PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 5$ ویزا کارت برای وریفای کردن اکانت گوگل ادوردز

naserkhan
May 10th, 2012, 02:00
دوستان بع 5$ ویزا کارت برای وریفای کردن اکانت گوگل ادوردز نیازمندیم
لطفا هرکس داره اعلام کنه
ممنون

m_dg_farari
May 10th, 2012, 13:08
سلام
روند وریفای کردن حساب گوگل جناب به این سادگی نیستش! کارتتون باید حتما معتبر باشه. و اصلا فکر vcc رو هم از سرتون بیرون کنید. کردیت کارتتون حتما باید معتبر باشه!

Metalik
May 10th, 2012, 13:15
فعالسازی تبلیغ با فعالسازی اکانت فرق داره.
verify اکانت گوگل ادوردز با vcc به راحتی انجام می شه.
نیازی نداره حتما 5$ موجودی داشته باشه.

m_dg_farari
May 10th, 2012, 13:18
فعالسازی تبلیغ با فعالسازی اکانت فرق داره.
چه جالب :) بعد میشه بگید اکانت گوگل ادوردز رو وقتی نشه توش تبلیغ فعال کرد به چه دردی میخوره!؟

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

در ضمن تا جایی که بنده اطلاع دارم برای فعالسازی هر اکانت گوگل ، 5 دلار هزینه ی فعالسازی داره که همه باید پرداخت کنن.
حالا اگر شما احیانا مدیر گوگل هستید اطلاعی ندارم!

visacart
May 10th, 2012, 14:28

تاييد مي شود. نيازي به داشتن 5 دلار هم در كارت نيست و فقط يك دلار كافيست.
عوامل ديگر مانند آي پي و سابقه قبلي لينك مورد تبليغ و محتوا از نوع كارت مهمتر است.

naserkhan
May 11th, 2012, 01:02
ممنون از راهنمایی های دوستان!
اصل موضوع فراموش شد!
کسی از دوستان نداره هر مقدار 1-5$

Mr_Parham
May 11th, 2012, 01:27
در ضمن تا جایی که بنده اطلاع دارم برای فعالسازی هر اکانت گوگل ، 5 دلار هزینه ی فعالسازی داره که همه باید پرداخت کنن.
هیچ پولی برای فعال سازی دریافت نمی کنه (توی انگلیس که من هستم حداقل نمی کنه)

webpooyan
May 14th, 2012, 00:47
لطفا اگر کسی متخصص در تبلیغ گوگل هست پیام بده
webpooyan@yahoo.com

Only4U
May 14th, 2012, 01:01
سلام
دوستان چرا اینقدر میپیچونید بابا !
برا تبلیغ تو گوگل اولا برای وریفای حساب الزامی به بودن کردیت کارت یا حساب بانکی نیست و با مشخصات ادرس و تلفن و..میشه وریفای کردش
وریفای هم که بشه فقط باید موجودی داشته باشه که بشه توش تبلیغ فعال کرد که اونم این کوپون ها همه جا ریخته (البته یه مدت کوپون دیگه کار نمیکرد و به درد نمیخورد)
و اما قضیهی کردیت کارت و موجودیش
ببینید تویه گوگل کردیت کارت با 5 دلار حداقل تا 1 ماه پیش که به درد نمیخورد (چرا؟) چون شما موجودی را برا چی میخوای میخوای بریزی تو حسابت تا حسابت باهاش فعال بشه دیگه ؟ درسته غیر از اینه بگید منم بدونم
خوب گوگل کمتر از 10 دلار یا بسته به کشور 10 پوند - 10 یورو - و .... قبول نمیکنه یعنی اگه میخواین کردیت کارت را که موجودی بریزین باهاش تو حساب گوگلتون کمترین مقدارش باید اینا که گفتم باشه وگرنه به هیچ دردی جز بودن شمارش در حسابتون نمیخوره !
دیگه حالا هر جور خودتون میدونید
بنده خودم تبلیغات گوگل ثبت میکردم از این ها اطلاع دارم هر کس میبینه جایی اشتباه گفتم بگه تا کامل با دلیل و مدرک براش توضیح بدم ((بنده خودم قبلا ، تازگی با کوپون تنها نمیشه ، با کوپون تنها تبلیغ تویه ادوردز فعال میکردم یکی دوتا هم نبوده که بگید شانسی یا... شده !!! ))

حالا بگم کردیت کارت با هر موجودی اگه خواستین میتونم براتون تهیه کنم !

3245
May 14th, 2012, 01:26
چه جالب :) بعد میشه بگید اکانت گوگل ادوردز رو وقتی نشه توش تبلیغ فعال کرد به چه دردی میخوره!؟

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

احسنت به Only4U کامل و دقیق

جناب m_dg_farari عجب لحن زیبایی دارن واقعا، خوشا بحال مشترکینشون:64:

ارادت:53:

extra
May 19th, 2012, 13:16
بر عکس تصوری که دوستان دارند برای وریفای گوگل ادوردز(حداقل امریکا) نیاز به کردیت کارت نوع خاصی هست و تنها با کوپن فعال نمیشه. البته اگر در امریکا باشید گوگل امکان وریفای با تلفن را هم دارد.$5 برای وریفای کم میشه اگر د کارت باشه از کارت وگرنه از کوپن.
کارتهای موجود برای وریفای تنها 24 ساعت قابل استفاده است در صورت استفاده نشدن به دلایل امنیتی می سوزد ولی اگر استفاده شود حساب بی هیچ مشکلی همیشه وریفای می ماند .