PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نصب و راه اندازی سرور - وب هاستینگ

seecurity
May 8th, 2012, 11:16
سلام

یک سرور داریم که می خوایم روش یه وی پی اس راه بندازیم

برای هاستینگ لینوکس

نصب os , کانفیگ کامل همه موارد لازم , cpanel , php , sql , zend , incube , هر چی که ممکنه لازم بشه و تنظیماتش

مباحث امنیتی , آپدیت ها ....

کلا چقدر هزینه میبره ؟

پشتیبانی به چه صورته؟

آفر بدید لطفا

php.source
May 8th, 2012, 11:27
ساعتی 20 هزار تومان
در خدمتیم

seecurity
May 8th, 2012, 11:30
نصب تمام موارد کلا چقدر هزینه میبره ؟

پشتیبانی به چه صورته و هزینه؟

php.source
May 8th, 2012, 11:35
2 حالت میتونیم سرویس بدیم
کلا مدریت سرور شما ماهانه 100 هزار تومان
یا اینکه
کانفیگ های مورد نیاز رو انجام بدیم و به ازاری زمان صرف شده هزینه رو دریافت کنیم.
میتونید تو یاهو با من صحبت کنید؟

یک سرور داریم که می خوایم روش یه وی پی اس راه بندازیم
چه مجازی سازی می خواید

نصب os , کانفیگ کامل همه موارد لازم , cpanel , php , sql , zend , incube , هر چی که ممکنه
زمان برآورده شده 2 ساعت

1 ساعت

پشتیبانی به چه صورته؟
در صورتی که ساعتی بخواید، پشتیبانی فقط تا 1 هفته در صورت ایجاد مشکل در کانفیگ خواهد بود

seecurity
May 8th, 2012, 11:44
مجازی ساز esxi5 هست سرور دست خودمه می خوام یه vps لینوکس روش run کنم
vps خام بدون os
من میخوام یک بار به صورت کامل همه موارد مورد نیاز نصب شه همه تنظیمات لازم برنامه ها
ساعتی هم حساب نکنید کلا چقدر می گیرید برای این مورد

در مورد پشتیبانی هم می خوام ماهیانه یه پولی بدم احیانا اگه مشتری مشکلی داشت برام حل کنید یا نرم افزار خاصی لازم بود یا ....

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

قیمتی که به من دادند

از یک جای معتبر

کانفیگ نصب و موارد اولیه کامل 55 تومان

ماهانه 30 تومان بابت پشتیبانی مانیتورینگ بکاپ گیری در فضای دیگر از خود آن شرکت و .....

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

دوستان آیدی یاهو هم بزارید شاید لازم شد

Warez-Host.IR
May 8th, 2012, 11:45
سلام
نصب و راه اندازی ابتدایی تمام موارد و کانفیگ های اولیه در لینک زیر مشخص شده است :
شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir - سبد خرید (http://www.warez-host.ir/cart.php?gid=13)

اما اگر امنیت بالا جدا از تنظیمات فایروال و ... نیاز دارید هزینه تا 220 هزار تومان خواهد بود

انجام تغییرات تا 72 ساعت رایگان خواهد بود
قبل از انجام هر گونه کانفیگ و ... به مدت 72 ساعت باید سرور و تعداد کانکشن ها و ... توسط ما بررسی شود تا متناسب با آن بخش های مربوطه تنظیم شود

موفق باشید

php.source
May 8th, 2012, 11:49
ID : php.source

من میخوام یک بار به صورت کامل همه موارد مورد نیاز نصب شه همه تنظیمات لازم برنامه ها
ساعتی هم حساب نکنید کلا چقدر می گیرید برای این مورد
3 ساعت معادل 60 هزار تومان
کانفیگ امنیت هم در حدی هست که مشخصات یک هاست داخل فروم آشیانه قرار داده شد و کسی نتونست کاری نه

در مورد پشتیبانی هم می خوام ماهیانه یه پولی بدم احیانا اگه مشتری مشکلی داشت برام حل کنید یا نرم افزار خاصی لازم بود یا ....

بودجه ماهنه رو اعلام کنید تا شرایط پشتیبانی رو اعلام کنم.

Maya
May 8th, 2012, 11:56
کلا مدیریت سرور شما توسط شرکت مایا هاست با هزینه 130 هزار تومان انجام میشه
در صورت تمایل در خدمتیم
موفق باشید

taghikhani
May 8th, 2012, 12:04
ماهیانه 45000 تومان

seecurity
May 8th, 2012, 12:13
پیشنهای که به من دادند خیلی پایین تر از این حرف هاست

php.source
May 8th, 2012, 12:16
پیشنهای که به من دادند خیلی پایین تر از این حرف هاست
کانفیگ ها متفاوت هست
و قابل ذکر هست
در صورتی که به صورت عادی نصب بشه سیستم عاملتون ممکنه هر لحظه با کوچکترین فشاری کرش کنه

این مبحث کار هر کسی نیست