PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از بازاریاب با حقوق درصدی

Ashkankamangar.ir
May 10th, 2012, 09:12
با سلام نمیدونم تا چه حد استقبال بشه این طرح ولی دنبال بازاریاب میگردم با حقوق درصدی
یعنی از هر فروش تا 20 فروش 20 درصد از هزینه رو بهش تقدیم کنیم
بعد از 20 فروش تا 40 فروش هم 25 درصد از هزینه رو تقدیم کنیم و
بعد از 40 فروش تا ~ فروش هم 30 درصد از هزینه رو تقدیم کنیم

کار خاصی هم نیاز نیست انجام بدین فقط کافیه دارای یوزر های فعال و خوشنام در انجمن های
webhostingtalk.ir
vbiran.ir
persiantools.com
forum.parstools.com
forum.shopkeaper.com
باشید و کسی آفر خواست بهش مارو پیشنهاد بدین و درصدتون رو بگیرید(نه اینکه تعریف بیخودی کنید خیر .فقط به عنوان فروشنده ی ما بهش قیمت بدین)

فعلا فقط فروش هاست اشتراکی شامل این درصد ها میشه

---------- Post added at 08:12 AM ---------- Previous post was at 08:11 AM ----------

اگر با قوانین سایت مقایرت داره مدیران بگند تاپیکو حذف کنم
به جهت اینکه نمیخوام اسپمر ها از این تاپیک سوء استفاده کنند لطفا مدیران تاپیک رو قفل کنند و فقط به پیام خصوصی ها پاسخ میدم

soheyl_ir89
May 10th, 2012, 21:18
سلام دوست عزیز
اتفاقا می خواستم به زودی موضوعی رو ایجاد کنم تا شما و همکاراتون که بازاریاب می خواین،
بهم پیشنهاد بدین.
من می تونم تو سایتم ( خدمات طراحی سایت (http://mrsoheyl.ir/) ) به عنوان معرف خدمات و محصولات شما بشم.
و در انجمن ها هم حضور فعال دارم
و می تونم پیشنهادات زیادی رو بدم.
اما مهم ترین موضوع برام صداقت و پشتیبانی و ارائه خدمات مناسب به مشتریا از جانب شماست.

ضمنا بنده فقط معرفی می کنم و اطلاعات فنی و تخصصی و پشتیبانی انجام نمی دم.

333
May 10th, 2012, 21:54
اگه مثلا از 20 تا کم بود چی ایا شامل میشه یا نه

Ashkankamangar.ir
May 10th, 2012, 23:44
اما مهم ترین موضوع برام صداقت و پشتیبانی و ارائه خدمات مناسب به مشتریا از جانب شماست.

خب میتونید در مورد ما تحقیق کنید دوست عزیز

اگه مثلا از 20 تا کم بود چی ایا شامل میشه یا نه

گفتم که تا 20 فروش 20 درصد