PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک سامان به افراد حقیقی هم درگاه می دهد؟؟

majid2009s
May 9th, 2012, 00:17
دوستان

همانطور که تو عنوان معلومه بانک سامان به افراد حقیقی درگاه میده؟

جز بانک ملت چه بانکهایی به افراد حقیقی درگاه میدن؟

taft
May 9th, 2012, 00:21
دوستان

همانطور که تو عنوان معلومه بانک سامان به افراد حقیقی درگاه میده؟

جز بانک ملت چه بانکهایی به افراد حقیقی درگاه میدن؟
پارسیان-پاسارگاد حقیقی هم می تونین بگیرین
جدیدا سرمایه و سینا و اقتصاد نوین و ملی و صادرات هم درگاه میدن که شرایطشون رو اطلاع ندارم

soheyl_ir89
May 9th, 2012, 01:55
شرایطشون چیه؟
چی کار باید کنیم؟

RoobinaServer
May 9th, 2012, 02:09
بانک ملی حقیقی نمیده فقط حقوقی فعلا اونم به شرح زیر :

خب اول میرید بانک ملی یه حساب ایجاد میکنید

بعد یه کپی از مدرک ثبت شرکتتون میگیرید همراه با کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حسابی که قراره به درگاه وصل بشه به مدیر شعبه تحویل میدید (اکثرا نمیدونن مدیرا به هشون میگید که این مدارک برای گرفتن درگاه به واحد انفورماتیک بانک مرکزی ملی فرستاده بشه)

همین بعدش باید صبر کنید تا واحد انفورماتیک خودشون جوابتون رو بده حالا یا با پست یا تلفن و ...

این راهیه که میشه درگاه گرفت از بانک ملی و اطلاع دارم.

یا حق

tizparvaz
May 9th, 2012, 02:41
ایشون گفتن حقیقی اینی که شما گفتین میشه حقوقی

ali2k
May 9th, 2012, 03:34
پارسیان-پاسارگاد حقیقی هم می تونین بگیرین
جدیدا سرمایه و سینا و اقتصاد نوین و ملی و صادرات هم درگاه میدن که شرایطشون رو اطلاع ندارم

سرمایه حقیقی میده ، اقتصاد نوین تا پارسال نمیداد ، صادرات هم تا پارسال نمیداد کسی از این دوتا بانک اخیرا حقیقی گرفته ؟ مخصوصا صادرات :)

Warez-Host.IR
May 9th, 2012, 10:34
سلام
به لینک زیر مراجعه کنید :
http://www.sep.ir/PortalTerms.aspx
تا اونجایی که من صحبت کردم مشکلی نداشتند

موفق باشید

Ahmad110
May 9th, 2012, 10:43
سرمایه حقیقی میده ، اقتصاد نوین تا پارسال نمیداد ، صادرات هم تا پارسال نمیداد کسی از این دوتا بانک اخیرا حقیقی گرفته ؟ مخصوصا صادرات :)
بنده از بانک صادرات درگاه دارم و به عنوان یه فرد حقیقی ازشون درگاه گرفتم .

shazo
May 9th, 2012, 10:51
سلام.. كدوم بانكه كه نياز به مجوز شركت نيست ؟

majid2009s
May 9th, 2012, 11:46
ممنون از دوستان کمکم کردید

ali2k
May 9th, 2012, 21:33
بنده از بانک صادرات درگاه دارم و به عنوان یه فرد حقیقی ازشون درگاه گرفتم .

تشکر جواب دادید ، حدودا کی اقدام کردید برای گرفتن درگاه ؟ من تقریبا بهمن پارسال یا اسفند هرچقدر تلاش کردم حقیقی بگیرم گفتن امکان نداره ! این رو می پرسم که بدانم قانونش تازگی عوض شده دوباره برم دنبالش یا نه :) حالا شما تصور کن من از 5 تا بانک دیگه درگاه گرفتم ولی از صادرات نتونستم بگیرم :دی

Ahmad110
May 9th, 2012, 21:44
تشکر جواب دادید ، حدودا کی اقدام کردید برای گرفتن درگاه ؟ من تقریبا بهمن پارسال یا اسفند هرچقدر تلاش کردم حقیقی بگیرم گفتن امکان نداره ! این رو می پرسم که بدانم قانونش تازگی عوض شده دوباره برم دنبالش یا نه :) حالا شما تصور کن من از 5 تا بانک دیگه درگاه گرفتم ولی از صادرات نتونستم بگیرم :دی

فکر کنم یه 5 الی 6 ماهی بشه . خیلی راحت هم درگاه دادن . از طریق لینک زیر فرم رو پر کردم ، فرداش یه خانومی از ایران کیش زنگ زد و گفت سایت تائید شده و مدارک مورد نیاز رو گفت چیا هستن که براشون فرستادم بعد 15 روز هم مرچنت رو دادن .
شرکت کارت اعتباری ایران کیش Internet Gateway (http://www.kiccc.com/newsite/index.php?page=staticpage&cmd=staticpageviewgateway&page_id=48)