PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود

behnamibehnam
May 8th, 2012, 13:57
با سلام خدمت دوستان
بنده یه هاست دانلود میخوام برای سایت لیچرم با مشخصات زیر:
فضا: 1 گیگ
پهنای باند : 1.5 ترا بایت
بنده از افاق گروپ هاست داشتم 1 ماهی ولی امروز گفتند که مصرف ما بالا هست و نمی توانند هاست ما رو تامیین کنند
ادرس سایت: Filedownloader.in
بنده یک روز از سرویستون تست رایگان می خوام تا سایت رو بالا بیارم و ببینم هاست شما جواب می دهد یا نه و همینطور شما هم ببینید می توانید از سایت ما پشتیبانی کنید یا نه!
بعد از این 1 روز پول سرویس پرداخت می شود . با تشکر
منتطر افراتون هستم

amirizadi
May 8th, 2012, 14:02
با سلام
۱ گیگ با پهنای باند نامحدود
سالانه ۱۲۰۰۰

behnamibehnam
May 8th, 2012, 14:35
با سلام
۱ گیگ با پهنای باند نامحدود
سالانه ۱۲۰۰۰
سلام
دوست عزیز تضمین می دید که می تونید به سایت لیچر ما سرویس بدید؟ اگر نه اگر میشه 1 روز تست بدبد تا سایت رو بالا بیارم
با تشکر

ertebat7
May 8th, 2012, 22:49
سلام در خدمتتون هستم
هاست دانلود حرفه ای + دیتابیس + قابلیت لیچ

ترافیک ماهیانه : نامحدود
Direct Admin
امکان اتصال هاست به ساب دامین
dl.yourdomain.com
امكان نصب رپيدليچ وجود دارد
سرعت آپلود و دانلود فوق العاده بالا (بدون محدودیت )
تحویل انی و خودکار هاست پس از پرداخت آنلاین

سبد خرید - ارتباط7 (http://www.user.ertebat7.ir/cart.php?gid=5)

یاهو ای دی : ertebat2002

تست برای سرویس های ما وجود ندارد ولی پرداخت ماهیانه و بازگشت وجه تا سه روز برای هاست دانلود وجود دارد

kingoftehran
May 8th, 2012, 23:06
برای این کار باید سرور مجازی ویندوز بخرید.تا بعدا به مشکل نخورید.

behnamibehnam
May 9th, 2012, 10:31
سلام در خدمتتون هستم
هاست دانلود حرفه ای + دیتابیس + قابلیت لیچ

ترافیک ماهیانه : نامحدود
Direct Admin
امکان اتصال هاست به ساب دامین
dl.yourdomain.com
امكان نصب رپيدليچ وجود دارد
سرعت آپلود و دانلود فوق العاده بالا (بدون محدودیت )
تحویل انی و خودکار هاست پس از پرداخت آنلاین

سبد خرید - ارتباط7 (http://www.user.ertebat7.ir/cart.php?gid=5)

یاهو ای دی : ertebat2002

تست برای سرویس های ما وجود ندارد ولی پرداخت ماهیانه و بازگشت وجه تا سه روز برای هاست دانلود وجود دارد
دوست عزیز فکر می کنید بتونه هاستتون 30 دانلود همزمان رو تحمل کنه؟

tizparvaz
May 9th, 2012, 11:51
دوست عزیز فکر می کنید بتونه هاستتون 30 دانلود همزمان رو تحمل کنه؟
سلام
میتونیم بهتون سرور مجازی بدیم با تضمین یک ساعت هم تست میدم بهتون اما با شرایط خاص با توجه به لیچر و مصرفتون من به شما سرویس میدم اما یکم مبلغش شاید نسبت به سایر دوستان بالاتر باشه
رم : 2048 هارد :500 پورت : 1 گیگ پهنای باند : 5 ترابایت
با این مشخصات بهتون میدم رو سروری که شاید نهایت 15 تا وی پی اس روش باشه (یعنی پورت خوبی خواهید داشت)

behnamibehnam
May 9th, 2012, 12:31
سلام
میتونیم بهتون سرور مجازی بدیم با تضمین یک ساعت هم تست میدم بهتون اما با شرایط خاص با توجه به لیچر و مصرفتون من به شما سرویس میدم اما یکم مبلغش شاید نسبت به سایر دوستان بالاتر باشه
رم : 2048 هارد :500 پورت : 1 گیگ پهنای باند : 5 ترابایت
با این مشخصات بهتون میدم رو سروری که شاید نهایت 15 تا وی پی اس روش باشه (یعنی پورت خوبی خواهید داشت)
سلام
دوست عزیز در کاری که من می خوام بکنم هارد زیاد بدرد نمیخوره
قیمت این با: 20 گیگ هار چقدر است؟
نصب کنترل پنل kloxo و تنظیمات وب سرور برای اینکه در ارایه اتصال به سرور موردی نداشته باشه رو رایگان انجام می دید؟
این جوری از نظر امنیت ضعیف نیست؟
با تشکر

RoobinaServer
May 9th, 2012, 12:50
سلام
نصب کنترل پنل kloxo و تنظیمات وب سرور برای اینکه در ارایه اتصال به سرور موردی نداشته باشه رو رایگان انجام می دید؟
با تشکر

کالکسو امنیتش کمه

شما حداکثر هزینه ای که میخواید بکنید را مشخص کنید اول.

یا حق

php.source
May 9th, 2012, 12:58
:d ببین وقتت رو تلف نکن. سایت شما رو هاست اشتراکی حداقل 2 روز بمونه. با توجه به پروسس هایی که شما داری کل پورت رو اشغال میکنه سایتتون .
این ها که میگن نصب لیچ آزاد هست فقط برای خودتون میگن. شما لیچر عمومی داری . یه 1 هفته بعد میشی عین رپید باز .
بهتره سرور مجازی بگیری یا اختصاصی، هزینش یک بالاست اما خوب فکر کنم حداقل خیالت راحت باشه

rezahd
May 9th, 2012, 19:58
سلام دوست عزیز شما به نظر من و بهتر که سرور مجازی رو بگیرید چون واقعا با سرور مجازی در اینده دچار مشکل نخواهید شد اما هاست اشتارکی و..... یک مدت مهمونی بعد خدا نگهدار چنانچه سرویس تست خواستید برای مشاهده سرعت وکیفیت با ما تماس بگیرید
تاپیک فروش ما (http://www.webhostingtalk.ir/f15/47947/)

سبد خرید - | هاست لینوکس | هاستینگ |نتورک پلاس | ثبت دامنه |نمایندگی دامنه |نمایندگی هاست (http://client.network-plus.net/cart.php)

Reza.exe
May 9th, 2012, 20:31
سلام
10 گیگ
پهنای باند نامحدود
با بهترین کیفیت ماهیانه 18 هزارتومان
خواستید نمونه سایت هایی را که ساپورت می کنیم را پ.خ بزنم براتون

tizparvaz
May 9th, 2012, 20:58
سلام
با تشکر
اوکی چون کارتون لیچ هست تعجب میکنم هارد زیادی نمیخواین اما به هر حال اصل قضیه پهنای باند نه هارد
کلکسو هم نصب میکنیم اما اگر میخواین به راحتی و بی مشکل کار کنین دایرکت ادمین پیشنهاد میشه که قیمت گرونی هم نداره و امنیتشم خیلی بهتر از کلکسو خواهد بود
در ضمن با شرایط استفاده سرویس برای لیچر عمومی خدمتتون آفر دادم نه شخصی برای اطلاعات کامل از طریق سایت در ارتباط باشید .
با تشکر