, 12:34
نمی تونه بره سمت بازار

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

خودت دوست عزیز میگی ممکنه
بله ممکنه برشکست هم بشی تو دنیای به بزگی نت

اما با برنامه ریزی سود نکنی ضرر هم نمکنی
با این اوصاف اگه بخام برم تو کار هاست از کجا شروع کنم ؟ کامپیوتر و شبکه و ... سر در میارم

m-mehdipoor
May 11th, 2012, 13:54
به نظر من شما هر کاری می کنید سمت هاست نیاید
چیزی که در هاست غیر قابل انکاره اینه که اصلا به این کار نداره که شما روز عروسیتونه ، خدا نکرده بیمارید ، مشکلی دارید ، مهمونی هستید ، خوابید ، سر کارید و ... سرور بخواد خراب شه از شما سوال نمی پرسه ، خراب می شه !
با تمام این مشکلات واقعا نمی شه تضمین کرد درآمد خاصی به شما بده
مشکلات ارزی و ...
واقعا حس می کنم راهی هست پشیمون می شید، علاوه بر 20 میلیون ، سلامتی و خیلی چیزها ممکنه به خطر بیوفته .
شما تو بدترین حالت، 20 میلیون تومن رو بخواید بانک بزارید ماهانه به شما 360 هزار تومن سود می ده !
بدترین حالتش !!!!
که به هیچ وجه دغدغه ی ذهنی ندارید ، به نظر من تو این انجمن تفکر 90 % افراد دور و ور هاست می چرخه ، جای شما بودم به این راهنمایی ها خیلی اکتفا نمی کردم
از تمام دوستانی که نظر دادن هم عذرخواهی می کنم.
مثال دیگه ای هم می زنم!
شما فکر کنید می خواید سایت بزنید و دلیلتونم این باشه که میهن دانلود سایت زده و درآمد داره ، ولی می زنید و توش میمونید ! خیلی طبیعیه ، 10 میلیون سایت وجود داره یکیش شده میهن دانلود، بقیه هم درآمد دارن ، منکرش نیستم ولی نه به اون اندازه که قبل از احداث سایت مد نظر داشتن و خب وقتی سرمایه گذاری داره انجام می شه باید هزینه ی مصرف ( چشم پوشی از سایر مواردی که می شه با این پول به دست آورد )، هزینه ی سرمایه گذاری ( هزینه ای که در ابتدا باید خرج کنید ) و هزینه ی بهره بداری ( هزینه ای که حین کار باید برای به دست آوردن بهره باید خرج کنید ) در نظر گرفته بشه.
بنده با توجه به اینکه رشته ی تحصیلیم حسابداریه واقعا دارم تلاش می کنم با توجه به چیزهایی که درسم هست ، خدمت شما نظرم رو اعلام کنم.
ولی خب از اون جایی که در حوضه ی تحصیلی بنده این مورد امر طبیعی ای هست که مدیران در شک انتخاب بهترین کار باشن، بحث آزمایش مطرح می شه.
خوش بختانه مورد هاست موردی هست که شما می تونید با هزینه ای زیر 50 هزار تومن ، با یک ریسلر، مورد رو آزمایش کنید
ببینید می تونید اصلا از پسش بر بیاید ، یا به شما بازدهی می ده؟!
اگه پاسخ مثبت بود اصل سرمایه رو صرف این کار کنید .

s.w.a.t
May 11th, 2012, 14:16
باسلام
بهترین راه این هستش که پولتون رو بزارید بانک ماهانه ۲۰درصد سودش رو بگیرید که یه وقت به زحمت نیافتید!!!;)
تاپیک بسته شد
موفق باشید